Nowe produkty

Ostatnie posty

Zaproszenia ślubne

Jednym z ważniejszych elementów przygotowania ślubu i wesela jest zaproszenie najbliższych. Warto zrobić to w elegancki i piękny sposób. Stylowe personalizowane zaproszenia weselne w formacie A5 z najmodniejszymi wzorami sprawdzą się idealnie. W ofercie znajdziecie zarówno kolekcje minimalistyczne jak i botaniczne czy rustykalne. Do wyboru posiadamy dwa rodzaje papieru: o fakturze lnu lub gładki. Dzięki personalizacji nie musisz martwić się o wypisywanie zaproszeń, a całość wygląda bardzo schludnie. 

Zaproszenia ślubne 21 produktów

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Pudrowe Kwiaty (+koperta)

  Eleganckie zaproszenia na Ślub z delikatnym motywem pudrowych kwiatów. Wyjątkowy wzór na pewno zauroczy drogich gości i dodatkowo zachęci ich do przybycia na uroczystość. Do zaproszeń dołączono eleganckie kraftowe koperty, dzięki czemu całość prezentuje się fantastycznie. 

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Pampas Boho (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Pampas Boho (+koperta)

  Zaproszenia na Ślub w modnym stylu Pampas Boho, to wspaniały wzór, który na pewno oczaruje wszystkich gości. Do zaproszeń dopasowane eleganckie kraftowe koperty, dzięki czemu komplet prezentuje się wspaniale. Delikatna grafika pampasowych traw wygląda niezwykle delikatnie. 

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Akwarela z eukaliptusem (+koperta)

  Śliczne zaproszenia na Ślub z personalizacją, na pewno zauroczą gości i zachęcą ich do przybycia na uroczystość. Zaproszenia udekorowano ponadczasowym motywem eukaliptusa. Do zaproszeń dołączono śliczne dopasowane koperty w zielonym kolorze. 

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Różowe Kwiaty (+koperta)

  Zaproszenia ślubne z dekoracyjnym motywem różowych kwiatów zachwycą wszystkich gości. Do zaproszeń dołączono klasyczne białe koperty dzięki czemu całość prezentuje się niezwykle elegancko. Zaproszenia są personalizowane dzięki czemu prezentują się niezwykle gustownie.

  11,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa (+koperta)

  Śliczne zaproszenia na Ślub i Wesele z dekoracyjnym nadrukiem gałązki świeżego eukaliptusa. Personalizowane zaproszenia na pewno zauroczą Waszych gości i zachęca do przybycia na przyjęcie. Do zaproszeń dopasowano klastyczne białe koperty, dzięki czemu zestaw prezentuje się wspaniale. 

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Heksagon z eukaliptusem (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne z nadrukiem Heksagon z eukaliptusem (+koperta)

  Eleganckie zaproszenia z interesującą grafiką, w ciekawym stylu. Połączenie nowoczesnego geometrycznego motywu z klasyczną gałązką eukaliptusa na pewno oczaruje drogich gości. Do zaproszeń dołączono klasyczne koperty w białym kolorze. 

  8,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Zaproszenia na ślub i wesele to niezbędny dodatek do całości organizacji uroczystości. Zaproszenia z pięknym kwiatowym motywem będą wspaniałą zapowiedzią stylu królującego na przyjęciu. Sprawią, że zaprosisz swoich gości w oryginalny i elegancki sposób. Wykonane z największą starannością. 

  5,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Pampas Boho
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Pampas Boho

  Zaproszenia ślubne z pięknym wzorem boho trawy pampasowej to elegancki sposób, by zaprosić gości weselnych w zgodzie z panującą modą. Zaproszenia przygotowane są na dwóch rodzajach papierów do wyboru. Dwustronny nadruk sprawia, że wyglądają wspaniale i szykownie.

  5,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela

  Jedne z najpiękniejszych zaproszeń na ślub i wesele. Dekorowane subtelnym akwarelowym motywem prezentuje się doskonale i pozwoli zaprosić gości na Waszą uroczystość. Zaproszenia drukowane są na wysokiej jakości papierze, posiadają elegancki nadruk z Waszym tekstem, a także piękną akwarelową grafikę w odcieniach beżu.

