Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Kreatywny prezent na ślub dla Pary Młodej to coś, co na pewno ucieszy Nowożeńców. Pamiętajmy, że prezent ślubny powinien być praktyczny oraz nowoczesny. Warto kupić prezent dla Pary Młodej zamiast kwiatów, jest to trwała pamiątka i miły gest. Pomysłowe prezenty na ślub to przykładowo drewniana skrzynia z alkoholem oraz dopasowanymi elementami. Taki upominek to elegancki sposób na złożenie życzeń z okazji wejścia na nową drogę życia. Personalizowany prezent ślubny wzruszy Młodą Parę i jest to świetny pomysł na prezent od rodziców. 

Prezenty na ślub dla Pary Młodej 39 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX

  Elegancki prezent ślubny w ozdobnym pudełku prezentowym. To nowoczesny zestaw na ślub, zawierający małą butelkę wina musującego, mydlane konfetti w kształcie róż, świecę zapachową w szkle, aromatyczną świeżo paloną kawę oraz mleczne czekoladki. To kreatywny prezent, który możesz wręczyć Parze Młodej zamiast kwiatów. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino musujące LUX
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino musujące LUX

  Kreatywny prezent na ślub zamknięty w różowym boxie prezentowym. W środku znajdują się starannie dobrane elementy. Ten elegancki prezent ślubny możesz wręczyć zamiast kwiatów podczas wesela. To stylowy prezent dla Pary Młodej w ich najważniejszym dniu. 

  129,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Wino i herbatki MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Wino i herbatki MEGA DUŻY

  Stylowy prezent na ślub dla Pary Młodej w eleganckiego różowego boxa prezentowego. Prezent ślubny wygląda bardzo luksusowo. Starannie dobrane elementy tworzą idealną całość, która na pewno zauroczy Nowożeńców.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Ślub Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Oryginalny prezent na ślub w formie eleganckiego boxa prezentowego. W środku nowoczesnego prezentu ślubnego znajdują się starannie dobrane elementy: ekologiczne wino, ręcznie robiona czekolada z truskawkami, fiolka z płatkami róż, fiolka z solą do kąpieli oraz czekoladowe cukierki. Taki stylowy prezent dla Pary Młodej na pewno ich zachwyci. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej kosz z winem Aronia Z IMIONAMI
  209,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej kosz z winem Aronia Z IMIONAMI

  Nowoczesny prezent na ślub dla Pary Młodej zamknięty w stylowym boxie prezentowym. Kreatywny zestaw, który został idealnie skomponowany zachwyci Nowożeńców i przyniesie im życzenia szczęścia na nową drogę życia. W skład zestawu wchodzi ekologiczne wino aroniowe, dwie ręcznie robione czekolady, dwa opakowania aromatycznej herbaty oraz dodatki, które tworzą...

  209,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI
  269,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Ślub kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI

  Przepiękny prezent na ślub dla Pary Młodej umieszczony w białym pudełku prezentowym. Zestaw składa się z wina musującego w kryształowej butelce, czekolady, herbaty, a także miodu z jabłkiem. Całość umieszczona jest w boxie z dopasowaną idealnie grafiką. Na wieczku posiada personalizację, a także przepiękny tekst życzeń z okazji zawarcia związku małżeńskiego.

  269,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem

  Praktyczny i kreatywny prezent na ślub dla Pary Młodej zawierający najwyższej jakości elementy. W środku znajduje się ekologiczne wino z czarnego bzu, dwie ręcznie robione czekolady oraz czekoladowe cukierki. Taki oryginalny zestaw ślubny na pewno spodoba się Nowożeńcom.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy

