Nowe produkty

Ostatnie posty

ŚWIECE KSZTAŁTY

Świece dla restauracji mają różne kształty, są jednym z najczęściej spotykanych dodatków. Służą nie tylko jako ocieplenie wnętrza lokalu, ale również ciekawie prezentują się jako element dekoracyjny poprzez ich różnorodny kształt, kolor oraz rozmiar. W naszej ofercie mamy świece z podziałem na: tealighty, pieńkowe, kule, proste, pływające, LED. Ciekawym rozwiązaniem jest dopasowanie do nich odpowiednich świeczników, które są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego. 

ŚWIECE KSZTAŁTY 41 produktów

Podkategorie

 • Świece kule

  Świece kule to uniwersalna dekoracja stołu restauracji i hoteli. Gastronomiczne świece kule dostępne są w wielu kolorach, najczęściej wybierane są świece kule białe duże. Świece trzeba umieścić w odpowiednich do nich świecznikach i lampionach. Kuliste świece można wykorzystać do dekoracji stołu na Komunię, Chrzest, wesele i Święta Bożego Narodzenia. Do aranżacji stołu warto wykorzystać świece kule o różnych rozmiarach i kolorach - będzie to efektowne.

 • Świece pieńkowe

  Świece pieńkowe są idealnym dodatkiem do każdego wnętrza restauracji. Pasują idealnie jako dekoracja na stole podczas uroczystych przyjęć, zastosowanie znajdą również jako ozdoba całego wystroju lokalu. Ten rodzaj świec sprawdzi się w wysokich lampionach, wazonach oraz świecznikach. Pomysłowym rozwiązaniem jest umieszczenie kilku świec na stole o różnych rozmiarach obok siebie. Dostępne są w różnych rozmiarach i kolorach, co sprawdzi się podczas organizacji konkretnego przyjęcia w restauracji.

 • Świece stożkowe

  Świece stożkowe są proste, sprawdzają się jako klasyczna dekoracja stołu w restauracji. Stożkowe świece są eleganckie, wprowadzają w lokalu romantyczną atmosferę. Proste świece gastronomiczne dostępne w różnych rozmiarach i kolorach.  W naszym sklepie internetowym oferujemy świece proste, których zastosowanie sprawdzi się podczas romantycznej kolacji, biznesowego spotkania oraz przyjęć okolicznościowych. Elegancki wygląd świec klasycznych zostanie uzyskany podczas umieszczenia ich w szklanych oraz kryształowych świecznikach.

 • Świece lampiony zapachowe

  Lampiony zapachowe w kształcie walca - są to świece na Komunię i Chrzest w restauracji. Lampiony są o kwiecistym lub waniliowym zapachu. W zależności od okoliczności posiadają grafiki odnoszące się do niej. Motywem uroczystości Chrztu jest złoty wózeczek lub stópki. Wzory odpowiadające Komunii to - konwalia, Kielich, Hostia, kwiaty.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

7 propozycji świec dla restauracji

Świece to piękna, klimatyczna, romantyczna lub nostalgiczna dekoracja, która może uświetnić każdą uroczystość i imprezę. Wybór kształtów, wzorów i kolorów świec jest obecnie tak duży, że nie sposób nie wybrać świec odpowiednich do okazji oraz wystroju wnętrza. Każdy z pewnością odnajdzie kształt świec preferowanych przez siebie i najlepiej dostosowanych do swoich potrzeb.

Świece kule - kuliste świece dla Twojego lokalu

Świece kule mają, jak z samej ich nazwy wynika kulisty kształt i najczęściej występują w wielkościach o średnicy 6, 8 lub 10 centymetrów. Świece kule dobrze sprawdzą się w czasie Bożego Narodzenia, gdyż wyglądają jak bombki z knotem, więc będą się pięknie komponowały z resztą świątecznych dekoracji. Świece kule pasują szczególnie dobrze do dekoracji na Halloween, gdyż podpalona świeca kula wygląda trochę jak kula czarownicy albo podpalona bomba, która zaraz wybuchnie. Podobne wrażenie świece kuliste mogą wywołać także na Andrzejkach pełnych wróżb.

