Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

Inny rozmiar Jest 7 produktów.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Nietypowy rozmiar i kształt

Na wykorzystanie serwetek można mieć wiele różnorodnych pomysłów, dlatego nie zawsze muszą mieć one standardowy rozmiar i kształt. Zaskocz swoich gości nietypowymi serwetkami, które mogą pełnić także rolę podkładek pod talerze lub kubki.

Serwetki okrągłe

Pierwszą nieklasyczną propozycją są okrągłe, duże serwetki o średnicy 32 centymetrów, które mają wycięte okrężnie brzegi i tłoczenia w kształcie eleganckich ornamentów. Serwetki te występują w trzech klasycznych i eleganckich kolorach, które można dopasować do wszystkich pozostałych dodatków - białym, srebrnym i złotym. Okrągłe serwetki najczęściej wykorzystuje się jako podkładki pod talerze lub zwija na czubku dużej kwadratowej serwetki tworząc tym sposobem uzupełnienie i dopełnienie wyglądu serwetki głównej, czyli kwadratowej.

Malutkie serwetki kwadratowe

Można spotkać się też z serwetami o mniejszych wymiarach niż standardowe serwetki papierowe. Najczęściej występującym niestandardowym rozmiarem serwetek jest wymiar 24 x 24 centymetry oraz 20 x 20 centymetrów. Serwetki takie są dużo mniejsze niż najczęściej występujące serwetki 33 x 33 centymetry, co może sprawić, że goście będą oczarowani miniaturowymi wymiarami serwetek, które otrzymali. 

Serwetki-podkładki

Ostatnią podkategorią w kategorii serwetek papierowych o innych (nietypowych) rozmiarach są papierowe serwetki-podkładki z wycięciami, które wyglądają jak papierowa koronka. 

Są one dostępne w kolorze białym i dwóch wielkościach. Mniejsze sprawdza się idealnie jako podkładka pod kubek, natomiast większe jako podkładka pod talerz. Podkładki te przy odpowiednim zaaranżowaniu przestrzeni mogą stanowić niebywale efektowne i eleganckie uzupełnienie nakrycia i dekoracji stołu podczas przyjęć i uroczystości.

Nasz hitowy produkt 

Najprawdziwszym bestsellerem są u nas serwetki Duni 24 x 24 centymetry, które są sprzedawane w kolorze białym, w paczkach po 2400 sztuk. Serwetki są śliczne, gdyż malutkie i z tłoczeniami na brzegach. Biały kolor pasuje na każdą okazję, a hurtowa ilość w jednej paczce sprawia, że pojedyncza serwetka kosztuje jedyne 6 groszy! Serwetki są wysokojakościowe - zrobione z dwuwarstwowego papieru. Gorąco polecamy wszystkim restauratorom i hotelarzom.

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

33cm x 33cm jednolite

33cm x 33cm wzorzyste

40x40cm jednolite

40x40cm wzorzyste

inny rozmiar