Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Kawalerski

Prezenty na Kawalerski powinny być przemyślane i oryginalne. Brak pomysłu na prezent na Wieczór Kawalerski? Doskonałym pomysłem są vouchery, czy też przejazd po torze sportowym samochodem, którym możesz zachwycić Przyszłego Pana Młodego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modne i praktyczne boxy prezentowe z akcesoriami, słodkościami i wieloma innymi gadżetami, które z pewnością przypadną każdemu do gustu. Eleganckie zestawy z alkoholem, muchą, piersiówką, a także drewniana skrzynka na butelkę z Whisky zdobione personalizowaną karteczką i życzeniami. Takie upominki na pewno oczarują Pana Młodego i będą piękną pamiątką z wieczoru. 

Prezenty na Kawalerski  41 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Szukacie prezentu na Kawalerski? Wręczcie Panu Młodemu upominek z personalizacją. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z  alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Do wieczka dołączono naklejkę z życzeniami. 

  319,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels

  Pomysłowy zestaw na Wieczór Kawalerski. Prezent zawiera metalową piersiówkę i kieliszek, szwajcarską czekoladę wypełnioną syropem Jack Daniel's, oryginalną drewnianą muchę oraz czekoladowe cukierki. Dodatkowo pudełko zawiera personalizację i życzenia specjalne dla Przyszłego Pana Młodego. Taki prezent to doskonały pomysł na tego typu imprezki!

  169,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Chcesz znaleźć wyjątkowy prezent dla przyszłego Pana Młodego? Skorzystaj z naszej propozycji! Zamów personalizowane pudełko prezentowe wypełnione po brzegi wysokiej klasy produktami. Wewnątrz znajdziesz dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Na wieczku znajduje się srebrna etykieta z zabawnymi...

  189,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Zestaw na Wieczór Kawalerski z personalizacją! Podaruj bliskiej osobie pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz upominek z  butelką Jim Beam, czekoladą, kamieniami do whisky, skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. Zaskocz Pana Młodego zabawnymi życzeniami! 

  299,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Na apetyt

  Prezent na Wieczór Kawalerski w wyjątkowej odsłonie! Upominek z butelką Żubrówki, czekoladą Merci, aromatyczną kawą mieloną, migdałami, pistacjami, nerkowcami oraz fistaszkami. Cudowny box dopełnia personalizowana etykieta z zabawnymi życzeniami. 

  179,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Wyjątkowy prezent dla Przyszłego Pana Młodego! Wręcz niezapomniany upominek z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Na wieczku umieszczono także personalizowaną etykietę z grafiką w modnym, kraftowym stylu. Efektowny box pokocha każdy mężczyzna! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Szukasz prezentu na Kawalerski? Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu box z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Personalizowana etykieta zawarta na wieczku posiada zabawne życzenia, które zachwycą każdego mężczyznę. Kraftowy motyw to najmodniejsza propozycja tego sezonu! 

  259,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Męski zestaw na Kawalerski! Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu upominek z alkoholem, migdałami, czekoladą, pistacjami oraz fistaszkami. Pudełko w czarno-kraftowej kolorystyce zdobione jest personalizowaną etykietą w kraftowym stylu. Wręczcie je wspólnie na Wieczorze Kawalerskim. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Prezent na Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego! Podarujcie pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajduje się zestaw z alkoholem, słodyczami oraz przekąskami. Na wieczku umieszczono naklejkę w kraftowym stylu z zabawnymi życzeniami. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Siła i Moc

  Upominek dla Przyszłego Pana Młodego z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Pomysł na prezent, który można wręczyć podczas Wieczoru Kawalerskiego. Wybieraj zestaw z idealnie skomponowaną zawartością. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz stylowy motyw. 

