Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Wieczór Panieński

Co kupić Przyjaciółce na Wieczór Panieński? Najpiękniejsze prezenty dla Przyszłej Panny Młodej. Elegancki box prezentowy z personalizowanymi życzeniami. Oryginalny prezent, który będzie wyjątkową pamiątką dla Przyjaciółki. Zestaw gotowy do wręczenia, to idealny pomysł, doskonale skomponowane elementy ucieszą każdą kobietę. Butelka luksusowego wina musującego w stylowej skrzyni pozwoli Wam wznieść toast za nową drogę życia Przyszłej Żony. Kupując prezent z Naszego sklepu idealnie trafisz w gust Przyszłej Panny Młodej. Bransoletka na szczęście to szczególny sposób podkreślenia Waszej przyjaźni. 

Prezenty na Wieczór Panieński 67 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Zestaw prezentowy na Wieczór Panieński pozwoli podarować przyszłej Pannie Młodej odrobinę luksusu. W pudełeczku umieszczono szlafroki, zapachową świeczkę, sól do kąpieli z nabierakiem, butelkę wina musującego. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowana wstążką. 

  299,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA...
  1 Recenzje

  Luksusowy zestaw prezentowy na Wieczór Panieński pozwoli Pannie Młodej zrelaksować się przed ślubem. W eleganckim pudełeczku umieszczono zapachową świecę, szlafrok, ręcznie robioną czekoladę, słodkie krówki oraz suszone płatki róż. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowana wstążka prezentowa. 

  299,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe...

  Elegancki zestaw prezentowy na Wieczór Panieński dla przyszłej Panny Młodej. W eleganckim pudełeczku umieszczono butelkę wybornego wina, słodkie krówki, fiolkę z suszonymi płatkami róż, paczkę kawy oraz herbaty. Wieczko pudełka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe...
  1 Recenzje

  Elegancki upominek na Wieczór Panieński dla przyszłej Panny Młodej. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono butelkę wybornego wina, lampion, słodkie krówki, i paczkę znakomitej herbaty. Wieczko zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowana wstążką prezentową. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i...

  Prezent na wieczór panieński dla Przyszłej Panny Młodej to jeden z najważniejszych elementów tej wyjątkowej nocy. Wyraża on wsparcie, najszczersze życzenia oraz podziękowania za to, że możecie towarzyszyć Pannie Młodej w tym wydarzeniu. Notatnik pozwoli zaplanować jej ostatnie rzeczy na wesele i jeszcze lepiej się do niego przygotować.

  179,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prezent na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej to tradycja, aby uhonorować Pannę Młodą w wyjątkowy sposób. Zestaw słodkości oraz aromatyczna herbata i kawa uspokoją Pannę Młodą przed jej wielkim dniem. Jest to też dobra okazja do wypicia ostatniej kawy ze świadkową i pozbycie się wszelkiego stresu.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prezent na panieński dla Panny Młodej to ostatni element na liście rzeczy do zrobienia planując to wielkie wydarzenie. Prezent jest symbolem wsparcia podczas przygotowań i wielkiego okresu wyczekiwania. Zestaw relaksacyjnych pozwoli na moment zapomnieć o zbliżającym się wydarzeniu oraz stresem z nim związanym.

  179,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco i Poradnik
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco i Poradnik

  Elegancki zestaw prezentowy dla Przyszłej Panny Młodej. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wybornego wina, poradnik dla przyszłej żony, paczka znakomitej herbaty, świeczkę zapachowej oraz słodkie pianki. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  279,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Poradnik, szlafrok, wino GIGA BOX
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Poradnik, szlafrok, wino GIGA BOX

  Luksusowy zestaw prezentowy na Wieczór Panieński w słodkim, kobiecym wydaniu. W różowym pudełeczku umieszczono poradnik dla przyszłej żony, biały szlafrok, buteleczkę wina musującego, oraz słodkie pianki. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowana wstążką prezentową.  

  299,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  1 Recenzje

  Elegancki zestaw prezentowy na Wieczór Panieński dla przyszłej Panny Młodej. W eleganckim pudełeczku na czarnym konfetti umieszczono butelkę wybornego wina, różowy szlafrok, zapachową świeczkę oraz słodkie pianki. Wieczko pudełeczka umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami. 

  279,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX
  1 Recenzje

  Piękny prezent na Wieczór Panieński inspirowany Japonią. W pudełeczku umieszczono butelkę znakomitego wina, pałeczki do sushi, znakomitą herbatę, świecę sojową, ciasteczko z wróżbą oraz żurawia z origami. Wieczko pudełeczka dekoruje śliczna karteczka z ozdobną grafiką. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX
  1 Recenzje

  Wyjątkowy zestaw w stylu japońskim to harmonijne połączenie chwili relaksu oraz wspaniałych atrakcji. W zestawie znajdziemy wino oraz malowane pałeczki do sushi, aromatyczna świeca, ciasteczko z wróżbą, znakomita herbata oraz piękna figurka żurawia wykonana z origami. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką kwiatów wiśni. 

