Nowe produkty

Ostatnie posty

Wesele w romantycznym stylu z kwiatami

Pudrowe kwiaty to jeden z najmodniejszych motywów na dekoracje ślubne i weselne. Delikatne odcienie różu przepięknie zaprezentują się na uroczystości. Przygotowane z myślą o Parze Młodej akcesoria z imionami wspaniale podkreślą charakter przyjęcia. Stół weselny elegancko udekorują winietki z nazwiskami zaproszonych osób, numerki stołów, zawieszki na alkohol. Podziękowania dla przybyłych w postaci czekoladek, ciasteczek z wróżbą oraz krówek. Księga Gości pozwoli na umieszczenie pięknych wpisów i życzeń dla Nowożeńców. Wszystkie dekoracje z motywem pudrowych kwiatów pozwolą na stworzenie wyjątkowej aranżacji ślubu i wesela.  

Wesele w romantycznym stylu z kwiatami 59 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI weselnych Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  1 Recenzje

  Księga Gości to bardzo istotny element podczas przyjęcia weselnego. Księgę zdobi piękna kwiatowa grafika oraz personalizacja w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. Taki dodatek będzie stanowił cudowną pamiątkę na długie lata. W taki sposób Para Młoda pokaże również przybyłym Gościom, że są dla Nich ważni!

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI czarne kartki fotobudka Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Oryginalna księga gości weselnych z czarnymi kartkami. Przeznaczona do umieszczania pięknych życzeń i wpisów dla Pary Młodej. Może również posłużyć jako album do pamiątkowych zdjęć. Księga posiada aż 100 stron, dzięki którym wszystkie wspomnienia z wesela i ślubu umieścisz w jednym miejscu. Takiego dodatku nie może zabraknąć na przyjęciu weselnym! 

  59,98 zł brutto
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Pudrowe Kwiaty
  28,98 zł brutto inf zł netto
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Pudrowe Kwiaty

  Instrukcja do księgi gości weselnych z tekstem zachęcającym do wpisów dla Pary Młodej. Dzięki kwiatowej grafice wpisuje się w najnowsze trendy dekoracji na wesele. Dodatkowo instrukcję zdobi personalizacja w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. Wraz z księgą stworzą elegancki zestaw.

  28,98 zł brutto
 • WINIETKA z nadrukiem Pudrowe Kwiaty
  1,89 zł brutto inf zł netto
  WINIETKA z nadrukiem Pudrowe Kwiaty

  Winietki z nadrukiem pudrowych kwiatów z nazwiskami Waszych gości weselnych. To piękny sposób na wskazanie miejsc przy stole. Dzięki personalizacji nie musisz wypisywać wizytówek ręcznie. 

  1,89 zł brutto
 • MENU weselne DWUSTRONNE Pudrowe Kwiaty
  6,49 zł brutto inf zł netto
  MENU weselne DWUSTRONNE Pudrowe Kwiaty

  Menu weselne to rewelacyjny dodatek do całości aranżacji przyjęcia weselnego. Menu pozwoli przybyłym Gościom zapoznać się z serwowanymi daniami podczas uroczystości. Dodatkowo udekorowane są piękną grafiką pudrowych kwiatów oraz personalizacją w postaci imion Pary Młodej i daty. Taki element pięknie uzupełni stoły weselne. 

  6,49 zł brutto
 • ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  5,98 zł brutto inf zł netto
  ZAPROSZENIE ślubne dwustronne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Zaproszenia na ślub i wesele to niezbędny dodatek do całości organizacji uroczystości. Zaproszenia z pięknym kwiatowym motywem będą wspaniałą zapowiedzią stylu królującego na przyjęciu. Sprawią, że zaprosisz swoich gości w oryginalny i elegancki sposób. Wykonane z największą starannością. 

