Nowe produkty

Ostatnie posty

Gry i zabawy na Wieczór Panieński

Gry i zabawy na Wieczór Panieński to idealna forma rozrywki z przyjaciółkami. Co robić podczas Wieczoru Panieńskiego? Zabawy integracyjne, podchody, testy, quizy to tylko część atrakcji jakie można zapewnić podczas imprezy. Z takimi zabawami z pewnością pozostaniecie w znakomitym humorze do końca przyjęcia wraz z Przyszłą Panną Młodą. Z grami i zabawami oferowanymi w naszym sklepie internetowym możesz uczcić ostatni dzień wolności w każdym miejscu. Tak zorganizowany Wieczór Panieński będzie pięknym wspomnieniem na długie lata dla Przyszłej Żony i koleżanek. 

Gry i zabawy na Wieczór Panieński 14 produktów

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
 • CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Żony ZESTAW (+gadżety)
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CERTYFIKAT+TEST Perfekcyjnej Żony ZESTAW (+gadżety)

  Certyfikat na wieczór dla Przyszłej Panny Młodej, który będzie świetną pamiątką z imprezy. Zestaw zawiera test z zabawnymi pytaniami i zadaniami oraz certyfikat zatwierdzający ich wykonanie. To idealny pomysł na zapewnienie oryginalnej atrakcji podczas Wieczoru Panieńskiego z przyjaciółkami. 

  19,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Bogini Seksu ZESTAW (+gadżety)
  14,98 zł brutto inf zł netto
  CERTYFIKAT+TEST Bogini Seksu ZESTAW (+gadżety)

  Certyfikat z testem na Wieczór Panieński. Doskonały pomysł w jaki można zapewnić atrakcję podczas wieczoru dla Przyszłej Panny Młodej. W komplecie znajduje się test z zadaniami, certyfikat ukazujący ich wykonanie oraz zabawne gadżety. To wyjątkowa pamiątka dla Przyszłej Żony i świetna zabawa dla przyjaciółek. 

  14,98 zł
 • CERTYFIKAT+TEST Królowej Wieczoru Panieńskiego ZESTAW (+stringi+opaska)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CERTYFIKAT+TEST Królowej Wieczoru Panieńskiego ZESTAW...

  Rewelacyjny pomysł na zapewnienie atrakcji podczas Wieczoru Panieńskiego. W skład zestawu wchodzi test wraz z zadaniami oraz certyfikat, który otrzyma Przyszła Panna Młoda po ich ukończeniu. W komplecie znajduje się dodatkowo przepaska na oczy, a także stringi. To świetna zabawa i pamiątka z imprezy z przyjaciółkami. 

  24,98 zł
 • ZDRAPKI zadania dla Panny Młodej 10szt (+certyfikat+prezerwatywa) HIT
  19,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI zadania dla Panny Młodej 10szt (+certyfikat+prezerwatywa) HIT

  Brak kreatywnego pomysłu na gry i zabawy podczas Wieczoru Panieńskiego? Świetnym rozwiązaniem są zdrapki z zabawnymi zadaniami, o których wykonaniu będzie świadczyło otrzymanie certyfikatu. Taka rozrywka z pewnością spodoba się przybyłym przyjaciółkom. Zadania wykonane specjalnie na ostatnią noc wolności Przyszłej Panny Młodej. 

  19,98 zł
 • ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI gra na wieczór panieński dla dziewczyn 20szt MUST HAVE

  Zdrapki na Wieczór Panieński to wspaniała zabawa na całą noc. Podejmijcie wyzwanie i bawcie się realizując poszczególne zadania. Element niespodzianki zapewni dodatkowe emocje dzięki czemu gra będzie jeszcze ciekawsza. 

  24,98 zł
 • GRA na panieński Alko-Wyzwanie PODEJMUJECIE?
  7,98 zł brutto inf zł netto
  GRA na panieński Alko-Wyzwanie PODEJMUJECIE?

  Rewelacyjna gra na imprezę dla Przyszłej Panny Młodej w postaci alko-wyzywania! Z racji tego, że gry alkoholowe są aktualnie popularnym sposobem na zapewnienie rozrywki to Wieczór Panieński będzie zorganizowany modnie i na topie. Pozwoli zintegrować obecne przyjaciółki i sprawi, że pozostaną w świetnym humorze przez cały wieczór.

  7,98 zł
 • GRA na panieński Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą?
  7,98 zł brutto inf zł netto
  GRA na panieński Kto Najlepiej Zna Pannę Młodą?

