Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i Dziadków

Wyjątkowe zestawy prezentowe pozwolą podziękować Rodzicom Chrzestnym oraz Dziadkom za przybycie na Ślub i Wesele. Wszystkie upominki zawierają produkty najwyższej jakości, które rozpieszczą Waszych bliskich. Znakomite słodycze, aromatyczne kawy, rozgrzewające herbaty, wyborne alkohole w naszych zestawach znajdziecie wszystko co najlepsze. Luksusowe prezenty zostały starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością tak by oczarować każdą obdarowaną osobę. Dzięki pięknym upominkom Wasi bliscy będą wspominać dzień ślubu z jeszcze większą sympatią i przyjemnością.  

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i Dziadków 24 produktów

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • PREZENT dla Dziadków ślub Z PODPISEM Wino, kubki i herbata MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Dziadków ślub Z PODPISEM Wino, kubki i herbata MEGA

  Zestaw prezentowy pozwoli podziękować Dziadkom za obecność na Ślubie i wspólna zabawę na Weselu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, kubki z imionami, ciasteczka z wróżbą oraz paczkę wybornej herbaty. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z piękną grafiką kwitnących róż. 

  299,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Aromatyczne...

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych Lub Dziadków za obecność na Ślubie i Weselu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z życzeniami i dopasowana grafiką. W skrzyneczce znajduje się ręcznie robiona czekolada, paczka kawy oraz znakomita herbata.

  269,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Czekolady i...

  Zestaw prezentowy dla Dziadków lub Rodziców Chrzestnych, który pozwoli podziękować za obecność na Ślubie oraz Weselu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i piękna grafika w stylu Pampas Boho. W pudełeczku umieszczono ręcznie robione czekolady oraz słoiczki ekologicznego miodu z dodatkiem owoców i orzechów. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Luksusowe Boho

  Zestaw podziękowań dla Chrzestnych oraz Dziadków na pewno wywoła uśmiech na twarzach Waszych bliskich. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami oraz ozdobna grafiką. W zestawie znajdziemy dwa słoiczki miodu z owocami, butelkę pigwowej nalewki, ręcznie robioną czekoladę, wyborna kawa irlandzka, pyszne czekoladki. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Czar Miłości
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Czar Miłości

  Elegancki zestaw upominkowy pozwoli podziękować bliskim za ich obecność i wspólną zabawę. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wybornej nalewki, słodkie czekoladki, wyśmienity miód ekologiczny, pobudzającą kawę oraz zieloną herbatę. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z podziękowaniami oraz dekoracyjna grafiką kwiatów. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Nalewka,...

  Elegancki zestaw upominkowy wypełniony znakomitymi produktami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dekoracyjną grafiką. Buteleczka nalewki, słodkie czekoladki, pobudzająca kawa oraz znakomita herbata.

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Miody...

  Luksusowy zestaw prezentowy pozwoli podziękować bliskim za ich obecność w najważniejszym dniu Młodej Pary. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami oraz dekoracyjna grafiką kwitnącej bawełny. W zestawie umieszczono miody ekologiczne z dodatkiem owoców oraz paczuszki pysznej herbaty najwyższej jakości. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Miody...

  Śliczny zestaw pozwoli podziękować bliski za obecność w dniu Ślubu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wyborne smakowe kawy oraz ekologiczne miody z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyneczki dekoruje personalizowana karteczka z modną grafiką pampasowych traw. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Miody...
  1 Recenzje

  Wyjątkowy zestaw upominkowy pozwoli podziękować bliskim za obecność na Ślubie i wspólną zabawę na Weselu. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono ekologiczne miody dodatkiem owoców oraz paczki różnych rodzajów herbat. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną grafiką różowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI Kawa z...

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków za przybycie na wesele. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dekoracyjna grafiką. W pudełku umieszczono syrop waniliowy, pobudzające kawy, słodkie czekoladki oraz świeczkę zapachową. 

  219,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO Z winem...

  Podziękowanie dla Rodziców Chrzestnych lub Dziadków, pozwoli podziękować za przybycie na wesele. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina, czekoladę z maliną, słoiczek miodu z aronią, słodkie czekoladki oraz pobudzającą kawę. Wnętrze skrzynki udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjna grafiką.

  249,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI z winem EKO...