  199,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe prezent na panieński Z IMIONAMI 3szt Białe Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe prezent na panieński Z IMIONAMI 3szt Białe Pudełko
  1 Recenzje

  Zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej pozwoli podarować chwile bezcennego relaksu przed Ślubem. W eleganckim pudełeczku umieszczono trzy ekologiczne świece sojowe o zniewalających zapachach. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka.

  139,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe prezent na panieński Z IMIENIEM 3szt Czarne Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe prezent na panieński Z IMIENIEM 3szt Czarne Pudełko

  Elegancki zestaw prezentowy trzech ręcznie robionych świeczek. W pudełeczku umieszczono ekologiczne ręcznie robione świece zapachowe, które pomogą wprowadzić w domu cudowną atmosferę. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z piękną dekoracyjną grafiką. 

  139,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński w skrzyni Z IMIENIEM Wieczorny Relaks LUX
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński w skrzyni Z IMIENIEM Wieczorny Relaks LUX

  Prezent na Wieczór Panieński inspirowany pięknem kwitnących róż. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono szlafrok, świecę zapachową, kubek z imieniem przyszłej Panny Młodej oraz słodkie krówki. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z pięknymi życzeniami.   

  279,98 zł brutto
 • PREZENT na Wieczór Panieński Z IMIENIEM Niezbędnik EKO Pudrowe Kwiaty
  84,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Wieczór Panieński Z IMIENIEM Niezbędnik EKO Pudrowe Kwiaty

  Piękny prezent dla Przyszłej Panny Młodej w naturalnej drewnianej skrzyni. W środku znajduje się koronkowa podwiązka, woreczek na drobiazg, dziecięcy smoczek, świeczka, czekoladki i kostka erotyczna. To wspaniały upominek od koleżanek na Wieczór Panieński. 

  84,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński personalizowany SKRZYNECZKA MĘŻATKI
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński personalizowany SKRZYNECZKA MĘŻATKI

  Prezent na wieczór panieński dla Przyszłej Panny Młodej w drewnianej skrzyneczce. W środku umieszczone zostały pamiątkowe gadżety przydatne w dalszym małżeńskim życiu. Piękna personalizowana karteczka z życzeniami oraz imieniem i datą sprawia, że jest to niesamowita pamiątka.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński SKRZYNECZKA MĘŻATKI uniwersalna
  59,98 zł brutto inf zł szt. netto
  PREZENT na panieński SKRZYNECZKA MĘŻATKI uniwersalna

  Drewniana skrzynia na prezent dla Panny Młodej to idealny upominek na wieczór panieński. Wewnątrz skrzyni znajdują się woreczek na grosik, cukierki, słonik z porcelany, mała świeczka, kostka z pozycjami oraz smoczek. Upominek jest dekorowany uniwersalną karteczką z życzeniami oraz grafiką kwiatów. Panna Młoda na pewno będzie zachwycona.

  59,98 zł brutto
 • PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX

  Piękny pamiątkowy prezent dla Przyszłej Panny Młodej, który wręczycie podczas Wieczoru Panieńskiego. W poradniku zapiszecie porady dla Przyszłej Żony. Taki prezent to doskonały personalizowany upominek, który na pewno rozbawi i wzruszy Przyjaciółkę. 

  44,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem

  Piękny prezent na Wieczór Panieński dla Przyszłej Panny Młodej. Elegancka skrzynka wypełniona materiałowymi kwiatami zawiera kryształową butelkę z Prosecco. To idealny prezent dla Przyjaciółki, która niedługo wyjdzie za mąż. Wieczko zdobi personalizowana karteczka z życzeniami. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z...

  Butelka wina musującego to idealny prezent na Wieczór Panieński. W drewnianej skrzynce znajdziesz materiałowe kwiaty, na których leży wino. To prezent z klasą, spodoba się każdej Przyszłej Pannie Młodej. Skrzynkę można wykorzystać na pamiątki z Panieńskiego. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Zapach Piwonii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej Zapach Piwonii BRANSOLETKA POZŁACANE...

  Idealny prezent na Wieczór Panieński w postaci bransoletki z pozłacanym serduszkiem. Bransoletka będzie pięknie zdobiła rękę Przyszłej Panny Młodej. W skrzyneczce znajduje się karteczka z personalizowanymi życzeniami od przyjaciółek. 

  119,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński bransoletka nieskończoności POZŁACANA Subtelny Róż
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński bransoletka nieskończoności POZŁACANA...