  5,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa

  Wspaniałe zaproszenia ślubne dekorowane przepięknym motywem gałązki eukaliptusa. Wyjątkowe połączenie zieleni i złota tworzy doskonały efekt. Zaproszenia idealnie wpisują się w najnowsze trendy ślubne. Dzięki wyborowi papieru i personalizowanemu nadrukowi pozwolą zaprosić gości w bardzo elegancki sposób.

  5,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa HEKSAGON
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa HEKSAGON

  Subtelne zaproszenia ślubne z gałązką eukaliptusa. Elegancka grafika świetnie pasuje na każdy ślub z piwoniami. Wysokiej jakości papier, estetyczny nadruk i możliwość nadruku własnego tekstu pozwoli Wam pięknie zaprosić gości. Całość prezentuje się ponadczasowo i idealnie wpisuje się w najnowsze trendy.

  5,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Botaniczne
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Botaniczne

  Piękne zaproszenia ślubne dekorowane botanicznymi liśćmi. Kompozycja sprawia, że prezentują się subtelnie i delikatnie. Dzięki nadrukowi własnego tekstu i wysokiej jakości papierowi będziecie mogli zaprosić gości w bardzo elegancki sposób. Zaproszenia idealnie wpisują się w botaniczny klimat.

  5,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Wild Dark Monstera
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Wild Dark Monstera

  Idealne zaproszenia ślubne z motywem liści monstery. Bardzo szykowne, stylowe, dekorowane botanicznym motywem. Prezentują się romantycznie, a połączenie zieleni ze złotem tworzy doskonałą kompozycję. Te zaproszenia weselne pozwolą zaprosić gości w elegancki sposób.

  5,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne Kolekcja Love (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne Kolekcja Love (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Minimalistyczne zaproszenia ślubne dekorowane złoconym napisem Love, zaproszenia posiadają własny nadruk, a także możliwość umieszczenia nazwisk gości. Ozdobne koperty prezentują się wspaniale, a elegancki motyw oczaruje gości. Dzięki naklejkom z inicjałami zakleisz koperty.

  11,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne Liście Paproci (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne Liście Paproci (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Wyjątkowe zaproszenia ślubne zdobione motywem liści paproci to idealny wybór, by zaprosić gości na uroczystość. Zaproszenia wykonane są na specjalnym papierze o fakturze lnu. W komplecie są również eleganckie białe koperty oraz naklejki z inicjałami do zamknięcia kopert. Całość idealnie pasuje na ślub w botanicznym klimacie.

  11,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne Kolekcja Rustykalna (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne Kolekcja Rustykalna (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Eleganckie zaproszenia ślubne w rustykalnym klimacie. Dekorowane granatowymi gałązkami. W komplecie znajduje się kraftowa koperta oraz naklejka z inicjałami Pary Młodej. Całość prezentuje się doskonale i pomoże zaprosić najbliższych na ślub w piękny sposób. 

  11,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne Flora Dark (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne Flora Dark (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Wyjątkowe zaproszenia ślubne w nowoczesnym stylu zdobione motywem ciemnych kwiatów to popularny wybór na ten sezon. Zaproszenia wykonane są na czerpanym papierze. W zestawie znajdują się koperty z wnętrzem oraz kwiatowe naklejki do zamknięcia kopert. Całość prezentuje się wyjątkowo elegancko, a elegancki nadruk wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy...

  11,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne Wild Nature (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne Wild Nature (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Eleganckie zaproszenia ślubne z boho motywem pozwolą zaprosić gości weselnych w wyjątkowy sposób. Zaproszenia wykonane zostały na wysokiej jakości papierze o delikatnej fakturze. W zestawie znajdują się również koperty z dopasowanym graficznie wnętrzem oraz naklejki do zamknięcia kopert. 

  11,98 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne Monstera (+koperta z wnętrzem+naklejka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne Monstera (+koperta z wnętrzem+naklejka)

  Przepiękne zaproszenia ślubne dekorowane motywem monstery w odcieniu zieleni. Prezentują się ponadczasowo i stylowo. Nadruk własnego tekstu sprawia, że całość wypada niesamowicie. Dobierz ciemnozielone koperty, dzięki czemu stworzysz spójną całość.

  11,98 zł brutto
 • KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 CIEMNOZIELONA
  1,00 zł brutto inf zł netto
  KOPERTA do zaproszeń ślubnych C5 CIEMNOZIELONA

  Eleganckie koperty do zaproszeń w ciemnozielonym kolorze pozwolą w nowoczesny sposób zapakować zaproszenia dla gości. Koperty idealnie wpisują się w trendy botaniczne. Koperty prezentują się przepięknie.