  Śliczne podziękowanie dla Dziadków lub Rodziców Chrzestnych pozwoli podziękować za obecność na Ślubie oraz Weselu. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wyśmienitego wina, herbata malinowa, pyszne słodycze oraz słoiczek ekologicznego miodu. Skrzyneczkę udekorowano personalizowana karteczką z dekoracyjną grafiką świeżych malin. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO...

  Podziękowanie dla Chrzestnych i Dziadków za przybycie na przyjęcie weselne. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z dekoracyjnym motywem dorodnych malin. W pudełeczku umieszczono butelkę znakomitego wina, czekoladę z truskawkami, słodkie czekoladki, rozgrzewającą herbatę oraz słoiczek miodu z maliną. 

  259,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO Z winem...

  Zestaw upominkowy dla Dziadków lub Chrzestnych, który pozwoli podziękować za przybycie na wesele. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono wyśmienity miód z dodatkiem owoców, butelkę wina, kawę oraz herbatę i słodkie czekoladki. Wnętrze pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z podziękowaniami i piękną kwiatową grafiką. 

  249,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych/Dziadków ślub Z IMIONAMI EKO Zestaw...

  Elegancki zestaw z podziękowaniem dla Rodziców lub Chrzestnych za przybycie na wesele. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dekoracyjną grafiką. W skrzyneczce umieszczono butelkę wina, miód z pomarańczą i imbirem, słodkie czekoladki, znakomitą kawę oraz herbatę. 

  249,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla gości weselnych w pudełku Z IMIONAMI Relaks z solą do kąpieli
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla gości weselnych w pudełku Z IMIONAMI Relaks z...

  Czy może istnieć bardziej pomysłowe podziękowanie dla gości po weselnym niż sól do kąpieli połączona z pysznymi czekoladkami wyłożonymi w pięknym oraz eleganckim pudełku? Taka propozycja z pewnością przypadnie do gusty Twoim gościom. Polecamy także podziękować w ten sposób kobietom, a dla mężczyzn wybrać pudełko z czekoladkami i herbatą.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla gości weselnych w pudełku Z IMIONAMI Relaks z herbatą waniliową
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla gości weselnych w pudełku Z IMIONAMI Relaks z...

  Herbatka waniliowa oraz przepyszne krówki z belgijskiej czekolady, jako podziękowanie dla gości? Czemu nie! Taka propozycja z pewnością zachwyci wszystkich obdarowanych gości, którzy będą na długo po weselu jeszcze je wspominać. Herbatka pozwoli im zregenerować się po nieprzespanej nocy oraz odzyskać siły na powrót do rzeczywistości.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla gości weselnych w pudełku Z IMIONAMI Relaks z herbatą różaną
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla gości weselnych w pudełku Z IMIONAMI Relaks z...

  Podziękowanie dla gości weselnych w przepięknym pudełeczku z herbatą oraz czekoladkami jest doskonałą propozycją na podziękowania. Sprawdzi się dla najbliższych osób, takich jak siostra, brat czy świadkowie, a także posłuży jako urocze podziękowania na mniejszym weselu ozdabiając tym samym zastawę na stole.

  39,98 zł
 • OZDOBA na wieczko skrzynki/pudełka Dziękujemy DOKUP DO PREZENTU
  5,00 zł brutto inf zł netto
  OZDOBA na wieczko skrzynki/pudełka Dziękujemy DOKUP DO PREZENTU

  Ozdoba na wieczko pudełeczka z prezentem dla bliskiej osoby. Piękny dodatek wykonano ze sklejki drewnianej z wygrawerowanym napisem "Dziękujemy" oraz motywem gałązek. Śliczny dodatek wygląda bardzo elegancko, można go wykorzystać również jako dodatek do aranżacji DIY. 

  5,00 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa

  Elegancka torba prezentowa z udekorowana ślicznym wzorem gałązki eukaliptusa. Piękny dodatek pozwoli elegancko zapakować upominek dla bliskiej osoby. Torba została wykonana z grubego papieru, dzięki czemu prezentuje się wspaniale. 

  8,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA
  11,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA

  Torba na prezent z napisem Beautiful Day z motywem świeżego eukaliptusa. Torba pozwoli elegancko zapakować każdy prezent. Wspaniały dodatek w stonowanej kolorystyce znakomicie sprawdzi się na każdą okazję.

  11,98 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  39,00 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Mamy z winem kryształowym róż BM5
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Mamy z winem...

