Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Kreatywny prezent na ślub dla Pary Młodej to coś, co na pewno ucieszy Nowożeńców. Pamiętajmy, że prezent ślubny powinien być praktyczny oraz nowoczesny. Warto kupić prezent dla Pary Młodej zamiast kwiatów, jest to trwała pamiątka i miły gest. Pomysłowe prezenty na ślub to przykładowo drewniana skrzynia z alkoholem oraz dopasowanymi elementami. Taki upominek to elegancki sposób na złożenie życzeń z okazji wejścia na nową drogę życia. Personalizowany prezent ślubny wzruszy Młodą Parę i jest to świetny pomysł na prezent od rodziców. 

Prezenty na ślub dla Pary Młodej 64 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
 • KARTKA ślubna życzenia dla Młodej Pary Wianuszek (+koperta)
  7,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA ślubna życzenia dla Młodej Pary Wianuszek (+koperta)

  Piękna kartka ślubna z kwiatowym wianuszkiem pozwoli elegancko złożyć życzenia i gratulacje dla Pary Młodej. W zestawie znajduje się również biała koperta. Kartka posiada gotowy tekst oraz miejsce na złożenie podpisów. W ten sposób oczarujecie Parę Młodą. 

  7,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Zestaw Miłość LUX

  Elegancki prezent ślubny w ozdobnym pudełku prezentowym. To nowoczesny zestaw na ślub, zawierający małą butelkę wina musującego, mydlane konfetti w kształcie róż, świecę zapachową w szkle, aromatyczną świeżo paloną kawę oraz mleczne czekoladki. To kreatywny prezent, który możesz wręczyć Parze Młodej zamiast kwiatów. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino musujące LUX
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kule do kąpieli i wino musujące LUX

  Kreatywny prezent na ślub zamknięty w różowym boxie prezentowym. W środku znajdują się starannie dobrane elementy. Ten elegancki prezent ślubny możesz wręczyć zamiast kwiatów podczas wesela. To stylowy prezent dla Pary Młodej w ich najważniejszym dniu. 

  129,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Wino i herbatki MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Wino, herbatka i sól MEGA DUŻY

  Stylowy prezent na ślub dla Pary Młodej w eleganckiego różowego boxa prezentowego. Prezent ślubny wygląda bardzo luksusowo. Starannie dobrane elementy tworzą idealną całość, która na pewno zauroczy Nowożeńców.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Ślub Z IMIENIEM Wino i czekolada MEGA DUŻY

  Oryginalny prezent na ślub w formie eleganckiego boxa prezentowego. W środku nowoczesnego prezentu ślubnego znajdują się starannie dobrane elementy: ekologiczne wino, ręcznie robiona czekolada z truskawkami, fiolka z płatkami róż, fiolka z solą do kąpieli oraz czekoladowe cukierki. Taki stylowy prezent dla Pary Młodej na pewno ich zachwyci. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej kosz z winem Aronia Z IMIONAMI
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej kosz z winem Aronia Z IMIONAMI

  Nowoczesny prezent na ślub dla Pary Młodej zamknięty w stylowym boxie prezentowym. Kreatywny zestaw, który został idealnie skomponowany zachwyci Nowożeńców i przyniesie im życzenia szczęścia na nową drogę życia. W skład zestawu wchodzi ekologiczne wino aroniowe, dwie ręcznie robione czekolady, dwa opakowania aromatycznej herbaty oraz dodatki, które tworzą...

  209,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Ślub kosz Prosecco i czekolada Z IMIONAMI

  Przepiękny prezent na ślub dla Pary Młodej umieszczony w białym pudełku prezentowym. Zestaw składa się z wina musującego w kryształowej butelce, czekolady, herbaty, a także miodu z jabłkiem. Całość umieszczona jest w boxie z dopasowaną idealnie grafiką. Na wieczku posiada personalizację, a także przepiękny tekst życzeń z okazji zawarcia związku małżeńskiego.

