Nowe produkty

Ostatnie posty

Podziękowania dla gości Urodzinki

Podziękowania dla gości na urodzinkach dziecka to miły gest w kierunku zaproszonych. Drobne upominki dla gości urodzinowych można stworzyć samemu lub skorzystać z gotowych upominków takich jak czekoladki lub lizaki. Prostą opcją jest również wykorzystanie w tym celu pudełeczek na upominki. Na urodzinki polecamy pudełeczka w kształcie serduszka z personalizowaną naklejką. Jakie upominki dla dzieci na urodzinach? Nic prostszego, wybierz słodycze- wszystkie dzieci je kochają. Przygotowane podziękowania można ułożyć przy nakryciach gości lub wręczyć im osobiście podczas powitania na przyjęciu.

Podziękowania dla gości Urodzinki 105 produktów

Podkategorie

 • Słodkie upominki na Urodzinki

  Słodkie upominki na Urodzinki, które z pewnością wszystkich oczarują. Pięknie zapakowane słodkości w postaci czekoladek, krówek, lizaczków, ciasteczek i słoiczków z cukierkami z personalizowaną naklejką z imieniem Solenizanta cudownie zaprezentują się podczas imprezy urodzinowej. Słodkie prezenciki można elegancko umieścić na urodzinowym stole. Tak drobne słodkości coraz częściej pojawiają się na uroczystościach. To również bardzo modny i wyjątkowy sposób w jaki można podziękować gościom przybyłym na imprezę urodzinową. 

 • Pudełeczka na upominki na Urodzinki

  Pudełeczka na upominki na Urodzinki, dzięki którym w oryginalny sposób wręczysz upominki przybyłym gościom! Drobne prezenty, elegancko zapakowane w pudełka z personalizowaną naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości będą wyjątkową pamiątką dla najbliższych. Sposób na ich złożenie jest na tyle prosty, że zrobisz to samodzielnie. W tak przygotowane pudełko na prezent możesz umieścić drobny upominek wyrażający wdzięczność za przybycie na urodziny dziecka. 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 105 elementów
 • TOREBKI papierowe na upominki dla gości Astronauta 6szt
  7,00 zł brutto inf zł netto 8,98 zł
  Wyprzedaż!
  TOREBKI papierowe na upominki dla gości Astronauta 6szt

  Fantastyczne torebki na słodycze zdobione kosmiczną grafiką to propozycja która pozwoli podziękować gościom za przybycie na Roczek lub Urodzinki. Do papierowych torebeczek można zapakować także inne drobne upominki. Wręcz maluchom wyjątkowy prezent! 

  8,98 zł 7,00 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny...

  Eleganckie buteleczki z grubego szkła z korkiem. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Do środka możesz umieścić draże, cukierki lub inne elementy. 

  44,98 zł
 • KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł brutto inf zł netto
  KREDKI na Urodziny chłopca upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Kolorowe kredki zawarte w tekturowym opakowaniu. Podatuj dzieciom kreatywny prezent do którego dołączono personalizowaną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek z akcentami błękitu. Możesz ułożyć je na nakryciach gości lub wręczyć im je osobiście. 

  4,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Urodziny chłopca z personalizacją Zwierzątka

  Bańki mydlane w plastikowych buteleczkach zakończone serduszkiem. To świetne podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Do każdej buteleczki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Każdy z gości będzie zachwycony prezentem, który przyniesie wspaniałą zabawę! 

  3,49 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki chłopca Z PERSONALIZACJĄ...

  Słoiczek z białą nakrętką to świetny upominek dla zaproszonych na Urodzinki dziecka. Do produktu dołączono naklejki z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do środka można umieścić słodkie elementy takie jak cukierki, draże, herbatę. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  3,98 zł
 • ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa cynamonowa na Urodziny chłopca podziękowanie Z...

  Naturalna świeca ręcznie robiona o cynamonowym aromacie to świetna propozycja na upominek, który podziękuje za przybycie na Urodzinki dziecka. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Personalizacja zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informację, które Urodzinki są obchodzone. Ułóż świece na nakryciach...