  Wyjątkowy prezent dla przyszłej Panny Młodej na pełen zabawy Wieczór Panieński. Piękna pamiątkowa bransoletka z symbolem nieskończoności pomoże zachować piękne wspomnienia na całe lata. Prezent umieszczono w drewnianym pudełeczku z  wygrawerowanym na wieczku napisem "Dziękujemy". 

  119,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński bransoletka nieskończoności POZŁACANA Zapach Piwonii
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński bransoletka nieskończoności POZŁACANA Zapach...

  Oryginalny prezent dla Przyszłej Panny Młodej od przyjaciółek. Drewniana skrzyneczka, w której znajduje się pozłacana bransoletka ze znakiem nieskończoności oraz woreczek z pysznymi czekoladkami. Całość personalizowana jest karteczką z przepięknymi życzeniami. 

  119,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki...

  Piękny prezent dla Przyszłej Panny Młodej w różowym pudełku. Zestaw zawiera małą butelkę Prosecco oraz mydełka w kształcie makaroników, a to wszystko jest udekorowane pięknymi materiałowymi kwiatami. To luksusowy prezent, który z pewnością zachwyci przyjaciółkę. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Doskonały prezent na Wieczór Panieński od przyjaciółek. Piękny zestaw zawiera kubek z imieniem Panny Młodej, różaną herbatkę, fiolkę z płatkami róż, fiolkę z solą do kąpieli i owocowe cukierki. Ten elegancki box prezentuje się naprawdę z klasą.

  99,98 zł brutto
 • BOX na Panieński z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż
  179,98 zł brutto inf zł netto
  BOX na Panieński z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż

  Wielki box prezentowy wypełniony idealnie skomponowanymi elementami dla Przyszłej Panny Młodej. To idealny do wręczenia prezent podczas Wieczoru Panieńskiego. Taki ekskluzywny upominek ucieszy każdą przyjaciółkę, a wino przyda się do wzniesienia toastu. 

  179,98 zł brutto
 • BOX na Panieński Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  BOX na Panieński Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX

  Ekskluzywny zestaw na Wieczór Panieński. Box prezentowy zawiera wino musujące, fiolkę z płatkami róż, tea light, sól do kąpieli oraz myjkę do ciała. Idealnie sprawdzi się jako prezent od przyjaciółek i z pewnością zrelaksuje Przyszłą Pannę Młodą. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Oryginalny prezent na Wieczór Panieński w dużym, różowym pudełku. W środku znajduje się kubek z imieniem Panny Młodej, świeczka, różana konfitura, 2 słoiczki z miodem, herbata różana oraz słodkości. Zestaw ten zawiera idealne połączenie elementów, które z pewnością przypadnie do gustu Przyszłej Pannie Młodej. To świetny upominek od przyjaciółek przed tak...

  169,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Doskonały prezent dla Przyszłej Panny Młodej w pięknym różowym pudełku. Box prezentowy zawiera różaną herbatę, słoik z konfiturą różaną, dwa słoiczki z miodem, fiolkę z płatkami róż oraz słodkości. Całość prezentu zdobi wstążka oraz karteczka z personalizacją, który jest idealnym upominkiem na Wieczór Panieński. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM na Noc Poślubną
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM na Noc Poślubną

  Piękny prezent na Panieński w drewnianym pudełku z personalizowaną karteczką. W środku znajduje się waniliowa świeca, różowe kajdanki, zapałki oraz pyszne pianki. Całość na pewno spodoba się przyszłej Pannie Młodej.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący

  Pomysłowy prezent na Wieczór Panieński w drewnianej skrzynce. Zestaw zawiera świecę zapachową w szkle, mydełka w kształcie makaroników oraz słodkości w formie pianek. Skrzynka udekorowana jest karteczką z życzeniami oraz personalizacją. To idealny prezent, który można podarować wraz z przyjaciółkami Przyszłej Pannie Młodej.    

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki

  Piękny prezent od przyjaciółek na Wieczór Panieński w drewnianej skrzynce. Box zawiera małą butelkę wina musującego oraz słodkości w formie pianek. Każdy element prezentu posiada naklejkę z motywem kwiatowym oraz personalizację. Taki upominek z pewnością spodoba się Przyszłej Pannie Młodej, a dzięki zawartym w środku elementom poczuje się również...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Elegancki prezent dla Przyszłej Panny Młodej w czarnym pudełku. W środku pudełka znajduje się butelka różowego wina musującego, dwie tabliczki czekolady, fiolka z solą do kąpieli oraz fiolka z płatkami róż. Wszystkie elementy ułożone są na czarnym konfetti, a na wieczku pudełka znajduje się karteczka z życzeniami i personalizacją. Taki zestaw jest...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle...

