Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

wesele Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Świece - niezbędny element ślubu i wesela

Dzień ślubu to niewątpliwie wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń oraz wybuchów i rozbłysków uczuć, emocji, świateł… Jest to dzień, w którym po prostu muszą pojawić się świece, gdyż są one symbolem ciepła i światła, a więc także bezpieczeństwa, nadziei i miłości. Świece na wesele to nie tylko świetny sposób na udekorowanie stołów i sali weselnej, ale mogą one także nadać niepowtarzalnego klimatu na samym ślubie, w szczególności, jeśli jest to ślub kościelny, gdyż udekorowanie po swojemu urzędu stanu cywilnego mogłoby być nieco trudniejszym zadaniem. 

Świece na ślubie

Coraz częściej Młode Pary decydują się na budowanie ciepłego, okalającego klimatu za pomocą świec już w kościele. Bardzo popularne stało się umieszczanie świec pieńkowych w wysokich szklanych wazonach i stawianie ich wzdłuż linii ławek w głównej nawie kościoła. Należy jednak pamiętać, iż takie dekoracje mogą być łatwo potrącone przez gości butem, przewrócone, potłuczone, a ogień może zająć kościelny dywan, drewnianą ławkę, lub często wysypywane wzdłuż dywanu, po którym narzeczeni idą do ołtarza - sztuczne płatki róż. Ogień może się wówczas szybko rozprzestrzenić, wywołać panikę, popsuć dzień ślubu lub doprowadzić do jeszcze większej tragedii, dlatego ustawiając dekoracje z wykorzystaniem świec należy bardzo uważać i rozmieszczać je z rozsądkiem i głową, przewidując gdzie świece można postawić, a gdzie prawie na pewno zostaną one potrącone i przewrócone przez zaaferowanych gości.

Świece na weselu

Na przyjęciu weselnym mamy o wiele więcej możliwości i okazji, aby stworzyć dekoracje z wykorzystaniem świec, jednakże tutaj także należy zachować czujność i zadbać nie tylko o estetykę dekoracji, ale także o jej bezpieczeństwo - nie należy stawiać świec w miejscu łatwo dostępnym dla małych dzieci, ani w zasięgu łatwopalnych przedmiotów takich jak papier, tkaniny swobodnie powiewające na wietrze, suche drewno i trawa, a także tworzywa sztuczne, które zamiast się zapalić, potrafią szybko się nagrzać i zacząć roztapiać, tworząc gorącą, płynną substancję, którą można się okrutnie poparzyć. Świece na weselu najlepiej wyeksponować na stołach, a nie na podłodze, chyba, że chcemy postawić je w dużych, wysokich i solidnych lampionach, które widać już z daleka - wtedy takie lampiony możemy postawić na podłodze lub na ziemi.

Na weselu pięknie będą się prezentowały zarówno dobrze zaaranżowane świece prosteświece pieńkoweświece kuliste, jak również świece pływające i tealighty w odpowiednio dobranych do pozostałych dekoracji świecznikach. Królują oczywiście świece w kolorze białym, kremowym, srebrnym, złotym i jasnoróżowym. W ostatnim sezonie bardzo modne były też świece w kolorze rosegold.

Produkty bestsellerowe w kategorii: świece -> okoliczność -> wesele

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: świeca pieńkowa przecierana Rusticświece Duni białe oraz świece proste Elegancki Połysk LUX złote. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

komunia i chrzest

święta i zima

wiosna i Wielkanoc

jesień

halloween