  269,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej Z IMIONAMI Kosz Czekolady z winem

  Praktyczny i kreatywny prezent na ślub dla Pary Młodej zawierający najwyższej jakości elementy. W środku znajduje się ekologiczne wino z czarnego bzu, dwie ręcznie robione czekolady oraz czekoladowe cukierki. Taki oryginalny zestaw ślubny na pewno spodoba się Nowożeńcom.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Ślub Z IMIONAMI Kosz EKO Luksusowy

  Praktyczny i kreatywny prezent dla Pary Młodej na ślub umieszczony w stylowym boxie prezentowym. Zestaw składa się zekologicznego wina z dzikiej róży, miodów smakowych z polskiej pasieki oraz ręcznie robionych czekolad z pistacjami i truskawkami. Całość umieszczona jest w pudełku z dopasowaną grafiką i jest gotowa do wręczenia.

  249,98 zł brutto
 • Prezent na ślub Kubki dla Pary Młodej Z IMIONAMI w pudełku INICJAŁY
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Prezent na ślub Kubki dla Pary Młodej Z IMIONAMI w pudełku INICJAŁY

  Piękny prezent dla Pary Młodej na ślub w stylowym białym pudełku. W środku znajdują się dopasowane kubki z imionami Nowożeńców zwieńczone botaniczną grafiką. Całość została ułożona na modnej wełnie drzewnej sprawia, że wszystko do siebie pasuje. 

  89,98 zł brutto
 • Prezent na ślub Kubki dla Pary Młodej Z IMIONAMI w pudełku INICJAŁY Różowe Kwiaty
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Prezent na ślub Kubki dla Pary Młodej Z IMIONAMI w pudełku...

  Kubeczki wykonane z białej ceramiki z inicjałami nowożeńców ozdobionymi śliczną grafiką delikatnych różowych kwiatów. Ten praktyczny prezent na pewno sprawdzi się w każdym domu nowożeńców. Naczynia zapakowane są w prezentowe pudełeczko wyłożone naturalną wełną drzewną. Wieczko pudełka ozdabia personalizowana karteczka z życzeniami. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Czekoladowe Serce i wino Cava

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w postaci eleganckiego boxa prezentowego w czarnym pudełku. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z dopasowaną grafiką i tekstem pięknych życzeń. Całość prezentuje się oryginalnie i bardzo oryginalnie.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na Ślub Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Ślub Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Oryginalny prezent na ślub zamknięty w pięknym czarnym boxie prezentowym. To doskonały pomysł na prezent ślubny zamiast kwiatów. Nowoczesny zestaw zawiera kryształową butelkę wina musującego, dwie pyszne czekolady, fiolki z płatkami róż i solą do kąpieli. Wszystkie elementy zostały starannie do siebie dopasowane i ułożone na czarnym konfetti. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Wino i różane konfetti
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM Wino i różane konfetti

  Nowoczesny prezent na ślub skomponowany z najwyższej jakości składników. Stylowy prezent ślubny dla Pary Młodej zawiera ekologiczne wino z czarnej porzeczki, mydlane konfetti w kształcie róży, świeca zapachowa, mleczne czekoladki oraz fiolka z płatkami róż i solą do kąpieli. Taki elegancki zestaw prezentowy oczaruje Nowożeńców i sprawi im dużo radości. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM z kubkami Lawenda
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej Z PODPISEM z kubkami Lawenda

  Piękny prezent na ślub dla Pary Młodej w eleganckim białym pudełku. Całość wykonana jest z najwyższą starannością, a motywem głównym jest lawenda. To idealny pomysł na prezent od znajomych lub rodziców. Prezent jest pięknie spakowany i gotowy do wręczenia. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej Z PODPISEM Mega Box Folk
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej Z PODPISEM Mega Box Folk

  Zestaw prezentowy idealny dla Pary Młodej w eleganckim czarnym wydaniu. W pudełku prezentowym wypełnionym dekoracyjnym konfetti umieszczono dwa personalizowane  kubki, zestaw słodkich czekolad, pyszne krówki oraz aromatyczną kawę. Do wieczka przyklejono piękną karteczkę ozdobioną motywem w stylu folkowym.

  169,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imionami

  Ekskluzywny prezent dla Pary Młodej na ślub w drewnianym pudełku. W środku znajduje się kryształowa butelka wina musującego oraz ozdobne kwiaty. Całość wykończona jest piękną naklejką na wieczku z personalizowanymi życzeniami i elegancką grafiką.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Imiona

  Oryginalny prezent na Ślub skomponowany z najwyższej klasy elementów. Prezent wspaniale się prezentuje, składa się z pysznego Prosecco w kryształowej butelce. Całość umieszczona jest w skrzyni z naturalnego drewna, zwieńczona personalizowaną karteczką z przepięknie dopasowaną grafiką, a także życzeniami podpisanymi informacją, kto wręcza prezent.

