Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece na wesele

Świece na Wesele dla restauracji, kojarzą się z romantycznym, eleganckim, ciepłym dodatkiem. Podczas przyjęcia weselnego warto zadbać o każdy szczegół, dlatego świece są w tym momencie istotną dekoracją na restauracyjnym stole. Zazwyczaj na weselu są stonowane, jasne kolory, dlatego takie odcienie znajdą Państwo w naszej kategorii. Na stół weselny pasują wszystkie rodzaje świec, w zależności, w jakiej aranżacji odbędzie się wesele. Świeczniki dopasowane do świec mogą okazać się modnym dodatkiem, który nada charakteru całemu przyjęciu.  

Świece na wesele 13 produktów

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Jak udekorować weselny stół? - świece na wesele

Świece na wesele udekorują nie tylko stół, ale stworzą ciekawy klimat całego wnętrza lokalu. Świece muszą pojawić się podczas uroczystości weselnej, ponieważ są symbolem ciepła, światła - dodatkowo tworzą romantyczną atmosferę.

Świece weselne - świece na wesele dla restauracji

Świece to dekoracja, która stworzy w lokalu bardzo przytulną atmosferę. Na weselu świece mają zadanie, aby wprowadzić do restauracji romantyczny klimat. W tym pomogą zdecydowanie świece proste - są klasyczne, modne. Dodatkowo pięknie będą prezentować się świece kule i pieńkowe umieszczone w świecznikach o różnej wysokości. Wesela zazwyczaj zachowane są w jasnej kolorystyce. Natomiast świece mogą być z akcentem kolorystycznym - np. w kolorze przewodnim przyjęcia. Świece nie muszą być umieszczone na stołach gości - mogą znaleźć się na słodkim stole, bufecie, barze.

Świece na stół weselny - świece pieńkowe srebrne

Na weselach najczęściej wybierane są świece w kolorze: białym, kremowym, złotym, srebrnym. Są to klasyczne kolory, które sprawdzą się podczas przyjęcia w każdym stylu. Ostatnio modne są również świece w kolorze rose gold, który może być np. kolorem przewodnim przyjęcia.

Świece proste na wesele - romantyczna dekoracja stołu

Świece proste muszą być umieszczone w odpowiednich świecznikach. Wygląd i kształt świec nie pozwala na to, aby stały samodzielnie. Do każdego stylu przyjęcia odpowiednie będą świeczniki szklane i metalowe. Do stylu boho i rustykalnego dodatkowo można wykorzystać drewniane świeczniki.

Świece ślubne - świece proste kremowe

Świece na stół weselny - złote proste świece

Świece pieńkowe i kuliste - świece na wesele

Świece pieńkowe i kuliste mogą prezentować się ciekawie w świecznikach o różnej wysokości. Najciekawsze będą świeczniki szklane na nóżce - pasują na oba rodzaje świec. Świece dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach - z pewnością znajdziecie coś dla siebie. 

Świece na wesele - świece pieńkowe srebrne

Świece na wesele w restauracji - świece kuliste białe

Świece rose gold - świece na wesele

Świece na wesele mogą być w kolorze różowego złota - jest to bardzo modny dodatek na stół. Interesujące może być stworzenie zestawu, który składa się ze świec prostych, pieńkowych, kuli. Świece będą pięknie prezentować się na świecznikach o różnej wysokości.

Świece na przyjęcie weselne - świece pieńkowe rose gold

Świece na stół weselny - świece proste rose gold

Świece na wesele - świece kule rose gold

Świece na weselu najlepiej wyeksponować na stołach, a nie na podłodze. Podczas wesela są organizowane zabawy, tańce - dlatego trzeba być ostrożnym, aby żaden z gości nie wpadł na świece, które byłyby na podłodze. Wyjątek stanowią świece umieszczone w dużych, wysokich świecznikach, które widać z daleka. Świec nie należy stawiać w miejscu łatwo dostępnym dla dzieci - warto zadbać o bezpieczeństwo!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii ŚWIECE na OKOLICZNOŚĆ: 

komunia i chrzest

święta i zima

wiosna i Wielkanoc

jesień

halloween