Nowe produkty

Ostatnie posty

WYBIERZ STYL NA PANIEŃSKI

WYBIERZ STYL NA PANIEŃSKI dla Przyszłej Panny Młodej i przyjaciółek! W jakim stylu zorganizować Wieczór Panieński? Coraz częściej spotykane są uroczystości z motywem przewodnim, który pozwala wczuć się w określony klimat imprezy. Z naszymi dekoracjami stworzysz wyjątkową atmosferę ostatniego wieczoru wolności Przyszłej Żony. Wieczór Panieński w stylu rustykalnym, botanicznym, boho to absolutny trend! Organizowanie przyjęcia będzie czystą przyjemnością, w szczególności w wybranej tematyce Wieczoru Panieńskiego. Rewelacyjny pomysł, aby sprawić wszystkim niespodziankę! 

WYBIERZ STYL NA PANIEŃSKI  

Podkategorie

  • Rustykalny Wieczór Panieński

    Rustykalny Wieczór Panieński z kwiatowym wianuszkiem to elegancka kolekcja dekoracji na imprezę. Elementy serii zdobione wianuszkiem z kwiatów oraz imieniem Panny Młodej i datą to doskonały wybór. Jeśli organizujesz Wieczór Panieński w stylu rustykalnym skorzystaj z Naszych propozycji. Personalizowane plakaty, księga gości czy topper na tort pozwolą przygotować spójną aranżację przyjęcia. Pasujące serwetki, talerzyki czy kubeczki prezentują się wspaniale w połączeniu z rustykalnym wianuszkiem.

  • Botaniczny Wieczór Panieński

    Botaniczny Wieczór Panieński to atrakcyjnie prezentujący się styl, dzięki któremu wykonasz idealną aranżację przyjęcia. Kolory zieleni oraz dekoracje z motywami kwiatów stworzą wyjątkową atmosferę uroczystości. Złote ozdobne dodatki spowodują, że stół imprezowy będzie prezentował się niezwykle elegancko. Nie można zapominać jednak o upominku dla Przyszłej Panny Młodej! W naszym sklepie internetowym znajdują się prezenty spersonalizowane, które z pewnością zadowolą Przyszłą Żonę. Boxy w stylu botanicznym zachwycą każdego. Księga gości, balony oraz pozostałe gadżety podkreślą charakter i styl wieczoru. Wieczór Panieński to idealny czas, aby wznieść toast za ostatni wieczór wolności przyjaciółki! Aktualnie jeden z najmodniejszych trendów! 

Wybierz styl na panieński

Motyw przewodni przyjęcia to niezwykle ważny element planowania każdego rodzaju uroczystości. Dzięki niemu wszystkie elementy wystroju oraz gadżety mogą perfekcyjnie do siebie pasować, tworząc spójną i jedyną w swoim rodzaju aranżację. Wszyscy goście zaproszeni na tego rodzaju przyjęcie niewątpliwie będą oczarowani świetnym zorganizowaniem i na długo zapamiętają tak stylową imprezę. Z powodzeniem możesz w taki sposób przygotować również wieczór panieński. Planujesz własne przyjęcie? A może odpowiadasz za organizację imprezy dla bliskiej przyjaciółki, siostry bądź innej krewnej? W takim razie obowiązkowo zadbaj o odpowiedni wystrój mieszkania czy wynajętego domku. Wszystkie dziewczyny obecne na wieczorze panieńskim docenią wysiłek i energię włożone w zaaranżowanie wnętrza. Nie masz pojęcia, w jakim stylu najlepiej przygotować taką imprezę? Nic prostszego! Skorzystaj z jednej z naszych autorskich kolekcji, a z łatwością stworzysz fenomenalny wystrój. W skład każdej serii wchodzą dekoracje stołu i sali, a także liczne dodatki i akcesoria, dzięki którym całość będzie niezwykle atrakcyjna. 

Botaniczny Wieczór Panieński

Styl botaniczny to niesamowicie popularny motyw podczas przyjęć w tym sezonie. Nawiązania do natury, eleganckie grafiki i gustowne wykonanie kolekcji Botaniczny sprawiają, że jest ona rewelacyjną propozycją na wieczór panieński. Motywem nowoczesnego wieńca złożonego z geometrycznych kształtów oraz liści eukaliptusa w zielono-złotej kolorystyce zdobione są między innymi upominki dla gości. Bańki mydlane, lizaki czy mini butelki z musującym winem dla przyjaciółek to produkty, które doskonale nadają się na podarunki dla uczestniczek wieczoru panieńskiego. Botaniczną grafikę posiada także personalizowany plakat do dekoracji sali na panieński czy tabliczce z ramką, którą ustawić można na uroczystym stole. Do aranżacji wnętrza wykorzystać można również balony w kolorach bieli, złota i zieleni, nastrojowe świece czy serwetki. Na butelkach z alkoholem zawieś ozdobne karneciki z napisem “Za zdrowie Wasze i nasze”, dzięki czemu goście chętnie wzniosą toast za przyszłą Pannę Młodą i jej partnera. Do motywu przewodniego dopasować można też prezenty: księgę pamiątkową na wpisy i zdjęcia czy box z kosmetykami, słodyczami, alkoholem bądź symbolicznymi drobiazgami. 

Serwetki na Wieczór Panieński z botanicznym wzorem
Serwetki na Wieczór Panieński z botanicznym wzorem

Botaniczna czekoladka na Wieczór panieński z imieniem i datą
Botaniczna czekoladka na Wieczór panieński z imieniem i datą