  Rewelacyjny pomysł na zabawę sprawdzającą kto najlepiej zna Przyszłą Pannę Młodą! To idealna atrakcja, aby rozbawić przyjaciółki podczas Wieczoru Panieńskiego i zapewnić im niezapomniane wspomnienia na długie lata. W tak zabawny sposób będą mogły sprawdzić w jakim spotkaniu znają Pannę Młodą!

  7,98 zł
 • GRA na panieński Test Przedmałżeński NIEZBĘDNY!
  7,98 zł brutto inf zł netto
  GRA na panieński Test Przedmałżeński NIEZBĘDNY!

  Oryginalna zabawa w formie Testu Przedmałżeńskiego. Jedną część zadań wykonuje Przyszły Pan Młody, a drugą Przyszła Panna Młoda podczas swojego Wieczoru Panieńskiego. W tak zabawny sposób można sprawdzić czy para faktycznie do siebie pasuje. Będzie świetnym wspomnieniem dla uczestników imprezy. 

  7,98 zł
 • GRA na panieński Wiedza o sobie nawzajem MUST HAVE
  7,98 zł brutto inf zł netto
  GRA na panieński Wiedza o sobie nawzajem MUST HAVE

  Jak dowiedzieć się czy Przyszła Para Młoda faktycznie do siebie pasuje? Rewelacyjna gra w postaci kart z pytaniami sprawdzającymi jak dobrze znają się Przyszli Małżonkowie. Zestaw po jednej stronie zawiera pytania dotyczące Pana Młodego, a po drugiej Panny Młodej. To świetny sposób na rozbawienie przyjaciółek podczas Wieczoru Panieńskiego. 

  7,98 zł
 • GRA Panieński Pościg GWARANCJA SZALONEJ ZABAWY! 2 KARTY!
  9,98 zł brutto inf zł netto
  GRA Panieński Pościg GWARANCJA SZALONEJ ZABAWY! 2 KARTY!

  W jaki sposób zintegrować dziewczyny obecne na Wieczorze Panieńskim? Doskonałym rozwiązaniem jest gra Panieński Pościg. Zestaw zawiera 2 karty, które dzielą przyjaciółki na drużynę Przyszłej Panny Młodej i drużynę Świadkowej. Rywalizacja z pewnością będzie zacięta, a wrażenia z wieczoru niezapomniane!

  9,98 zł
 • GRA na panieński Co Masz w Torebce? KTO WYGRA?
  4,98 zł brutto inf zł netto
  GRA na panieński Co Masz w Torebce? KTO WYGRA?

  Rewelacyjna zabawa na Wieczór Panieński! Gra Co Masz w Torebce? pozwoli zintegrować dziewczyny i doskonale sprawdzi się podczas organizacji babskich imprezek! Taki pomysłowy sposób na rozrywkę polepszy atmosferę wieczoru, a obecne przyjaciółki będą w świetnym humorze do końca imprezy.

  4,98 zł
 • ZESTAW 6 najlepszych gier na panieński OKAZJA -20%
  38,98 zł brutto inf zł netto
  ZESTAW 6 najlepszych gier na panieński OKAZJA -20%

  Rewelacyjny zestaw gier i zabaw, którymi możesz urozmaicić Wieczór Panieński! W skład zestawu wchodzi 6 rodzajów gier. Karty wykonane na wysokiej jakości papierze, które pięknie zaprezentują się podczas imprezy. Z takimi atrakcjami Wieczór Panieński będzie niezapomniany i z pewnością bardzo oryginalny.

  38,98 zł
 • ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  ANKIETY na panieński Porady i życzenia Rosegold 5szt

  Wspaniała zabawa na Wieczór Panieński dostarczy wiele rozrywki na organizowanej imprezie. Karty udekorowano tematyczna grafiką pierścionka zaręczynowego. Na kartach umieszczono ciekawe wyzwania, które na pewno spodobają się wszystkim dziewczynom. 

  9,98 zł
 • ZDRAPKI bez cenzury Zadania i pytania 20szt
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKI bez cenzury Zadania i pytania 20szt

  Gra imprezowa +18 z pikantnymi pytaniami i zadaniami bez cenzury. Wykonana w postaci kompletu zdrapek i ukrytych pod nimi pytań i zadań. Będzie idealną atrakcją na 18, 30 oraz 40 urodziny.

