Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Halloween

Świece na Halloween dla restauracji mogą nadać jej upiornego, nietypowego klimatu.Halloween to kontrowersyjne święto, które kojarzy się z czymś strasznym i przerażającym. Natomiast jest na tyle powszechne, że obchodzone jest również w Polsce. Aby utrzymać restaurację w klimacie Halloween, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dodatków, m.in....

Świece na Halloween dla restauracji mogą nadać jej upiornego, nietypowego klimatu.Halloween to kontrowersyjne święto, które kojarzy się z czymś strasznym i przerażającym. Natomiast jest na tyle powszechne, że obchodzone jest również w Polsce. Aby utrzymać restaurację w klimacie Halloween, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty dodatków, m.in.: girlandy, balony, rozety, pajęczyny i wiele innych, w takich kolorach jak: czarny, czerwony, pomarańczowy. Goście będą pozytywnie zaskoczeni takimi dekoracjami.

Więcej

Halloween 6 produktów

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Kontrowersyjne święto

Halloween to święto, które przywędrowało do Polski dopiero w latach 90-tych XX wieku i podzieliło społeczeństwo na osoby, które chętnie przystąpiły do jego obchodów oraz na zaciekłych przeciwników przekonujących, że Halloween to nic innego jak antypolski zwyczaj mający wytrzebić polskie tradycje związane ze świętem Wszystkich Świętych, Dniem Zadusznym, a także mający zastąpić polskie Dziady. 

Halloween w Polsce

Obecnie coraz częściej, także w Polsce, obchodzi się Halloween, jednakże niekoniecznie pod postacią najbardziej znanego halloweenowego zwyczaju, jakim jest zabawa nosząca nazwę “Cukierek albo psikus”, lecz organizując halloweenowe bale, przyjęcia i spotkania towarzyskie. Halloween stało się po prostu kolejną okazją do zabawy i świętowania również w Polsce, bo życie jest zbyt krótkie, aby nie wykorzystywać okazji do zabawy i świętowania, którą z zagranicy przynosi los. 

Przygotujcie halloweenową imprezę!

Na halloweenowych balach i przyjęciach liczy się przede wszystkim dobra zabawa, jednak żeby stworzyć klimat odpowiadający okazji ważne są także halloweenowe dekoracje, a jeśli zaproszenie obejmuje taką umowę, to ze strony gości konieczne mogą być halloweenowe przebrania i stroje.

Halloweenowe motywy i dekoracje

Najczęściej pojawiającym się motywem w przypadku dekoracji na Halloween są oczywiście wydrążone i podświetlone dynie, pajęcze sieci, pająki, robaki, węże, duchy i upiory, a także czarownice, czarne koty, bulgoczące kotły, nietoperze, trupie czaszki i szkielety. Pomysłów na stworzenie oryginalnych dekoracji jest mnóstwo, niektóre wymagają sporych nakładów pieniężnych, inne poświęcenia czasu i uwagi, a niektóre wystarczy jedynie odpowiednio dobrać do okazji i postawić na stole. 

Halloweenowe świece

Do takich mało wymagających dekoracji należą świece - wystarczy wybrać model, który kolorem i kształtem będzie odpowiedni do halloweenowego wystroju, a następnie ustawić świece na stole i podpalić knoty, aby stworzyć niepowtarzalny i nieco tajemniczy klimat. Dobrze sprawdzą się świece w kolorach typowych dla Halloween, czyli czarnym, pomarańczowym i złotym. Świecowym hitem jest także dekoracja na Halloween, do której trzeba dołożyć dwa grosze własnego wysiłku, gdyż w zamyśle ma to być świeca obryzgana krwią. Aby ją zrobić wystarczy kupić świecę pieńkową w jasnym kolorze oraz mniejszą czerwoną świecę, którą należy zapalić i poczekać aż wosk się w niej nieco roztopi, a następnie tym czerwonym roztopionym woskiem należy cienkimi strużkami oblać od góry jasną świecę, tak aby czerwony wosk spływał po jej ściankach. Tadaaam - zakrwawiona świeca jest już gotowa!

Świetnie sprawdzą się również kuliste czarne świece, gdyż wyglądem przypominają trochę kulę do przepowiadania przyszłości używaną przez bajkowe czarownice lub podpaloną bombę, więc już na samą myśl strach się bać...

Produkty bestsellerowe w kategorii: świece -> okoliczność -> Halloween

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: czarne świece metaliczne o średnicy 8 cm. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

wesele

komunia i chrzest

święta i zima

wiosna i Wielkanoc

jesień