Nowe produkty

Ostatnie posty

Księgi gości na Rocznicę Ślubu

Księgi gości na Rocznicę Ślubu to świetny gadżet, w którym goście mogą wpisać śliczne życzenia dla szczęśliwej pary. Księga gości wspaniale sprawdzi się również jako album na pamiątkowe zdjęcia z przyjęcia. Produkty zostały zainspirowane najmodniejszymi trendami sezonu. Pozwól się oczarować stylom botanicznym, rustykalnym, boho oraz różnorodnym minimalistycznym motywom. Duży wybór produktów gwarantuje, że każdy znajdzie produkt idealnie odpowiadający jego potrzebom. Zachowaj piękne wspomnienia z okrągłej Rocznicy Ślubu na długie lata i ciesz się bezcennymi chwilami z rodziną i bliskim kiedy tylko zechcesz. 

Księgi gości na Rocznicę Ślubu 24 produktów

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Księgi gości na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu to dzień, który pary naprawdę chętnie celebrują. Zazwyczaj spędzają go we dwoje, jednak zdarza się, że małżonkowie chcą świętować w gronie rodziny oraz przyjaciół. Przyjęcia najczęściej wyprawiane są z okazji okrągłych rocznic: aluminiowej, srebrnej czy złotej. Im dłużej trwa małżeństwo, tym większe wydarzenie stanowi rocznica ślubu. Przyjęcie z tej okazji wyprawić mogą zarówno małżonkowie, jak i ich bliscy. Planujesz tego rodzaju wydarzenie? Jeśli szukasz właśnie sprawdzonego pomysłu na uatrakcyjnienie imprezy, obowiązkowo zajrzyj do naszej oferty ksiąg pamiątkowych. Takie albumy są też fantastycznym pomysłem na prezent dla pary. Jaką księgę najlepiej wybrać? Czym wypełnić taki album? Sprawdź nasze propozycje!

Album pamiątkowy na rocznicę ślubu

Księga gości ustawiona w dobrze widocznym miejscu na pewno przyciągnie uwagę zebranych osób. Rodzina i przyjaciele mogą wypełnić jej kartki, tworząc w ten sposób wspaniałą pamiątkę z dnia rocznicy ślubu. Biała księga gości z napisem “love” to minimalistyczny produkt, który wspaniale wpisuje się w klimat uroczystości. Będzie więc fantastycznym pomysłem na organizowane przez Ciebie przyjęcie. Taki album wypełnić można życzeniami dla małżonków oraz zdjęciami z imprezy. To sprawi, że księga stanie się pamiątką na całe życie. Do albumu dobrze jest dokupić długopisy i kolorowe pisaki, dzięki którym wpisu gości nabiorą wspaniałego charakteru. Takie rozwiązanie będzie kapitalnym dodatkiem na dowolną rocznicę ślubu. 

Księga gości love rosegold

Album pamiątkowy na rocznicę ślubu

Elegancka księga gości na rocznicę

Rewelacyjnie podczas rocznicy ślubu sprawdzą się również albumy w naturalnej stylistyce. Jeśli planujesz przyjęcie rustykalne, boho albo botaniczne, takie produkty pozwolą cudownie uzupełnić wystrój przygotowany na rocznicę. Biały album pamiątkowy ze złotym wiankiem będzie cudownym pomysłem! Napis “Najpiękniejsze Wspomnienia” idealnie podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. W przyszłości taki album pozwoli bez przeszkód powrócić do miłych wspomnień zamkniętych w życzeniach i zdjęciach. Bardzo ciekawie wygląda też księga gości botaniczna z nadrukiem w odcieniach zieleni i złota. Estetycznie wykonany nadruk ładnie kontrastuje z białym tłem, a sztywna oprawa gwarantuje całości prześliczny wygląd i wytrzymałość na długie lata. 

Księga gości najpiękniejsze wspomnienia w wianuszku

Album na zdjęcia i życzenia na rocznicę ślubu

Album do zdjęć na rocznicę ślubu

Z powodzeniem możesz też wykorzystać album pamiątkowy jako prezent dla pary świętującej rocznicę ślubu. Możesz wypełnić go zdjęciami oraz wpisami, które opowiedzą historię małżonków. Tak stworzona pamiątka będzie bez wątpienia cudowną niespodzianką dla zakochanych. Prezent na rocznicę w postaci albumu śmiało wręczyć mogą dzieci, wnukowie czy rodzeństwo. Wybierz album do wkładania zdjęć albo ich wklejania - w przypadku tego drugiego możesz fotografie podpisać lub zamieścić obok nich opisy, które wywołają wzruszenie u obdarowanych osób. Kraftowy album na zdjęcia z motywem subtelnych liści będzie doskonałym rozwiązaniem! Kartki oddzielone są cienkim pergaminem, dzięki któremu całość prezentuje się jeszcze lepiej.