Nowe produkty

Ostatnie posty

Drink Bar na Panieński: szampany i słomki

Drink Bar na Panieński: szampany i słomki
Mini szampany i wina musujące to aktualny trend podczas Wieczoru Panieńskiego. Jak podziękować Przyjaciółkom za Wieczór Panieński? Pięknie wyglądające buteleczki z alkoholem pozwolą w modny sposób wznieść toast za Przyszłą Pannę Młodą, a etykiety z personalizacją podkreślą charakter tego wieczoru. Na tak ważną okazję większość kobiet korzysta z usług barmana, lecz z takimi akcesoriami możecie samodzielnie tworzyć swoje ulubione drinki. Banery do drink baru oraz pomysłowe gadżety jeszcze bardziej nastroją do zabawy, a toastów nie będzie końca!

Drink Bar na Panieński: szampany i słomki 45 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Rosegold Flowers ZE SŁOMKĄ
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Rosegold Flowers ZE SŁOMKĄ

  Pyszne różowe wino musujące to idealny prezent na imprezę. Butelka alkoholu zdobiona jest różową wstążką oraz naklejką z personalizacją, która z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. To doskonały dodatek do drink baru podczas Wieczoru Panieńskiego, który pozwoli Przyszłej Pannie Młodej wznieść toast wraz z przyjaciółkami. 

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Rosegold ZE SŁOMKĄ
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Rosegold ZE SŁOMKĄ

  Elegancka mała butelka wina musującego, to świetny pomysł na wzniesienie toastu za Przyszłą Pannę Młodą. Wino dekorowane jest naklejką z personalizacją, datą wieczoru, piękną grafiką oraz różową wstążką. Tak przyozdobiony prezent pięknie zaprezentuje się podczas Wieczoru Panieńskiego.  

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Różowe Kwiaty ZE SŁOMKĄ
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Różowe Kwiaty ZE SŁOMKĄ

  Luksusowe małe wino musujące dekorowane spersonalizowaną naklejką oraz piękną grafiką. To rewelacyjny pomysł, aby uczcić wraz z przyjaciółkami Wieczór Panieński. Wspaniale musujący alkohol pozwoli wznieść toast za Przyszłą Pannę Młodą i udane małżeństwo. Taka butelka może stać się także świetną ozdobą drink baru.

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Botaniczny (+słomka+wstążka)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Botaniczny (+słomka+wstążka)

  Personalizowane małe wino musujące to rewelacyjny dodatek do drink baru podczas Wieczoru Panieńskiego. Tak pyszne wino pozwoli wraz z przyjaciółkami na wzniesienie toastu za Przyszłą Pannę Młodą i udane małżeństwo. Elegancka butelka w złotych kolorach pięknie prezentuje się na stole imprezowym. 

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Dark (+słomka+wstążka)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE Premium Z IMIENIEM 200ml Dark (+słomka+wstążka)

  Przepyszne wino musujące idealnie sprawdzi się podczas Wieczoru Panieńskiego. Pozwoli wraz z przyjaciółkami wznieść toast za Przyszłą Pannę Młodą. Dzięki elegancko wyglądającej złotej butelce oraz naklejce z personalizacją będzie to rewelacyjny dodatek na imprezę. Słomka, która jest dołączona do każdej butelki oraz złota wstążka wspaniale dopełnią całość. 

  24,98 zł
 • WINO półsłodkie czerwone na panieński Z IMIENIEM Rosegold (+wstążka+słomka)
  15,98 zł brutto inf zł netto
  WINO półsłodkie czerwone na panieński Z IMIENIEM Rosegold...

  Personalizowane pyszne wino musujące to rewelacyjny dodatek na wieczór panieński. Półsłodkie wino musujące z piękną etykietą pozwoli w oryginalny sposób wznieść toast za Przyszłą Pannę Młodą i jej ślub. Mini butelki to również rewelacyjny pomysł na upominki dla dziewczyn obecnych na wieczorze panieńskim.

  15,98 zł
 • WINO półsłodkie czerwone Z IMIONAMI Różowe Kwiaty (+wstążka+słomka)
  15,98 zł brutto inf zł netto
  WINO półsłodkie czerwone Z IMIONAMI Różowe Kwiaty (+wstążka+słomka)

  Mała butelka półsłodkiego wina musującego, która pozwoli Wam wznieść toast za przyszłą Pannę Młodą. Do każdej butelki dołączona jest słomka, która umożliwia wypicie wina w każdym miejscu. Butelka dekorowana naklejką z imieniem Panny Młodej i datą. 

