Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

ŚWIECE KSZTAŁTY

Świece dla restauracji mają różne kształty, są jednym z najczęściej spotykanych dodatków. Służą nie tylko jako ocieplenie wnętrza lokalu, ale również ciekawie prezentują się jako element dekoracyjny poprzez ich różnorodny kształt, kolor oraz rozmiar. W naszej ofercie mamy świece z podziałem na: tealighty, pieńkowe, kule, proste, pływające, LED. Ciekawym rozwiązaniem jest dopasowanie do nich odpowiednich świeczników, które są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego. 

ŚWIECE KSZTAŁTY 

Podkategorie

 • kule

  Świece kule są uniwersalnym dodatkiem do restauracji i hoteli. Poprzez dostępność rozmiarów i ciekawej gamy kolorystycznej świec, można stworzyć na stole interesujące kompozycje. Ciekawym zastosowaniem takiego rodzaju świec jest umieszczenie ich w: świecznikach, lampionach, a nawet świątecznych wiankach. Podczas przyjęć okolicznościowych warto w restauracji i hotelu zastosować takie aranżacje, goście będą zachwyceni. Świece kule poprzez ich kształt są bardzo ozdobne, co wpłynie na wystrój wnętrz restauracji. 

 • pieńkowe

  Świece pieńkowe są idealnym dodatkiem do każdego wnętrza restauracji. Pasują idealnie jako dekoracja na stole podczas uroczystych przyjęć, zastosowanie znajdą również jako ozdoba całego wystroju lokalu. Ten rodzaj świec sprawdzi się w wysokich lampionach, wazonach oraz świecznikach. Pomysłowym rozwiązaniem jest umieszczenie kilku świec na stole o różnych rozmiarach obok siebie. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co sprawdzi się podczas organizacji konkretnego przyjęcia w restauracji.

 • pływające

  Świece pływające  są nietypową, bardzo zaskakującą dekoracją dla restauracji. Taki rodzaj świec zazwyczaj sprawdza się na większych uroczystościach, wyprawianych w restauracjach: wesele, komunia, chrzest. Aranżację z wykorzystaniem pływających świec można stworzyć na kilka sposobów. Dokładny opis znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym, opisaliśmy w nim zasady tworzenia kompozycji z tymi świecami. Taki element dekoracyjny w restauracji zaskoczy wielu gości, ale zawsze pozytywnie.

 • proste

  Proste świece idealnie sprawdzą się jako dodatek podczas klasycznych przyjęć w lokalach. Ten rodzaj świec jest bardzo elegancki i praktyczny w restauracjach. Jak w każdym przypadku świec są dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.  W naszym sklepie internetowym oferujemy świece proste, których zastosowanie sprawdzi się podczas romantycznej kolacji, biznesowego spotkania oraz przyjęć okolicznościowych. Elegancki wygląd świec klasycznych zostanie uzyskany podczas umieszczenia ich w szklanych oraz kryształowych świecznikach. Taka dekoracja w restauracji, na długo zostanie w pamięci gości restauracji.

 • tealighty

  Tealighty to najczęściej spotykane świece dla restauracji, które są bardzo uniwersalne. Przy codziennym funkcjonowaniu restauracji trzeba dbać o każdy detal. Tealighty posłużą jako świece na stół, których kształt i wielkość pozwoli na to, aby umieszczać je nawet na małych restauracyjnych stołach. Tealighty są małe, ale to bardzo ozdobne świeczki, pasują do każdego świecznika, lampionu. Mogą pełnić funkcję do podgrzewania potraw i napojów, gdy zostaną umieszczone w odpowiednich naczyniach. 

 • lampiony zapachowe
 • świece LED

  Świece LED na pewno są cenioną dekoracją w restauracjach i hotelach. Jednym z tych czynników jest to, że są bezpiecznie. Nie spowodują pożaru, nikt się nie oparzy oraz są idealne dla miejsc, w których tradycyjne świece nie mogą być zastosowane. Dzięki akumulatorowi, ładowanie tych świec jest wieloletnie i wielokrotne. W naszym sklepie internetowym oferujemy świece białe oraz wielokolorowe, każdy zestaw ma 12 sztuk. Ten rodzaj świec, sprawdzi się zdecydowanie jako nowoczesna ozdoba na stole, która pasuje do świeczników i lampionów.

