Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Kawalerski

Prezenty na Kawalerski powinny być przemyślane i oryginalne. Brak pomysłu na prezent na Wieczór Kawalerski? Doskonałym pomysłem są vouchery, czy też przejazd po torze sportowym samochodem, którym możesz zachwycić Przyszłego Pana Młodego. W naszym sklepie internetowym znajdziesz modne i praktyczne boxy prezentowe z akcesoriami, słodkościami i wieloma innymi gadżetami, które z pewnością przypadną każdemu do gustu. Eleganckie zestawy z alkoholem, muchą, piersiówką, a także drewniana skrzynka na butelkę z Whisky zdobione personalizowaną karteczką i życzeniami. Takie upominki na pewno oczarują Pana Młodego i będą piękną pamiątką z wieczoru. 

Prezenty na Kawalerski  26 produktów

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Czekolada z whiskey
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Czekolada z whiskey

  Elegancki zestaw na Wieczór Kawalerski w oryginalnym pudełku z personalizacją i życzeniami na wieczku. W skład prezentu wchodzi puszka Whiskey z Colą, mleczna czekolada wypełniona syropem Jack Daniel's, metalowa piersiówka i słodkości w postaci czekoladowych cukierków. Dopracowany w każdym szczególe upominek z pewnością zachwyci Przyszłego Pana Młodego.

  189,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels

  Pomysłowy zestaw na Wieczór Kawalerski. Prezent zawiera metalową piersiówkę i kieliszek, szwajcarską czekoladę wypełnioną syropem Jack Daniel's, oryginalną drewnianą muchę oraz czekoladowe cukierki. Dodatkowo pudełko zawiera personalizację i życzenia specjalne dla Przyszłego Pana Młodego. Taki prezent to doskonały pomysł na tego typu imprezki!

  169,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Wino i mucha

  Rewelacyjnie skompletowany prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera małą czarną buteleczkę wina musującego ze złotą słomką, oryginalną drewnianą muchę oraz słodkości w postaci krówek z napisem Dla Super Faceta. Pudełeczko dodatkowo wypełnione jest naturalna wełną drzewną. Tak przygotowany upominek możesz z klasą wręczyć podczas Wieczoru...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw Black
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw Black

  Brak pomysłu na prezent dla Przyszłego Pana Młodego? Doskonałym pomysłem będzie bogato wypełniony zestaw prezentowy w pięknym pudełku wypełnionym wełną drzewną. Pudełko dodatkowo udekorowane jest karteczką z życzeniami i personalizacją. Wykonany z dbałością o każdy detal i gotowy do wręczenia Panu Młodemu. 

  139,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  2 Recenzje

  Nowoczesny i duży zestaw prezentowy na Wieczór Kawalerski. W pudełku umieszczone zostały fistaszki, słodkości w postaci krówek, podkładka pod piwo, rewelacyjny kufel, a także skarpetki z piwnym wzorem. W środku znajduje się także miejsce na umieszczenie ulubionego piwa Przyszłego Pana Młodego. Tak przygotowany męski zestaw z pewnością zachwyci Przyjaciela!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Pomysłowy prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Upominek zawiera kufel do piwa, podkładkę pod piwo z napisem oraz słodkości w postaci śmietankowych krówek. Całość umieszczona jest w pudełku z naturalną wełną drzewną, na wieczku którego znajduje się wspaniała karteczka z życzeniami i personalizacją. Doskonały zestaw na Wieczór Kawalerski. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  59,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Jaki prezent wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu? Zestaw gadżetów w kraftowym pudełku to fantastyczny upominek na Wieczór Kawalerski. Box zawiera śmietankowe krówki, podkładkę pod piwo dla Super Faceta oraz rewelacyjnie zapakowane fistaszki. Całość pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz piękna wstążeczka. 

  59,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

  Zestaw prezentowy dla Przyszłego pana Młodego w męskim stylu. Box zawiera czarną piersiówkę, kamienne kostki do schładzania jak kostki lodu oraz śmietankowe krówki dla Super Faceta. To świetna propozycja na Wieczór Kawalerski. Całość umieszczona w ozdobnym pudełku. Na jego wieczku widnieje karteczka z życzeniami i personalizacją. 