  Ekskluzywny upominek od przyjaciółek dla Przyszłej Panny Młodej. Piękny czarny box prezentowy zawiera małą butelkę białego wina musującego, świecę zapachową w szkle oraz małe mleczne czekoladki. Swoim eleganckim wyglądem z pewnością oczaruje Pannę Młodą. Prezent będzie idealną pamiątką z Wieczoru Panieńskiego. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX

  Piękny prezent na Wieczór Panieński w czarnym pudełku. W skład zestawu wchodzi świeca zapachowa, fiolka z solą do kąpieli oraz słodkości. Pudełko zdobi wstążka wraz z kartką z życzeniami i personalizacją. Każdy z elementów prezentu z pewnością umili czas Przyszłej Pannie Młodej. 

  89,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów

Prezenty na wieczór panieński

Wybierasz się na wieczór panieński swojej przyjaciółki i chcesz sprawić jej miły prezent? A może w większej grupie planujecie podarować przyszłej Pannie Młodej upominek od wszystkich uczestniczek imprezy? Obowiązkowo sprawdźcie przygotowane przez nas propozycje, wśród których z całą pewnością znajdziecie idealny wariant! Pomysłowe boxy i skrzynki z zestawami prezentowymi, biżuteria, alkohol oraz inne produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby perfekcyjnie wpisywały się w kobiece gusta. Dodatkowo, spora część upominków posiada możliwość personalizacji, dzięki czemu będą osobistymi i niezwykle unikalnymi prezentami. Przyszła Panna Młoda bez dwóch zdań będzie zachwycona tak fantastyczną niespodzianką, która stanie się dla niej także piękną pamiątką z wieczoru panieńskiego.

Poradnik Perfekcyjnej Żony dla Przyszłej Panny Młodej

Album o tytule Poradnik Perfekcyjnej Żony to fantastyczny pomysł na prezent z okazji wieczoru panieńskiego. Śmiało wręczyć go mogą wszystkie uczestniczki imprezy jako jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Księga posiada sztywną oprawę, dzięki czemu prezentuje się estetycznie i jest trwałym upominkiem dla przyszłej Panny Młodej. Wewnątrz albumu znajdują się kartki z ankietami dotyczącymi pożycia małżeńskiego. Każda z dziewczyn obecnych na przyjęciu może udzielić własnych, zabawnych porad, do których przyszła żona bez wątpienia z chęcią zajrzy. Całość efektownie dopełnia modny motyw na okładce w niezwykle kobiecej kolorystyce. Grafika pierścionka zaręczynowego i ozdobny napis doskonale się ze sobą komponują, uatrakcyjniając wygląd prezentu.

Poradnik perfekcyjnej Żony na Wieczór Panieński
Poradnik perfekcyjnej Żony na Wieczór Panieński

Drewniane skrzynki z prezentami na wieczór panieński

W naszej ofercie posiadamy również wyjątkowe zestawy prezentowe pakowane w drewniane skrzynki wypełnione naturalną wełną drzewną. Kosz z mini butelką musującego szampana oraz słodkimi piankami to wyśmienita propozycja, która na pewno przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie. Na wewnętrznej stronie wieka naklejona jest ozdobna kartka z kwiatowym motywem i personalizowanym tekstem. Kapitalnym upominkiem jest też drewniana skrzynka z dwoma przegródkami. W jednej części umieszczony został woreczek z organzy wypełniony czekoladkami, natomiast w drugiej na dekoracyjnej poduszce ułożono bransoletkę z zawieszką w kształcie znaku nieskończoności. To piękny symbol Waszej przyjaźni, który oczaruje obdarowaną osobę.

Prezent na Wieczór Panieński z bransoletką i czekoladkami w drewnianym pudełku
Prezent na Wieczór Panieński z bransoletką i czekoladkami w drewnianym pudełku

Kosze prezentowe na wieczór panieński w boxach

Dużą popularnością cieszą się też boxy prezentowe dla Panny Młodej wykonane z grubej tektury. Na wieku każdego z nich umieszczona jest naklejka z autorskim nadrukiem oraz personalizowanymi życzeniami dla przyszłej Panny Młodej. Pudełka mają różne rozmiary i zawartość, dlatego niewątpliwie uda Ci się wybrać najlepszą opcję dla swojej przyjaciółki! Duży box z aromatyczną herbatą, miodem, słodyczami, zapachową śmiecą, pudełkiem zapałek oraz kubkiem podpisanym imieniem to niezwykle czarujący pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej. Taki komplet przypadnie do gustu każdej kobiecie! Niezwykle szykownie prezentuje się czarne pudełko z dużą zapachową świecą, mini butelką wyśmienitego wina oraz czekoladkami zamkniętymi w woreczku z organzy. Koniecznie sprawdź także inne nasze zestawy i zaskocz swoją przyjaciółkę niepowtarzalnym upominkiem!

Prezent dla Panny Młodej z winem musującym i czekoladami
Prezent dla Panny Młodej z winem musującym i czekoladami