  15,98 zł
 • PROSECCO na panieński Z IMIENIEM 200ml (+słomka+wstążka)
  21,98 zł brutto inf zł netto
  PROSECCO na panieński Z IMIENIEM 200ml (+słomka+wstążka)

  Luksusowa mała butelka z Prosecco rewelacyjnie sprawdzi się na Wieczorze Panieńskim. Do każdej butelki dołączona jest słomka, która pozwoli na wzniesienie toastu w dowolnym miejscu wraz z przyjaciółkami za udane małżeństwo Przyszłej Panny Młodej. Będzie idealnym upominkiem dla każdej uczestniczki wieczoru.

  21,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml NA PANIEŃSKI Różowe Kwiaty
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml NA PANIEŃSKI Różowe Kwiaty

  Wyjątkowa propozycja na podziękowanie dla przyjaciółek, za zorganizowanie Wieczoru Panieńskiego. Bezalkoholowe musujące wino to ukłon w stronę osób, które nie mogą pić alkoholu. To świetny upominek, musisz go mieć!

  19,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml NA PANIEŃSKI Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE bezalkoholowe 200ml NA PANIEŃSKI Gałązka Eukaliptusa

  Jak efektownie podziękować Przyjaciółkom za organizację Wieczoru Panieńskiego? Doskonały pomysł to butelki z bezalkoholowym winem musującym o przepysznym smaku, dekorowane naklejką z grafiką gałązki eukaliptusa. To idealny upominek dla przyjaciółek, które nie mogą pić alkoholu. 

  19,98 zł
 • PROSECCO na panieński DOC Brut Z IMIENIEM Edycja Premium Black 200ml
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PROSECCO na panieński DOC Brut Z IMIENIEM Edycja Premium Black 200ml

  Buteleczkę wypełniono wyśmienitym prosecco, które pozwoli wznieść toast za przyszłą Pannę Młodą. Butelkę udekorowano personalizowaną naklejką, dekoracyjną wstążką oraz słomką w kolorze rosegold. Wspaniały dodatek do drink baru na Wieczór Panieński. 

  24,98 zł
 • PROSECCO na panieński Z IMIENIEM Glamour Glitter 200ml (+słomka+wstążka)
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PROSECCO na panieński Z IMIENIEM Glamour Glitter 200ml...

  Jakie upominki wręczyć dziewczynom na Wieczorze Panieńskim? Doskonałym rozwiązaniem są małe buteleczki wina musującego, które w komplecie posiadają dopasowaną słomkę. Na butelce znajduje się dodatkowo personalizowana naklejka z śliczną grafiką. To również idealny dodatek do drink baru. Takie upominki z pewnością oczarują Przyjaciółki. 

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE na wieczór panieński Z IMIENIEM Cava 200ml
  24,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE na wieczór panieński Z IMIENIEM Cava 200ml

  Upominki dla dziewczyn na Wieczór Panieński powinny być pomysłowe i oryginalne. Cudowne buteleczki z winem musującym, które posiadają personalizowane naklejki i dopasowane słomki z pewnością zachwycą wszystkie Przyjaciółki. To genialny dodatek do drink baru. Wino musujące to świetne podziękowanie za organizację Wieczoru Panieńskiego.

  24,98 zł
 • WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki
  19,98 zł brutto inf zł netto
  WINO musujące Freixenet Cava 200ml LUX na upominki UNIWERSALNE

  Pyszne wino musujące Cava Negro na eleganckie podziękowanie dla gości weselnych! Wino umieszczone jest w czarnej butelce co dodaje całości niezwykłego szyku. Buteleczki wina warto rozłożyć przy nakryciach gości czy rozłożyć na stoliku przy wejściu.

  19,98 zł
 • PROSECCO DOC Brut Edycja Premium Black UNIWERSALNE 200ml
  19,98 zł brutto inf zł netto
  PROSECCO DOC Brut Edycja Premium Black UNIWERSALNE 200ml

  Rewelacyjne wino musujące w małej butelce, które świetnie sprawdzi się zarówno na podziękowanie dla gości, a także jako dodatek do drink baru. Wino świetnie wpasuje się do klimatu urodzinowego, weselnego, a nawet Wieczoru Panieńskiego. Możesz ustawić je obok kazdego nakrycia na uroczystym stole lub elegancko na barze. To zdecydowanie hit sezonu. 

  19,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE z naklejką Z IMIENIEM 750ml DUŻE Bride
  39,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE z naklejką Z IMIENIEM 750ml DUŻE Bride

  Duże wino musujące na Wieczór Panieński przyjaciółki pomoże wznieść toast. Personalizowana naklejka z imieniem Przyszłej Żony i datą imprezy sprawia, że butelka to doskonały prezent dla Panny Młodej. Motyw z kolekcji Bride prezentuje się doskonale.

