Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Kawalerski

Prezenty na Kawalerski powinny być przemyślane i oryginalne. Brak pomysłu na prezent na Wieczór Kawalerski? Doskonałym pomysłem są vouchery, czy też przejazd po torze sportowym samochodem, którym możesz zachwycić Przyszłego Pana Młodego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modne i praktyczne boxy prezentowe z akcesoriami, słodkościami i wieloma innymi gadżetami, które z pewnością przypadną każdemu do gustu. Eleganckie zestawy z alkoholem, muchą, piersiówką, a także drewniana skrzynka na butelkę z Whisky zdobione personalizowaną karteczką i życzeniami. Takie upominki na pewno oczarują Pana Młodego i będą piękną pamiątką z wieczoru. 

Prezenty na Kawalerski  62 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Szukacie prezentu na Kawalerski? Wręczcie Panu Młodemu upominek z personalizacją. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z  alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Do wieczka dołączono naklejkę z życzeniami. 

  319,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels

  Pomysłowy zestaw na Wieczór Kawalerski. Prezent zawiera metalową piersiówkę i kieliszek, szwajcarską czekoladę wypełnioną syropem Jack Daniel's, oryginalną drewnianą muchę oraz czekoladowe cukierki. Dodatkowo pudełko zawiera personalizację i życzenia specjalne dla Przyszłego Pana Młodego. Taki prezent to doskonały pomysł na tego typu imprezki!

  169,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Chcesz znaleźć wyjątkowy prezent dla przyszłego Pana Młodego? Skorzystaj z naszej propozycji! Zamów personalizowane pudełko prezentowe wypełnione po brzegi wysokiej klasy produktami. Wewnątrz znajdziesz dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Na wieczku znajduje się srebrna etykieta z zabawnymi...

  189,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Zestaw na Wieczór Kawalerski z personalizacją! Podaruj bliskiej osobie pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz upominek z  butelką Jim Beam, czekoladą, kamieniami do whisky, skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. Zaskocz Pana Młodego zabawnymi życzeniami! 

  299,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna

  Drewniana skrzynka z męską zawartością na Wieczór Kawalerski. Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu przepiękny upominek z krówkami śmietankowymi, wódką czystą oraz fistaszkami do pochrupania. Zamów spersonalizowany zestaw, który przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Wyjątkowy prezent dla Przyszłego Pana Młodego! Wręcz niezapomniany upominek z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Na wieczku umieszczono także personalizowaną etykietę z grafiką w modnym, kraftowym stylu. Efektowny box pokocha każdy mężczyzna! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Szukasz prezentu na Kawalerski? Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu box z alkoholem, słodkościami oraz przekąskami do pochrupania. Personalizowana etykieta zawarta na wieczku posiada zabawne życzenia, które zachwycą każdego mężczyznę. Kraftowy motyw to najmodniejsza propozycja tego sezonu! 

  259,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Oryginalny zestaw na Kawalerski, który możecie wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. W zestawie znajduje się alkohol, słodkości, świeca i skarpetki. Całość dopełnia personalizowana etykieta w czarno-srebrnej kolorystyce. To wyjątkowa propozycja, która zachwyci każdego mężczyznę! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Szukasz prezentu na Kawalerski? Zamów personalizowane pudełko prezentowe z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta w srebrnym kolorze z wyjątkowymi życzeniami o charakterze humorystycznym. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Szukasz wyjątkowego prezentu na Kawalerski? Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu zestaw z wysokiej jakości produktami. W środku znajduje się brandy, likwory, skarpetki bawełniane, drewniana mucha oraz czekoladki. Personalizacja zawarta na wieczku niesamowicie dopełnia upominek. Pan Młody będzie zaskoczony! 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Prezent na Kawalerski dla Przyszłego pana Młodego, który bez wątpienia go zaskoczy. Zamów personalizowane pudełko w którym znajdziesz upominek z  butelką wódki, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci, satynową muchą oraz czarnymi skarpetkami. Całość dopełni naklejka z życzeniami. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream

  Wyjątkowy prezent na Kawalerski! Podaruj bliskiemu upominek zawarty w czarnym pudełku prezentowym. Zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą zachwyci obdarowaną osobę. Personalizowane wieczko z zabawnym tekstem i życzeniami pozostawi pamiątkę na długie lata. Box można zadedykować od jednej osoby lub od grupy. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Stylowy prezent na Wieczór Kawalerski dla przyszłego Pana Młodego. W środku znajdziecie alkohol, piersiówkę z czarnej ekoskóry, skarpetki, migdały w czekoladzie, satynową muchę oraz czekoladki. Upominek staje się wyjątkowy ponieważ dopełnia go personalizacja w kraftowym stylu. Sprawcie radość bliskiemu przepięknym upominkiem! 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Upominek na Wieczór Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Zamów spersonalizowany box z oryginalną zawartością. Upominek z nalewką, kawą oraz krówkami przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Motyw kraftowy nawiązuje do aktualnych trendów. Całość dopełniona jest złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI

  Wręczcie Panu Młodemu personalizowany upominek! Zamówcie pudełko w którym zawarte zostały piwne produkty - kufel, fistaszki, skarpetki, podkładka do piwa. Całość wspaniale się prezentuje. Zaskoczcie bliskiego wyjątkowym gestem! 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Prezent na Wieczór Kawalerski w eleganckim boxie wykonanym z grubej tektury. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny w krafcie. Wybieraj zestaw z nalewką, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Tak skomponowany prezent spodoba się Przyszłemu Panu Młodemu. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  1 Recenzje

  Oryginalny zestaw prezentowy na Wieczór Kawalerski. Box w drewnianej skrzyni zawiera szklaną buteleczkę na bimber do samodzielnego uzupełnienia, czekoladowe cygaro oraz słodkości w postaci słodkich cukierków. Całość umieszczona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się elegancko oraz jest gotowa do wręczenia Przyszłemu Panu Młodemu. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

  Wspaniały prezent dla Przyszłego Pana Młodego w drewnianej skrzyni. Zestaw zawiera akcesoria, którymi możesz obdarować kumpla podczas jego Wieczoru Kawalerskiego. Skrzynka dodatkowo posiada karteczkę z życzeniami oraz personalizację. Zestaw prezentowy wykonany z dbałością o każdy szczegół.

  79,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami

  Rewelacyjna propozycja na prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera buteleczkę na alkohol, oryginalna drewnianą muchę oraz słodkości w postaci śmietankowych krówek, które udekorowane są papierkiem z napisem Dla Super Faceta. Całość umieszczona na dekoracyjnej wełnie drzewnej. To doskonały upominek na Wieczór Kawalerski. 

  89,98 zł
 • WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki UNIWERSALNE

  Pyszne wino musujące Cava Negro na eleganckie podziękowanie dla gości weselnych! Wino umieszczone jest w czarnej butelce co dodaje całości niezwykłego szyku. Buteleczki wina warto rozłożyć przy nakryciach gości czy rozłożyć na stoliku przy wejściu.

  19,98 zł
 • WIESZAK ślubny dla Pana Młodego Groom
  49,98 zł brutto inf zł netto
  WIESZAK ślubny dla Pana Młodego Groom

  Piękny metalowy wieszak z napisem Groom to świetny gadżet dla Pana Młodego. Złoty kolor prezentuje się rewelacyjnie i wpisuje się w obecne trendy. Wieszak dla Pana Młodego będzie prezentował się wspaniale na pamiątkowych zdjęciach. Idealny, aby powiesić na nim garnitur ślubny!

  49,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  39,00 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu męskiego Na Kawalerski
  10,00 zł brutto inf zł netto
  ZAWIESZKA do prezentu męskiego Na Kawalerski

  Tekturowa zawieszka z personalizacją w białym kolorze, którą można dołączyć do prezentu dla Przyszłego Pana Młodego. Cudowny dodatek, który sprawi, że kosz prezentowy będzie wyglądał niezwykle oryginalnie i efektownie. 

  10,00 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26

  Elegancki upominek dla mężczyzny zapakowany do kraftowego dużego pudełka, które wykonane jest ze sztywnej tektury. Podaruj dla Niego zestaw prezentowy na specjalną okazję. W skład prezentu wchodzi: szklany kufel, bawełniane skarpetki, podkładka do piwa, otwieracz do piwa, krówki śmietankowe, fistaszki oraz czekolada w ozdobnej obwolucie. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23

  Szukasz prezentu dla mężczyzny, który można wręczyć na specjalną okazję? Zamów kraftowego pudełko z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek w skład, którego wchodzi: skórzany portfel, brązowy pasek, bawełniane skarpetki, drewniana mucha, czekoladą w ozdobnym opakowaniu oraz śmietankowe krówki. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, taty, męża dla podróżnika KD25
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, taty, męża dla podróżnika KD25

  Mega elegancki box prezentowy dla niego na specjalną okazję. Podaruj upominek w kraftowym pudełku z męską zawartością. Wybieraj zestaw z butelką rumu, notesem dla podróżnika, globusem, przepysznym batonem oraz czekoladowymi cygarami. Zamów kosz prezentowy w stylowej odsłonie z motywem graficznym retro. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny miłośnika wina KD19
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny miłośnika wina KD19

  Prezent dla niego z luksusową zawartością. Podaruj elegancki upominek zapakowany do czarno-kraftowego pudełka, które wykonane jest ze sztywnej tektury. Zamów kosz prezentowy z pięknie wydaną książką, butelką polskiego wina aroniowego, czekoladą mleczną z mixem owoców, naparem oraz otwieraczem do wina.  

