Nowe produkty

Ostatnie posty

Gry i zabawy dla dzieci na wesele

Zapraszając dzieci na wesele warto zadbać ich komfort zapewniając gry i atrakcje, dzięki którym miło spędzą czas. Jakie rozrywki zaproponować? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze zabawy dla maluszków. Bańki mydlane w uroczych pojemniczkach to gwarantowany uśmiech na twarzach dzieci w każdym wieku. Zestaw gier planszowych i papierowe maski do samodzielnego udekorowania pobudzą kreatywność i pozwolą im przenieść się w zaczarowany świat wyobraźni. Zmywalne tatuaże czy farbki do malowania rączek, dzięki którym kolory nie opuszczą Was przez cały dzień. 

Gry i zabawy dla dzieci na wesele 18 produktów

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Gry i zabawy dla dzieci na wesele

Dzieci na weselu stanowią nie tylko wielką radość, ale również wyzwanie organizacyjne dla Młodej Pary. W przeciwieństwie do dorosłych gości, maluchy bowiem nie będą przeszczęśliwe podczas jedzenia i tańca do późnych godzin. A nikt przecież nie chciałby, by goście na jego weselu źle się bawili. Z tego też powodu wiele par decyduje się na zorganizowanie atrakcji i rozrywek specjalnie dla dzieci. Wynajęcie animatora, który nie tylko zapewni maluchom gry i zabawy, ale również będzie miał na nie oko, stanowi wspaniały pomysł. Niestety, to dość kosztowne rozwiązanie. Właśnie dlatego z pomocą przychodzą akcesoria i dodatki dla najmłodszych, które można umieścić w dobrze dostępnym miejscu. Takie gry czy gadżety na pewno przyciągną dzieci i będą dla nich znakomitą rozrywką. 

Kącik dla dzieci na weselu

Stół czy kącik dla dzieci to całkiem popularne rozwiązanie na wesele. Można z łatwością przygotować takie miejsce podczas uroczystości wyprawianej w sali restauracyjnej czy plenerze. Kącik dla najmłodszych dobrze jest odpowiednio udekorować, podkreślając jego charakter. W ten sposób żaden z gości nie przegapi wyjątkowego miejsca z atrakcjami dla dzieci. Drewniana tabliczka w kształcie strzałki z napisem “kids only” jest znakomitą dekoracją na wesele. Taka ozdoba sprawi, że dzieci bez problemu trafią do przygotowanego dla nich kącika. Na stoliku z grami ustawić można również biały, drewniany napis “kids table”. Ozdobne litery uatrakcyjnią wygląd całego kącika dla dzieci. Możecie śmiało wykorzystać taką dekorację na przyjęciu w różnorodnej stylistyce.

Napis drewniany biały kids table

Dekoracyjny napis na stół dla dzieci

Zestaw dla dzieci na wesele

Jakie zabawy przygotować do kącika dla dzieci? Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że dobrze jest zorganizować kilka różnych rodzajów gier. W ten sposób maluchy będą mieć rozrywkę na długie godziny. Zestaw gier dla dzieci wykonanych z grubego papieru kraft to estetyczna i przemyślana propozycja na przyjęcie weselne. W jego skład wchodzi planszówka, kółko i krzyżyk, labirynt, wykreślanka, statki, a nawet kolorowanka. Dokupcie ołówki i kredki, a zyskacie wspaniałą atrakcję dla dzieci na swoje wesele. Kreatywną rozrywką dla najmłodszych jest również komplet masek w kształcie zwierząt. Dzieci będą mogły samodzielnie je pokolorować, a następnie założyć. Takie maski maluchy mogą również śmiało zabrać ze sobą.

Gry dla dzieci zestaw kraft

Zestaw gier dla dzieci na wesele

Zabawy weselne dla dzieci

W kąciku dla dzieci umieścić można różnego rodzaju akcesoria oraz gadżety. Maluchy na pewno przyciągną ciekawe pomysły, dlatego koniecznie postarajcie się, by wybrane przez Was produkty zafascynowały najmłodszych. Bańki mydlane będą strzałem w dziesiątkę. Dzieci uwielbiają puszczać bańki, a następnie gonić je i przebijać. Co więcej, na zdjęciach i filmach taki dodatek da fenomenalny efekt. Bańki puszczone podczas pierwszego tańca lub oczepin na pewno oczarują wszystkie zaproszone osoby. Innymi kapitalnymi dodatkami dla dzieci na wesele są kolorowe farbki do malowania rączek. Maluchom spodobają się na pewno również zmywalne tatuaże. Takie akcesoria zapewnią najmłodszym mnóstwo śmiechu i radości.