Świece kule, kuliste - okrągłe świece dla restauracji

Świece pieńkowe - świece na każdą okazję

Świece pieńkowe - świece w kształcie walca, występują w przeróżnych kształtach, kolorach i fakturach. Są bardzo uniwersalne - nadadzą się zarówno na co dzień, jak i na bardziej oficjalne i specjalne okazje. Ich czas palenia jest stosunkowo długi - w zależności od wysokości i średnicy świecy waha się on najczęściej w granicach między kilkanaście a kilkadziesiąt godzin.

Świece pieńkowe srebrne dla restauracji

Świece pływające - świece unoszące się na wodzie

Świece pływające dzięki swojemu nietypowemu kształtowi, z półokrągłym dnem, unoszą się i dryfują po powierzchni wody. Dzięki czemu można przy udziale świec stwarzać nietypowe kompozycje dekoracyjne. Naczynia wypełnione płynami i przyozdobionymi żywymi kwiatami, ozdobnymi kamieniami, diamencikami - będą ciekawą aranżacją stołu.

Świece pływające na wodzie - dla restauracji

Świece proste - romantyczna i klasyczna dekoracja

Świece proste to najbardziej klasyczny i tradycyjny kształt świec dostępnych na rynku. Świece te są bardzo eleganckie i nadają się na najbardziej uroczyste okazje oraz romantyczne spotkania. Występują także proste świece z nadrukami przeznaczonymi na konkretną okazję, np. na Chrzest albo na Komunię.

Świece proste - dekoracja dla restauracji

Tealighty - uniwersalne świece dla restauracji

Tealighty to małe i niskie świece, wsadzone w metalowe osłonki zabezpieczające świece przed rozlaniem się wosku. Tealighty rzadko pełnią funkcję samodzielnych dekoracji, częściej są wykorzystywane jako wkłady do świeczników, a także jako podgrzewacze pod czajniczki z herbatą lub misy z fondue. Dzięki ciągłemu podgrzewaniu tealighty mają zapewnić napojowi nieustające podtrzymywanie ciepłej temperatury naparu, a w przypadku fondue ciągłą płynność sosu. Tealighty występują w najbardziej podstawowej - niebarwionej oraz nieperfumowanej formie, ale także można spotkać tealighty kolorowe i pachnące.

Świece tealighty, podgrzewacze dla restauracji

Lampiony zapachowe - świece na Chrzest i na Komunię

Świece na Komunię i Chrzest to ważna dekoracja dla restauracji. Świece z nadrukami odnoszącymi się do tych okoliczności podkreślą ich ważność. Zapachowe lampiony mają zapach wanilii lub kwiecisty - pięknie będzie unosił się zapach lampionów w lokalu. W naszym sklepie dostępne są świece z ciekawymi grafikami, np. stópki, wózeczek, konwalia, kielich.

Świece - lampiony zapachowe na Komunię i Chrzest

Świece LED - bezpiecznie świece dla restauracji

Świece LED to ciekawe rozwiązanie dla restauratorów, gdyż świece LED wstawione w świeczniki lub lampiony nadadzą wnętrzu przyjemnego klimatu bez ryzyka zaprószenia ognia. Świece LED są sprzedawane w zestawie z ładowarką, dzięki czemu można z nich wygodnie i wielokrotnie korzystać. Lampki ładują się 8 godzin, a świecą przez 12 godzin. W dodatku w przypadku opcji kolorowych świec LED, można wybierać różne kolory światła za pomocą dołączonego pilota lub wybrać program, który sprawi, że kolory same będą się zmieniały.

Świece LED dla restauracji i hoteli - sektor HoReCa

Zobacz produkty z podkategorii ŚWIECE KSZTAŁT:

tealighty

pieńkowe

kule

proste

pływające

lampiony zapachowe

świece LED