  Praktyczny i kreatywny prezent dla Pary Młodej na ślub umieszczony w stylowym boxie prezentowym. Zestaw składa się zekologicznego wina z dzikiej róży, miodów smakowych z polskiej pasieki oraz ręcznie robionych czekolad z pistacjami i truskawkami. Całość umieszczona jest w pudełku z dopasowaną grafiką i jest gotowa do wręczenia.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w postaci eleganckiego boxa prezentowego w czarnym pudełku. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z dopasowaną grafiką i tekstem pięknych życzeń. Całość prezentuje się oryginalnie i bardzo oryginalnie.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Ślub Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Oryginalny prezent na ślub zamknięty w pięknym czarnym boxie prezentowym. To doskonały pomysł na prezent ślubny zamiast kwiatów. Nowoczesny zestaw zawiera kryształową butelkę wina musującego, dwie pyszne czekolady, fiolki z płatkami róż i solą do kąpieli. Wszystkie elementy zostały starannie do siebie dopasowane i ułożone na czarnym konfetti. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Wino i różane konfetti
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Wino i różane konfetti

  Nowoczesny prezent na ślub skomponowany z najwyższej jakości składników. Stylowy prezent ślubny dla Pary Młodej zawiera ekologiczne wino z czarnej porzeczki, mydlane konfetti w kształcie róży, świeca zapachowa, mleczne czekoladki oraz fiolka z płatkami róż i solą do kąpieli. Taki elegancki zestaw prezentowy oczaruje Nowożeńców i sprawi im dużo radości. 

  199,98 zł brutto
 • WIESZAK ślubny dla Pana Młodego Groom
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  WIESZAK ślubny dla Pana Młodego Groom

  Piękny metalowy wieszak z napisem Groom to świetny gadżet dla Pana Młodego. Złoty kolor prezentuje się rewelacyjnie i wpisuje się w obecne trendy. Wieszak dla Pana Młodego będzie prezentował się wspaniale na pamiątkowych zdjęciach. Idealny, aby powiesić na nim garnitur ślubny!

  49,98 zł brutto
 • WIESZAK ślubny dla Panny Młodej Bride
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  WIESZAK ślubny dla Panny Młodej Bride

  Metalowy wieszak ślubny w stylu glamour z napisem Bride pięknie będzie wyglądał na pamiątkowych fotografiach. Złoty kolor delikatnie kontrastuje z białą suknią ślubną. To niezbędny gadżet w przygotowaniach do wesela. 

  49,98 zł brutto
 • WIESZAKI ślubne Bride&Groom metalowe złote
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  WIESZAKI ślubne Bride & Groom metalowe złote

  Piękne metalowe wieszaki z dekoracyjnym napisem Bride & Groom dla Panny Młodej oraz Pana Młodego. Pozwolą w stylowy sposób przygotować stroje na dzień ślubu i wesela. Złote wieszaki będą doskonale się prezentować podczas nagrywania przygotowań ślubnych i zdjęć.

  99,98 zł brutto
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Piwonie
  114,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Piwonie

  Stylowy satynowy szlafrok to wspaniały gadżet dla Panny Młodej. Będzie idealny jako prezent od przyjaciółek podczas Wieczoru Panieńskiego oraz przyda się podczas przygotowań do wesela. Szlafrok ma gładkie wykończenia, wygląda bardzo luksusowo. Bez wątpienia będzie praktycznym upominkiem.

  114,98 zł brutto
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Piwonie
  124,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Piwonie

  Rewelacyjny satynowy szlafrok zdobiony koronką i grafiką kwiatów Piwonii to doskonały prezent dla Panny Młodej. To idealny dodatek podczas przygotowań do uroczystości weselnej. Na zdjęciach prezentuje się doskonale i na pewno posłuży przez długi czas. To piękny prezent od przyjaciółek podczas Wieczoru Panieńskiego.

  124,98 zł brutto
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY

  Elegancki prezent dla Przyszłej Panny Młodej na Wieczór Panieński w postaci białego, satynowego szlafroka. Szlafrok zdobiony jest nadrukiem Panna Młoda lub Mrs oraz imieniem/nazwiskiem Przyszłej Żony. Szlafrok jest bardzo praktyczny i na pewno użyje go podczas przygotowań do swojego wymarzonego wesela. 