  5,98 zł brutto
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Pudrowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Pudrowe Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Oryginalna księga wspomnień to wspaniały prezent dla Rodziców. Księga stworzona do umieszczania pięknych wpisów, historii z dzieciństwa oraz zdjęć. Tak przygotowany album z pewnością wzruszy Rodziców i będzie piękną pamiątką, dzięki której mają możliwość powrócić wspomnieniami do dawnych lat. 

  44,98 zł brutto
 • KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Pudrowe Kwiaty (+sznurek jutowy)
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA GOŚCI Ankiety Weselne Pudrowe Kwiaty (+sznurek jutowy)

  Oryginalny dodatek na przyjęcie weselne w postaci ankiet weselnych. To idealne miejsce do umieszczenia pamiątkowych wpisów dla Pary Młodej. Ankiety to rewelacyjny propozycja, która z pewnością zachwyci przybyłych Gości. Świetnie zaprezentuje się razem z pamiątkową księgą gości. 

  59,98 zł brutto
 • NUMEREK na stół wesele z imionami Pudrowe Kwiaty
  4,98 zł brutto inf zł netto
  NUMEREK na stół wesele z imionami Pudrowe Kwiaty

  Numerki na stół weselny to niezbędny dodatek do całości dekoracji. Dzięki nim Goście weselni z łatwością odnajdą swój stolik. Dodatkowo numerek ozdobiony kwiatową grafiką pięknie zaprezentuje się z dekoracjami z tym samym motywem. Personalizowany imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. 

  4,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI
  54,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI

  Drewniane pudełko z dwiema gąbeczkami z miejscem na umieszczenie obrączek. Pudełeczko udekorowane jest karteczką z piękną kwiatową grafiką oraz personalizacją w postaci imion Pary Młodej oraz datą ślubu. Na wieczku umieszczony jest napis Mąż i Żona. Dzięki niej elegancko podasz obrączki podczas ceremonii ślubnej oraz będzie rewelacyjną pamiątką z tego Dnia.

  54,98 zł brutto
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Wspaniała propozycja na prośbę o błogosławieństwo Rodziców. Prośba umieszczona w drewnianym pudełeczku udekorowana piękna kwiatową grafiką. Umieszczona została także personalizacja w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. Dodatkowo na wieczku pudełka znajduję się napis Prośba o Błogosławieństwo. Wykonane z dbałością o każdy szczegół. 

  39,98 zł brutto
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty

  Piękna propozycja na dekorację przyjęcia weselnego w postaci plakatu powitalnego. Plakat posiada napis powitalny oraz imiona Pary Młodej i datę uroczystości. Grafika pudrowych kwiatów wspaniale zaprezentuje się z pozostałymi kwiatowymi dekoracjami. Dzięki niemu pięknie powitasz zaproszonych gości weselnych.  

  44,98 zł brutto
 • TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty
  69,98 zł brutto inf zł netto
  TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty

  Tablica powitalna na przyjęcie weselne. Plakat zawiera datę, w której zakochała się w sobie Para Młoda, datę oświadczyn, datę ślubu oraz imiona Nowożeńców. Wspaniały dodatek, który sprawdzi się przy każdej aranżacji Wesela. Z pewnością taka dekoracja oczaruje zaproszonych Gości, a także będzie przepiękną pamiątką na długie lata. 

  69,98 zł brutto
 • PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty

  Cudowny dodatek do całości aranżacji przyjęcia weselnego w postaci planu stołów. Dzięki niemu zaproszeni Goście bez problemu odnajdą swój stolik na sali weselnej. Dodatkowo plan udekorowany jest piękną grafiką pudrowych kwiatów, która świetnie zaprezentuje się wraz z pozostałymi kwiatowymi dekoracjami. 

  79,98 zł brutto
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł brutto inf zł netto
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty

  Jak udekorować ściankę za Nowożeńcami? Personalizowana dekoracja sali z wyjątkową grafiką pudrowych kwiatów wspaniale uatrakcyjni salę przyjęcia weselnego. Doskonałe także podczas tworzenia pamiątkowej sesji zdjęciowej. Rewelacyjna dekoracja, dzięki której Para Młoda będzie prezentowała się naprawdę zjawiskowo. 