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych gości obecnych na Urodzinkach chłopca. Mini miodek zamknięty w szklanym słoiczku został wzbogacony o personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek z lasu. Błękitny kolor wspaniale komponuje się z resztą elementów. Miodek możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im go osobiście. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Słoiczek z cukierkami to słodkie podziękowanie dla małych gości Urodzinek. Do każdej sztuki dołączona została personalizowana naklejka z grafiką zwierzątek z lasu. Dopełniający je niebieski kolor wskazuje, że jest to produkt na Urodzinki chłopca. Naklejka zawiera imię dziecka, datę oraz informację które Urodzinki są obchodzone. Całość prezentuje się...

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Smaczne lizaczki to wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych. Ich słodki smak dopełni naklejka z personalizacją oraz grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Rozdaj je wszystkim gościom lub ułóż na ich nakryciach. Każdy z zaproszonych będzie zachwycony. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodziny chłopca z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Lizaki to słodkie podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Wręcz je każdemu z obecnych! Do lizaków dołączone są okrągłe bileciki oraz samoprzylepne naklejki z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Całość prezentuje się niezwykle uroczo, goście będą zachwyceni. 

  49,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Krówki o śmietankowym smaku zawinięte w personalizowany papierek zdobiony grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Wspaniałe podziękowanie, które zasmakuje każdemu z uczestników Urodzinek chłopca. Krówki można zapakować do dopasowanych pudełeczek lub rozłożyć na nakryciach gości. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie podziękowanie dla gości przybyłych na Urodzinki! Personalizowane naklejki umieszczone na produkcie zawierają grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Można umieścić je w ozdobnych pudełeczkach o tym samym motywie lub wręczyć je gościom osobiście. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Urodziny chłopca Zwierzątka 10szt...

  Pudełeczka ze sztywnego papieru w kształcie serca wspaniale sprawdzą się jako podziękowanie dla najmłodszych gości. Do każdej sztuki pudełeczka dołączona została naklejka z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu. Dodatkowa personalizacja wyróżni Solenizanta. Do środka można umieścić różne małe elementy - czekoladki, krówki, draże, orzechy oraz inne. 

  28,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  35,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Urodziny chłopca Z IMIENIEM...

  Chcesz w ciekawy sposób przekazać gościom słodkie podziękowanie? Zapakuj je w personalizowane pudełeczka. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu na której znajduje się imię dziecka, data uroczystości oraz informacja, które Urodzinki są obchodzone. Każdy z gości będzie zachwycony! 

  35,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka

  Szukasz kreatywnego podziękowania za przybycie na Urodzinki syna? Wręcz maluchom jojo z personalizacją. Naklejka umieszczona na produkcie zdobiona jest grafiką zwierzątek z lasu pośród błękitu i brokatu. Jojo to praktyczny upominek, który dzieci będą mogły wykorzystać także po zakończeniu imprezki. 

  5,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 12szt
  44,98 zł brutto inf zł netto
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Urodziny...

  Buteleczki wykonane z wysokiej jakości szkła zostały ozdobione personalizowaną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. W środku możesz umieścić małe elementy takie jak draże, herbatki, pastylki lub lentilki. Ułóż je na nakryciach gości, każdy będzie zachwycony. 

  44,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  14,98 zł brutto inf zł netto
  NAKLEJKI etykiety koła na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM...

  Etykiety z imieniem dziecka, cyfrą świętowanych urodzin oraz datą przyjęcia to wspaniały dodatek do prezencików, pudełeczek na tort, zaproszeń lub innych elementów. Zdobiące je grafika leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci każdego z gości. 

  14,98 zł
 • TOREBKI na upominki dla gości na Urodzinki 6szt KRAFT Safari (+etykieta)
  16,98 zł brutto inf zł netto
  TOREBKI na upominki dla gości na Urodzinki 6szt KRAFT Safari...

