Nowe produkty

Ostatnie posty

Lampki i diamenciki

Diamenciki i lampki są elementem dekoracyjnym sali i stołu restauracji, obok którego nie przechodzi się obojętnie. Blask tych ozdób oświetli każde wnętrze oraz stworzą elegancki i przyjemny wystrój lokalu. Ciekawym sposobem na ozdobienie sali mogą okazać się łańcuchy i girlandy LED, strefa jadalniana i taneczna będą wtedy bardzo klimatycznym miejscem w restauracji. Wywołane zdjęcia zawsze przywołują mnóstwo wspomnień, warto przywrócić te najlepsze podczas uroczystości, zawieszając je na sznurku ledowym z klamerkami. Ozdobne diamenciki rozsypane lub w szklanych wazonach ze świeczkami, mogą okazać się ciekawym pomysłem na wykończenie aranżacji stołu.

Lampki i diamenciki 10 produktów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Światło jako początek wszystkiego, co "znamy z widzenia"

Światło jest bardzo istotnym elementem naszego życia - reguluje zegar biologiczny, wpływa na to jak postrzegamy otaczający nas świat, gdyż dzięki światłu możemy widzieć kolory, a barwa i natężenie światła występującego w miejscu, w którym przebywamy wpływa na nasze samopoczucie, dlatego to, z jakim światłem obcujemy jest nie bez znaczenia, zwłaszcza w przypadku ważnych uroczystości rodzinnych, podczas których chcemy czuć się dobrze i dobrze wyglądać. Światło jest ważne i potrzebne, ale w czasie każdego wesela czy innego balu nadchodzi taka część wieczoru, w której goście woleliby, aby wielkie żyrandole wiszące nad stołami i parkietem zgasły… 

Budowanie klimatu poprzez oświetlenie

Wtedy przychodzi czas, w którym powinien zostać zbudowany odpowiedni klimat - często buduje się go za pomocą świec i różnego rodzaju bocznych lamp, jednak nie każda sala bankietowa jest w takie mniejsze boczne lampki wyposażona, a nawet jeśli jest, to lampy te nie zawsze tworzą dokładnie taki klimat, o jakim wszyscy by marzyli, dlatego z myślą o wyjątkowych okazjach warto zaopatrzyć się w wyjątkowe oświetlenie. Niepowtarzalny klimat, zwłaszcza na przyjęciach weselnych, stworzą lampki, które sprawdzą się nie tylko na sali weselnej, ale także, a może nawet przede wszystkim, w plenerze. 

Lampki na sznurze i girlandy świetlne jako całoroczna dekoracja

Lampki umocowane na sznurze i girlandy świetlne jeszcze do niedawna kojarzone były wyłącznie z dekoracjami bożonarodzeniowymi. Dopiero od jakiegoś czasu stały się modnym dodatkiem do domu i ogrodu. Nie może się bez nich obejść prawie żaden ogródek restauracyjny. Lampki wkradają się na salony jako całoroczna dekoracja. Nie może ich więc także zabraknąć na hucznym weselu! Zastosowań takich lampek jest mnóstwo, gdyż tworzą one bardzo przyjemny, sprzyjający radości, zabawie i świętowaniu klimat. Lampki występują w najróżniejszych kształtach, można spotkać się z łańcuchami zasilanymi na baterie jak również z łańcuchami z wtyczką, które podłącza się bezpośrednio do prądu. W przypadku zaopatrywania się w oświetlenie, które ma służyć na świeżym powietrzu, należy zwrócić uwagę czy dana girlanda jest przystosowana do użytkowania w zmiennych warunkach atmosferycznych, gdyż zastosowanie na dworze girlandy przeznaczonej wyłącznie do użytku wewnętrznego może skutkować zwarciem, spaleniem lampek i innymi tragediami związanymi z nieodpowiedzialnym wykorzystaniem prądu elektrycznego. Łańcuchy świetlne dają znakomity efekt podwieszone pod sufitem, wzdłuż karniszy, nad stołami, wzdłuż sceny lub podwyższenia dla orkiestry tudzież DJ-a. Stworzą znakomitą dekorację, jeśli podświetlimy nimi ściankę ze zdjęciami Państwa Młodych. Bardzo modne są girlandy złożone z dużych LED-owych lampek obudowanych osłonką, dzięki której wyglądają jak tradycyjne żarówki zawieszone na sznurku. Modne w ostatnim czasie zrobiły się także bardzo drobne światełka LED-owe przymocowane na cienkim, dobrze wyginającym się, druciku, z których tworzy się delikatne i eleganckie dekoracje w szklanych wazonach lub misach. Warto dodać, że większość girland świetlnych jest LED-owa, dzięki czemu są one energooszczędne i ekologiczne. 

Diamenciki ozdobne

Ciekawym elementem do dekoracji stołów są także półprzezroczyste, odbijające światło, diamenciki w różnych kolorach, które dodadzą szyku zarówno rozsypane samodzielnie na stole, ale także jako element wypełniający wazony, świeczniki i inne szklane naczynia tego typu.

Produkty bestsellerowe w kategorii: diamenciki i lampki

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: klamerki z diodami LED na sznurze oraz sznur LED z żarówek. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii DEKORACJE SALI i STOŁU:

dekoracje z drewna

dekoracje z papieru

dekoracje wiszące i dywany

numerki na stoliki

balony

dekoracje krzeseł