Nowe produkty

Ostatnie posty

Prośby o bycie Małą Druhną i Małym Drużbą

Chcecie poprosić dziecko o obecność i pomoc w dniu ślubu? Mała Druhna sypiąca płatki kwiatów przed Panną Młodą oraz Młody Drużba podający pudełeczko z obrączkami Panu Młodemu to ważne zadania, które są wspaniałym wyróżnieniem w oczach malucha. Uroczy upominek pozwoli nie tylko zapytać malucha o zgodę, ale i wytłumaczyć na czym będzie polegać jego rola w dniu wesela. W eleganckich zestawach dla chłopca i dziewczynki umieszczono wspaniałe słodycze, oraz drobne dodatki do dziecięcych stylizacji. Prezencik sprawi, że dziecko poczuje się wyjątkowo i z ekscytacją będzie czekać na dzień Waszego ślubu. 

Prośby o bycie Małą Druhną i Małym Drużbą 24 produktów

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Słodkości i Bransoletka
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Słodkości i Bransoletka

  Prośba o bycie Małą Druhną powinna być przemyślana i oryginalna. Elegancka drewniana skrzyneczka z przegródkami, w których ułożone zostały wspaniałe słodkości w postaci czekoladek i krówek oraz woreczek i bransoletka na sznureczku z zawieszką serduszka oczaruje dziewczynkę. Prezent sprawi, że dziecko z przyjemnością będzie pełniło tak ważną rolę podczas...

  139,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Słodkości i Muszka
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Słodkości i Muszka

  Jak poprosić dziecko, aby zostało Małym Drużbą na ślubie? Idealnym rozwiązaniem jest drewniana skrzyneczka, wewnątrz której znalazły się przepyszne czekoladki, krówki oraz elegancka muszka. Całość pięknie dopełnia personalizowana karteczka z tekstem prośby. Wszystkie elementy posiadają śliczny i spójny kwiatowy motyw. Taka prośba z pewnością oczaruje...

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Z bransoletką i krówkami
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Z bransoletką i krówkami

  Uroczy upominek dla dziewczynki, pomoże zadać ważne pytanie, czy dziecko zechce zostać Małą druhną. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z pytaniem oraz śliczną grafią kwiatów. W pudełeczku umieszczono śliczną pamiątkową bransoletkę i elegancko zapakowane krówki. 

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Wianuszek
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z...

  Śliczny upominek pozwoli zadać pytanie dziecku czy zostanie małą druhną. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono śliczną bransoletkę oraz słodkie krówki w eleganckich papierkach. Wnętrze udekorowano personalizowaną karteczką z pytaniem oraz dekoracyjnym motywem w stylu botanicznym. 

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Śliczny upominek dla dziewczynki zawiera prośbą o zostanie Małą Druhną. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczką z dekoracyjną grafiką pięknych kwiatów. W pudełeczku można znaleźć słodkie czekoladki zapakowane w eleganckie papierki. 

  54,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małym Drużbą pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Wianuszek z kwiatami
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małym Drużbą pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Eleganckie pudełeczko zawiera prośbę skierowaną do chłopca o zostanie Małym Drużbą. Wnętrze pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z motywem delikatnych kwiatów. W środku można znaleźć pyszne czekoladki zapakowane w eleganckie papierki. 

  54,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Pudełko z krówkami Wianuszek z kwiatami
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Pudełko z krówkami Wianuszek...

  Elegancka bombonierka z krówkami to sympatyczny upominek, który pozwoli poprosić dziewczynkę o zostanie małą druhną. Pyszne słodycze zapakowano w eleganckie papierki. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką kwiatów. 

  49,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Pudełko z krówkami Wianuszek z kwiatami
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Pudełko z krówkami...

  Bomboniera z pysznych krówek pozwoli zadać pytanie chłopcu czy zostanie Małym Drużbą. Słodkości zapakowano w eleganckie papierki z napisem "Powiedz TAK". Pudełeczko udekorowano personalizowaną karteczkę z grafiką wianuszka.