  Torebki na upominki wykonane z papieru kraftowego wysokiej jakości. Wybieraj spersonalizowany produkt w komplecie sprzedawany z etykietami do samodzielnego naklejenia. Na naklejce nadrukowany jest motyw graficzny zwierzątek Safari, który nawiązuje do charakteru imprezy. 

  16,98 zł
 • KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka
  4,98 zł brutto inf zł netto
  KREDKI na Urodziny dziewczynki upominek Z IMIENIEM Zwierzątka

  Kredki to wyjątkowe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek. Zamów personalizowany upominek zdobiony naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. To prezent, który maluchy wykorzystają nawet po zakończonym przyjęciu. Kredki możesz ułożyć na nakryciach gości lub wręczyć im go osobiście. 

  4,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka
  5,98 zł brutto inf zł netto
  JOJO na upominki dla dzieci na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM...

  Drewniane jojo z białym sznureczkiem to wspaniałe podziękowanie dla najmłodszych gości Urodzinek dziewczynki. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką zwierzątek pośród różu. Personalizowany produkt może zostać użyty w trakcie Urodzinek ale także po ich zakończeniu. Połóż jojo przy nakryciach gości lub wręcz je im osobiście. 

  5,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka
  3,49 zł brutto inf zł netto
  BAŃKI mydlane na Urodziny dziewczynki z personalizacją Zwierzątka

  Bańki mydlane zawarte w buteleczkach zakończonych serduszkiem. Podziękowanie Urodzinkowe, które zachwyci najmłodszych gości. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną etykietę z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Ułóż je na nakryciach gości, świetnie skomponują z resztą produktów z kolekcji Zwierzątka dla dziewczynki. 

  3,49 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Safari (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodzinki Z IMIENIEM Safari (bb)

  Mini słoiczek wypełniony przepysznymi cukiereczkami. Produkt udekorowany jest białym kapturkiem i przewiązany wstążeczką. Zamów podziękowanie dla gości zaproszonych na Urodzinki chłopca lub dziewczynki. Upominek z personalizacją oraz motywem zwierzątek Safari w uroczej odsłonie. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z PERSONALIZACJĄ Zwierzątka 40ml
  3,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK na podziękowania na Urodzinki dziewczynki Z...

  Słoiczek wykonany z grubego szkła z białą nakrętką to wspaniały sposób na przekazanie podziękowań. W środku można umieścić cukierki, herbatkę lub inne drobne elementy. Do każdej sztuki dołączono naklejkę z grafiką zwierzątek pośród różu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  3,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (bszn)

  Miód na podziękowanie udekorowany białym kapturkiem oraz przewiązany jutowym sznureczkiem. Podaruj upominek z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Cudowny prezencik na Urodzinki dla najbliższych w przepysznej odsłonie. Ekologiczny miodek można położyć przy nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 100% Handmade
  12,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA sojowa na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM...

  Niesamowite podziękowanie dla gości Urodzinek dziewczynki. Świeczki zdobione naklejką z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu zachwycą każdego z gości. Naturalny charakter prezentu dopełnia kwiatowy aromat oraz kawałki płatków róż. 

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości na Urodzinki Kraft Safari 10szt (+etykieta)
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA podziękowanie dla gości na Urodzinki Kraft Safari 10szt...

  Pudełeczka wykonane z grubego papieru kraftowego w oryginalnym kształcie. Podziękuj za przybycie na Urodzinki dziecka zaproszonym gościom wręczając cudowny upominek z etykietą w komplecie. Na naklejce nadrukowana jest grafika zwierzątek Safari oraz personalizacja. Do pudełeczek można zapakować krówki lub czekoladki. 

  29,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  MIÓD podziękowanie na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)

  Wspaniałe podziękowanie dla małych gości. Wręcz dzieciom miodek w uroczym słoiczku. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką zwierzątek pośród różu. Biały kapturek oraz wstążeczka dopełniają cały produkt. Ułóż słoiczki na nakryciach gości. 

