Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje stołu na Rocznicę Ślubu

Świętujecie porcelanową, perłową a może złotą Rocznicę Ślubu? Koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą, która sprawi, że Wasz wyjątkowy wieczór na pewno stanie się niezapomniany. Oryginalne dekoracje stołu na Rocznicę Ślubu pozwolą zorganizować przyjęcie Waszych marzeń. Piękne serwetki, bieżniki, czarując e konfetti pomogą stworzyć niesamowitą aranżację i wprowadzić niesamowitą atmosferę. Eleganckie winietki pozwolą gościom bez problemu odnaleźć swoje miejsce. Wyjątkowe dekoracje wprowadzą na przyjęciu romantyczny klimat i pomogą zanurzyć się w szczęśliwych wspomnieniach Ślubu oraz wielu lat wspólnego życia. Wieczór wśród wyjątkowych dekoracji w towarzystwie przyjaciół i rodziny to przepis na wspaniałą zabawę oraz Wieczór pełen cudownych wspomnień. 

Dekoracje stołu na Rocznicę Ślubu 21 produktów

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Dekoracje stołu na rocznicę ślubu

Z okazji rocznicy swojego ślubu zamierzacie wyprawić wspaniałe przyjęcie w gronie rodziny oraz przyjaciół? A może organizujesz taką uroczystość w formie niespodzianki dla kogoś bliskiego? Tego rodzaju wydarzenie zdecydowanie zasługuje na szczególną oprawę - zwłaszcza, jeśli para celebruje jedną z okrągłych rocznic. Warto wtedy przygotować coś naprawdę wyjątkowego, dzięki czemu wszyscy goście na długo zapamiętają ten szczególny dzień. Zdecydowanie charakter oraz klimat rocznicy ślubu pięknie podkreślą odpowiednie dekoracje. Do aranżacji wnętrza wykorzystać można balony, girlandy, banery oraz wiele innych elementów. Pamiętać należy również o ozdobach stołu, przy którym goście z pewnością spędzą sporo czasu na przyjęciu.

Jak udekorować stół na rocznicę ślubu?

Udekorowanie stołu na rocznicę czy inną okazję jest naprawdę łatwe. Wystarczy ustalić motyw takiej aranżacji - koniecznie spójny z dekoracjami wykorzystanymi do ubrania reszty wnętrza albo pleneru. Dzięki temu wybór poszczególnych ozdób na stół będzie szybki i bezproblemowy. Bazę aranżacji stanowi zwykle obrus, najlepiej biały, jednak świetnym dodatkiem lub zastępstwem okazać się może bieżnik. Materiał przeciągnięty przez środek blatu uatrakcyjni jego wygląd i nada całości fantastyczny charakter. Biały, flizelinowy bieżnik z eukaliptusem to bardzo modny dodatek, który połączyć można z innymi dekoracjami w botanicznym stylu. Estetyczny i solidnie wykonany będzie zachwycająco prezentować się na stole. Inną niebanalną propozycją będzie bieżnik z białej koronki - elegancki, ciekawy i stylowy!

Bieżnik koronka dekoracyjna lux

Bieżnik z koronki do dekoracji stołu

Serwetki na rocznicę ślubu

Nie ma żadnych wątpliwości, że serwetki to must-have każdego przyjęcia. Bez nich ciężko zachować porządek przy stole podczas posiłku. Aktualnie modne są motywy naturalne, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem na rocznicę mogą być serwetki botaniczne z napisem “Beautiful Day”. Nowoczesny wianek stworzony przy pomocy gałązek eukaliptusa oraz złotych, geometrycznych linii wspaniale prezentuje się na białym, jednolitym tle. Tak gustowne i ciekawe serwetki niewątpliwie urozmaicą aranżację stołu na rocznicę ślubu. Inną wspaniałą propozycją są jest także projekt z jasnymi kwiatami na czarnym tle. Motyw pięknie ze sobą kontrastuje, dzięki czemu jest wyrazisty i przyciąga uwagę. Takie serwetki ułożone na stole bez dwóch zdań zwrócą uwagę zaproszonych gości.

Serwetki dark flowers

Rustykalne serwetki na rocznicę ślubu

Dekoracje na 30, 35 czy 40 rocznicę ślubu

Rocznice ślubu posiadają swoje unikalne nazwy, które symbolizować mają trwałość i długość związku. I tak wyróżnić możemy rocznice: drewnianą, stalową albo rubinową. Ponieważ nazwy pochodzą od różnych materiałów, można wykorzystać je jako inspirację do stworzenia aranżacji wnętrza albo pleneru. Na rubinową polecamy więc czerwone dekoracje, natomiast na kryształowej bezbłędnie sprawdzą się ozdoby ze szkła. Białe serwetki z minimalistycznym, złotym napisem “Love” to prześliczny dodatek do aranżacji na pięćdziesiątą rocznicę ślubu, tj. złote gody. Jednak dzięki ponadczasowemu wyglądowi można też wykorzystać je do dekoracji stołu na inne uroczystości. Ozdobne serwetki łatwo skomponują się z różnego rodzaju aranżacjami.