Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dekoracje pokoju dziecka na narodziny

Dekoracje pokoju na narodziny dziecka pozwolą wspaniale ozdobić pokój dla maluszka. Eleganckie girlandy "Witaj w domu to świetny pomysł na dekorację na przywitanie dziecka. Super pomysły na przywitanie noworodka w domu to duże bukiety z balonów i zloty foliowy balon Baby. Jeśli zastanawiasz się: Jak ozdobić dom na powrót mamy z noworodkiem ze szpitala? - to świetnie trafiłeś. Z Naszymi dekoracjami przygotujesz piękne powitanie. Powrót Żony po porodzie z nowym członkiem rodziny to wielka chwila i warto ją uczcić. Przydatne akcesoria na powitanie mamy z dzieckiem to kolorowe rozety papierowe, pompony, kule bibułowe i banery powitalne. 

Dekoracje pokoju dziecka na narodziny 

Podkategorie

  • Balony na narodziny

    Balony na narodziny dziecka są świetnym sposobem na powitanie noworodka w domu. Foliowe złote napisy: BOY, GIRL, BABY wyglądają doskonale i stworzą świetną aranżację na przywitanie mamy z dzieckiem. Gwiazdka lub serce z napisem It's a boy lub It's a girl wspaniale się prezentują. Napis z balonów WITAJ W DOMU przyciąga wzrok i jest doskonały na przywitanie noworodka. W połączeniu z girlandami, kolorowymi pomponami, papierowymi rozetami i innymi Naszymi dekoracjami stworzysz doskonałe powitanie dla maleństwa.

  • Girlandy i banery na powitanie dziecka

    Girlandy i banery na powitanie dziecka to piękna dekoracja wnętrza i przywitanie noworodka. Napis na powitanie dziecka w domu w kolorze różowym lub niebieskim prezentuje się wspaniale. Baner "Witaj w domu" lub "Witamy" w połączeniu z kolorowymi balonami to najczęstszy wybór. Pomysły na przywitanie dziecka w domu to przykładowo dekoracja z balonów w odcieniach różu lub błękitu, transparent powitalny i piękna girlanda z frędzelkami. Taki transparent możesz powiesić przy wejściu do domu lub umieścić go w pokoju dla dziecka. Jak ozdobić dom na powrót mamy z noworodkiem ze szpitala? Skorzystaj z Naszych dekoracji.

  • Dekoracje papierowe na narodziny

    Dekoracje papierowe na narodziny to świetny pomysł na przywitanie dziecka w domu. Napis na powitanie noworodka świetnie komponuje się w towarzystwie papierowych dodatków. Dobrane w kolorach różu lub błękitu podkreślą płeć nowego członka rodziny. Dekoracje na przywitanie dziecka na świecie nie muszą być kosztowne. Przy wykorzystaniu papierowych rozet i pięknych pomponów bibułowych wyczarujesz piękną dekorację domu lub mieszkania. Do aranżacji wykorzystaj też zestawy balonów, a całość będzie wyglądać znakomicie!