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  28,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKA Serca na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (+białe wstążki)...

  Pudełeczka w kształcie serca wykonane ze sztywnego papieru w komplecie sprzedawane z naklejkami oraz białymi wstążkami. Na etykietach nadrukowana jest personalizacja oraz grafika zwierzątek Safari. Pomysł na podziękowanie zaproszonym gościom na Urodzinki malucha. 

  28,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (bb)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOICZEK z cukierkami na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM...

  Mini słoiczki z grubego szkła dekorowane białym kapturkiem zostały wypełnione cukierkami. Do każdej sztuki dołączono personalizowaną naklejkę z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu. Całość dopełnia przepiękna wstążeczka w białym kolorze. Ułóż je na nakryciach gości, staną się wtedy elementem aranżacyjnym stołu. 

  8,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka (+etykiety) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI podziękowanie Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Przepyszne lizaki na podziękowanie dla gości Urodzinek. Wręcz słodki upominek z personalizowaną naklejką zdobioną grafiką zwierzątek pośród różu. Do lizaków można dołączyć ozdobnę kokardki, które sprawią, że zaprezentują się one jeszcze lepiej! Ułóż je na nakryciach gości i ciesz się ich radością! 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziecka Safari Z IMIENIEM 10szt

  Przepyszne czekoladki wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady. Wybieraj słodki upominek, który można wręczyć gościom obecnym na Urodzinkach dziecka. Wybieraj produkt z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Prezenciki można zapakować do pudełeczek z kolekcji. 

  29,98 zł
 • LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodziny dziewczynki z sercem Zwierzątka (+bileciki...

  Szukasz efektownego podziękowania dla małych gości? Podaruj im lizaki z bilecikami oraz naklejkami zdobionymi grafiką leśnych zwierzątek. Personalizacja zawarta na naklejce zawiera imię dziecka, datę Urodzinek oraz informacje, które Urodzinki są obchodzone. Dla lepszego efektu lizaki możesz przewiązać ozdobną wstążką. 

  49,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na podziękowanie o śmietankowym smaku. Wybieraj słodki upominek, który można wręczyć gościom zaproszonym na Urodzinki dziecka. Krówki można zapakować do pudełeczek z kolekcji. Oryginalne i drobne prezenciki zaskoczą najbliższą rodzinę obecną na przyjęciu malucha. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł brutto inf zł netto
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka...

  Personalizowane krówki to smaczne podziękowanie dla gości przybyłych na Urodzinki córeczki. Słodki upominek zdobiony jest delikatną grafiką zwierzątek pośród różu oraz brokatu. Możesz umieścić je w dopasowanych pudełeczkach o tym samym motywie lub położyć je na nakryciach. 

  39,98 zł
 • LIZAKI na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  LIZAKI na Urodzinki Safari Z IMIENIEM (+naklejki) 10szt

  Kolorowe lizaki na Urodzinki dziecka o owocowym smaku z ornamentem w przepołowione owocki lub serduszka. Pomysł na podziękowanie dla gości, które można wręczyć osobiści lub położyć przy nakryciach. Lizaki z spersonalizowanymi naklejkami spodobają się najmłodszym dzieciom. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt
  29,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADKI na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 10szt

  Słodkie czekoladki, które pozwolą przekazać podziękowanie za przybycie na Urodzinki dziewczynki. Upominek dopełnia naklejka z personalizacją oraz grafiką zwierzątek pośród kwiatów. Możesz umieścić go w pudełeczkach w kształcie serca lub ułożyć je na talerzykach. Każdy z gości będzie zachwycony ich smakiem i wyglądem!