  79,98 zł brutto
 • MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty białe tło Z IMIONAMI (bszn)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty białe tło Z IMIONAMI...

  Słodkie podziękowanie dla przybyłych Gości weselnych w postaci pięknie udekorowanego słoiczka z miodem. Słoiczek posiada naklejkę z wspaniałą kwiatową grafiką, napis Dziękujemy oraz imiona Pary Młodej i data uroczystości. Tak przygotowany upominek będzie rewelacyjną pamiątką ze ślubu i wesela. 

  8,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 10szt

  Słodkie podziękowanie dla zaproszonych Gości w postaci małych mlecznych czekoladek. Słodkości udekorowane piękną naklejką z motywem kwiatowym oraz personalizacją. Doskonale zaprezentują się umieszczone w specjalnych pudełeczkach na drobne podziękowania dla Gości. Z pewnością taki dodatek zachwyci każdego!

  29,98 zł brutto
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Uniwersalne czekoladki podziękowanie za przybycie dla gości na Chrzest, Komunię, ślub czy Roczek. Czekoladki dekorowane są pudrowymi kwiatami na kraftowym tle oraz posiadają napis "Dziękujemy". Taki upominek jest bardzo oryginalny oraz z pewnością zaskoczenie wśród gości. 

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI Zadania dla Gości Weselnych 20szt MEGA HIT
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI Zadania dla Gości Weselnych 20szt MEGA HIT

  Rewelacyjne słodkości w postaci krówek z zadaniami to Hit sezonu! Krówki będą nie tylko oryginalnym i słodkim upominkiem dla przybyłych Gości, ale także świetną zabawą. Dodatkowo papierek zdobiony jest grafiką kwiatową, dzięki której pięknie zaprezentuje się na przyjęciu weselnym. Po rozwinięciu papierków Goście ujrzą zadania i pytania, które z pewnością...

  49,98 zł brutto
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 20szt

  Jak oryginalnie podziękować zaproszonym Gościom za przybycie na przyjęcie weselne? Doskonałym pomysłem są personalizowane krówki z imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości. Zdobione kwiatową grafiką prezentują się modnie i elegancko. Możesz je zapakować w specjalne dekoracyjne pudełeczka lub w woreczki z organzy.  

  39,98 zł brutto
 • CIASTECZKO z wróżbą wesele Pudrowe Kwiaty (+etykiety z imieniem) 10szt
  26,98 zł brutto inf zł netto
  CIASTECZKA z wróżbą wesele Pudrowe Kwiaty (+etykiety z imieniem)...

  Oryginalne upominki dla Gości weselnych w postaci ciasteczek z wróżbą. Całość udekorowana jest piękną naklejką z motywem kwiatowym oraz imionami Pary Młodej i datą ślubu. Świetnie zaprezentują się obok każdego nakrycia Gości. Dzięki wyjątkowej wróżbie sprawisz niesamowitą niespodziankę swoim najbliższym. 

  26,98 zł brutto
 • LIZAK podziękowanie dla gości kręcony Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty (+naklejka)
  5,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAK podziękowanie dla gości kręcony Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty...

  Ręcznie robione kręcone lizaki doskonałym podziękowaniem dla Gości za przybycie na wesele. Lizaki posiadają dwustronną naklejkę, na której znajduje się podziękowanie i personalizacja w postaci imion pary Młodej oraz daty ślubu. Z pewnością spodobają się każdemu, a w szczególności dzieciom! 

  5,98 zł brutto
 • LIZAKI dla gości na wesele Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 10szt (+etykiety)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI dla gości na wesele Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI 10szt...