  39,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE z naklejką Z IMIENIEM 750ml DUŻE Rosegold
  39,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE z naklejką Z IMIENIEM 750ml DUŻE Rosegold

  Wina musujące to aktualnie modny dodatek na Wieczór Panieński. Elegancka butelka wraz z spersonalizowaną naklejką idealnie prezentuje się na stole imprezowym i drink barze. Dzięki niemu każdy toast za Przyszłą Pannę Młodą i jej małżeństwo będzie wyjątkowy. Może służyć także jako prezent od przyjaciółek.

  39,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE z naklejką Z IMIENIEM 750ml DUŻE Powiedziałam TAK!
  39,98 zł brutto inf zł netto
  WINO MUSUJĄCE z naklejką Z IMIENIEM 750ml DUŻE Powiedziałam TAK!

  Personalizowane wino musujące to idealny element na Wieczór Panieński. Elegancka butelka w złotych barwach pięknie prezentuje się na stole imprezowym i z pewnością zachwyci przyjaciółki. Dzięki niemu można ze smakiem wznieść toast za Przyszłą Pannę Młodą i Jej udane małżeństwo. 

  39,98 zł
 • WINO z Doliny Róż białe półwytrawne 750ml
  34,98 zł brutto inf zł netto
  WINO z Doliny Róż białe półwytrawne 750ml

  Wyborne białe wino z bułgarskiej Doliny Róż to wspaniały upominek dla bliskiej osoby. Wspaniały prezent pozwoli podarować wielbicielce wybornych smaków chwile beztroskiej przyjemności. Znakomite wino umieszczono w butelce udekorowanej naklejką z dekoracyjną grafiką delikatnych kwiatów. 

  34,98 zł
 • WINO z Doliny Róż różowe półsłodkie 750ml
  34,98 zł brutto inf zł netto
  WINO z Doliny Róż różowe półsłodkie 750ml

  Wyborne różowe wino półsłodkie zabierze każdego kto go skosztuje w zmysłową podróż do bułgarskiej Doliny Róż. Wyborny trunek znakomicie pasuje jako dodatek ciast, lodów czy owoców. Znakomity upominek dla każdej wielbicielki luksusu.  

  34,98 zł
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Zapach Piwonii
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Zapach Piwonii

  Pomysłowy dodatek na Wieczór Panieński w postaci personalizowanych buteleczek. Kacówki można napełnić dowolnym alkoholem i w ten sposób wznieść toast za Przyszłą Pannę Młodą i udane małżeństwo. Taki element z pewnością zachwyci wszystkie dziewczyny obecne na imprezce.  

  6,98 zł
 • KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Powiedziałam TAK
  6,98 zł brutto inf zł netto
  KACÓWKA Z IMIENIEM na panieński 100ml Powiedziałam TAK

  Szklana kacówka to idealny element na Wieczór Panieński. Buteleczki z naklejką z imieniem Przyszłej Panny Młodej oraz datą imprezy świetnie podkreślą charakter wieczoru. Dzięki ich oryginalności każdy toast będzie wyjątkowy. Będą uroczym upominkiem dla przyjaciółek przybyłych na imprezkę. 

  6,98 zł
 • TORBY na Prosecco i prezenciki dla dziewczyn 6szt
  23,98 zł brutto inf zł netto
  TORBY na Prosecco i prezenciki dla dziewczyn 6szt

  Brak pomysłu na oryginalne zapakowanie prezentów dla przyjaciółek przybyłych na Wieczór Panieński? Genialnym pomysłem będą torby na mini butelkę z Prosecco. Piękne kolory różu i złota prezentują się elegancko i modnie, a metaliczny napis Sparkle like Prosecco dodatkowo oczaruje każdą z dziewczyn. 

  23,98 zł
 • WORECZKI bawełniane na wino/alkohol Cheers ROSEGOLD 5szt
  59,98 zł brutto inf zł netto
  WORECZKI bawełniane na wino/alkohol Cheers ROSEGOLD 5szt

  Eleganckie bawełniane woreczki to idealny pomysł na zapakowanie butelki wina lub innego alkoholu w ramach podziękowań. To wspaniała propozycja, aby z klasa wyrazić swoją wdzięczność. Tak wręczone prezenty na pożegnanie z pewnością zachwycą i oczarują wszystkich gości.