  49,98 zł
 • CZEKOLADA prośba o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Merci Słoneczna Dziewczynka 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA prośba o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Merci Słoneczna...

  Rewelacyjna propozycja na prośbę o bycie Małą Druhną w postaci czekolady Merci. Zapakowana w cudowną obwolutę z grafiką dziewczynki, tekstem prośby oraz personalizacją. Tak słodka prośba sprawi, ze dziecko bez zastanowienia zgodzi się pełnić tak ważną rolę podczas Waszego ślubu. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA prośba o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Merci Kwiatowa Dziewczynka 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA prośba o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Merci Kwiatowa...

  Jak pomysłowo poprosić dziewczynkę o bycie Małą Druhną na ślubie? Idealnym pomysłem jest przepyszna czekolada Merci, która zapakowana została w elegancką obwolutę. Na obwolucie znajduje się urocza dziewczęca grafika, a także personalizacja i pytanie o bycie Druhną. Tak słodki upominek z pewnością spodoba się dziewczynce.

  24,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Kubek z krówkami
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Kubek z krówkami

  Śliczny upominek dla dziewczynki, pozwoli  zadać pytanie dziecku czy zostanie Małą Druhną. Elegancki kubeczek udekorowano imieniem przyszłej właścicielki i uroczą grafiką dziewczynki z koszykiem pełnym kwiatów. W kubeczku umieszczono słodkie krówki zapakowane w eleganckie papierki. 

  49,98 zł
 • PUDEŁKO Czy zostaniesz naszą Małą Druhną OPASKA NA GŁOWĘ
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO Czy zostaniesz naszą Małą Druhną OPASKA NA GŁOWĘ
  1 Recenzje

  Prośba o bycie Małą Druhną umieszczona w pudełku z naturalnego drewna. Przepiękny prezent z uroczą opaską na głowę dziewczynkę, by się zgodziła. Całość jest pięknie podana, każdy element posiada spójną grafikę. Wybierz spośród 4 wariantów rysunku dziecka. 

  69,98 zł
 • PUDEŁKO Czy zostaniesz naszym Małym Drużbą MUCHA
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO Czy zostaniesz naszym Małym Drużbą MUCHA

  Eleganckie pudełko jako prośba o bycie Małym Drużbą to idealny sposób na zapytanie chłopca o pełnienie ważnej roli. W środku znajdują się mleczne czekoladki, drewniane kółko z napisem "Mam do Ciebie pytanie..." i muszka. Całość wygląda wspaniale i oczaruje każdego chłopca.

  49,98 zł
 • PUDEŁKO Czy zostaniesz naszym Małym Drużbą SŁODKOŚCI
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO Czy zostaniesz naszym Małym Drużbą SŁODKOŚCI

  Jak poprosić o zostanie Małym Drużbą? Idealny pomysł do drewniane pudełeczko wypełnione słodkościami. W środku znajduje się również karteczka z tekstem prośby i piękną grafiką. Takli podarunek sprawi, że chłopiec na pewno się zgodzi. 

  49,98 zł
 • ZDRAPKA Prośba o bycie Małą Druhną UNIWERSALNA (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Prośba o bycie Małą Druhną UNIWERSALNA (+koperta)

  Śliczna karteczka ze zdrapka skrywa w sobie ważne pytanie dla młodej damy. Do karteczki z pytaniem o zostanie Małą Druhną dołączono klasyczną białą kopertę. Karteczkę dekoruje dopasowana tematycznie grafika uroczej dziewczynki. 

  13,00 zł
 • KUBEK magiczny dla Małej Druhny Z IMIENIEM Kwiatowa Dziewczynka 330ml
  45,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK magiczny dla Małej Druhny Z IMIENIEM Kwiatowa Dziewczynka 330ml

  Magiczny kubek, który po przygotowaniu ulubionego gorącego napoju ujawni prośbę o bycie Małą Druhną. To wspaniały gadżet, który na pewno zrobi duże wrażenie na każdym dziecku. Wspaniały upominek z ukrytą niespodzianka na pewno zrobi wrażenie na dziewczynce.