  Słodkie lizaczki dla zaproszonych Gości weselnych. Lizaczki udekorowane są naklejką z piękną grafiką pudrowych kwiatów oraz imionami Pary Młodej i datą przyjęcia. Możesz wręczyć je każdej osobie lub położyć koło nakryć na stole weselnym. Z pewnością taki upominek zaskoczy wszystkich przybyłych Gości, a w szczególności dzieci. 

  24,98 zł brutto
 • ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 100% Handmade
  11,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  ŚWIECA sojowa podziękowanie Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 100% Handmade

  Mała świeca sojowa to piękny pomysł na drobny upominek weselny dla najbliższych. Do świecy dołączamy naklejkę z napisem Dziękujemy. imionami Pary Młodej, datą uroczystości, a także grafiką pudrowych kwiatów. Wspaniały wybór, jeżeli chcecie podarować bliskim podziękowanie za uczestnictwo w imprezie i wręczone prezenty.

  11,98 zł brutto
 • MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI (bszn+różyczka)
  11,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD na podziękowanie gościom Pudrowe Kwiaty Z IMIONAMI...

  Słodka forma podziękowania dla zaproszonych Gości weselnych. Elegancki słoiczek z miodem udekorowany białym materiałem, przewiązany sznureczkiem, a całość zdobi papierowa różowa różyczka. Dodatkowo widnieje na nim naklejka z podziękowaniem, imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. To doskonały sposób, aby podziękować za przybycie i wręczone upominki. 

  11,98 zł brutto
 • SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty (bz)
  6,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty (bz)

  Rewelacyjny słoiczek z cukierkami na upominek dla zaproszonych gości. Para Młoda może je wręczyć osobiście lub postawić koło każdego nakrycia. Będzie również słodkim podziękowaniem za przybycie na przyjęcie weselne. Z pewnością oczarują każdego, a w szczególności dzieci obecne na uroczystości. 

  6,98 zł brutto
 • SŁOICZEK podziękowanie ślub wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 40ml
  3,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK podziękowanie ślub wesele Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 40ml

  Oryginalne małe słoiczki, które możesz wypełnić samodzielnie. Słoiczki z zawartością Para Młoda może wręczyć zaproszonym gościom w ramach podziękowania za przybycie na uroczystość weselną. Udekorowane piękną naklejką z kwiatową grafiką, imionami Pary Młodej i datą ślubu i wesela. 

  3,98 zł brutto
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Pudrowe Kwiaty ZE SŁOMKĄ
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIONAMI 200ml Pudrowe Kwiaty ZE SŁOMKĄ

  Wino musujące to luksusowa forma podziękowania dla zaproszonych Gości za przybycie na przyjęcie weselne. Butelka udekorowana złotymi dodatkami prezentuje się elegancko i z klasą. Dodatkowo butelkę zdobi naklejka z piękną grafiką pudrowych kwiatów i personalizacją. Z pewnością taki upominek oczaruje najbliższych. 

  19,98 zł brutto
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Pudrowe Kwiaty
  34,98 zł brutto inf zł netto
  PUDŁO na koperty z personalizacją Pudrowe Kwiaty

  Rewelacyjny dodatek na przyjęcie weselne w postaci pudła na koperty. Udekorowane samoprzylepną naklejką z piękną grafiką pudrowych kwiatów oraz personalizacją. Dzięki niej wszystkie koperty od Gości bezpiecznie umieścisz w jednym miejscu. Świetnie zaprezentuje się wraz z pozostałymi dekoracjami z kwiatowym motywem. 

  34,98 zł brutto
 • PUDEŁECZKA ozdobne Serduszka Rosegold 10szt METALICZNY NADRUK 6x3,5x5,5cm
  11,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości Serduszka Rosegold 10szt...

  Pudełeczka podziękowanie dla gości w cudownej odsłonie! Pudełeczko z motywem małych, metalicznych serduszek w kolorze rosegold to niezwykle modna i szykowna propozycja na opakowanie upominków dla gości. 

