Nowe produkty

Ostatnie posty

Serwetki flizelinowe kolorowe 40x40cm

Serwetki flizelinowe jednokolorowe to elegancki dodatek stołu w restauracji. Markę Duni cenimy za to, że stawia na jakość wykonania swoich produktów. Najczęściej wybierane i uniwersalne są serwetki flizelinowe białe, złote i srebrne. Jednolity kolor serwetek flizelinowych na pewno wpasuje się w każde wnętrze restauracji. Charakteryzuje je to, że są wykonane z grubego papieru, do złudzenia przypominający materiał. Przeznaczone są dla restauracji, dla których ważny jest elegancki wygląd. Serwetki są sprzedawane po 60 sztuk lub hurtowo, w zestawach po 720 sztuk. Serwetki posiadają certyfikaty, które potwierdzają jakość, jak i przyjazność dla środowiska.

Serwetki flizelinowe kolorowe 40x40cm 27 produktów

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Jak udekorować elegancko stół? - serwetki flizelinowe 

Serwetki flizelinowe są w rozmiarze 40x40 cm - nieco większe od standardowych serwetek papierowych. Serwetki wykonywane są z flizeliny - jest to gruby impregnowany papier, który dzięki procesowi bardzo dobrze wchłania wodę oraz inne ciecze.

Zalety serwetek flizelinowych:

- są grube i sztywne

- bardzo dobrze poddają się składaniu i wywijaniu

- nie szeleszczą

- do złudzenia przypominają materiał

- nie trzeba ich prać

- nie trzeba ich prasować

- są jednorazowe

- dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej

Ekologiczność serwetek flizelinowych

Najnowsze badania związane z ochrona środowiska dowodzą, że jedną ze zgubnych rzeczy dla środowiska są detergenty. Wykorzystywane do prania detergenty trafiają do mórz i oceanów. Dlatego mimo tego, że serwetki flizelinowe są jednorazowe i mogłoby się wydawać, że przez to nie są zbyt ekologiczne - to jednak mają swoje zalety w tym względzie i niosą korzyści dla środowiska. 

Szeroki wybór kolorów i hurtowe ceny - serwetki flizelinowe

Kolorowe serwetki flizelinowe są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wysokiej jakości. Każdy przedstawiciel sektora HoReCa może znaleźć serwetki idealne dla swojego lokalu i jego wystroju lub uroczystości i okazji, jakie są w nim organizowane. Serwetki flizelinowe najbardziej cenionej firmy Duni są dostępne w paczkach po 50 sztuk lub w ofercie hurtowej, w której można kupić je w zestawach po 720 sztuk.

Jednokolorowe serwetki flizelinowe można wykorzystać na wiele okoliczności, okazji, wyprawianych w lokalu. Na pewno sprawdzą się podczas każdego rodzaju przyjęcia, w każdej charakterystyce. W zależności od stylu planowanej uroczystości, warto dobrać do niej odpowiednie kolorowe serwetki flizelinowe.

W naszym sklepie internetowym zrobiliśmy podział, który ułatwi zorganizowanie przyjęcia w restauracji. Serwetki flizelinowe białe, srebrne, złote są najbardziej uniwersalne, ponieważ swoją kolorystyką nie będą przytłaczać reszty aranżacji. Taka kolorystyka sprawdzi się jako serwetki komunijne, na wesele, czy Chrzest.

Serwetki flizelinowe białe Airlaid PAW - najtaniej!

Serwetki flizelinowe kremowe dla restauracji

Serwetki flizelinowe srebrne jednokolorowe

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki jednolite 40x40cm

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki flizelinowe białe 720 sztuk. Gorąco polecamy!

Zobacz nasze produkty z kategorii SERWETKI: 

serwetki papierowe

serwetki materiałowe

serwetki okolicznościowe

podtalerze podkładki

kieszonki na sztućce