  249,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, taty z notesem i portfelem KD24
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, taty z notesem i portfelem KD24

  Zestaw dla prawdziwego mężczyzny zapakowany do czarno-kraftowego boxa. Podaruj elegancki upominek dla niego. Taki kosz prezentowy można wręczyć Tacie, Dziadkowi, Promotorowi lub Chłopakowi. Podaruj zestaw ze skórzanym portfelem, eleganckim notesem, drewnianą muchą, czekoladą w ozdobnym opakowaniu oraz krówkami śmietankowymi. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, taty, dziadka, chłopaka Jagermeister KD22
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, taty, dziadka, chłopaka Jagermeister KD22

  Elegancki zestaw prezentowy, który przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Podaruj wyjątkowy upominek dla Taty, Dziadka, Chrzestnego lub Świadka. Zamów kosz prezentowy z alkoholem wysokiej jakości, dyfuzorem z patyczkami z ozdobnej tubie, świecą zapachową oraz saszetką w ciemnozielonym kolorze. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, taty, męża elegancki KD21
  399,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, taty, męża elegancki KD21

  Upominek dla mężczyzny z granatową zawartością, który można wręczyć mężczyźnie. Niezwykle elegancka propozycja w czarno-kraftowym pudełku. Zamów kosz prezentowy z pięknie wydaną książką, długopisem w czarnym kartoniku, kubkiem termicznym oraz włoską kawą w efektownej, dużej puszce. 

  399,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny miłośnika kawy KD18
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny miłośnika kawy KD18

  Wyjątkowy zestaw prezentowy w czarno-brązowej kolorystyce dla kawosza. Całość zapakowana jest do kraftowego box, który przewiązany jest czarną wstążką. Zamów upominek z książką, kubkiem termicznym, nalewką Soplica o smaku kawowym, świeżo palonymi kawami mielonymi z Brazylii, Kamerunu oraz Indii. 

  279,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny miłośnika whisky KD17
  309,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny miłośnika whisky KD17

  Oryginalny i idealnie skomponowany zestaw prezentowy dla miłośnika Whisky. Podaruj czarno-kraftowe pudełko wykonane z grubej tektury z wysokiej jakości zawartością. Podaruj Tacie, Dziadkowi, Ojcu Chrzestnemu lub Świadkowi upominek z książką, butelką Jim Beam, czekoladą oraz mydłem do rąk. 

  309,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, Dziadka, Taty kawowy Premium KD16
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, Dziadka, Taty kawowy Premium KD16

  Chcesz wręczyć miłośnikowi kawy wyjątkowy kosz prezentowy? Podaruj upominek zapakowany do czarno-kraftowego pudełka z wysokiej jakości zawartością. Zamów zestaw z likierem Espresso w efektownej butelce, kawą ziarnistą z Brazylii, Etiopii oraz migdałami w mlecznej belskiej czekoladzie w kartoniku. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka, Chrzestnego z whisky KD13
  289,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka, Chrzestnego z whisky KD13

  Nowy zestaw prezentowy w czarno-kraftowym pudełku z męską zawartością. Podaruj upominek z wysokiej jakości produktami. Kupuj premium kosz prezentowy na specjalną okazję ze szkocką whisky w eleganckiej butelce, czekoladą deserową z orzechami laskowymi, herbatą w puszce oraz pastylkami. 

  289,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, chłopaka Zapach Mężczyzny KD14
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, chłopaka Zapach Mężczyzny KD14

  Wyjątkowy kosz prezentowy w czarno-kraftowej kolorystyce udekorowany pasującą wstążką. Podaruj na specjalną okazję męski zestaw z dyfuzorem z patyczkami zapachowymi, świecą w ozdobnej tubie, czekoladą w eleganckim opakowaniu, pistacjami na zdrowie, nerkowcami do pochrupania oraz krówkami śmietankowymi. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, męża, chłopaka Zapach Mężczyzny II KD15
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla mężczyzny, Taty, męża, chłopaka Zapach Mężczyzny II KD15

  Niezwykle elegancki kosz prezentowy zapakowany do ozdobnego pudełka. Podaruj upominek dla niego z produktami wysokiej jakości. Świetna propozycja na prezent dla Taty, Dziadka lub Ojca Chrzestnego. Wybieraj zestaw z dyfuzorem z patyczkami zapachowymi, świecą, czekoladą w obwolucie, migdałami oraz kawą mieloną. 