  11,98 zł brutto
 • PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 12szt
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKA na ciasto weselne Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty 12szt

  Oryginalne pudełka na ciasto z piękną kwiatową grafiką. Naklejka na pudełeczku dodatkowo zawiera napis Słodkie Podziękowanie oraz personalizacje w postaci imion Pary Młodej oraz daty uroczystości. Dzięki nim wspaniale zapakujesz słodkości dla swoich najbliższych. Wykonany z grubej tektury i z dbałością o każdy szczegół.

  35,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na czekoladę Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty
  6,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na czekoladę Z IMIONAMI Pudrowe Kwiaty

  Piękne kraftowe pudełeczko na czekoladę, udekorowane naklejką z piękną grafiką pudrowych kwiatów oraz personalizacją. Tak oryginalne pudełeczko pozwoli na eleganckie wręczenie słodkiego upominku. Para Młoda może ułożyć je także obok każdego nakrycia na stole weselnym. Z pewnością oczarują przybyłych gości!

  6,98 zł brutto
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD
  15,98 zł brutto inf zł netto
  STOJAKI na winietki bileciki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD

  Stojaki na winietki, bileciki w najmodniejszym kolorze rosegold to cudowna propozycja na dekorację stołu na przyjęcia. Metaliczny połysk stojaka i cudowny kolor sprawią, że całość będzie dodawać delikatnego szyku i akcentu elegancji. Stojaki to niezwykle praktyczna i niesamowicie wyglądająca dekoracja.

  15,98 zł brutto
 • KRĄŻKI stojaki drewniane naturalne 20szt 4,5-6,5cm
  22,98 zł brutto inf zł netto
  WINIETKI wizytówki stojaki krążki drewniane naturalne 20szt 4,5-6,5cm

  Krążki stojaki to świetny pomysł na podstawkę pod inne dekoracje - wazoniki, świece, winietki, czy bileciki. Dodatkowo same krążki mogą posłużyć jako bilecik do wypisania imion gości. Krążki drewniane są wspaniałym dodatkiem na imprezy w stylu rustykalnym, eko, vintage, boho. 

  22,98 zł brutto
 • KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KONFETTI dekoracyjne drewniane serduszka 50szt 2x2cm

  Drewniane konfetti w kształcie serc to fantastyczny dodatek i gadżety do sesji zdjęciowych. Drewniane serca wpisują się w najmodniejsze trendy eko i styl rustykalny. Swoje zastosowanie znajdują również przy wypełnieniu pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  6,98 zł brutto
 • WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt
  12,98 zł brutto inf zł netto
  WINIETKI/OBRĄCZKI na serwetki drewniane Serca 10szt

  Winietki, obrączki na serwetki serca to genialny sposób na dodanie drewnianych elementów podczas przygotowywania zastawy stołowej. Obrączki na serwetki w kształcie serca w praktyczny i estetyczny sposób przytrzymają serwetki, dodatkowo dodając całości naturalnych, delikatnych nut. Drewniane serduszka cudownie będą wyglądać na talerzach gości. 

  12,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów

Dekoracje na wesele z kwiatami - najmodniejsza propozycja

Delikatna kolorystyka, malownicze grafiki kwiatów i elegancka czcionka to najważniejsze cechy kolekcji Pudrowe Kwiaty, którą z powodzeniem możecie wykorzystać w trakcie swojego przyjęcia ślubnego. W fantastyczny sposób podkreślą one romantyczny klimat uroczystości, a przy tym wniosą do aranżacji niezwykle modny styl. Motywem kwiatów zdobione są dekoracje stołu i sali, a także praktyczne akcesoria, dzięki którym przyjęcie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe. Dodatkowo, w naszej kolekcji znajdziecie również eko ozdoby, które doskonale będą pasować do rustykalnej aranżacji. Dekoracje wykonane z papieru czy drewna to w tym sezonie prawdziwy must-have. Obowiązkowo zadbajcie więc o to, aby pojawiły się również na Waszym weselu. 