  119,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Przyszłego Pana Młodego. Prezent zawiera czarną piersiówkę, elegancką czarną muchę, dwie czarno-białe słomki oraz pudełeczko na słodkości w kształcie fraka. Całość umieszczona w czarnym pudełku z czarnym konfetti przewiązane piękną złotą wstążką. Na wieczku znajduje się karteczka z personalizacją i życzeniami. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Wieczór Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Wieczór Kawalerski pudełko Z IMIENIEM Z winem Cava LUX

  Rewelacyjny box prezentowy dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera małą butelkę wina musującego ze słomką, czarną elegancką muchę oraz małe słodkości w postaci czekoladek. To świetna propozycja na upominek na Wieczór Kawalerski. Wykonany z dbałością o każdy szczegół.  

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Kawowy
  1 Recenzje

  Brak pomysłu na oryginalny prezent dla Przyszłego Pana Młodego? Doskonałym rozwiązaniem jest ekologiczny zestaw zawierający świeżo paloną kawę, miód z kawą, pałeczkę do nabierania miodu oraz czekoladowe cukierki. Całość umieszczona jest w rewelacyjnym jutowym woreczku, który udekorowany jest personalizacją i życzeniami. To świetna propozycja na upominek...

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Miód z kawą
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Miód z kawą
  1 Recenzje

  Rewelacyjny zestaw dla Przyszłego Pana Młodego wykonany w męskim stylu. Prezent zawiera świeżo paloną kawę, słoik miodu oraz syrop do kawy. Całość umieszczona w pięknej drewnianej skrzyni wyłożonej dekoracyjną wełną drzewną. Dodatkowo prezent posiada karteczkę z życzeniami i personalizacją. To doskonały upominek na Wieczór Kawalerski. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada

  Genialny zestaw prezentowy, który możesz wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu. Drewniana skrzynka wypełniona dekoracyjną wełną drzewną, na której umieszczona została pyszna ręcznie robiona czekolada, śmietankowe krówki z napisem Dla Super Faceta oraz otwieracz do piwa. To świetna propozycja na upominek na Wieczór Kawalerski. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  1 Recenzje

  Oryginalny zestaw prezentowy na Wieczór Kawalerski. Box w drewnianej skrzyni zawiera szklaną buteleczkę na bimber do samodzielnego uzupełnienia, czekoladowe cygaro oraz słodkości w postaci słodkich cukierków. Całość umieszczona na dekoracyjnej wełnie drzewnej prezentuje się elegancko oraz jest gotowa do wręczenia Przyszłemu Panu Młodemu. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

  Wspaniały prezent dla Przyszłego Pana Młodego w drewnianej skrzyni. Zestaw zawiera akcesoria, którymi możesz obdarować kumpla podczas jego Wieczoru Kawalerskiego. Skrzynka dodatkowo posiada karteczkę z życzeniami oraz personalizację. Zestaw prezentowy wykonany z dbałością o każdy szczegół.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami

  Rewelacyjna propozycja na prezent dla Przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera buteleczkę na alkohol, oryginalna drewnianą muchę oraz słodkości w postaci śmietankowych krówek, które udekorowane są papierkiem z napisem Dla Super Faceta. Całość umieszczona na dekoracyjnej wełnie drzewnej. To doskonały upominek na Wieczór Kawalerski. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II

  Rewelacyjny zestaw prezentowy w pudełku na Wieczór Kawalerski. Na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczona została świeżo palona kawa, ręcznie robiona biała czekolada, herbatka, ciasteczko z wróżbą oraz słodkości w postaci krówek. Z pewnością tak przygotowany upominek zachwyci Przyszłego Pana Młodego. Wykonany z największą starannością.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Brak pomysłu na prezent na Wieczór Kawalerski? Rewelacyjny zestaw w dużym kraftowym pudełku dla Przyszłego Pana Młodego. Box zawiera słodkości, kawę, otwieracz oraz miejsce na umieszczenie ulubionego piwa Przyjaciela. Całość pięknie dekoruje karteczka z życzeniami i personalizacją. To doskonały pomysł na upominek od kumpli. 