Świece - na każdą okazję, na każdy dzień

Świece to piękna, klasyczna, klimatyczna, a także w zależności od okazji: romantyczna lub nostalgiczna, dekoracja, którą można uświetnić każdą uroczystość i imprezę. Wybór kształtów, wzorów i kolorów świec jest obecnie tak duży, że nie sposób nie wybrać świec odpowiednich do okazji oraz wystroju wnętrza, w którym świece mają rozbłysnąć swoim blaskiem. Każdy z pewnością odnajdzie kształt świec preferowanych przez siebie i najlepiej dostosowanych do swoich potrzeb.

Tealighty

To małe i niskie świeczuszki wsadzone w metalowe osłonki zabezpieczające świeczki przed rozlaniem się wosku. Tealighty rzadko pełnią funkcję samodzielnych dekoracji, częściej są wykorzystywane jako wkłady do świeczników, a także jako podgrzewacze pod czajniczki z herbatą lub misy z fondue, które dzięki ciągłemu podgrzewaniu mają zapewnić napojowi nieustające podtrzymywanie ciepłej temperatury naparu, a w przypadku fondue ciągłą płynność sosu. Tealighty występują w najbardziej podstawowej - niebarwionej oraz nieperfumowanej formie, ale także można spotkać tealighty kolorowe i pachnące. 

Świece pieńkowe

Świece pieńkowe to najprościej mówiąc świece w kształcie walca. Występują w przeróżnych kształtach, kolorach i fakturach. Są bardzo uniwersalne - nadadzą się zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne i specjalne okazje. Ich czas palenia jest stosunkowo długi - w zależności od wysokości i średnicy świecy waha się on najczęściej w granicach między kilkanaście a kilkadziesiąt godzin. Wysokość takiej świecy wynosi zazwyczaj kilkanaście centymetrów, ale mogą być też wyższe.

Świece kule

Świece kule mają, jak z samej ich nazwy wynika, kulisty kształt i najczęściej występują w wielkościach o średnicy 6, 8 lub 10 centymetrów. Świece kule dobrze sprawdzą się w czasie Bożego Narodzenia, gdyż wyglądają jak bombki z knotem, więc będą się pięknie komponowały z resztą świątecznych dekoracji. Świece kule pasują szczególnie dobrze do dekoracji na Halloween, gdyż podpalona świeca kula wygląda trochę jak kula czarownicy, albo podpalona bomba, która zaraz wybuchnie. Podobne wrażenie świece kuliste mogą wywołać także na andrzejkach pełnych wróżb.

Świece proste

Świece proste to najbardziej klasyczny i tradycyjny kształt świec dostępnych na rynku. Świece te są bardzo eleganckie i nadają się na najbardziej uroczyste okazje oraz romantyczne spotkania. Występują także proste świece z nadrukami przeznaczonymi na konkretną okazję, np. na chrzest albo na komunię.

Świece pływające

Świece pływające to świece, które dzięki swojemu nietypowemu kształtowi, z półokrągłym dnem, unoszą się i dryfują po powierzchni wody, dzięki czemu można przy ich udziale stwarzać nietypowe kompozycje dekoracyjne w naczyniach wypełnionych płynami i przyozdobionymi żywymi kwiatami lub innymi małymi dekoracjami takimi jak na przykład ozdobne kamienie lub diamenciki.

Świece LED

Świece LED to cudowne rozwiązanie dla restauratorów, gdyż świece LED wstawione w świeczniki lub lampiony nadadzą wnętrzu przyjemnego klimatu bez ryzyka zaprószenia ognia. Świece LED są sprzedawane w zestawie z ładowarką, dzięki czemu można z nich wygodnie i wielokrotnie korzystać. Lampki ładują się 8 godzin, a świecą przez 12 godzin. W dodatku w przypadku opcji kolorowych świec LED, można wybierać różne kolory światła za pomocą dołączonego pilota lub wybrać program, który sprawi, że kolory same będą się zmieniały.

Zobacz produkty z podkategorii kategorii ŚWIECE KSZTAŁT:

tealighty

pieńkowe

kule

proste

pływające

świece LED