  149,98 zł brutto
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł brutto inf zł netto
  WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty

  Butelka pysznego półsłodkiego wina to doskonały prezent dla Pary Młodej. Dodatkowo wino umieszczone w różowym pudełku pięknie się zaprezentuje. Wspaniały tekst o małżeństwie oraz personalizacja na butelce i pudełku z pewnością oczarują Nowożeńców. To świetna propozycja na upominek na wesele. 

  79,98 zł brutto
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Dark
  79,98 zł brutto inf zł netto
  WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Dark

  Luksusowa propozycja prezentu dla Pary Młodej w postaci pięknie zapakowanej butelki czerwonego wina. Na butelce i pudełeczku umieszczona została naklejka z personalizacją i tekstem o małżeństwie. Całość rewelacyjnie zdobi kwiatowa grafika. Pudełko wypełnione jest dekoracyjną wełną drzewną. Prezentuje się modnie i elegancko. 

  79,98 zł brutto
 • WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa
  79,98 zł brutto inf zł netto
  WINO dla Pary Młodej w pudełku Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa

  Elegancko zapakowane wino to wspaniały pomysł na prezent na wesele. Butelka udekorowana naklejką z personalizacją zachwyci Parę Młodą. Na pudełeczku znajduje się również piękny tekst o małżeństwie. Przestawiona grafika z gałązką eukaliptusa wpisuje się w najnowsze trendy! Całość prezentuje się naprawdę rewelacyjnie.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarny Bez
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarny Bez

  Elegancki prezent na ślub w postaci drewnianego pudełka z winem w środku. Na wieczku znajdują się piękne personalizowane życzenia oraz doskonale dopasowana grafika. To kreatywny prezent od znajomych lub rodziców w dniu ślubu dla Pary Młodej. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Dzika Róża

  Elegancki prezent dla Pary Młodej na ślub w formie butelki wina umieszczonej w drewnianej skrzyni. Prezent ma ekologiczny i owocowy charakter. Całość posiada dopasowaną grafikę i motyw dzikiej róży. Wino będzie cudowną propozycją z życzeniami na prezent ślubny. Na skrzyni naklejona została karteczka z personalizowanymi życzeniami.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Polskie Owoce

  Wspaniały prezent na ślub dla Pary Młodej w postaci butelki wina umieszczonej w drewnianej skrzyni. Skrzynia posiada karteczkę z motywem graficznym, informacją kto wręcza prezent i eleganckim tekstem życzeń. Motywem przewodnim całości są polskie wiśnie. Zestaw wygląda bardzo ekskluzywnie.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Aronia i Malina
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Aronia i...

  Ekskluzywny i stylowy prezent na Ślub składający się z najwyższej klasy elementów o ekologicznym charakterze. W drewnianej skrzyni umieszczone zostało ekologiczne wino aroniowe, a personalizowana karteczka na wieczku skrzynki posiada nie tylko idealnie dobraną grafikę, ale też piękny tekst. Wyjątkowy prezent dla Młodej Pary, który zachwyci nawet...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Jarzębina
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Jarzębina

  Eleganckie prezent dla Pary Młodej umieszczone w skrzynce z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzą składniki najwyższej jakości z jarzębinowym motywem. Wszystkie elementy są piękne i spójnie dopasowane. Na wieczku skrzynki znajduje się naklejka ze spójną grafiką i personalizacją.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarna Porzeczka
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Czarna Porzeczka

  Prezent na ślub dla Pary Młodej umieszczony w drewnianym pudełku na wino. Przepiękny zestaw składający się z ekologicznego wina z czarnej porzeczki w stylowej drewnianej skrzyni. To doskonały wybór, by wręczyć Nowożeńcom cudowny prezent, który ją oczaruje.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Gruszka
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Pary Młodej WINO w drewnianej skrzyni Gruszka

  Prezent na ślub dla Pary Młodej w luksusowym wydaniu z pysznym ekologicznym winem gruszkowym. Drewniana skrzynia została wypełniona dekoracyjnym sizalem. Prezentuje się pięknie i bardzo elegancko. To wyjątkowa propozycja, która oczaruje Nowożeńcom i świetnie zastąpi kwiaty. 

