Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Chrzest, Komunię, Bierzmowanie

Prezenty i pamiątki na Chrzest, Komunię i Bierzmowanie to wyjątkowa kategoria upominków dla dziecka. Dzięki nim pomożesz zachować wspomnienia tego wyjątkowego dnia. Pamiątki Chrztu, Komunii i Bierzmowania od Chrzestnej i od ojca Chrzestnego w drewnianych pudełkach. Prezenty na Chrzest i Komunię dla dziewczynki i chłopca. Upominki z imieniem dziecka to wyjątkowy sposób na trwały prezent. Kreatywny prezent na Bierzmowanie może być zamknięty w drewnianym pudełku lub w skrzyneczce. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie wiele nowoczesnych prezentów na Chrzciny, Komunię i Bierzmowanie.

Prezenty na Chrzest, Komunię, Bierzmowanie 

Podkategorie

  • Prezenty na Chrzest dziecka

    Prezenty i pamiątki na Chrzest Święty to kategoria, w której znajdziecie przepiękne propozycje na Chrzest Maluszka. Zapewniamy duży wybór wspaniałych prezentów i upominków na Chrzest, zdecydowanie każdy znajdzie coś co przypadnie mu do gustu. U nas znajdziecie fantastyczne prezenty w naturalnych, drewnianych skrzyniach wypełnionych specjalnie dobraną zawartością, eleganckie pamiątki Chrztu Świętego w postaci drobnych, szykownych łańcuszków, maskotki z metryczką, maskotki dla dzieci i wiele innych.

  • Prezenty na Komunię dziecka i pamiątki

    Prezenty na Komunię i Pamiątki komunijne to szeroki dział pełen pomysłowych prezentów dla dziecka komunijnego! Prezenty i pamiątki na Komunię to niezbędne dodatki, które warto wręczyć dziecku w dniu jego Pierwszej Komunii Świętej. W naszym sklepie znajdziecie fantastyczne prezenty komunijne w drewnianych skrzyniach wypełnione cudowną zawartością. Dla dziewczynki genialnym pomysłem na prezent na Komunię będzie ozdobna bransoletka perłowa, a dla chłopca dziesiątka różańca na pamiątkę I Komunii. Klasyczną propozycją na pamiątkę komunijną są eleganckie obrazki komunijne wykonane ze srebra. 

  • Prezenty na Bierzmowanie z podpisem

    Prezenty na Bierzmowanie to świetna pamiątka. Taki upominek może zostać wręczony od Matki Chrzestnej lub Babci. Prezent na Bierzmowanie dla dziewczyny w drewnianej skrzyneczce z pozłacaną bransoletką lub łańcuszkiem to idealny pomysł. Z kolei dla chłopaka proponujemy personalizowaną skrzynkę z dziesiątką różańca lub słonikiem na szczęście. Pamiątka Bierzmowania, w której możesz umieścić pieniądze to pamiątka na wiele lat. 

Prezenty na Chrzest, Komunię i bierzmowanie

Religijne uroczystości są istotnymi wydarzeniami dla każdego chrześcijanina. Chrzest Święty, Pierwsza Komunia oraz bierzmowanie mają duży wpływ na życie przystępującej do nich osoby, dlatego warto sprawić, aby były niezapomniane. Pomocne są w tym z całą pewnością przyjęcia organizowane dla rodziny i przyjaciół. W ich trakcie zwykle wręczane są wyjątkowe prezenty, które nie tylko sprawiają przyjemność obdarowanej osobie, ale także stanowią kapitalną pamiątkę. Zastanawiasz się, jaki podarunek najlepiej wybrać na tak odświętną okazję? Jeśli nie wiesz, co wręczyć na Chrzest, Komunię bądź bierzmowanie, możesz śmiało postawić na jeden z przygotowanych przez nas produktów. To wysokiej jakości prezenty, które bez dwóch zdań przypadną do gustu obdarowanej osobie. 