  59,98 zł
 • KIELISZKI do szampana bezbarwne z brokatem 8szt
  28,98 zł brutto inf zł szt netto
  KIELISZKI do szampana bezbarwne z brokatem 8szt
  1 Recenzje

  Bezbarwne kieliszki ozdobione złotym brokatem to fantastyczna propozycja na każde przyjęcie! Plastikowe kieliszki są bezpieczne i praktyczne - nie stłuką się.

  28,98 zł
 • BALON foliowy Kieliszek 28x80cm ZŁOTY
  8,98 zł brutto inf zł netto
  BALON foliowy Kieliszek 28x80cm ZŁOTY

  Foliowy balon metalizowany w kształcie kieliszka do szampana, sprawdzi się podczas zabawy sylwestrowej! W restauracji warto zadbać o odpowiednie sylwestrowe dekoracje, balon z napisem "Cheers" idealnie pasuje do tej okoliczności. Balon foliowy może być wypełniony helem lub powietrzem.

  8,98 zł
 • BANER biało-złoty Drink Bar DUŻY FORMAT
  9,98 zł brutto inf zł netto
  BANER biało-złoty Drink Bar DUŻY FORMAT

  Dekoracja ślubna w postaci eleganckiego baneru z napisem "DRINK BAR" skutecznie wskaże drogę gościom uroczystości. Uniwersalny biało-złoty baner Drink Bar to świetna propozycja na wesele. Baner pozwoli gościom z daleka odnaleźć drogę do drink baru!

  9,98 zł
 • SŁOMKI papierowe Diamenty rosegold 6szt
  9,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe Diamenty rosegold 6szt

  Papierowe słomki to wspaniały dodatek na wieczór panieński. Do dekoracji użyto diament w modnym kolorze rosegold. Wspaniały dodatek pozwoli w efektowny sposób zaserwować drinki dziewczynom na wieczorze panieńskim.

  9,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne ROSEGOLD
  9,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe metaliczne EKO 24szt ROSEGOLD Mega Paczka

  Metaliczne, papierowe słomki w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Modny dodatek który ożywi każdą dekoracje stołu. Doskonale komponuje się z innymi elementami kolekcji.

  9,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne EKO 24szt ZŁOTE Mega Paka
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe metaliczne 10szt ZŁOTE

  Słomki papierowe w metalicznym, złotym odcieniu to niezwykle modna propozycja praktycznej dekoracji na Roczek i Urodzinki dzieci. Papierowe słomki w złotym odcieniu idealnie wpasują się do każdej aranżacji zastawy stołowej. Słomki są papierowe, dlatego to ekologiczny wybór na produkt jednorazowego użytku. 

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe białe ZŁOTE GWIAZDKI 10szt
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe białe ZŁOTE GWIAZDKI 10szt

  Papierowe słomki białe w delikatne, złote gwiazdki to wspaniała, imprezowa dekoracja na każde przyjęcie! Słomki świetnie nadadzą się do spożywania zimnych napojów. Słomki Złote Gwiazdki cudownie wpasują się w każdą aranżację.

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe w paski 10szt SREBRNE
  4,00 zł brutto inf zł netto 4,98 zł
  Wyprzedaż!
  SŁOMKI papierowe w paski 10szt SREBRNE

  Słomki papierowe w srebrno-białe paski to szykowna propozycja na przyjęcia! Słomki papierowe to wspaniała alternatywa do słomek plastikowych. Połączenie srebra i bieli nadaje słomkom nuty elegancji. Słomki papierowe w paski pozwolą Ci dopełnić swoją aranżację zastawy stołu na przyjęcie. 

  4,98 zł 4,00 zł
 • SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe kraft EKO 10szt

  Słomki papierowe kraftowe to genialna dekoracja na Urodzinki i Roczek dzieci. Słomki to praktyczna i efektowna dekoracja, która świetnie sprawdzi się na przyjęciach boho, eko. Słomki papierowe to ekologiczny wybór na dodatek jednorazowego użytku, dlatego idealnie sprawdzi się na imprezki dla dzieci. 

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe EKO biodegradowalne CZARNE 12szt
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe EKO biodegradowalne CZARNE 12szt

  Słomki to doskonały dodatek do każdego przyjęcia i imprezki. Biodegradowalne słomki w czarnym kolorze świetnie sprawdzą się na urodziny, panieński i wiele wspaniałych okazji. Idealne do zimnych napojów i drinków. 

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe Pastelowe 10szt MIX
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe Pastelowe 10szt MIX
  2 Recenzje

  Słomki papierowe do napojów to niezbędny element każdego przyjęcia. Wykonane z papieru są w pełni ekologiczne, dlatego bez obawy możecie wykorzystać je na Waszym przyjęciu na Roczek i Urodzinki dzieci. 