  79,98 zł brutto
 • WINO prezent na ślub Z PODPISEM czerwone 750ml Marsala
  39,98 zł brutto inf zł netto
  WINO prezent na ślub Z PODPISEM czerwone 750ml Marsala

  Brak pomysłu na prezent dla Pary Młodej? Doskonałym rozwiązaniem jest butelka czerwonego wina. Dodatkowo butelkę zrobi wspaniała personalizowana naklejka z życzeniami i imionami Pary Młodej, która z pewnością Ich oczaruje! Taki upominek możesz dołączyć do pozostałych prezentów przygotowanych dla Nowożeńców. 

  39,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt IDEALNI
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub Kubki dla Pary Młodej z sercem 2szt IDEALNI

  Piękny zestaw ceramicznych kubków z nadrukiem dla Pary Młodej Mąż Idealny i Żona Idealna. Personalizowane ich imionami oraz z klasyczną grafiką na pewno skradną ich serca. Takie kubki możesz wręczyć w towarzystwie kwiatów i musującego wina. 

  49,98 zł brutto
 • PREZENT na ślub i Rocznicę Ślubu Kubki INICJAŁY
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na ślub i Rocznicę Ślubu Kubki INICJAŁY

  Przepiękny zestaw prezentowy dla Męża i Żony z okazji ślubu lub Rocznicy. W zestawie znajdują się dwa kubki z eukaliptusowymi grafikami, inicjałami oraz imionami. Całość jest gotowa do wręczenia i na pewno ucieszy obdarowane osoby. 

  49,98 zł brutto
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nowy wózek
  64,98 zł brutto inf zł netto
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na nowy wózek

  Pomysłowy prezent dla Pary Młodej w postaci drewnianej skarbonki ze szklaną szybką. Całość rewelacyjnie dekoruje karteczka z napisem Na nowy wózek oraz grafika samochodu i dziecięcego wózka. Dzięki personalizacji imionami Pary Młodej upominek jest jeszcze bardziej oryginalny i niepowtarzalny. 

  64,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nowy wózek
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na nowy wózek

  Oryginalne drewniane pudełeczko z klamerkami na pieniądze. W środku pudełka umieszczone zostały karteczki, na których znajduje się piękna grafika, tekst o małżeństwie oraz personalizacja. To rewelacyjna propozycja na prezent z okazji ślubu i wesela. Sprawi, że Para Młoda będzie miała świetną pamiątkę z uroczystości. 

  42,98 zł brutto
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na wspólny Dom
  64,98 zł brutto inf zł netto
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na wspólny Dom

  Skarbonka to oryginalny prezent dla Pary Młodej. Wykonana z drewna, posiadająca szklaną szybkę, za którą znajduje się karteczka z życzeniami, piękną grafiką, personalizacją i napisem Na wspólny dom. Do środka możesz wrzucić pierwszą gotówkę, aby Nowożeńcom szybko rozmnażały się pieniążki :)

  64,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na wspólny Dom
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze ślub Z PODPISEM Na wspólny Dom

  Jak ułatwić Nowożeńcom zebranie pieniążków na wspólny dom? Rewelacyjnym rozwiązaniem będzie prezent w postaci drewnianego pudełeczka, w którym na klamerkach można umieścić pieniążki. Udekorowane karteczkami z życzeniami, piękną tematyczną grafiką oraz personalizacją. Z pewnością taki upominek oczaruje Parę Młodą. 

  42,98 zł brutto
 • SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na podróże
  64,98 zł brutto inf zł netto
  SKARBONKA na prezent dla Pary Młodej Z IMIONAMI Na podróże

  Doskonały prezent dla Pary Młodej, która lubi podróżować! Upominek w postaci drewnianej skarbonki z szklaną szybką udekorowana karteczką z grafiką kotwicy i napisem Na podróże małe i duże. Dodatkowo widnieje na niej personalizacja imionami Pary Młodej oraz informacja, kto wręcza prezent. Dzięki niej Nowożeńcy mogą w jednym miejscu zbierać pieniążki na...

