Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i Dziadków

Wyjątkowe zestawy prezentowe pozwolą podziękować Rodzicom Chrzestnym oraz Dziadkom za przybycie na Ślub i Wesele. Wszystkie upominki zawierają produkty najwyższej jakości, które rozpieszczą Waszych bliskich. Znakomite słodycze, aromatyczne kawy, rozgrzewające herbaty, wyborne alkohole w naszych zestawach znajdziecie wszystko co najlepsze. Luksusowe prezenty zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością tak by oczarować każdą obdarowaną osobę. Dzięki pięknym upominkom Wasi bliscy będą wspominać dzień ślubu z jeszcze większą sympatią i przyjemnością.  

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i Dziadków 56 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Elegancka orzechowa kompozycja w drewnianej skrzyni z personalizacją. Zamów podziękowanie ślubne dla dziadków lub chrzestnych. Prezent zawiera orzechową nalewkę, deserowa czekoladę z orzechami laskowymi oraz miód ekologiczny z dodatkiem orzechów włoskich i  pałkę do nakładania miodu.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Kolorowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Zamów podziękowanie, które para młoda wręczy dziadkom lub chrzestnej w dniu ich ślubu. Okaż wdzięczność bliskim kompozycją w której skład wchodzi białe wino w kryształowej butelce, mleczna czekolada z cukierkami oraz drażetki w ozdobnym słoiczku. Upominek zawiera kartkę z motywem graficznym kwiatów oraz personalizacją.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Pink&Black
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Pink&Black

  Wybierz podziękowanie ślubne dla swoich chrzestnych lub dziadków w złoto-czarnej kolorystyce. Upominek zawiera wódkę w eleganckiej butelce, włoski płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu oraz włoski krem do pielęgnacji ciała.

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Ekskluzywna kompozycja zamknięta w drewnianej skrzyni. Podaruj swoim chrzestnym lub dziadkom upominek w twoim wyjątkowym dniu. W skrzyni znajdziesz wódkę o smaku białej czekolady i migdałów, deserową czekoladę z orzechami laskowymi, złota oraz brązową bombonierkę z pralinami i słoik rozpuszczalnej kawy. Całość zachowana jest w złoto-czarnej kolorystyce.

  319,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Złoto-Czarny II
  329,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Złoto-czarna kompozycja prezentowa jako podziękowanie dla dziadków i chrzestnych w dniu ślubu. Kup elegancką skrzynię w której skład wchodzi prosecco w złotej butelce, kawa w kolorystycznie pasującym wydaniu, bombonierka, czekoladowe cygara oraz praliny z orzechami. Upominek dopełnia personalizowana kartka z kwiatową grafiką.

  329,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Luksusowe podziękowanie ślubne dla dziadków i chrzestnych. Kup niezapomniany upominek w którego skład wchodzi czerwone półwytrawne wino w dużej butelce, aromatyczna kawa, włoski płyn do kąpieli w ekskluzywnym opakowaniu, satynowa opaska na oczy oraz czekoladowo-orzechowe praliny. Kompozycja zachowana jest w złoto-czarnej kolorystyce.

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Wino i czekolada z piankami
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Wino i...

  Piękny upominek dla dziadków i matki chrzestnej, który para młoda wręczy jako podziękowanie w dniu swojego ślubu. Podaruj swoim bliskim różowe wino, białą czekoladę z dodatkami oraz malinowe pianki w słoiczku.  Prezent uzupełniony jest czarnym wypełniaczem.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Owocowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Owocowy

  Wybierz elegancki prezent w drewnie dla dziadków lub chrzestnych w ramach podziękowania ślubnego. Upominek zawiera czerwone wino w kryształowej butelce, mleczną czekoladę z owocami oraz czarna herbatę z dodatkiem pąków róż. Kompozycja uzupełniona jest kartka z personalizacja i motywem graficznym czerwonych kwiatów.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant z winem kryształowym
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant z...

  Podziękowanie ślubne dla dziadków i chrzestnych w ciemnej kolorystyce. Okaż wdzięczność swoim bliskim upominkiem w którego skład wchodzi czerwone wino w kryształowej butelce, malinowe pianki w słoiczku, słodkie kolorowe drażetki, migdały w białej czekoladzie oraz sól do kąpieli z dodatkiem pąków róż.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z miodem pitnym
  349,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z miodem...

  Podziękowanie dla dziadków lub rodziców chrzestnych w drewnianej skrzyni, które para młoda wręczy w dniu ślubu. Upominek składa się z miodu pitnego w efektownej butelce, deserowej czekolady z orzechami laskowymi,herbatą w ozdobnym pudełku,  ekologicznym miodem w trzech wariantach: z pomarańczą i imbirem, z orzechami włoskimi, z migdałami oraz drewnianą...

  349,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Złoty
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Złoty

  Elegancka skrzynia prezentowa z zawartością w złotej kolorystyce. Upominek, który podarujecie swoim chrzestnym lub dziadkom jako podziękowanie w dniu ślubu. W skład prezentu wchodzi prosecco w złotej ozdobnej butelce, świeca pieńkowa z połyskiem, biała czekolada, satynowa opaska na oczy, orzechowo-czekoladowe praliny oraz satynowy woreczek z słodką...

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem, miodami i sokiem
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem,...

  Gotowy prezent, który wręczysz chrzestnym lub dziadkom w wyjątkowym dla was dniu. Elegancki zestaw zawiera półwytrawne wino, deserową czekoladę z orzechami laskowymi, trzy słoiczki ekologicznego miodu o smakach: jeżyna, aronia i malina oraz naturalny sok z czarnego bzu.

  319,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Gold
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Gold

  Podziękowanie ślubne dla dziadków lub chrzestnych w złotym wydaniu.W drewnianej skrzynce znajdziesz prosecco w ekskluzywnej metalicznej butelce oraz deserowa czekoladę z orzechami laskowymi. Uciesz swoich bliskich wręczając im ten elegancki upominek.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Black&Gold
  239,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant...

  Podaruj swoim dziadkom lub chrzestnym prezent w ramach podziękowania w dniu waszego ślubu. Wybierz czarno-złotą kompozycję w której skład wchodzi prosecco w eleganckiej złotej butelce, aromatyczna kawa w wyjątkowym wydaniu oraz wino musujące w puszce. Całość uzupełnia kartka z modnym motywem graficznym na której znajduje się personalizacja.

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Pink&Gold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Pink&Gold

  Zamów złoto-różowy zestaw prezentowy, który idealnie sprawdzi się jako podziękowanie dla dziadków lub matki chrzestnej w dniu waszego ślubu. Wybierz upominek z wódką w eleganckiej butelce, włoskim płynem do kąpieli o pobudzającym zapachu oraz pieńkową świecą w złotym kolorze.

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Orientalny z winem II
  309,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Orientalny...

  Box prezentowy w orientalnym stylu o niebieskiej kolorystyce. Upominek idealny jako podziękowanie dla dziadków lub chrzestnych w dniu waszego ślubu. Skrzynia zawiera białe wytrawne wino do sushi, zapachową świecę w puszce z motywem żurawia, dyfuzor zapachowy w ozdobnym opakowaniu, saszetki zapachowe oraz pałeczki do sushi ze złotymi zdobieniami....

  309,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Czerwony I
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Kosz prezentowy dla dziadków lub chrzestnych w czerwonej kolorystyce. Upominek może wręczyć młoda para w dniu swojego ślubu jako podziękowanie. W drewnianej skrzyni znajdziesz czerwone wino półwytrawne, mleczną czekoladę z owocami, bombonierkę czekoladową, włoski płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu oraz cukierki z alkoholem w pasujących kolorystycznie...

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw miodowy z herbatą i słodyczami
  329,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Ślubne podziękowanie dla chrzestnych lub dziadków. W eleganckiej drewnianej skrzyni znajdziesz naturalny sok z żurawiny, herbatę w puszce, deserową czekoladę z owocami, ekologiczny miód z jeżyna,  ekologiczny miód z aronią i miód z maliną oraz wiśnie w czekoladzie deserowej.

