Nowe produkty

Ostatnie posty

Słodki Stół na urodzinki

Słodki stół na urodzinki to świetna propozycja na atrakcję dla dzieci. Słodki stół na urodziny dziecka można przepięknie udekorować w klimacie przyjęcia. Desery na słodki stół ozdobisz przy użyciu papilotek do muffinek oraz pięknych toperów na patyczkach. Opłatek na tort to szybki sposób, aby ozdobić ciasto urodzinowe dla małego solenizanta. Słodycze do candy baru, w które koniecznie powinnaś się zaopatrzyć to: kolorowe cukierki, słodkie krówki, personalizowane ciasteczka z wróżbą, mięciutkie żelki pianki czy też czekoladki z imieniem dziecka oraz datą. 

Słodki Stół na urodzinki 

Podkategorie

  • Dekoracje tortu na urodzinki

    Dekoracje tortu na urodziny dzieci to kluczowy element podczas organizowanej imprezki. Jak elegancko i efektownie udekorować tort dla dziecka? Jak dobrać dekoracje na tort dla dziewczynki, a jak dla chłopca? Tort zamówiony z cukierni, jak i wykonany własnoręcznie będzie wyjątkowo prezentował się z opłatkiem z imieniem dziecka. Topper na tort z okazji urodzin sprawi, że będzie on oryginalny. Dodatkowo spersonalizowane dekoracje na tort dla chłopca lub dziewczynki stworzą idealny klimat i pozwolą na wyjątkowe celebrowanie urodzin swoich pociech. Świeczki na torcie z pewnością sprawią dzieciom wiele zabawy. Asortyment w naszym sklepie pozwoli Ci na łatwe i szybkie stworzenie zachwycającej dekoracji, która oczaruje gości, a co najważniejsze - Dzieci!

  • Słodycze na Urodzinki

    Słodki Stół na Urodzinki to genialny pomysł na atrakcję urodzinową dla dzieci! Słodki Stół czy Słodki Barek to fantastyczny trend, który opiera się na zrobieniu specjalnego miejsca na przyjęciu na wszystkie pyszne słodkości, tort urodzinowy czy słodkie muffinki i własne wypieki. Słodki Stół urodzinowy warto przepięknie udekorować, co pozwoli gościom łatwiej go zauważyć. Koniecznie przygotujcie czekoladki, słodkie krówki, ciasteczka i pianki do słodkiego stołu na urodzinki dla dzieci. 

  • Dekoracje do słodkiego stołu

    Dekoracje Słodkiego Stołu na urodzinki dziecka to wspaniałe dodatki, które koniecznie musisz wykorzystać ozdabiając słodki stół na urodziny dziecka! Słodki Barek to genialny pomysł na urozmaicenie aranżacji i wydzielenie części ze słodyczami, babeczkami i urodzinowym tortem. Dekoracje na Słodki Stół dla dzieci to wspaniałe, papierowe kubeczki, papierowe papilotki do muffinek, drewniane sztućce, piękne girlandy urodzinowe oraz drewniana ścianka na donuty.