  45,98 zł
 • KUBEK magiczny dla Małej Druhny Z IMIENIEM Słoneczna Dziewczynka 330ml
  45,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK magiczny dla Małej Druhny Z IMIENIEM Słoneczna Dziewczynka...

  Magiczny kubeczek pozwoli zadać dziecku bardzo ważne pytanie "Czy zostaniesz naszą Małą Druhną?". Kubek po przygotowaniu ulubionego gorącego napoju zmieni kolor i ukaże przepiękną grafikę. Taki niesamowity upominek na pewno zrobi wielkie wrażenie na dziewczynce.

  45,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małym Drużbą pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Zwierzątka 20 CZEKOLADEK
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małym Drużbą pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Przepiękny upominek dla chłopca, który pozwoli zadać pytanie "Czy zostaniesz naszym Małym Drużbą?". W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowane karteczkę z grafiką uroczych leśnych zwierzątek. W środku znajdziemy pyszne, elegancko zapakowane czekoladki.

  69,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM Zwierzątka 20 CZEKOLADEK
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną pudełko z czekoladkami Z IMIENIEM...

  Śliczny prezent dla dziewczynki skrywa w sobie ważne pytanie "Czy zostaniesz naszą Małą Druhną?". Drewniane pudełeczko zostało udekorowane wewnątrz personalizowaną karteczka z dekoracyjną grafiką leśnych zwierzątek. W środku znajdują się także elegancko zapakowane wyborne czekoladki.

  69,98 zł
 • KUBEK magiczny dla Małego Drużby Z IMIENIEM Chłopiec z muszką 330ml
  45,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK magiczny dla Małego Drużby Z IMIENIEM Chłopiec z muszką 330ml

  Magiczny kubek dla małego wróżby, który ujawni pytanie po przygotowaniu w nim ulubionej herbaty czy słodkiego kakao. Czarny kubeczek pod wpływem temperatury ujawnia grafikę oraz napis "Czy zostaniesz naszym Małym Drużbą?". Wspaniały prezent na pewno zachęci chłopca aby zgodził się pełnić tę ważną funkcję. 

  45,98 zł
 • KUBEK magiczny dla Małego Drużby Z IMIENIEM Chłopiec z eukaliptusem 330ml
  45,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK magiczny dla Małego Drużby Z IMIENIEM Chłopiec z...

  Magiczny kubek dla Małego Drużby pozwoli poprosić chłopca by pełnił ważną rolę w dniu Waszego ślubu. Niesamowity prezent na pewno spodoba się każdemu dziecku. Czarny kubek pod wpływem ciepła ujawnia dopasowaną grafikę oraz pytanie.

  45,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Słodkości i woreczek Zwierzaki
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Słodkości i woreczek Zwierzaki

  Przepiękny upominek, który skrywa prośbę o bycie Małym Drużbą. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono pyszne krówki, słodkie czekoladki oraz woreczek na pieniążki. Wnętrze pudełka dekoruje personalizowaną karteczkę z dekoracyjną grafiką leśnych zwierzaczków.

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Słodkości i Bransoletka Zwierzaki
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o bycie Małą Druhną Z IMIENIEM Słodkości i Bransoletka...

  Piękny upominek dla dziewczynki z prośbą o bycie Małą Druhną. W drewnianym pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono pyszne łakocie oraz woreczek ze śliczna bransoletką. Wnętrze pudełka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką uroczych zwierzaczków. 

  139,98 zł
 • CZEKOLADA prośba o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Merci Elegancki Chłopiec 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA prośba o bycie Małym Drużbą Z IMIENIEM Merci Elegancki...

  Przepyszna czekolada zapakowana w elegancki czekoladnik udekorowany pytaniem i dopasowaną grafiką. Piękny upominek na pewno wywoła serdeczny uśmiech na twarzy chłopca. Wyborny łakoć na pewno zachęci chłopca by podjął się ważnej roli w dniu Waszego Ślubu. 