  329,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Black
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Black

  Ekskluzywne podziękowanie dla Dziadków i Chrzestnych, które Para Młoda może wręczyć w dniu ślubu. Podaruj zestaw z czerwonym winem, deserową czekoladą z orzechami laskowymi oraz winem musującym w puszce. Drewniana skrzynka posiada personalizacje na kartce z kwiatowa grafiką.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Red
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Red

  Podaruj piękne podziękowanie dziadkom lub chrzestnym w dniu swojego ślubu. Zawartość skrzyni zachowana jest w czerwono-czarnej kolorystyce. Upominek składa się z wina w stalowej butelce, aromatycznej kawy oraz organicznej herbaty.

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Aromatyczny
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Drewniana skrzynka, która idealnie sprawdzi się jako podziękowanie ślubne dla Chrzestnych i Dziadków. Podaruj prezent w którego skład wchodzi czerwone wino półsłodkie, biała czekolada z piankami oraz migdały w polewie z białej czekolady z malinami. Całość zdobi kartka z motywem kwiatów i miejscem na twoją personalizację.

  199,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw wiśniowy z nalewką
  289,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Box dla dziadków lub chrzestnych, który wręczysz w dniu swojego ślubu. W skład podziękowania w czerwonej kolorystyce wchodzi wiśniowa nalewka w ozdobnej butelce, deserowa czekolada z owocami, ekologiczny miód z jeżyną, wiśnie w czekoladzie, ekologiczny miód z aronią oraz drewniana pałka do miodu. drewnianą skrzynkę zdobi kartka z personalizacją w motywie...

  289,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem, kawą, herbatą i słodyczami GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem,...

  Box prezentowy w różowej kolorystyce. Idealny upominek dla dziadków lub matki chrzestnej, który wręczy młoda para w dzień ich ślubu. Kompozycja składa się z różowego wina, czarnej herbaty z pąkami róż, aromatycznej kawy, czekolady z kwiatową grafiką, migdałów w białej czekoladzie, świecy sojowej z płatkami róż oraz zapałek w ozdobnym opakowaniu. Zestaw...

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z kawą, herbatą i słodyczami
  279,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z kawą,...

  Podziękowanie ślubne w różowej kolorystyce dla dziadków lub matki chrzestnej. W skład pięknej kompozycji wchodzi ręcznie robiona czekolada z piankami i owocami, herbata z pąkami róż, aromatyczna mielona kawa,  dwustronny notes z kwiatową grafiką, migdały w białej czekoladzie, pianki marshmallow, czekolada w opakowaniu z grafiką kwiatów, ozdobny kartonik...

  279,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z Prosecco Mionetto
  369,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z Prosecco...

  Podziękowanie dla dziadków lub chrzestnych w pomarańczowej kolorystyce. Upominek, który podarujesz w dzień swojego ślubu zawiera prosecco, włoski płyn o orientalnym zapachu, napar w ozdobnej puszce, organiczna herbata  w pomarańczowym kartoniku oraz mleczna czekolada do picia w pięknej brązowej puszce.

  369,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw wiśniowy z miodami i słodyczami
  269,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Wiśniowy zestaw w drewnianej skrzyni na podziękowanie. Idealny jako prezent od pary młodej dla chrzestnych lub dziadków. W skład upominku wchodzi deserowa czekolada z owocami, naturalny sok żurawinowy, ekologiczny miód z jeżyną oraz ekologiczny miód z aronią, wiśnie w deserowej czekoladzie oraz drewniana pałka do miodu.

  269,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zdrowy zestaw z naparem i miodam
  299,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zdrowy...

  Idealne ślubne podziękowanie w żółtych odcieniach. Podaruj chrzestnym lub dziadkom prezent w którego skład wchodzi naturalny sok z morwy, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem, ekologiczny miód z orzechami włoskimi, migdały w białej czekoladzie z pudrem bananowym, napar w ozdobnej puszce oraz drewniana pałka do miodu. Zestaw spakowany jest w...

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem Chianti Classico PREMIUM
  409,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem...

