Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece komunijne

Świece na Komunię dla restauracji stworzą w niej niesamowity klimat. Świece na stole podczas uroczystości Komunii zachowane są w jasnej kolorystyce, królują takie barwy jak: biały, beżowy, srebrny oraz złoty. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy świece ze specjalnymi wzorami na te uroczyste wydarzenie, motywy: kielicha, hostii. W przypadku tych okoliczności pasują wszystkie rodzaje świec, dzięki takiej możliwości można stworzyć niesamowite aranżacje stołu.

Świece komunijne 18 produktów

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Jak udekorować komunijny stół? - świece na Komunię

Szczególnymi uroczystościami, podczas których świeca stanowi więcej niż tylko element ozdabiający wystrój, są ceremonie chrześcijańskie. Szczególnie ważna jest Pierwsza Komunia Święta - zapalona świeca oznacza boską naturę, jej płomień jest oznaką wiary a światło - prawdy oraz wiedzy. Zgodnie ze zwyczajem świeca komunijna powinna być koloru białego, co również ma przełożenie z symboliki chrześcijańskiej - kolor ten wyraża duchowe wartości czystości oraz niewinności.

Świece na Pierwszą Komunię Świętą - dekoracja restauracji

Baza kolorystyczna  świec komunijnych opiera się na bieli lub lekko złamanym, kremowym kolorze. Akcent stanowią elementy złote lub srebrne. Przyjęcia organizowane z okazji Komunii mogą być bardzo zróżnicowane - w zależności od stylu, w jakim będzie zorganizowana uroczystość. Warto zadbać o odpowiednie dodatki, z pewnością sprawdzą się świece, które posiadają motywy odnoszące się do Pierwszej Komunii Świętej. Na uroczystość Komunii w restauracji pasuje każdy rodzaj świec: proste, pieńkowe, pływające, proste.

Świece na Komunię - świece pieńkowe i kuliste

Zarówno świece pieńkowe jak i kule są bardzo stabilne, nie wymagają specjalnego mocowani. Świece mogą zostać umieszczone w świecznikach lub na dekoracyjnych podstawkach na stole. Bardzo dobrze komponują się ze średnio wysoką oraz niską dekoracją stołu. Do dekoracji świec można użyć: naturalne gałązki, płatki kwiatów. Najbardziej uniwersalne będą świece białe - pasują do każdego stylu przyjęcia. Ciekawe będą świece pieńkowe zdobione motywami odnoszącymi się do Pierwszej Komunii Świętej.

Świece na Komunię - świece kule, kuliste białe

Świece komunijne - świece pieńkowe białe

Świeca na Komunię Świętą - zdobiona Srebrno-Biała świeca IHS

Świece na Pierwszą Komunię Świętą - świece długie proste

Bardziej oficjalnym uroczystościom dedykowane są klasyczne proste świece długie, które najlepiej prezentują się w ozdobnych świecznikach oraz kinkietach. W naszym sklepie jest dostępność świec w wielu rozmiarach od 24 do 40 cm. Na stół komunijny sprawdzą się świece białe - pasują na uroczystość w każdym stylu. Ciekawe będą również świece, które posiadają motywy odnoszące się do tej uroczystości: Kielich, Hostia, napisy "Pierwsza Komunia Święta".

Świece komunijne białe proste IHS

Świeca na Pierwszą Komunię Świętą prosta złota IHS

Świece/lampiony zapachowe na Komunię

Lampiony zapachowe wprowadzą do restauracji przyjemny zapach wanilii lub kwiatowy. W zależności w jakim stylu będzie zorganizowane przyjęcie warto zaopatrzyć się w lampiony z odpowiednią grafiką. W naszym sklepie internetowym oferujemy świece zapachowe z motywem: kwiatów, kielicha, Hostii.

Lampion-świeca zapachowa na Komunię Złota IHS

Lampion/świeca zapachowa komunijna biała dla restauracji

Świece pływające - dekoracja na komunijny stół

Ciekawym akcentem, który może znaleźć się na komunijnym stole to świece pływające. Ten rodzaj świec należy umieścić w np. szklanych misach, świecznikach. Dodatkowo można stworzyć kompozycję kwiatową, z dodatkiem ozdobnymi diamencików. Najbardziej uniwersalne będą świece białe, srebrne lub złote.

Świece pływające na Komunię - świece złote

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

wesele

święta i zima

wiosna i Wielkanoc

jesień