  4,98 zł
 • SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE
  4,98 zł brutto inf zł netto
  SŁOMKI papierowe metaliczne paski 10szt ZŁOTE

  Słomki papierowe metaliczne w paski złote to dodatek niezbędny na przyjęcia! Słomki świetnie nadają się do popijania napojów na imprezie. Zdobienie słomek w kolorach złota i bieli nadaje im fantastycznej nuty elegancji i szyku. 

  4,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 45 elementów

Drink bar na panieński: szampany i słomki

Na wieczorze panieńskim z całą pewnością nie może zabraknąć kolorowych drinków oraz toastów wznoszonych za przyszłą Pannę Młodą. To doskonały sposób na uatrakcyjnienie zabawy i zintegrowanie wszystkich uczestniczek przyjęcia. Aby dziewczyny szczególnie chętnie korzystały z przygotowanego alkoholu i chłodnych napojów, możesz przygotować drink bar w unikalnym stylu. Stoisko z drinkami bez dwóch zdań spodoba się wszystkim przyjaciółkom przyszłej Panny Młodej, a przy tym urozmaici nieco wystrój całego wnętrza. Z powodzeniem możesz zorganizować je podczas wieczoru panieńskiego organizowanego we własnym mieszkaniu czy wynajętym domku za miastem. Jakie produkty przydadzą się do stworzenia drink baru na tego rodzaju imprezę?

Alkohol do drink baru na wieczór panieński

W naszej ofercie znajdziesz butelki z wyśmienitym winem musującym zaprojektowane specjalnie z myślą o wieczorze panieńskim. Spora część z nich zdobiona jest personalizowaną etykietą z autorskim motywem, który z pewnością uatrakcyjni Twój drink bar. Mini butelki ze słomką przymocowaną satynową wstążką w dopasowanym kolorze to uroczy dodatek na imprezę, przy użyciu którego można wznieść uroczysty toast. Rosegold Flowers, Różowe Kwiaty czy Dark to niezwykle kobiece motywy, które doskonale wpisują się w klimat wieczoru panieńskiego. W podobny sposób zaprojektowane zostały duże butelki z winem na panieński. Ustaw je w drink barze, a uczestniczki przyjęcia z ogromną chęcią poczęstują się nim w czasie zabawy. 

Mini wino musujące ze słomką i personalizowanym bilecikiem na Panieński
Mini wino musujące ze słomką i personalizowanym bilecikiem do drink baru

Kolorowe słomki i naczynia na wieczór panieński

Do swojego drink baru dokupić możesz również kolorowe słomki z grubego papieru. To eko propozycja, po którą goście na przyjęciu sięgną z przyjemnością. Metaliczne słomki w odcieniu złota bądź rosegold przyciągają wzrok i fenomenalnie się prezentują. Będą wyrazistym dodatkiem do drinków, który na pewno spodoba się wszystkim dziewczynom zebranym na imprezie. A może Ty lub któryś z Twoich bliskich przygotowujecie własnej roboty alkohol w domowym zaciszu? Możesz śmiało podać takie wino, nalewkę czy inny trunek w czasie wieczoru panieńskiego! Rozlej alkohol do niewielkich buteleczek z etykietami i ustaw je w drink barze. Personalizowane kacówki to także doskonały pomysł na podziękowania dla gości, które na długo pozostaną w pamięci obdarowanych osób.

Personalizowana kacówka na wieczór panieński z naklejką
Personalizowana kacówka na wieczór panieński z naklejką 

Dekoracje do drink baru na panieński

Koniecznie zadbaj też o gustowne dekoracje, którymi ubierzesz swój drink bar! Złoty baner z ozdobnymi literami “Bubbly Bar” to doskonały sposób na to, aby stylowo wyeksponować stoisko z alkoholem. Do kompletu koniecznie dokup również foliowe balony w kształcie kieliszków. Ich złoty, metaliczny odcień sprawia, że obok takiej dekoracji ciężko przejść obojętnie. Na balonach dodatkowo nadrukowany jest motyw gwiazdek imitujących rozbłyski światła oraz słowo “Cheers”. Napełnij je powietrzem lub helem, a następnie zawieś w dobrze widocznym miejscu bądź wykorzystaj jako gadżet do pamiątkowej sesji zdjęciowej z wieczoru panieńskiego! Uczestniczki przyjęcia niewątpliwie będą zachwycone taką aranżacją. 

Balony w kształcie kieliszków z napisem Cheers do drink baru na imprezę
Balony w kształcie kieliszków z napisem Cheers do drink baru na imprezę