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Prośby o bycie Małą Druhną i Małym Drużbą

Obecność dzieci na ślubie oraz weselu można z powodzeniem wykorzystać, sprawiając, że cała uroczystość będzie jeszcze bardziej szczególna. Maluchy można bowiem zaangażować do stworzenia orszaku, który oczaruje wszystkie zebrane osoby. Dzieci sypiące kwiatki czy też niosące obrączki zwykle widuje się na filmach, jednak w prawdziwym życiu rezultat może być jeszcze bardziej zjawiskowy. W końcu, kto nie rozczuli się na widok szkrabów zmierzających do ołtarza w odświętnych strojach? Jeśli marzy Wam się taki obrazek podczas ślubu, koniecznie poproście o pomoc maluszki zaproszone na uroczystość. W takim orszaku śmiało pójść mogą dziewczynki i chłopcy w różnym wieku. Każdy z nich poczuje się wyjątkowo, gdy do swojej prośby dołączycie drobny upominek stworzony specjalnie na tę okazję. 

Czy zostaniesz naszą małą druhną?

Na prezent dla dziewczynki wspaniale nadają się zwłaszcza czarujące ozdoby, które można założyć podczas uroczystości. Idealnym przykładem takiego produktu jest prośba o zostanie małą druhną w drewnianym pudełku. W jednej przegródce znalazły się śmietankowe krówki, natomiast w drugiej woreczek z symboliczną bransoletką. Co więcej, w środku pudełka umieszczona została także personalizowana kartka z naturalnym motywem w różowej kolorystyce. Taki upominek na pewno sprawi obdarowanej dziewczynce wielką przyjemność. Inną wspaniałą propozycją jest opaska na rączkę w pudełku. Płaskie opakowanie z naturalnego drewna stanowi stylową oprawę dla korsaża z pastelowymi kwiatami. Całości dopełnia motyw dziewczynki w ślicznej sukience oraz personalizowana prośba nadrukowana na papierze.

Prośba o bycie małą druhną słodkości i bransoletka

Prośba o zostanie małą druhną w pudełku

Prośby o zostanie małym drużbą

Dla chłopca przygotowaliśmy stylowe upominki z prośbą o zostanie małym drużbą, które na pewno na długo zapadną w pamięci obdarowanej osoby. Drewniane, jasne pudełko z pomysłową zawartością bez dwóch zdań oczaruje syna, siostrzeńca, bratanka czy młodszego brata. Taki upominek wręczyć można każdemu chłopcu. Prośba o bycie małym drużbą z satynową muchą w klasycznej kolorystyce to ciekawa propozycja. Taki dodatek chłopiec założyć może na uroczystość, dzięki czemu prezentować się będzie gustownie i elegancko. Spersonalizowane wnętrze sprawia natomiast, że prezent jest przy okazji wspaniałą pamiątką dla obdarowanego dziecka. Sprawdźcie też nasz zestaw słodkości dla małego drużby, który przypadnie do gustu każdemu szkrabowi.

Kubek magiczny czy zostaniesz małym drużbą chłopiec z muszką

Personalizowana prośba o zostanie małym drużbą

Oryginalne prośby o zostanie małą druhną i małym drużbą

Bez najmniejszych wątpliwości świetnym sposobem na wywołanie uśmiechu na twarzy dziecka są słodycze. Właśnie z tego powodu w naszej ofercie nie zabrakło smakowitych zestawów z prośbą o zostanie małą druhną czy małym drużbą. Takie prezenty sprawią, że żadne dziecko Wam nie odmówi! Dziewczynka czy chłopiec obdarowani bombonierką pełną śmietankowych krówek z ogromną chęcią pomogą Wam podczas ceremonii ślubu. Wieko pudełka ozdobione botaniczną grafiką i personalizowaną prośbą wspaniale komponuje się z wnętrzem. Personalizowana bombonierka dla małej druhny czy małego drużby to smakowity oraz bardzo stylowy sposób na sprawienie dziecku wielkiej przyjemności. Z powodzeniem możecie wykorzystać taki dodatek w czasie przygotowań do uroczystości.