  199,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów

Prezenty na kawalerski

Wieczór kawalerski to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Przyszły Pan Młody po raz ostatni udaje się na imprezę przed zmianą stanu cywilnego, a jego przyjaciele organizują z tej okazji rozmaite atrakcje. To świetny sposób na celebrowanie w gronie najbliższych zbliżającego się ślubu. Aby przyszły Pan Młody doskonale zapamiętał swoją imprezę, warto podarować mu prezent, który stanie się także niezastąpioną pamiątką na całe życie. Jaki produkt najlepiej wybrać? Koniecznie zajrzyj do naszej oferty! Znajdziesz tam oryginalne pomysły na prezent, a także drobne upominki, którymi go uzupełnisz. Podarunek wręczyć można samodzielnie lub postawić na duży zestaw od wszystkich uczestników imprezy. W obu przypadkach przyszły Pan Młody będzie zachwycony wysokiej jakości wykonaniem i modnym wyglądem prezentu.

Zestawy dla prawdziwego piwosza na wieczór kawalerski

Jednym z najciekawszych pomysłów na niespodziankę dla przyszłego Pana Młodego jest box z zestawem dla piwosza. Dostępny w dwóch wariantach pozwoli Ci wybrać lepszą opcję dla swojego przyjaciela. Pudełko z grubej tektury wypełnione dekoracyjną wełną drzewną to propozycja w stylu eko, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Na wieku każdego boxu umieszczona jest naklejka z personalizowanymi życzeniami, które uczynią prezent niezwykle osobistym. Zestaw obejmujący fistaszki w kraftowej torebce, śmietankowe krówki z dopasowanym wzorem oraz podkładkę pod kufel to zabawna propozycja, która na pewno przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Świetnie prezentuje się też pudełko, w którym orzeszki zastąpione zostały szklanym kuflem. Przyszły Pan Młody będzie zachwycony takim prezentem.

Prezent na kawalerski dla miłośnika piwa z kuflem i skarpetkami
Prezent na kawalerski dla miłośnika piwa z kuflem i skarpetkami

Kosze prezentowe dla przyszłego Pana Młodego

Jakie jeszcze zestawy możemy zaproponować na wieczór kawalerski? Bardzo elegancko wygląda czarny box na kawalerski wypełniony papierowym konfetti. W jego wnętrzu znaleźć można satynową muchę, pomadę do włosów oraz słodkie czekoladki, które na pewno przypadną do gustu przyszłemu Panu Młodemu. Na wieku pudełka umieszczona została dopasowana kartka z biało-złotym tekstem uzupełnionym imieniem. Spersonalizowany w ten sposób upominek jest świetną propozycją na wieczór kawalerski. Rewelacyjnie sprawdzi się również dużych rozmiarów box Mega Zestaw Black. W estetycznym pudełku na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożone zostały smakowite cukierki, otwieracz do piwa, szklaną kacówkę na dowolny alkohol, puszkę z drinkiem, paczkę kawy oraz tabliczkę ręcznie robionej czekolady. Wszystkie elementy posiadają spójny motyw, który idealnie trafia w męski styl.

Prezent od kumpli na kawalerski z motywem Whiskey Jack Daniel's
Prezent od kumpli na kawalerski z motywem Whiskey Jack Daniel's

Oryginalne prezenty na wieczór kawalerski

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też wiele innych upominków na wieczór kawalerski. Można dołączyć je do większych prezentów, stworzyć przy ich pomocy unikalne zestawy albo wręczyć jako symboliczny gadżet dla przyszłego Pana Młodego. Doskonałą propozycją bez dwóch zdań jest metalowy wieszak na garnitur w złotym kolorze. Ozdobiony napisem “groom” idealnie wpisuje się w ślubny klimat i znakomicie wypadnie na pamiątkowych zdjęciach z przygotowań do ceremonii. Taki upominek stanie się cudowną pamiątką na całe życie. Wyśmienitym sposobem na uzupełnienie prezentu z okazji wieczoru kawalerskiego są też śmietankowe krówki. Zapakowane w czarne papierki z napisem “Dla super faceta” bądź jasne krówki z motywem piwa kapitalnie podkreślają męski charakter podarunku. Przyszły Pan Młody z pewnością doceni tak smaczny dodatek.

Krówki dla super faceta jako dodatek do prezentu na kawalerski
Krówki dla super faceta jako dodatek do prezentu na kawalerski