  99,98 zł brutto
 • SKRZYNIA na Whisky prezent dla Świadka, Taty BRĄZ
  74,98 zł brutto inf zł netto
  SKRZYNIA na Whisky prezent dla Świadka, Taty BRĄZ

  Skrzynia na Whisky na prezent dla Taty czy Świadka! Genialny pomysł na estetyczne zapakowanie ulubionego alkoholu na prezent. Skrzynia zdobiona jest zabawnymi napisami i malowana na ciemnobrązowy kolor co dodaje całości niezwykłego szyku i elegancji. Taka skrzynia to fantastyczny pomysł na zapakowanie prezentu dla Świadka czy Taty.

  74,98 zł brutto
 • WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki UNIWERSALNE

  Pyszne wino musujące Cava Negro na eleganckie podziękowanie dla gości weselnych! Wino umieszczone jest w czarnej butelce co dodaje całości niezwykłego szyku. Buteleczki wina warto rozłożyć przy nakryciach gości czy rozłożyć na stoliku przy wejściu.

  19,98 zł brutto
 • KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu/prośby dla Świadka 20szt
  34,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt

  Śmietankowe krówki owinięte w czarne papierki z napisem dla Super Faceta. Jest to fantastyczny prezent dla Świadka, na 18 Urodziny czy inne przyjęcia dla faceta, który możesz wręczyć samodzielnie lub dołożyć do większego prezentu. Krówki wyglądają wspaniale!

  34,98 zł brutto
 • KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu/prośby dla Świadka 20szt
  34,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI piwne do prezentu dla chłopaka 20szt

  Śmietankowe krówki jako forma podziękowania dla Świadka lub jako prośba o Świadkowanie, ale także genialny dodatek do prezentu na 18, 30, 40 Urodziny! Smakowite krówki zawinięte w zabawne papierki z napisem Krówka Piwna spodobają się każdemu mężczyźnie. Jest to świetny pomysł, by oczarować mężczyznę.

  34,98 zł brutto
 • WIESZAK ślubny dla Pana Młodego Groom
  49,98 zł brutto inf zł netto
  WIESZAK ślubny dla Pana Młodego Groom

  Piękny metalowy wieszak z napisem Groom to świetny gadżet dla Pana Młodego. Złoty kolor prezentuje się rewelacyjnie i wpisuje się w obecne trendy. Wieszak dla Pana Młodego będzie prezentował się wspaniale na pamiątkowych zdjęciach. Idealny, aby powiesić na nim garnitur ślubny!

  49,98 zł brutto
 • KUBEK dla Niego z krówkami Z IMIENIEM Człowiek sukcesu
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Niego z krówkami Z IMIENIEM Człowiek sukcesu

  Świetny personalizowany kubek dla chłopaka z czarnym uchem. W zestawie znajdują się również pyszne krówki. Kubek zdobiony jest grafiką garnituru oraz imieniem obdarowanego mężczyzny. Taki upominek idealnie nadaje się na dzień chłopaka, mężczyzny czy imieniny. 

  49,98 zł brutto
 • TORBA na prezent dla Faceta
  8,98 zł brutto inf zł szt netto
  TORBA na prezent dla Faceta

  Elegancka torba na prezent z nadrukiem garnituru. To świetna propozycja spakowania upominku na mężczyzny. Takie opakowanie idealnie pasuje na Dzień Dziadka, Taty, na kawalerski. 

