Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Komunia

Świece na Komunię dla restauracji stworzą w niej niesamowity klimat. Świece na stole podczas uroczystości Komunii zachowane są w jasnej kolorystyce, królują takie barwy jak: biały, beżowy, srebrny oraz złoty. W ofercie naszego sklepu internetowego mamy świece ze specjalnymi wzorami na te dwa uroczyste wydarzenia, motywy: kielicha, hostii. W przypadku tych okoliczności pasują wszystkie rodzaje świec, dzięki takiej możliwości można stworzyć niesamowite dekoracje dla restauracji.

Komunia 53 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 53 elementów

Świece - niezastąpiona dekoracja

Świece są wspaniałym i tradycyjnym elementem dekoracyjnym, który może zdobić zarówno bardzo oficjalne przyjęcia jak i te kameralne, spędzane w swobodniejszej atmosferze. Ich uniwersalność pozwala na szerokie ich zastosowanie w tworzeniu oprawy uroczystości każdego rodzaju, a bogactwo kolorów, kształtów, faktur i wykończeń umożliwia dostosowanie jej do szerokiej gamy zapotrzebowań klientów.

Świeca na uroczystościach chrześcijańskich

Szczególnymi uroczystościami, podczas których świeca stanowi więcej niż tylko element ozdabiający wystrój, są ceremonie chrześcijańskie, szczególnie ważna jest Pierwsza Komunia Święta. Według tradycji, zapalona świeca oznacza boską naturę, jej płomień jest oznaką wiary a światło - prawdy oraz wiedzy. Zgodnie ze zwyczajem, świeca do chrztu oraz komunijna powinna być koloru białego, co również ma przełożenie z symboliki chrześcijańskiej - kolor ten wyraża duchowe wartości czystości oraz niewinności.

Biel uzupełniona złotymi i srebrnymi dodatkami

Na tej podstawie wytworzyły się wzorcowe rozwiązania dekoracyjne dedykowane komuniom - baza kolorystyczna opiera się na bieli lub lekko złamanym, kremowym kolorze, natomiast akcent stanowią elementy złote lub srebrne. Są to najbardziej klasyczne połączenia barw, które nigdy nie tracą na elegancji, oraz wspaniale podkreślają powagę oraz klasę zarówno samej ceremonii jak i zwyczajowo następującego po niej przyjęcia.

Świece pakowane hurtowo do tworzenia różnorodnych dekoracji

Z tego też powodu nasz sklep dostosował swoją ofertę do panujących trendów i zwyczajów. Posiadamy szeroki wybór świec bazowych, pakowanych w ilościach hurtowych (w odpowiedzi na potrzeby działalności typu HORECA), a także sprzedawane w ilościach detalicznych świece ozdobne. Taki model sprzedaży umożliwia nam na pozostawienie naszym klientom HORECA szerokiego pola tworzenia wielu wariantów dekoracji przy jednoczesnym zachowaniu ekonomii zakupów.

Świece długie i dłuższe

Przyjęcia organizowane z okazji Komunii mogą być bardzo zróżnicowane. Tym wytwornym i bardziej oficjalnym dedykujemy klasyczne proste świece długie, które najlepiej prezentują się w ozdobnych świecznikach oraz kinkietach. Model świec o długości 40 cm jest bardzo elegancki i doskonale wpisuje się w atmosferę wykwintnego spotkania. Model o długości 24-25 cm jest bardziej typowy i będzie pasował również na mniej oficjalne uroczystości. Długości świec można ze sobą łączyć, tworząc rozmaite kompozycje. Pięknym akcentem mogą być świece ze złotym lub srebrnym nadrukiem z motywem kielicha lub hostii, podkreślające charakter uroczystości.

Świece pieńkowe i kuliste

Uroczystości mniej oficjalne pięknie przyozdobią świece w kształcie kuli lub świece pieńkowe. Są one bardzo stabilne, nie wymagają specjalnego mocowania, mogą zostać umieszczone w świecznikach lub na dekoracyjnych podstawkach na stole, parapetach i postumentach. Bardzo dobrze komponują się ze średnio wysoką oraz niską dekoracją stołu - wszelkiego typu drapowania obrusów, naturalne gałązki, płatki kwiatów czy też konfetti będą tworzyły przepiękną dekorację.

Świece pływające i bogato zdobione

Fantazyjnym akcentem mogą być świece pływające, które przepięknie wyglądają w szklanych słojach, misach i świecznikach, wprowadzając przyjemną atmosferę. W bardziej odważnych stylizacjach mogą znaleźć miejsce świece kolorowe, z nadrukami w symboliczne motywy lub lampiony zapachowe, uwalniające aromatyczny zapach w trakcie spalania lub świece brokatowe i ozdobione cyrkoniami.

Różnorodność kształtów i kolorów dla pełni dekoracyjnych kompozycji

Rodzaje, kształty i wielkości świec można ze sobą łączyć i tym sposobem tworzyć zupełnie niekonwencjonalne aranżacje a szeroki wybór asortymentu w naszym sklepie bez wątpienia pozwala na stworzenie licznych i zróżnicowanych wariantów kompozycji dekoracyjnych stworzonych ze świec.

Produkty bestsellerowe w kategorii: świece -> okoliczność -> komunia

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadł do gustu: świeca komunijna ze złotą Hostią oraz świeca zapachowa na chrzest Złote Stópki. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

wesele

święta i zima

wiosna i Wielkanoc

jesień