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 105 elementów

Podziękowania dla gości na urodzinki

Dzieci uwielbiają świętować urodzinki, dlatego przyjęcia wyprawiane z tej okazji przez rodziców sprawiają im ogromną radość. Skoro tu zaglądasz, bez wątpienia również planujesz przygotować taką uroczystość dla swojej pociechy. Nie ma znaczenia, czy chcesz zaprosić rodzinę, czy przyjaciół małego solenizanta oraz miejsce, w jakim organizujesz przyjęcie. W gruncie rzeczy w każdym wypadku należy zadbać o te same elementy: wystrój sali, smaczny poczęstunek oraz atrakcje. W ostatnim czasie popularność zyskał również nowy zwyczaj, czyli podziękowania dla gości. Drobne upominki dla zebranych osób pojawiają się na coraz większej ilości uroczystości, dlatego z pewnością sprawisz wszystkim przyjemność, jeśli przygotujesz je także na urodzinki swojego dziecka. Jakie produkty najlepiej nadają się na tego rodzaju niespodziankę? Jak stworzyć wspaniałe podziękowania dla gości? Zajrzyj do naszej oferty, a znajdziesz znakomite propozycje, spośród których bez problemu wybierzesz idealny wariant na urodziny swojej pociechy.

Słodkie upominki na urodzinki

Słodkości zdecydowanie cieszą się największą popularnością wśród podziękowań dla gości. To uniwersalne upominki, które bez dwóch zdań trafią w gusta wszystkich osób zebranych na przyjęciu Twojego dziecka. Mleczne czekoladki to jeden z najchętniej wybieranych produktów. Dostępne zarówno w uniwersalnej, jak i personalizowanej wersji są fantastycznym sposobem na podziękowanie gościom za obecność. Botaniczny motyw gałązki eukaliptusa z napisem “Dziękujemy” to modna propozycja na przyjęcie w stylu naturalnym. Z powodzeniem wybrać możesz także czekoladki Leśne Czary lub Samolot, na których nadrukujemy imię solenizanta oraz datę uroczystości. Rewelacyjnym podziękowaniem dla dzieci i dorosłych są ponadczasowe personalizowane krówki na urodzinki. W ozdobnych papierkach prezentują się szczególnie gustownie. Wśród spersonalizowanych słodkości na urodzinki dziecka znalazły się też owocowe lizaki, ciasteczka z wróżbą czy cukierki w niedużych słoiczkach. Zdrową alternatywą dla takich smakołyków jest miód. Słoiczek dekorowany materiałowym kapturkiem i personalizowaną etykietą sprawi, że będzie on niezapomnianym podarunkiem dla gości.

Personalizowany miodek na urodziny w stylu boho
Personalizowany miodek na urodziny w stylu boho 

Pudełeczka na upominki na urodzinki

Chcesz przygotować niepowtarzalne podziękowania dla gości na przyjęcie urodzinowe swojej pociechy? Wobec tego zadbaj o odpowiednią oprawę drobnych upominków. Bez względu na to, czy wybrałeś słodkości, czy nieduże akcesoria, gustowne opakowanie sprawi, że zebrane osoby jeszcze bardziej ucieszą się z takiej niespodzianki. Ozdobne pudełka w kształcie białych serc to przeurocza propozycja na urodzinki dziecka. Zwłaszcza, że do każdego opakowania dołączona jest personalizowana etykieta ze stylowym wzorem. W podobny sposób zaprojektowane są białe aniołki z naklejkami. Wśród bardziej uniwersalnych opakowań wyróżniają się pudełka z ażurowym sercem, metalicznym napisem “thank you” czy w kształcie piramidek. W dziecięcy klimat wpisują się też kraftowe kartoniki z kolekcji Leśne Zwierzątka. A jeśli Twoje upominki są dość nieforemne, możesz śmiało zapakować je w woreczki z organzy lub bawełny. Oryginalnym i naprawdę ciekawym opakowaniem dla podziękowań będą kraftowe torebki czy szklane buteleczki. Dopasuj je do motywu przewodniego przyjęcia, a zyskasz fenomenalny dodatek na urodzinki. 

Pudełeczka na upominki dla gości ze złotym napisem Thank You
Pudełeczka na upominki dla gości ze złotym napisem Thank You