  269,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Oryginalny zestaw na Kawalerski, który możecie wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. W zestawie znajduje się alkohol, słodkości, świeca i skarpetki. Całość dopełnia personalizowana etykieta w czarno-srebrnej kolorystyce. To wyjątkowa propozycja, która zachwyci każdego mężczyznę! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Szukasz prezentu na Kawalerski? Zamów personalizowane pudełko prezentowe z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta w srebrnym kolorze z wyjątkowymi życzeniami o charakterze humorystycznym. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Wspaniały prezent na Kawalerski! Podarujcie przyszłemu Panu Młodemu wyjątkowy upominek, który zachowa w pamięci na lata. Pudełko prezentowe z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania wpadnie w gust każdemu mężczyźnie. Przepiękna personalizowana etykieta została wykonana w najmodniejszym, kraftowym stylu. Całość dopełnia złota wstążeczka. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Szukasz wyjątkowego prezentu na Kawalerski? Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu zestaw z wysokiej jakości produktami. W środku znajduje się brandy, likwory, skarpetki bawełniane, drewniana mucha oraz czekoladki. Personalizacja zawarta na wieczku niesamowicie dopełnia upominek. Pan Młody będzie zaskoczony! 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Prezent na Wieczór Kawalerski z alkoholem, kawą, herbatą oraz słodyczami. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Oryginalny box z idealnie skomponowaną zawartością można wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Prezent na Kawalerski dla Przyszłego pana Młodego, który bez wątpienia go zaskoczy. Zamów personalizowane pudełko w którym znajdziesz upominek z  butelką wódki, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci, satynową muchą oraz czarnymi skarpetkami. Całość dopełni naklejka z życzeniami. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream

  Wyjątkowy prezent na Kawalerski! Podaruj bliskiemu upominek zawarty w czarnym pudełku prezentowym. Zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą zachwyci obdarowaną osobę. Personalizowane wieczko z zabawnym tekstem i życzeniami pozostawi pamiątkę na długie lata. Box można zadedykować od jednej osoby lub od grupy. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Stylowy prezent na Wieczór Kawalerski dla przyszłego Pana Młodego. W środku znajdziecie alkohol, piersiówkę z czarnej ekoskóry, skarpetki, migdały w czekoladzie, satynową muchę oraz czekoladki. Upominek staje się wyjątkowy ponieważ dopełnia go personalizacja w kraftowym stylu. Sprawcie radość bliskiemu przepięknym upominkiem! 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Upominek na Wieczór Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Zamów spersonalizowany box z oryginalną zawartością. Upominek z nalewką, kawą oraz krówkami przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Motyw kraftowy nawiązuje do aktualnych trendów. Całość dopełniona jest złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Czekolada z whiskey
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Czekolada z whiskey

  Elegancki zestaw na Wieczór Kawalerski w oryginalnym pudełku z personalizacją i życzeniami na wieczku. W skład prezentu wchodzi puszka Whiskey z Colą, mleczna czekolada wypełniona syropem Jack Daniel's, metalowa piersiówka i słodkości w postaci czekoladowych cukierków. Dopracowany w każdym szczególe upominek z pewnością zachwyci Przyszłego Pana Młodego.

  189,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha

  Rewelacyjnie skompletowany prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera małą czarną buteleczkę wina musującego ze złotą słomką, oryginalną drewnianą muchę oraz słodkości w postaci krówek z napisem Dla Super Faceta. Pudełeczko dodatkowo wypełnione jest naturalna wełną drzewną. Tak przygotowany upominek możesz z klasą wręczyć podczas Wieczoru...

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw Black
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw Black

  Brak pomysłu na prezent dla Przyszłego Pana Młodego? Doskonałym pomysłem będzie bogato wypełniony zestaw prezentowy w pięknym pudełku wypełnionym wełną drzewną. Pudełko dodatkowo udekorowane jest karteczką z życzeniami i personalizacją. Wykonany z dbałością o każdy detal i gotowy do wręczenia Panu Młodemu. 

  139,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz

  Chcecie wręczyć bliskiemu wyjątkowy prezent na Kawalerski? Skorzystajcie z personalizowanego pudełka prezentowego. Wewnątrz znajdziecie zestaw z butelką Jägermeister, kawą świeżo paloną oraz śmietankowymi krówkami. Całość dopełnia naklejka z zabawnymi życzeniami. Produkt zdobiony jest grafiką jelenia w garniturze. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza I
  2 Recenzje

  Potrzebujesz oryginalnego prezentu dla Przyszłego Pana Młodego? Zamów zestaw z pistacjami, fistaszkami, nerkowcami, skarpetkami oraz podkładką do piwa. Podaruj na Wieczorze Kawalerskim upominek z personalizacją oraz grafiką w męskiej odsłonie. Wybierz prezent idealny dla miłośnika piw. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI

  Wręczcie Panu Młodemu personalizowany upominek! Zamówcie pudełko w którym zawarte zostały piwne produkty - kufel, fistaszki, skarpetki, podkładka do piwa. Całość wspaniale się prezentuje. Zaskoczcie bliskiego wyjątkowym gestem! 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Pomysłowy prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Upominek zawiera kufel do piwa, fistaszki, podkładkę pod piwo z napisem oraz słodkości w postaci śmietankowych krówek. Całość umieszczona jest w pudełku z naturalną wełną drzewną, na wieczku którego znajduje się wspaniała karteczka z życzeniami i personalizacją. Doskonały zestaw na Wieczór Kawalerski. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Jaki prezent wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu? Zestaw gadżetów w kraftowym pudełku to fantastyczny upominek na Wieczór Kawalerski. Box zawiera śmietankowe krówki, otwieracz do piwa, podkładkę pod piwo dla Super Faceta oraz rewelacyjnie zapakowane fistaszki. Całość pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękna wstążeczka. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Prezent na Wieczór Kawalerski w eleganckim boxie wykonanym z grubej tektury. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny w krafcie. Wybieraj zestaw z nalewką, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Tak skomponowany prezent spodoba się Przyszłemu Panu Młodemu. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

  Zestaw prezentowy dla Przyszłego pana Młodego w męskim stylu. Box zawiera czarną piersiówkę, kamienne kostki do schładzania jak kostki lodu oraz śmietankowe krówki dla Super Faceta. To świetna propozycja na Wieczór Kawalerski. Całość umieszczona w ozdobnym pudełku. Na jego wieczku widnieje karteczka z życzeniami i personalizacją. 

  119,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Przyszłego Pana Młodego. Prezent zawiera czarną piersiówkę, elegancką czarną muchę, dwie czarno-białe słomki oraz pudełeczko na słodkości w kształcie fraka. Całość umieszczona w czarnym pudełku z czarnym konfetti przewiązane piękną złotą wstążką. Na wieczku znajduje się karteczka z personalizacją i życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Wieczór Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Wieczór Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX

  Rewelacyjny box prezentowy dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera małą butelkę wina musującego ze słomką, czarną elegancką muchę oraz małe słodkości w postaci czekoladek. To świetna propozycja na upominek na Wieczór Kawalerski. Wykonany z dbałością o każdy szczegół.  

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada

  Genialny zestaw prezentowy, który możesz wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. Drewniana skrzynka wypełniona dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczona została pyszna ręcznie robiona czekolada, śmietankowe krówki z napisem Dla Super Faceta oraz otwieracz do piwa. To świetna propozycja na upominek na Wieczór Kawalerski. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  1 Recenzje

  Oryginalny zestaw prezentowy na Wieczór Kawalerski. Box w drewnianej skrzyni zawiera szklaną buteleczkę na bimber do samodzielnego uzupełnienia, czekoladowe cygaro oraz słodkości w postaci słodkich cukierków. Całość umieszczona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się elegancko oraz jest gotowa do wręczenia Przyszłemu Panu Młodemu. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

  Wspaniały prezent dla Przyszłego Pana Młodego w drewnianej skrzyni. Zestaw zawiera akcesoria, którymi możesz obdarować kumpla podczas jego Wieczoru Kawalerskiego. Skrzynka dodatkowo posiada karteczkę z życzeniami oraz personalizację. Zestaw prezentowy wykonany z dbałością o każdy szczegół.

  79,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami

  Rewelacyjna propozycja na prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera buteleczkę na alkohol, oryginalna drewnianą muchę oraz słodkości w postaci śmietankowych krówek, które udekorowane są papierkiem z napisem Dla Super Faceta. Całość umieszczona na dekoracyjnej wełnie drzewnej. To doskonały upominek na Wieczór Kawalerski. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Brak pomysłu na prezent na Wieczór Kawalerski? Rewelacyjny zestaw w dużym kraftowym pudełku dla Przyszłego Pana Młodego. Box zawiera kufel, pistacje, nerkowce, fistaszki, podkładkę do piwa oraz miejsce na umieszczenie ulubionego piwa Przyjaciela. Całość pięknie dekoruje karteczka z życzeniami i personalizacją. To doskonały pomysł na upominek od kumpli. 