  Piękna czerwono-czarna kompozycja, idealna aby podziękować chrzestnym lub dziadkom w wyjątkowym dla was dniu. W eleganckiej skrzyni znajdziesz włoskie czerwone wino wytrawne, czekoladę 100%, bombonierkę w złotym kolorze, aromatyczną kawę orz włoski płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu.

  409,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw Niebiesko-Różowy
  279,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Piękny niebiesko-różowy zestaw, który idealnie sprawdzi się jako podziękowanie dla dziadków lub rodziców chrzestnych w dniu waszego ślubu. W skład upominku wchodzi ręcznie robiona czekolada z dodatkami, herbata z pąkami róż, świeżo mielona kawa, dwustronny notes, czekolada w opakowaniu z motywem kwiatowym oraz ręcznie robiona świeca i zapałki. 

  279,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI zestaw pielęgnacyjny z herbatami
  389,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI zestaw...

  Elegancki upominek dla dziadków lub rodziców chrzestnych w wyjątkowym dla was dniu. Podaruj prezent w drewnianej skrzyni z płynem do kąpieli, mydłem w płynie, patyczkami zapachowymi, kremem do ciała, aromatyczna herbatą w niebieskim oraz różowym kartoniku. Całość zdobi materiałowy kwiat kartka z personalizacja i kwiatowa grafiką.

  389,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw migdałowy z winem bezalkoholowym
  339,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Elegancka skrzynia z  zawartością, która idealnie sprawdzi się jako podziękowanie dla dziadków lub chrzestnych. Podaruj upominek w którego skład wchodzi bezalkoholowe wino w butelce z mrożonego szkła, płyn do kąpieli o pobudzającym zapachu, herbata w ozdobnym opakowaniu, karmelki z płatkami kwiatów, migdały w białej czekoladzie i pudrze bananowym oraz...

  339,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw migdałowy z likierem
  339,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Zestaw...

  Prezent dla chrzestnych lub dziadków idealny na podziękowanie w dniu ślubu. W drewnianej skrzyni znajdziesz biały likier o smaku migdał w czekoladzie, płyn do kąpieli o pięknym aromatycznym zapachu, herbata w ozdobnym kartoniku, karmelki z płatkami kwiatów, migdały w  białej czekoladzie i pudrze bananowym oraz migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem.

  339,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem Cantalouette Bergerac Rouge PREMIUM
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem...

  Prezent dla dziadków lub chrzestnych, który idealnie sprawdzi się jako podziękowanie w dniu ślubu. W skład eleganckiej kompozycji wchodzi francuskie czerwone wino wytrawne, orientalny płyn do kąpieli, organiczna herbata, napar w ozdobnej puszcze oraz naturalny sok z dzikiej róży. Całość zamknięta jest w luksusowej skrzyni z ciemnego drewna.

  399,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem Chateau Du Bergey PREMIUM
  389,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem...

  Podziękowanie ślubne w eleganckiej skrzyni z ciemnego drewna. Upominek idealny zarówno dla chrzestnych jak i dziadków. W skład zestawu wchodzi francuskie czerwone wino wytrawne, aromatyczna kawa, mleczna czekolada z owocami, organiczna herbata oraz bombonierka. Kompozycja zachowana jest w czerwonej kolorystyce.

  389,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem Cantalouette Blanc PREMIUM
  399,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem...

  Luksusowa skrzynia na podziękowanie dla dziadków lub chrzestnych w waszym wyjątkowym dniu. Podaruj upominek, który zawiera francuskie białe wino wytrawne, napar w ozdobnej puszce, naturalny sok w szklanej butelce, kawę w czarno złotym wydaniu oraz bezglutenowe makaroniki o kakaowym smaku. Prezent uzupełniony jest kartka z personalizacja w beżowym odcieniu.

  399,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant Rosegold
  259,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Elegant...

  Luksusowe podziękowanie dla Chrzestnych lub dziadków w kolorystyce czarno-rosegoldowej. Zamów kosz prezentowy, który sprawi radość twoim bliskim. Kompozycja składa się z wódki w eleganckiej czarnej butelce oraz włoskich kosmetyków o pobudzającym zapachu w ozdobnych opakowaniach. 

