Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia na Roczek na telefon

Zaproszenia na Roczek na telefon to niezwykle praktyczna propozycja, która pozwoli szybko zaprosić bliskich na organizowane przyjęcie urodzinowe.  W naszej ofercie znajdują się interesujące propozycje zarówno dla chłopca oraz dziewczynki. Zaproszenia posiadają wszystkie niezbędne dla gości informacje przedstawione w pięknej wizualnej formie. Grafiki dopasowano tematycznie do uroczystości oraz wieku dziecka. Nowoczesna forma pozwoli zaoszczędzić przed uroczystością cenny czas i zaprosić bliskich tylko jednym kliknięciem. Dla gości również jest to wygodna propozycja ponieważ zaproszenie będą mieć zawsze przy sobie i łatwo sprawdzą najważniejsze informacje. Zaproszenie praktyczne, eleganckie i nowoczesne, na pewno spełni swoje zadanie wzorowo.  

Zaproszenia na Roczek na telefon 8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Zaproszenia na Roczek na telefon

Dzisiejsze życie toczy się niezwykle szybko. W natłoku wielu obowiązków czasem ciężko jest wygospodarować czas na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla pociechy. Dobrze jest więc znaleźć sposób na ułatwienie sobie tego zadania. Zwłaszcza w przypadku pierwszych urodzin, które stanowią jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Jeśli zamierzasz wyprawić z tej okazji przyjęcie dla rodziny i przyjaciół, mamy dla Ciebie doskonały sposób na uproszczenie przygotowań! Zaproszenia bez dwóch zdań stanowią nieodłączny element planowania przyjęcia. Jednak zamiast kupowania tradycyjnych kartek i rozwożenia bądź rozsyłania ich najbliższym możesz śmiało postawić na elektroniczne zaproszenia na telefon! To wygodne i nowoczesne rozwiązanie, które na pewno ułatwi organizację. 

Personalizowane zaproszenia cyfrowe na Roczek

Zaproszenia na telefon to grafiki z personalizowanym tekstem, które możesz w ciągu kilku sekund przesłać wszystkim najbliższym małego solenizanta. Tło przygotowane specjalnie na tę okazję fenomenalnie wpisuje się w najnowsze trendy. Aktualnie bardzo modne są nawiązania do natury, dlatego grafika z leśnymi zwierzątkami na pewno doskonale sprawdzi się na Roczek Twojej pociechy. Zwłaszcza, że całość utrzymana jest w pięknej, bajkowej odsłonie. Do motywu dopasowana jest również czcionka, która nadaje zaproszeniom gustownego wyglądu. W naszej ofercie znajdziesz wiele naturalnych propozycji na pierwsze urodziny. Zaproszenia na Roczek z zajączkiem to czarujący projekt w rustykalnej odsłonie, który niewątpliwie oczaruje gości Twojego maluszka. 

Zaproszenia na roczek leśne czary na telefon

Zaproszenia na telefon ze zwierzątkami

Elektroniczne zaproszenia na Roczek

Zaproszenia na telefon można wysłać za pomocą wiadomości MMS lub czatu internetowego. Ogromną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość przesłania ich nawet rodzinie mieszkającej stosunkowo daleko - i to w naprawdę szybkim tempie! Co więcej, za takie zaproszenia płacisz tylko raz i możesz wysłać je do dowolnej ilości osób. Oszczędzasz więc nie tylko czas, ale też pieniądze. Autorskie projekty przyciągną uwagę zaproszonych osób i spowodują, że z jeszcze większą chęcią wezmą one udział w przyjęciu Twojej pociechy. Doskonałym przykładem są zaproszenia na telefon ze zwierzątkami w żywej kolorystyce. Pięknie wykonane grafiki i Twój własny tekst umieszczony na ich tle pozwolą w cudownym stylu zaprosić dziadków, wujostwo, kuzynów i innych krewnych na Roczek.

Oryginalne zaproszenia na Roczek dziewczynki i chłopca

Zaproszenia cyfrowe zyskują coraz większą popularność. To spora oszczędność papieru, a przy tym wygoda. Nic więc dziwnego, że rodzice małych solenizantów chętnie sięgają po takie rozwiązanie. Na Roczek swojej córki możesz wybrać różowe zaproszenia elektroniczne z króliczkiem. Duża jedynka oraz spójna kolorystyka pozwalają pięknie spersonalizować motyw. Całości doskonale dopełnia imię solenizantki oraz czytelny tekst. W analogiczny sposób stworzone zostały niebieskie zaproszenia na Roczek chłopca. Możesz więc z powodzeniem wybrać projekt dopasowany do płci swojej pociechy. Osoby, które otrzymają takie zaproszenia, będą mile zaskoczone ich niebanalnym wyglądem. Co więcej, będą miały je zawsze pod ręką, dzięki czemu bez przeszkód pojawią się na przyjęciu.

Zaproszenia na roczek na telefon niebieski króliczek

Elektroniczne zaproszenia na Roczek chłopca