  1,00 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych oraz z 14 do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Zaproszenia ślubne - jak wybrać?

Każdy marzy, aby dzień jego ślubu był jedyny w swoim rodzaju. W tym celu staramy się dopracować wszystko na ostatni guzik i dopasować do naszych indywidualnych upodobań. Jednym z elementów pieczołowicie wybieranych przez Pary Młode są zaproszenia. Kartki rozsyłane do rodziny oraz przyjaciół powinny wpisywać się w motyw przewodni uroczystości, dzięki czemu goście natychmiast wczują się w odpowiedni klimat. Co więcej, spójny styl wszystkich elementów będzie prezentował się naprawdę gustownie i elegancko. Wśród zaproszeń zdecydowanie warto postawić na personalizowane produkty ze schludnym tekstem, który w czytelny sposób przekaże Waszym bliskim wszystkie najważniejsze informacje. Sprawdźcie nasze propozycje i wybierzcie spośród nich swój ulubiony projekt.

Dwustronne zaproszenia ślubne z naturalnymi motywami

Zaproszenia wykonane z wysokiej jakości papieru płótna w kolorze złamanej bieli lub papieru o gładkiej fakturze zaprojektowane zostały z myślą o najnowszych trendach naturalnych. Zdobiące je grafiki kwiatów, gałązek i liści wyglądają czarująco, a przy tym naprawdę modnie, więc bez dwóch zdań rewelacyjnie sprawdzą się jako dodatek na Wasz ślub. Pudrowe Kwiaty to zaproszenia z pięknym nadrukiem na jednej stronie oraz spersonalizowanym tekstem na drugiej. Możecie też wybrać kartki z nazwiskami gości lub bardziej uniwersalny wariant wyłącznie z imionami Państwa Młodych. Tekst na zaproszenia możecie napisać samodzielnie, dzięki czemu będzie on idealnie dopasowany do Waszych osobistych wymagań.


Zaproszenia weselne z motywem akwareli

Zaproszenia ślubne z wzorem monstery i kwiatów

Personalizowane zaproszenia weselne w minimalistycznym stylu

Fenomenalnie wyglądają także zaproszenia z personalizowanym tekstem sprzedawane w zestawach. Dwustronne kartki Love z jednej strony posiadają złoty napis “Zaproszenie”, natomiast na odwrocie zamieszczone są informacje dotyczące Waszej uroczystości. Okalająca wszystko złota ramka podkreśla odświętny nastrój wydarzenia. Do zaproszeń dołączone są koperty z graficznym wnętrzem dopasowanym do reszty zestawu. Całość uzupełniają bezbłędnie okrągłe etykiety z ozdobnym “love”, którymi zamknąć można koperty. W minimalistycznym stylu utrzymane są również zaproszenia z kolekcji Rustykalna. Subtelna grafika gałązki i kraftowe koperty tworzą razem naprawdę gustowny komplet na ślub w dowolnej stylistyce!

Personalizowane zaproszenia z motywem kwiatowego poroża
Personalizowane zaproszenia z motywem kwiatowego poroża

Zaproszenia ślubne w stylu botanicznym i boho

Trendy naturalne są hitem tego sezonu, dlatego nasze zestawy zaproszeń dostępne są również w stylu botanicznym oraz boho. Monstera to nowoczesny projekt w biało-zielonej kolorystyce, który przykuwa uwagę i zachwyca wykonaniem. Bogato zdobiona kartka, wnętrze koperty oraz naklejka do jej zamknięcia tworzą razem fantastyczny komplet na ślub. Wasi bliscy będą oczarowani przygotowanymi w ten sposób zaproszeniami. Niezwykle oryginalnym projektem jest Flora Dark. Koperta w kolorze ciemnego fioletu wewnątrz posiada niepowtarzalny nadruk kwiatów, który znajduje się również na nalepce i jednej ze stron zaproszenia. Na odwrocie kartka ma jaśniejszy odcień, dzięki czemu umieszczony na niej tekst będzie czytelny i estetyczny. 

Botaniczne zaproszenia na ślub dwustronne

Zaproszenia w stylu boho na ślub i wesele