Dekoracje sali lub pleneru z kolekcji Pudrowe Kwiaty

W kolekcji Pudrowe Kwiaty znalazło się wiele gustownych dekoracji, które pozwolą efektownie ubrać wnętrze lokalu lub ogród na przyjęcie weselne. Dużych rozmiarów tablica powitalna wykonana z wysokiej jakości papieru prezentuje się naprawdę elegancko. Umieszczone na niej daty oraz imiona Pary Młodej sprawią, że wystrój stanie się naprawdę osobisty i wyjątkowy. Tablicę zdobioną grafikami kwiatów w kolorze jasnego różu możecie z powodzeniem ustawić w pobliżu wejścia na salę. W ten sposób żaden z gości jej nie przeoczy. Wspaniałą ozdobą lokalu będą również papierowe kwiaty do dekoracji ścianki za nowożeńcami. Poszczególne elementy mają różne rozmiary, dzięki czemu uzyskany efekt będzie bez dwóch zdań unikalny. Wybierzcie te w odcieniu różu lub złamanej bieli, a następnie zaaranżujcie przy ich pomocy przestrzeń za swoimi krzesłami. Goście będą zachwyceni takim rozwiązaniem. 

Personalizowana tablica powitalna na wesele ozdobiona kwiatami
Personalizowana tablica powitalna na wesele ozdobiona kwiatami

Aranżacja stołu weselnego w stylu rustykalnym

Na stole weselnym przy nakryciach gości ułożyć możecie białe serwetki z motywem kwiatów oraz złotym napisem “Beautiful Day”, które bezbłędnie podkreślą niepowtarzalny klimat przyjęcia. Doskonale pasować do nich będą papierowe winietki z personalizacją. Nazwiska gości zapisane na nich ozdobną czcionką sprawią, że Wasi bliscy poczują się naprawdę wyjątkowo. Jakie jeszcze elementy mogą pojawić się na blacie weselnego stołu? Bez dwóch zdań kapitalnym pomysłem jest umieszczenie w kilku miejscach menu. Na jednej stronie znajduje się tytuł wraz z grafikami kwiatów, natomiast na odwrocie w analogicznym stylu nadrukowany jest pełen jadłospis na cały wieczór. Dzięki temu goście będą mogli zawczasu sprawdzić, jaki poczęstunek zaplanowaliście. A jeśli na Waszym weselu znajduje się więcej stołów, koniecznie zadbajcie o numerki na stół weselny, które w praktyczny sposób ułatwią gościom znalezienie odpowiednich miejsc.

Menu weselne zdobione grafiką pudrowych kwiatów
Menu weselne zdobione grafiką pudrowych kwiatów

Dodatki i akcesoria na wesele z serii Pudrowe Kwiaty

Kolekcja Pudrowe Kwiaty oferuje również całe mnóstwo akcesoriów, które kapitalnie sprawdzają się w czasie wesela. Księga gości ze sztywną oprawą zdobiona roślinnym motywem i personalizowanym napisem to doskonała atrakcja na przyjęcie, która dodatkowo stanie się piękną pamiątką na całe życie. Podobny album wręczyć możecie swoim rodzicom w ramach podziękowań za wychowanie oraz okazywaną każdego dnia miłość. Wypełnijcie je zdjęciami oraz wpisami, które bez wątpienia wywołają u obdarowanych osób prawdziwe wzruszenie. Tak osobisty prezent sprawi im ogromną przyjemność w dniu Waszego ślubu. A skoro mowa o upominkach, to warto przygotować też drobne podziękowania dla gości obecnych na weselu. Słoiczki z miodem czy śmietankowe krówki zapakowane w papierki z motywem pastelowych kwiatów to smakowita propozycja, która na pewno zachwyci wszystkich Waszych bliskich.

Wino musujące podziękowanie dla gości weselnych ze złotą wstążką i słomką
Wino musujące podziękowanie dla gości weselnych ze złotą wstążką i słomką