  129,98 zł brutto
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX Z IMIENIEM Piwonie 2 WZORY
  144,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX Z IMIENIEM Piwonie...

  Wspaniały prezent dla Przyszłej Panny Młodej w postaci stylowego satynowego szlafroka dekorowanego koronką. Na szlafroku znajduje się nadruk kwiatów Piwonii oraz napis Panna Młoda lub Mrs. Taki dodatek otrzymany od przyjaciółek na pewno zachwyci Przyszłą Żonę.

  144,98 zł brutto
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Żona Idealna
  114,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki uniwersalny Żona Idealna

  Uniwersalny szlafrok z napisem Żona Idealna to wyjątkowa propozycja prezentu na Wieczór Panieński. Taki prezent na pewno przypadnie do gustu obdarowanej Pannie Młodej. Szlafrok umili jej przygotowania do wesela.

  114,98 zł brutto
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Żona Idealna
  124,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Żona...

  Satynowy biały szlafrok to propozycja luksusowego prezentu na Wieczór Panieński od przyjaciółek. Szlafrok dekorowany jest nadrukiem Żona Idealna. Szlafrok ślubny zdobiony jest delikatną białą koronką. To wyjątkowy prezent, który przyda się podczas przygotowań do ślubu.

  124,98 zł brutto
 • SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Żona Idealna
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK satynowy dla Panny Młodej gładki Z IMIENIEM Żona Idealna

  Stylowy satynowy szlafrok w białym kolorze z napisem Żona Idealna i imieniem Panny Młodej. Szlafrok wykonany z najwyższą starannością, a złoty napis prezentuje się wspaniale. To piękny upominek od Świadkowej dla Panny Młodej na Wieczór Panieński lub ślub.

  129,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej gładki uniwersalny Gałązka Eukaliptusa
  114,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej gładki uniwersalny Gałązka...

  Luksusowy biały szlafrok ślubny z nadrukiem Panna Młoda i gałązką eukaliptusa. To świetny pomysł na prezent podczas Wieczoru Panieńskiego. Szlafrok dla Panny Młodej przyda się podczas przygotowań do uroczystości i pięknie będzie wyglądał na sesji zdjęciowej z tego momentu. 

  114,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Gałązka Eukaliptusa
  124,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Gałązka...

  Przepiękny szlafrok ślubny zdobiony delikatną białą koronką. Posiada wspaniały nadruk gałązki eukaliptusa i napis Panna Młoda. Satynowy szlafrok to doskonały gadżet podczas przygotowań do uroczystości, posłuży również po niej. Prezentuje się elegancko i podkreśli urodę Przyszłej Żony. 

  124,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny Panna Młoda gładki Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny Panna Młoda gładki Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa

  Personalizowany szlafrok ślubny wykonany z białej satyny to idealny prezent dla Panny Młodej. Posiada elegancki nadruk gałązki eukaliptusa oraz napis Panna Młoda (i imię). To doskonały dodatek, który będzie piękną pamiątką i posłuży przez długi czas.

  129,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej gładki uniwersalny Rosegold Flowers
  114,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej gładki uniwersalny Rosegold Flowers

  Satynowy szlafrok ślubny z grafiką kwiatów to must have dla Panny Młodej. Świetnie się sprawdzi podczas przygotowania do wielkiego dnia i cudownie wyjdzie na fotografiach. To świetny pomysł na prezent od przyjaciółek podczas Wieczoru Panieńskiego. 

  114,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Rosegold Flowers
  124,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Rosegold...

  Satynowy biały szlafrok z koronką to wspaniały gadżet podczas przygotowań Panny Młodej do ślubu i wesela. Zdobiony grafiką kwiatów i napisem Panna Młoda prezentuje się stylowo. Szlafrok jest pięknym prezentem od przyjaciółek podczas Wieczoru Panieńskiego. Jest wykonany z najwyższą starannością. 