Prezenty na Chrzest dziecka

Prezent z okazji Chrztu Świętego może mieć naprawdę rozmaitą formę. Personalizowana Biblia z treścią dopasowaną do młodego wieku dziecka idealnie sprawdzi się jako symboliczny podarunek. W przyszłości pomoże ona maluchowi poznać historię swojej religii i odpowiedzieć na wiele pytań. Często wybieranym prezentem na chrzciny są pieniądze, które gustownie wręczyć można w drewnianym pudełku lub ozdobnej kopercie z kartką okolicznościową. Wśród praktycznych prezentów znajduje się też szatka czy świeca, które zwykle kupują dziecku jego Rodzice Chrzestni. Bez tego rodzaju akcesoriów nie może odbyć się żadna uroczystość Chrztu, dlatego to naprawdę ważny podarunek dla dziecka. Z kolei poduszki czy pluszaki stanowią świetną niespodziankę dla malucha, który na pewno ucieszy się z tak fantastycznego prezentu. Maskotki możesz znaleźć nawet w pięknych zestawach, które zawierają słodkości i akcesoria doskonale dopasowane do młodego wieku dziecka. 

Prezent na Chrzest Święty dziecka z Biblią i aniołkiem

Prezent na Chrzest Święty dziecka z Biblią i aniołkiem

Prezenty na Komunię dziecka i pamiątki

Z okazji Pierwszej Komunii Świętej możesz podarować dziecku piękny kosz prezentowy wypełniony wysokiej jakości produktami. Pudełka z bransoletkami czy naszyjnikami stanowią niezwykle symboliczny podarunek dla dziewczynek i chłopców. Śmiało na prezent wręczyć możesz także skrzynię z Biblią, figurką aniołka, dziesiątką różańca czy ozdobnym kielichem. Zestawy zwykle zawierają także słodycze czy woreczki na osobiste drobiazgi i pieniądze. W ten sposób sprawisz, że każdy prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Kosze prezentowe z personalizowanymi życzeniami są idealną propozycją na prezent z okazji Komunii. Symbolicznym prezentem jest również Pismo Święte z imieniem obdarowywanego dziecka. Jeśli jednak zamierzasz podarować mu pieniądze, przyda Ci się gustowne pudełko z życzeniami i podpisem. W ten sposób prezent będzie wyjątkowy, a w dodatku niezwykle praktyczny. 

Pamiątka I Komunii Świętej chłopca ze srebrnym obrazkiem

Pamiątka I Komunii Świętej chłopca ze srebrnym obrazkiem

Prezenty na Bierzmowanie z podpisem

Bierzmowanie to ceremonia, do której przystępuje zwykle młodzież, dlatego dobrze jest dopasować prezent do wieku kandydata. Symboliczny naszyjnik z zawieszką w kształcie anioła czy krzyża to bardzo dobry pomysł na tego rodzaju upominek. Można śmiało wręczyć go dziewczynie lub chłopakowi. Rewelacyjnym prezentem będzie również drewniane pudełko z dziesiątką różańca oraz czekoladkami. Przygotowany w ten sposób upominek stanie się śliczną pamiątką. Bransoletki z perełkami lub pozłacanymi zawieszkami stanowią piękny prezent dla dziewczyny. Obdarowana osoba z pewnością będzie chętnie nosić taki podarunek. Wśród prezentów na bierzmowanie znalazły się również pudełka z brelokami czy figurkami słoni, które są naprawdę uniwersalnym rozwiązaniem dla każdego. Pieniądze na prezent można wręczyć w ozdobnym opakowaniu z życzeniami, dzięki czemu upominek będzie wyglądać niezwykle stylowo.

Pamiątka Bierzmowania w skrzynce z pozłacanym łańcuszkiem z aniołkiem i czekoladkami

Pamiątka Bierzmowania w skrzynce z pozłacanym łańcuszkiem z aniołkiem i czekoladkami