  Przepiękny prezent w eleganckim pudełku w beżowej kolorystyce z zawieszką. Podaruj upominek w kobiecej odsłonie z różowym winem musującym, migdałami w białej czekoladzie z malinami, piankami, świecą oraz krówkami śmietankowymi. Zamów wyjątkowy box, który można wręczyć Świadkowej, Pannie Młodej lub Przyjaciółce. 

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Podziękowania ślubne dla Chrzestnych i dziadków

Rodzice Chrzestni wybierani w dniu Chrztu Świętego odgrywają istotną rolę w życiu dziecka. Równie ważni dla maluszka są również jego dziadkowie. Często służą wsparciem oraz pomocą, dlatego po latach dobrze jest podziękować im za wszystko, co zrobili dla swojego chrześniaka. A czy istnieje do tego lepsza okazja od ślubu? W czasie uroczystości Para Młoda zwykle dziękuje rodzicom czy Świadkom, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby do tej listy dodać także dziadków bądź Chrzestnych. Wyróżnione w ten sposób osoby poczują się docenione i na pewno z przyjemnością wspominać będą całą uroczystość. Zamierzacie podziękować swoim bliskim podczas wesela bądź po zakończeniu przyjęcia? Piękne prezenty z podziękowaniem nadają się do tego znakomicie. 

Oryginalne podziękowania dla Chrzestnych i dziadków na ślub

Podziękowania dla najbliższych powinny być wyjątkowe. Za ich pomocą w niebanalny sposób można wyrazić, jak wiele znaczą dla Was Rodzice Chrzestni czy dziadkowie. Gustowne prezenty zaprojektowane specjalnie na tę szczególną okazję zachwycą każdą kobietę i każdego mężczyznę. Kosz prezentowy z herbatą i miodem stanowi wspaniały podarunek dla Chrzestnych bądź dziadków. Smakowe produkty ułożone na naturalnej wełnie drzewnej prezentują się naprawdę stylowo, a całości bezbłędnie dopełnia personalizowana kartka przymocowana do wewnętrznej strony wieka. W podobny sposób zaprojektowany został zestaw z aromatyczną kawą w kraftowych torebkach oraz czterema słoiczkami smakowitego miodu. 

Podziękowanie dla Chrzestnych i dziadków miody smakowe i kawy

Prezent z podziękowaniem dla dziadków i Chrzestnych

Kosze prezentowe dla Chrzestnych i dziadków

Każda skrzynia z upominkami dla bliskich posiada wypełnienie z dekoracyjnej wełny drzewnej oraz personalizowane podziękowania umieszczone na ozdobnej kartce. Motyw trawy pampasowej znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy boho, dzięki czemu obdarowane osoby już od pierwszej chwili będą zachwycone tak przygotowanym podarunkiem. Wewnątrz drewnianej skrzyni znalazła się czarna torebka ze smakową kawą. Do kompletu dołączona jest ręcznie robiona czekolada, która z pewnością osłodzi obdarowanym osobom każdy dzień. Małe czekoladki i słoiczki z miodami ekologicznymi także będą smakowitym dodatkiem do prezentu dla Chrzestnych i dziadków. W skrzyni znalazła się również nalewka pigwowa w ozdobnej buteleczce. Taki kosz prezentowy z podziękowaniem będzie miłym gestem dla najbliższych.

Pomysły na podziękowania ślubne dla Chrzestnych i dziadków

Kosze prezentowe z alkoholem są znakomitym sposobem na podziękowanie. Butelka wina o oryginalnym smaku dzikiej róży bez najmniejszych wątpliwości przypadnie do gustu obdarowanym osobom. Wewnątrz skrzyni znalazły się także aromatyczna herbata, czekoladki, słoiczek smakowego miodu i ręcznie robiona czekolada z truskawkami. Do charakteru produktów dopasowany jest też motyw umieszczony na kartce z podziękowaniem. Inną rewelacyjną propozycją jest drewniana skrzynia ze słodkim likierem do kawy. Podziękowanie w skrzyni zawiera zapachową świecę w szkle, kawę mieloną oraz czekoladki. Bez najmniejszych wątpliwości tak skomponowany podarunek będzie świetnym prezentem dla dziadków bądź Chrzestnych.

Podziękowanie dla chrzestnych malinowa świeżość

Owocowy kosz prezentowy dla Chrzestnych i dziadków