Nowe produkty

Ostatnie posty

40x40cm jednokolorowe

Serwetki jednokolorowe, flizelinowe są bardzo eleganckim dodatkiem dla restauracji. Jednolity kolor serwetek na pewno wpasuje się w każde wnętrze restauracji. Serwetki flizelinowe są w rozmiarze 40x40cm. Charakteryzuje je to, że są wykonane z grubego papieru, który po przeprowadzonym odpowiednim procesie, do złudzenia przypomina materiał. Przezn...

Serwetki jednokolorowe, flizelinowe są bardzo eleganckim dodatkiem dla restauracji. Jednolity kolor serwetek na pewno wpasuje się w każde wnętrze restauracji. Serwetki flizelinowe są w rozmiarze 40x40cm. Charakteryzuje je to, że są wykonane z grubego papieru, który po przeprowadzonym odpowiednim procesie, do złudzenia przypomina materiał. Przeznaczone są dla restauracji, dla których ważny jest elegancki wygląd. Serwetki są sprzedawane po 60 sztuk lub hurtowo, w zestawach po 720 sztuk. Markę Duni cenimy za to, że stawia na jakość wykonania swoich produktów. Serwetki posiadają certyfikaty, które potwierdzają jakość, jak i przyjazność dla środowiska.

Więcej

40x40cm jednokolorowe 41 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Duże serwetki papierowe 

Serwetki w rozmiarze 40 centymetrów na 40 centymetrów są nieco większe niż najbardziej standardowe serwetki papierowe, które można łatwo kupić w każdym markecie. Serwetki w tym rozmiarze są wykonywane z flizeliny, czyli grubego impregnowanego papieru, który dzięki procesowi, któremu został poddany jest gruby, sztywny i bardzo dobrze wchłania wodę oraz inne ciecze.

Zalety serwetek flizelinowych

Serwetki flizelinowe są grube i sztywne, ale także bardzo dobrze poddają się składaniu i wywijaniu, a przy tym nie szeleszczą, dzięki czemu można z nich złożyć misterne kształty, które cudownie ozdobią stoły i oczarują gości swoją misterną formą. Rozłożone i ułożone na kolanach serwetki flizelinowe będą się dostosowywały do kształtu, na którym zostały ułożone, dzięki czemu będą dużo bardziej elegancko prezentowały się podczas jedzenia oraz nie spadną z kolan tak łatwo jak zwykłe serwetki papierowe.

Flizelina - niezwykły materiał

Flizelina wyglądem i strukturą przypomina tkaninę, dzięki czemu używając jednorazowych serwetek flizelinowych, które po zużyciu można wyrzucić nie przejmując się koniecznością ich prania i prasowania zyskujemy elegancję i standardy zgodne z tymi, jakie przystoją ekskluzywnym lokalom, które cenią sobie wygodę i zadowolenie swoich klientów. Flizelina jest nawet lepsza od elegancko składanych serwetek materiałowych, gdyż również można ją pięknie składać i wywijać, a jest przy tym jeszcze bardziej higieniczna niż serwety materiałowe, które są co prawda prane w wysokich temperaturach, ale mimo wszystko korzysta z nich wiele obcych sobie osób. 

Ekologiczność serwetek flizelinowych

Najnowsze badania związane z ochrona środowiska dowodzą, że jedna z bardziej zgubnych rzeczy dla środowiska są detergenty wykorzystywane do prania, które trafiają później do mórz i oceanów, dlatego mimo iż serwetki flizelinowe są jednorazowe i mogłoby się wydawać, że przez to nie są zbyt ekologiczne to jednak mają swoje zalety w tym względzie i niosą korzyści dla środowiska. 

Szeroki wybór kolorów i hurtowe ceny

Jednolite serwetki flizelinowe są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i wysokiej jakości, dzięki czemu każdy przedstawiciel sektora HoReCa będzie mógł znaleźć serwetki idealne dla swojego lokalu i jego wystroju lub uroczystości i okazji, jakie są w nim organizowane. Serwetki najbardziej cenionej firmy Duni są dostępne w paczkach po 60 sztuk lub w ofercie hurtowej, w której można kupić je w zestawach po 720 sztuk.

Produkty bestsellerowe w kategorii: serwetki jednolite 40x40cm

W tej kategorii naszym Klientom najbardziej przypadły do gustu: serwetki flizelinowe białe 720 sztuk. Gorąco polecamy!

Zobacz także inne nasze produkty z kategorii SERWETKI PAPIEROWE: 

33cm x 33cm wzorzyste

33cm x 33cm jednolite

40x40cm wzorzyste

inny rozmiar