  64,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Jaki prezent najlepiej wręczyć Parze Młodej? To dylemat, przed którym staje całe mnóstwo gości wybierających się na ślub krewnego bądź przyjaciela. Jeszcze kilka lat temu do najpopularniejszych podarunków należały praktyczne elementy wyposażenia domowego, jednak dziś coraz mniej osób decyduje się na tego rodzaju prezenty. Zdecydowanie częściej wręczane są obecnie koperty z pieniędzmi bądź symboliczne pamiątki. Najlepiej dopasować prezent bezpośrednio do konkretnej pary, jednak jeśli data ślubu się zbliża, a Ty nadal nie wiesz, co kupić, skorzystaj z naszej autorskiej oferty. Znajdziesz w niej sprawdzone upominki różnych rozmiarów, które bezbłędnie sprawdzą się w swojej roli. Bez względu na wybrany przez Ciebie wariant, możemy zagwarantować wysokiej jakości wykonanie i estetyczny wygląd podarunku.

Duży box prezentowy z winem, świecą i mydlanym konfetti dla Nowożeńców
Duży box prezentowy z winem, świecą i mydlanym konfetti dla Nowożeńców

Personalizowane kosze prezentowe dla Pary Młodej

Kosze prezentowe to jedne z najlepszych pomysłów na podarunek dla Pary Młodej. Wewnątrz ozdobnego pudełka wypełnionego dekoracyjną wełną drzewną można znaleźć bowiem najróżniejsze drobiazgi, które na pewno zachwycą nowożeńców. Eko kosz Luksusowy to cudowny prezent z butelką wina, trzema słoikami smakowych miodów i dwoma ręcznie robionymi czekoladami. Co więcej, pudełko posiada też wygodną rączkę do przenoszenia podarunku, a na jego wieku umieszczona jest kraftowa kartka z personalizowanymi życzeniami. Oryginalną propozycją jest też kosz prezentowy z motywem lawendy. Można w nim znaleźć dwa personalizowane kubki, czekoladę, słoiczek miodu z pałeczką, paczkę aromatycznej herbaty i sól do kąpieli. Taki zestaw pozwoli nowożeńcom zorganizować naprawdę przyjemny wieczór we dwoje.

Personalizowany prezent z winem i dużą czekoladą dla Pary Młodej
Personalizowany prezent z winem i dużą czekoladą dla Pary Młodej

Prezenty na ślub z alkoholem

Sprawdzonym prezentem na ślub jest także alkohol. Butelka wyśmienitego wina umieszczona w ozdobnym opakowaniu będzie na pewno miłą niespodzianką dla Pary Młodej. Prosecco w butelce stylizowanej na kryształ to elegancki upominek na ślub. Co więcej, alkohol ułożony jest na naturalnej wełnie drzewnej w drewnianym pudełku z przesuwnym wiekiem. Całość dopełniona jest materiałowymi kwiatami oraz ozdobna kartka z nowoczesnym motywem i oryginalnymi życzeniami. Gorąco polecamy również wina o smaku dzikiej róży czy czarnego bzu sprzedawane w smukłych skrzynkach. Na wieku każdej z nich znajdziesz naklejkę z personalizacją, która czyni upominek jedynym w swoim rodzaju. Nowożeńcy będą oczarowani takim prezentem, a skrzynia stanie się dla nich piękną pamiątką. 

Prezent dla Pary Młodej z winem w kryształowej butelce i dwoma czekoladami
Prezent dla Pary Młodej z winem w kryształowej butelce i dwoma czekoladami

Stylowe dodatki do prezentu ślubnego

A może poszukujesz tylko niewielkiego upominku, który będzie miłym dodatkiem do prezentu ślubnego? Z pewnością świetnym rozwiązaniem są ozdobne wieszaki w złotym kolorze z napisami “bride” i “groom”. Możesz kupić je w zestawie bądź pojedynczo. Tego rodzaju podarunek można sprawić Młodej Parze także przed ślubem - na przykład w czasie wieczoru panieńskiego i kawalerskiego. Dzięki temu na pewno chętnie wykorzystają oni wieszaki w czasie sesji zdjęciowej z przygotowań do ceremonii. Stylowym upominkiem może być również satynowy szlafrok dla Panny Młodej. Biała podomka z personalizacją i oryginalną grafiką nadrukowanymi na plecach prezentuje się kobieco oraz szykownie. Obdarowana Panna Młoda z całą pewnością będzie oczarowana tak gustownym upominkiem. 

Metalowy wieszak w złotym kolorze z napisem Groom
Metalowy wieszak w złotym kolorze z napisem Groom