  99,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Prezenty na kawalerski

Wieczór kawalerski to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Przyszły Pan Młody po raz ostatni udaje się na imprezę przed zmianą stanu cywilnego, a jego przyjaciele organizują z tej okazji rozmaite atrakcje. To świetny sposób na celebrowanie w gronie najbliższych zbliżającego się ślubu. Aby przyszły Pan Młody doskonale zapamiętał swoją imprezę, warto podarować mu prezent, który stanie się także niezastąpioną pamiątką na całe życie. Jaki produkt najlepiej wybrać? Koniecznie zajrzyj do naszej oferty! Znajdziesz tam oryginalne pomysły na prezent, a także drobne upominki, którymi go uzupełnisz. Podarunek wręczyć można samodzielnie lub postawić na duży zestaw od wszystkich uczestników imprezy. W obu przypadkach przyszły Pan Młody będzie zachwycony wysokiej jakości wykonaniem i modnym wyglądem prezentu.

Zestawy dla prawdziwego piwosza na wieczór kawalerski

Jednym z najciekawszych pomysłów na niespodziankę dla przyszłego Pana Młodego jest box z zestawem dla piwosza. Dostępny w dwóch wariantach pozwoli Ci wybrać lepszą opcję dla swojego przyjaciela. Pudełko z grubej tektury wypełnione dekoracyjną wełną drzewną to propozycja w stylu eko, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Na wieku każdego boxu umieszczona jest naklejka z personalizowanymi życzeniami, które uczynią prezent niezwykle osobistym. Zestaw obejmujący fistaszki w kraftowej torebce, śmietankowe krówki z dopasowanym wzorem oraz podkładkę pod kufel to zabawna propozycja, która na pewno przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Świetnie prezentuje się też pudełko, w którym orzeszki zastąpione zostały szklanym kuflem. Przyszły Pan Młody będzie zachwycony takim prezentem.

Prezent na kawalerski dla miłośnika piwa z kuflem i skarpetkami
Prezent na kawalerski dla miłośnika piwa z kuflem i skarpetkami

Kosze prezentowe dla przyszłego Pana Młodego

Jakie jeszcze zestawy możemy zaproponować na wieczór kawalerski? Bardzo elegancko wygląda czarny box na kawalerski wypełniony papierowym konfetti. W jego wnętrzu znaleźć można satynową muchę, pomadę do włosów oraz słodkie czekoladki, które na pewno przypadną do gustu przyszłemu Panu Młodemu. Na wieku pudełka umieszczona została dopasowana kartka z biało-złotym tekstem uzupełnionym imieniem. Spersonalizowany w ten sposób upominek jest świetną propozycją na wieczór kawalerski. Rewelacyjnie sprawdzi się również dużych rozmiarów box Mega Zestaw Black. W estetycznym pudełku na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożone zostały smakowite cukierki, otwieracz do piwa, szklaną kacówkę na dowolny alkohol, puszkę z drinkiem, paczkę kawy oraz tabliczkę ręcznie robionej czekolady. Wszystkie elementy posiadają spójny motyw, który idealnie trafia w męski styl.

Prezent od kumpli na kawalerski z motywem Whiskey Jack Daniel's
Prezent od kumpli na kawalerski z motywem Whiskey Jack Daniel's

Oryginalne prezenty na wieczór kawalerski

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też wiele innych upominków na wieczór kawalerski. Można dołączyć je do większych prezentów, stworzyć przy ich pomocy unikalne zestawy albo wręczyć jako symboliczny gadżet dla przyszłego Pana Młodego. Doskonałą propozycją bez dwóch zdań jest metalowy wieszak na garnitur w złotym kolorze. Ozdobiony napisem “groom” idealnie wpisuje się w ślubny klimat i znakomicie wypadnie na pamiątkowych zdjęciach z przygotowań do ceremonii. Taki upominek stanie się cudowną pamiątką na całe życie. Wyśmienitym sposobem na uzupełnienie prezentu z okazji wieczoru kawalerskiego są też śmietankowe krówki. Zapakowane w czarne papierki z napisem “Dla super faceta” bądź jasne krówki z motywem piwa kapitalnie podkreślają męski charakter podarunku. Przyszły Pan Młody z pewnością doceni tak smaczny dodatek.

Krówki dla super faceta jako dodatek do prezentu na kawalerski
Krówki dla super faceta jako dodatek do prezentu na kawalerski