  259,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i dziadków

Rodzice Chrzestni wybierani w dniu Chrztu Świętego odgrywają istotną rolę w życiu dziecka. Równie ważni dla maluszka są również jego dziadkowie. Często służą wsparciem oraz pomocą, dlatego po latach dobrze jest podziękować im za wszystko, co zrobili dla swojego chrześniaka. A czy istnieje do tego lepsza okazja od ślubu? W czasie uroczystości Para Młoda zwykle dziękuje rodzicom czy Świadkom, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby do tej listy dodać także dziadków bądź Chrzestnych. Wyróżnione w ten sposób osoby poczują się docenione i na pewno z przyjemnością wspominać będą całą uroczystość. Zamierzacie podziękować swoim bliskim podczas wesela bądź po zakończeniu przyjęcia? Piękne prezenty z podziękowaniem nadają się do tego znakomicie. 

Oryginalne podziękowania dla Chrzestnych i dziadków na ślub

Podziękowania dla najbliższych powinny być wyjątkowe. Za ich pomocą w niebanalny sposób można wyrazić, jak wiele znaczą dla Was Rodzice Chrzestni czy dziadkowie. Gustowne prezenty zaprojektowane specjalnie na tę szczególną okazję zachwycą każdą kobietę i każdego mężczyznę. Kosz prezentowy z herbatą i miodem stanowi wspaniały podarunek dla Chrzestnych bądź dziadków. Smakowe produkty ułożone na naturalnej wełnie drzewnej prezentują się naprawdę stylowo, a całości bezbłędnie dopełnia personalizowana kartka przymocowana do wewnętrznej strony wieka. W podobny sposób zaprojektowany został zestaw z aromatyczną kawą w kraftowych torebkach oraz czterema słoiczkami smakowitego miodu. 

Podziękowanie dla Chrzestnych i dziadków miody smakowe i kawy

Prezent z podziękowaniem dla dziadków i Chrzestnych

Kosze prezentowe dla Chrzestnych i dziadków

Każda skrzynia z upominkami dla bliskich posiada wypełnienie z dekoracyjnej wełny drzewnej oraz personalizowane podziękowania umieszczone na ozdobnej kartce. Motyw trawy pampasowej znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy boho, dzięki czemu obdarowane osoby już od pierwszej chwili będą zachwycone tak przygotowanym podarunkiem. Wewnątrz drewnianej skrzyni znalazła się czarna torebka ze smakową kawą. Do kompletu dołączona jest ręcznie robiona czekolada, która z pewnością osłodzi obdarowanym osobom każdy dzień. Małe czekoladki i słoiczki z miodami ekologicznymi także będą smakowitym dodatkiem do prezentu dla Chrzestnych i dziadków. W skrzyni znalazła się również nalewka pigwowa w ozdobnej buteleczce. Taki kosz prezentowy z podziękowaniem będzie miłym gestem dla najbliższych.

Pomysły na podziękowania ślubne dla Chrzestnych i dziadków

Kosze prezentowe z alkoholem są znakomitym sposobem na podziękowanie. Butelka wina o oryginalnym smaku dzikiej róży bez najmniejszych wątpliwości przypadnie do gustu obdarowanym osobom. Wewnątrz skrzyni znalazły się także aromatyczna herbata, czekoladki, słoiczek smakowego miodu i ręcznie robiona czekolada z truskawkami. Do charakteru produktów dopasowany jest też motyw umieszczony na kartce z podziękowaniem. Inną rewelacyjną propozycją jest drewniana skrzynia ze słodkim likierem do kawy. Podziękowanie w skrzyni zawiera zapachową świecę w szkle, kawę mieloną oraz czekoladki. Bez najmniejszych wątpliwości tak skomponowany podarunek będzie świetnym prezentem dla dziadków bądź Chrzestnych.

Podziękowanie dla chrzestnych malinowa świeżość

Owocowy kosz prezentowy dla Chrzestnych i dziadków