  8,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Prezenty na kawalerski

Wieczór kawalerski to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie. Przyszły Pan Młody po raz ostatni udaje się na imprezę przed zmianą stanu cywilnego, a jego przyjaciele organizują z tej okazji rozmaite atrakcje. To świetny sposób na celebrowanie w gronie najbliższych zbliżającego się ślubu. Aby przyszły Pan Młody doskonale zapamiętał swoją imprezę, warto podarować mu prezent, który stanie się także niezastąpioną pamiątką na całe życie. Jaki produkt najlepiej wybrać? Koniecznie zajrzyj do naszej oferty! Znajdziesz tam oryginalne pomysły na prezent, a także drobne upominki, którymi go uzupełnisz. Podarunek wręczyć można samodzielnie lub postawić na duży zestaw od wszystkich uczestników imprezy. W obu przypadkach przyszły Pan Młody będzie zachwycony wysokiej jakości wykonaniem i modnym wyglądem prezentu.

Zestawy dla prawdziwego piwosza na wieczór kawalerski

Jednym z najciekawszych pomysłów na niespodziankę dla przyszłego Pana Młodego jest box z zestawem dla piwosza. Dostępny w dwóch wariantach pozwoli Ci wybrać lepszą opcję dla swojego przyjaciela. Pudełko z grubej tektury wypełnione dekoracyjną wełną drzewną to propozycja w stylu eko, który cieszy się obecnie ogromną popularnością. Na wieku każdego boxu umieszczona jest naklejka z personalizowanymi życzeniami, które uczynią prezent niezwykle osobistym. Zestaw obejmujący fistaszki w kraftowej torebce, śmietankowe krówki z dopasowanym wzorem oraz podkładkę pod kufel to zabawna propozycja, która na pewno przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Świetnie prezentuje się też pudełko, w którym orzeszki zastąpione zostały szklanym kuflem. Przyszły Pan Młody będzie zachwycony takim prezentem.

Prezent na kawalerski dla miłośnika piwa z kuflem i skarpetkami
Prezent na kawalerski dla miłośnika piwa z kuflem i skarpetkami

Kosze prezentowe dla przyszłego Pana Młodego

Jakie jeszcze zestawy możemy zaproponować na wieczór kawalerski? Bardzo elegancko wygląda czarny box na kawalerski wypełniony papierowym konfetti. W jego wnętrzu znaleźć można satynową muchę, pomadę do włosów oraz słodkie czekoladki, które na pewno przypadną do gustu przyszłemu Panu Młodemu. Na wieku pudełka umieszczona została dopasowana kartka z biało-złotym tekstem uzupełnionym imieniem. Spersonalizowany w ten sposób upominek jest świetną propozycją na wieczór kawalerski. Rewelacyjnie sprawdzi się również dużych rozmiarów box Mega Zestaw Black. W estetycznym pudełku na dekoracyjnej wełnie drzewnej ułożone zostały smakowite cukierki, otwieracz do piwa, szklaną kacówkę na dowolny alkohol, puszkę z drinkiem, paczkę kawy oraz tabliczkę ręcznie robionej czekolady. Wszystkie elementy posiadają spójny motyw, który idealnie trafia w męski styl.

Prezent od kumpli na kawalerski z motywem Whiskey Jack Daniel's
Prezent od kumpli na kawalerski z motywem Whiskey Jack Daniel's

Oryginalne prezenty na wieczór kawalerski

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też wiele innych upominków na wieczór kawalerski. Można dołączyć je do większych prezentów, stworzyć przy ich pomocy unikalne zestawy albo wręczyć jako symboliczny gadżet dla przyszłego Pana Młodego. Doskonałą propozycją bez dwóch zdań jest metalowy wieszak na garnitur w złotym kolorze. Ozdobiony napisem “groom” idealnie wpisuje się w ślubny klimat i znakomicie wypadnie na pamiątkowych zdjęciach z przygotowań do ceremonii. Taki upominek stanie się cudowną pamiątką na całe życie. Wyśmienitym sposobem na uzupełnienie prezentu z okazji wieczoru kawalerskiego są też śmietankowe krówki. Zapakowane w czarne papierki z napisem “Dla super faceta” bądź jasne krówki z motywem piwa kapitalnie podkreślają męski charakter podarunku. Przyszły Pan Młody z pewnością doceni tak smaczny dodatek.

Krówki dla super faceta jako dodatek do prezentu na kawalerski
Krówki dla super faceta jako dodatek do prezentu na kawalerski