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Gry i zabawy na wieczór panieński

Wieczór panieński jest doskonałą okazją do zabawy w gronie najbliższych kobiet. Wkrótce wychodzisz za mąż i planujesz wyprawić tego rodzaju imprezę? A może szykujesz przyjęcie dla swojej przyjaciółki? Każda organizatorka podobnego wydarzenia powinna zadbać o atrakcje i rozrywki, które pozwolą wszystkim uczestniczkom zintegrować się oraz świetnie bawić! Gry, testy i zabawy stworzone specjalnie z myślą o wieczorze panieńskim pełne są ciekawych pytań oraz wyzwań, które rozruszają każde towarzystwo. Przyjaciółki przyszłej Panny Młodej na pewno z chęcią wezmą w nich udział, a rezultaty zapewnią Wam cudowne wspomnienia na całe życie. Bez względu na to, czy impreza ma odbyć się w klubie, pubie czy zaciszu domu, nasze gry sprawdzą się na niej doskonale. 

Zdrapki z zadaniami oraz “Prawda czy wyzwanie”

Zabawa w “Prawdę czy wyzwanie” chyba nikomu nie jest obca. Podczas wieczoru panieńskiego możecie sobie przypomnieć szkolne czasy, kiedy grało się w nią naprawdę często. Wykorzystaj do tego zestaw bilecików i zdrapek, które własnoręcznie należy nakleić na papier. Dzięki temu na karnetach można umieścić samodzielnie wymyślone zadania oraz pytania. Taki pomysł z całą pewnością spodoba się pozostałym uczestniczkom wieczoru panieńskiego. Świetną rozrywką na tego rodzaju imprezę są także bileciki z zadaniami dla przyszłej Panny Młodej. To zestaw poleceń ukrytych pod złotymi zdrapkami, które w trakcie zabawy wykonać musi sprawczyni całego zamieszania. Na odwrocie bilecików należy zaznaczyć, czy zadanie zostało zaliczone. Karnety zdobione są bardzo kobiecym motywem z kwiatami, który oczaruje przyszłą Pannę Młodą.

Zabawa na Panieński ze zdrapkami dla Panny Młodej
Zabawa na Panieński ze zdrapkami dla Panny Młodej 

Gry i ankiety dla uczestniczek wieczoru panieńskiego

Jakie jeszcze gry przygotowaliśmy na tę okazję? Panieński Pościg to fenomenalna zabawa, która pozwoli się Wam zintegrować oraz zaangażować wszystkie uczestniczki imprezy. Zestaw do gry składa się z dwóch kart w intensywnie różowym kolorze, na których znajdują się zadania do wykonania. Musicie podzielić się na dwie drużyny - jedną pod wodzą przyszłej Panny Młodej i drugą ze Świadkową na czele - a następnie przystąpić do wykonywania poleceń. Wykonanie każdego zadania należy udokumentować, a wygra ta drużyna, która jako pierwsza zaliczy wszystkie punkty! Chcecie nieco rozluźnić atmosferę? W takim razie zagrajcie w Alko-Wyzwanie. W tej zabawie czytacie kolejno zdania rozpoczynające się od słów “Pij, jeśli…”. Dziewczyny, których dotyczy to zdanie, muszą wypić ustaloną wcześniej ilość danego alkoholu. To jak, która z Was jest najbardziej wytrwała?

Gra na Wieczór Panieński - Kto najlepiej zna Pannę Młodą?
Gra na Wieczór Panieński - Kto najlepiej zna Pannę Młodą?

Testy z certyfikatami dla przyszłej Panny Młodej

Doskonałą rozrywką na wieczór panieński są także ankiety dla przyszłej Panny Młodej. Test Perfekcyjnej Żony to zestaw pytań dotyczących prostych domowych czynności oraz przyszłego męża Twojej przyjaciółki. Urządźcie jej quiz i sprawdźcie, jak dobrze jest przygotowana do swojej nowej roli. Przy niektórych punktach wymagane są akcesoria przydatne do wykonania krótkich zadań. Po zaliczeniu wszystkich poleceń i udzieleniu odpowiedzi na pytania możecie wręczyć przyszłej Pannie Młodej podpisany przez Was certyfikat. Będzie on cudowną pamiątką z wieczoru panieńskiego. Obie karty wykonane zostały z grubego papieru zdobionego autorskim motywem, który oczaruje przyszłą Perfekcyjną Żonę. Wśród naszych zabaw znajdziesz także test na Boginię Seksu czy Królową Wieczoru Panieńskiego. Każdy z nich zapewni Wam mnóstwo śmiechu w czasie imprezy.

Test z certyfikatem na Panieński Bogini seksu z gadżetami
Test z certyfikatem na Panieński Bogini seksu z gadżetami