Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla gości Urodzinki

Podziękowania dla gości na urodzinkach dziecka to miły gest w kierunku zaproszonych. Drobne upominki dla gości urodzinowych można stworzyć samemu lub skorzystać z gotowych upominków takich jak czekoladki lub lizaki. Prostą opcją jest również wykorzystanie w tym celu pudełeczek na upominki. Na urodzinki polecamy pudełeczka w kształcie serduszka z personalizowaną naklejką. Jakie upominki dla dzieci na urodzinach? Nic prostszego, wybierz słodycze- wszystkie dzieci je kochają. Przygotowane podziękowania można ułożyć przy nakryciach gości lub wręczyć im osobiście podczas powitania na przyjęciu.

Podziękowania dla gości Urodzinki 

Podkategorie

  • Słodkie upominki na Urodzinki

    Słodkie upominki na Urodzinki, które z pewnością wszystkich oczarują. Pięknie zapakowane słodkości w postaci czekoladek, krówek, lizaczków, ciasteczek i słoiczków z cukierkami z personalizowaną naklejką z imieniem Solenizanta cudownie zaprezentują się podczas imprezy urodzinowej. Słodkie prezenciki można elegancko umieścić na urodzinowym stole. Tak drobne słodkości coraz częściej pojawiają się na uroczystościach. To również bardzo modny i wyjątkowy sposób w jaki można podziękować gościom przybyłym na imprezę urodzinową. 

  • Pudełeczka na upominki na Urodzinki

    Pudełeczka na upominki na Urodzinki, dzięki którym w oryginalny sposób wręczysz upominki przybyłym gościom! Drobne prezenty, elegancko zapakowane w pudełka z personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości będą wyjątkową pamiątką dla najbliższych. Sposób na ich złożenie jest na tyle prosty, że zrobisz to samodzielnie. W tak przygotowane pudełko na prezent możesz umieścić drobny upominek wyrażający wdzięczność za przybycie na urodziny dziecka.