  124,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny Panna Młoda gładki Z IMIENIEM Rosegold Flowers
  129,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny Panna Młoda gładki Z IMIENIEM Rosegold Flowers

  Stylowy szlafrok dla Panny Młodej z motywem rosegold kwiatów. Satynowy szlafrok świetnie pasuje na prezent wręczony w dniu Ślubu. Panna Młoda może zamówić go również sama i wykorzystać podczas przygotowań do uroczystości. Rewelacyjny efekt na zdjęciach!

  129,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej gładki uniwersalny Boho
  114,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej gładki uniwersalny Boho

  Biały, satynowy szlafrok jako piękny prezent dla Panny Młodej. Taki szlafrok ślubny można podarować podczas Wieczoru Panieńskiego. Szlafrok jest zdobiony grafiką boho kwiatów i napisem Panna Młoda. Ten niezwykły prezent na pewno przyda się podczas przygotowań do wesela.

  114,98 zł brutto
 • SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Boho
  124,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  SZLAFROK ślubny dla Panny Młodej koronka LUX uniwersalny Boho

  Satynowy szlafrok ślubny z koronką to idealny gadżet dla Panny Młodej. Wykonany z najwyższą starannością, posiada grafikę w stylu boho z kwiatami oraz napisem Panna Młoda. Sprawdzi się doskonale podczas przygotowań do wesela i ślubu. Pięknie prezentuje się na zdjęciach. 

  124,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM z kubkami Lawenda
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM z kubkami Lawenda

  Piękny prezent na ślub dla Pary Młodej w eleganckim białym pudełku. Całość wykonana jest z najwyższą starannością, a motywem głównym jest lawenda. To idealny pomysł na prezent od znajomych lub rodziców. Prezent jest pięknie spakowany i gotowy do wręczenia. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na ślub Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami

  Ekskluzywny prezent dla Pary Młodej na ślub w drewnianym pudełku. W środku znajduje się kryształowa butelka wina musującego oraz ozdobne kwiaty. Całość wykończona jest piękną naklejką na wieczku z personalizowanymi życzeniami i elegancką grafiką.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona

  Oryginalny prezent na Ślub skomponowany z najwyższej klasy elementów. Prezent wspaniale się prezentuje, składa się z pysznego Prosecco w kryształowej butelce. Całość umieszczona jest w skrzyni z naturalnego drewna, zwieńczona personalizowaną karteczką z przepięknie dopasowaną grafiką, a także życzeniami podpisanymi informacją, kto wręcza prezent.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarny Bez
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarny Bez

  Elegancki prezent na ślub w postaci drewnianego pudełka z winem w środku. Na wieczku znajdują się piękne personalizowane życzenia oraz doskonale dopasowana grafika. To kreatywny prezent od znajomych lub rodziców w dniu ślubu dla Pary Młodej. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża

  Elegancki prezent dla Pary Młodej na ślub w formie butelki wina umieszczonej w drewnianej skrzyni. Prezent ma ekologiczny i owocowy charakter. Całość posiada dopasowaną grafikę i motyw dzikiej róży. Wino będzie cudowną propozycją z życzeniami na prezent ślubny. Na skrzyni naklejona została karteczka z personalizowanymi życzeniami.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce

  Wspaniały prezent na ślub dla Pary Młodej w postaci butelki wina umieszczonej w drewnianej skrzyni. Skrzynia posiada karteczkę z motywem graficznym, informacją kto wręcza prezent i eleganckim tekstem życzeń. Motywem przewodnim całości są polskie wiśnie. Zestaw wygląda bardzo ekskluzywnie.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Aronia i Malina
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Aronia i...

  Ekskluzywny i stylowy prezent na Ślub składający się z najwyższej klasy elementów o ekologicznym charakterze. W drewnianej skrzyni umieszczone zostało ekologiczne wino aroniowe, a personalizowana karteczka na wieczku skrzynki posiada nie tylko idealnie dobraną grafikę, ale też piękny tekst. Wyjątkowy prezent dla Młodej Pary, który zachwyci nawet...

  79,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów