Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Wieczór Panieński

Co kupić Przyjaciółce na Wieczór Panieński? Najpiękniejsze prezenty dla Przyszłej Panny Młodej. Elegancki box prezentowy z personalizowanymi życzeniami. Oryginalny prezent, który będzie wyjątkową pamiątką dla Przyjaciółki. Zestaw gotowy do wręczenia, to idealny pomysł, doskonale skomponowane elementy ucieszą każdą kobietę. Butelka luksusowego wina musującego w stylowej skrzyni pozwoli Wam wznieść toast za nową drogę życia Przyszłej Żony. Kupując prezent z Naszego sklepu idealnie trafisz w gust Przyszłej Panny Młodej. Bransoletka na szczęście to szczególny sposób podkreślenia Waszej przyjaźni. 

Prezenty na Wieczór Panieński 206 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 206 elementów
 • KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie
  69,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie

  Piękny zestaw na Wieczór Panieński! Podarujcie Przyszłej Pannie Młodej wysokiej jakości produkty umieszczone w pudełku z łuby. W środku znajduje się zestaw ze  świeżo paloną kawą, krówkami o smaku śmietanowym oraz świeczką  z wosku sojowego. Cudowne personalizowane życzenia na tle pudrowych kwiatów zachwycą każdą kobietę. 

  69,98 zł
 • KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Słodki Relaks
  69,98 zł brutto inf zł netto
  KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Słodki Relaks

  Słodki Relaks to wspaniały upominek na Panieński! Wręcz przyjaciółce kosz z łuby w którym umieszczono świeżo paloną kawę, krówki o smaku śmietanowym oraz świeczkę z wosku sojowego. Zawartość dopełni personalizowana naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Każda kobieta doceni tak efektowny upominek.  

  69,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Przyjaciółki, Druhny, Panny Młodej spa BD27
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Przyjaciółki, Druhny, Panny...

  Kobiecy zestaw spa zapakowany do dużego boxa w beżowej kolorystyce z nadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Zamów kosz prezentowy przewiązany wstążka z zawieszką. Podaruj na specjalną okazję prezent z jogurtem do ciała, świecami, herbatą, klamrą, płynem od kąpieli oraz olejkiem do ust. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Przyjaciółki, Nauczycielki, Panny Młodej z książką BD29
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Przyjaciółki, Nauczycielki, Panny...

  Szukasz prezentu w stylowej odsłonie dla kobiety? Zamów nasz box w beżowej kolorystyce z produktami wysokiej jakości. Wybieraj pudełko z przewiązaną zawieszką. W zestawie znajduje się: książka, herbata z pąkami róży w szklanym słoiczku, zaparzacz, ceramiczny kubek oraz krem do rąk. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Panny Młodej, Nauczycielki BD25 DUŻY
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Panny Młodej, Nauczycielki BD25...

  Beżowy box z zawieszką wypełniony produktami wysokiej jakości można wręczyć kobiecie na specjalną okazję. Wybieraj upominek z grafiką delikatnych kwiatów w stylowej kolorystyce. Zamów kosz prezentowy z wódką w białej butelce, książką w sztywnej oprawie oraz aromatyczną herbatą. 

  249,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Likier i słodkości

  Prezent na Wieczór Panieński z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z likierem truskawkowym, czekoladą oraz czekoladkami. Podaruj box z oryginalną zawartością Przyszłej Pannie Młodej. Cudowny upominek ozdobiony efektowną wstążką w złotej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Upominek dla Przyszłej Panny Młodej w eleganckiej odsłonie. Podaruj zestaw z ginem, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku oraz czekoladami. Pudełku z oryginalną zawartością można wręczyć podczas Wieczoru Panieńskiego. Zamów prezent z personalizacją na wieczku oraz motywem graficznym różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Elegancki upominek na Wieczór Panieński w boxie wykonanym z grubej tektury. Podaruj zestaw z likierem truskawkowym, świecą w szkle, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Oryginalny prezent można podarować Przyszłej Pannie Młodej podczas przyjęcia. Zamawiaj spersonalizowany box z motywem różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki

  Przepiękny i kobiecy prezent dla niej. Wybieraj upominek zapakowany w tekturowe pudełeczko z grafiką pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z lusterkiem kompaktowym oraz słodkimi i przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj na specjalną okazję upominek udekorowany wstążeczką. 

  29,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa

  Elegancki upominek dla niej zapakowany w pudełeczko wykonane ze sztywnej tektury wysokiej jakości. Zamów prezencik z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Pudełeczko przewiązane jest pasująca wstążką. Kupuj prezent z ręcznie wykonaną zawieszką zapachową z personalizowanym bilecikiem. 

  39,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Francja Elegancja

  Upominek na Wieczór Panieński dla Przyszłej Panny Młodej. Podaruj zestaw z alkoholem, różową świecą w szkle, krówkami o smaku czekoladowym, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Na wieczku umieszczona jest spersonalizowana naklejka z motywem różowych kwiatów. Box udekorowany jest wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie...

  Podaruj upominek z winem bezalkoholowym w boxie z grubej tektury. Wybieraj prezent na Wieczór Panieński dla Przyszłej Panny Młodej. W skład zestawu wchodzi również: świeca zapachowa w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekolady oraz mydełka w kształcie makaroników. Zamawiaj pudełko z oryginalną zawartością. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Upominek na Wieczór Panieński w pudełku prezentowym wykonanym z grubej tektury. Zamów przepiękny prezent z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem w złotej kolorystyce. Spersonalizowany box można podarować Przyszłej Pannie Młodej. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Szukasz prezentu dla Przyszłej Panny Młodej, który można wręczyć na Wieczorze Panieńskim? Wybieraj upominek w różowym boxie z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. W skład zestawu wchodzi: mała butelka wina Cava Negro oraz elegancki kieliszek wykonany ze szkła w czarnej kolorystyce. 

  89,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości

  Upominek na Wieczór Panieński z kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami w oryginalnym opakowaniu, śmietankowymi krówkami oraz materiałowym kwiatem. Podaruj Przyszłej Pannie Młodej kobiecy zestaw z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Wybieraj box udekorowany wstążką. 

  119,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW

  Elegancki zestaw prezentowy z alkoholem oraz słodyczami dla Przyszłe Panny Młodej. Zamów upominek z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Delikatna kolorystyka nawiązuje do charaktery przyjęcia, jakim jest Wieczór Panieński. Wybieraj box ozdobiony złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW

  Upominek dla Przyszłej Panny Młodej w eleganckiej odsłonie. Zamów zestaw prezentowy na Wieczór Panieński z alkoholem, słodkościami oraz kawą mieloną. Box z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie. Wybieraj prezent ozdobiony złotą wstążką. 

  169,98 zł
 • PUDEŁKO dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście na podwiązkę
  19,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście na podwiązkę

  Elegancki pudełko z tektury wysokiej jakości. Motyw graficzny przedstawiający akwarelowe kwiaty w błękitnej kolorystyce prezentuje się niezwykle stylowo. Do pudełka można dokupić kartkę na życzenia, podwiązki lub inne drobne prezenciki. Podaruj Pannie Młodej cudowny zestaw w pudełku. 

  19,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Podwiązka i czekoladki
  56,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Podwiązka i czekoladki

  Pomysł na prezent dla Przyszłej Panny Młodej w przepięknym pudełku wykonanym z grubej tektury. Upominek z podwiązką w błękitnej kolorystyce oraz przepysznymi czekoladkami. Motyw akwarelowych kwiatów prezentuje się niezwykle stylowo i elegancko. 

  56,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku opaska Bride i gadżety
  75,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku opaska Bride i gadżety

  Zamów upominek, który można wręczyć na Wieczorze Panieńskim Przyszłej Pannie Młodej. Pudełko wykonane z grubej tektury z oryginalną zawartością. Wybieraj prezent z podwiązka oraz opaską do włosów. Na pudełku nadrukowana jest grafika akwarelowych kwiatów. 

  75,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki BD23 DUŻY

  Podaruj bliskiej osobie elegancki kosz prezentowy w beżowym boxie z zawieszką oraz zadrukowaną grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj upominek z książką, likierem o smaku espresso, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz świecą sojową z pąkami róży. Zamów kobiecy zestaw przewiązany kremową wstążeczką. 

  279,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Druhny, Mamy, Chrzestnej BD24 DUŻY
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Nauczycielki, Druhny, Mamy, Chrzestnej BD24 DUŻY

  Podaruj kobiecie pielęgnacyjny zestaw w przepięknym pudełku z grafiką delikatnych kwiatów. Do boxa przywiązana jest zawieszka, na której można umieścić dedykację lub dokupić personalizacją. Zamów kosz prezentowy z rękawicą do masażu, świeczką, masażerem, kremem do rąk oraz żel do mycia ciała. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Nauczycielki, Przyjaciółki BD22 DUŻY
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Nauczycielki, Przyjaciółki...

  Wyjątkowy prezent dla niej, który będzie świetną opcją na wiele różnych okazji! Podaruj kobiecie przepiękny zestaw w dużym, beżowym boxie z zawieszką. Wybieraj upominek z książką, przepyszną czekoladą, kremem do ciała, scrubem oraz kryształkami do kąpieli. Całość przewiązana jest kremową wstążką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej BD21 DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Chrzestnej, Mamy, Panny Młodej...

  Zamów upominek dla niej zapakowany do zadrukowanego pudełka z zawieszką. Podaruj prezent w kobiecej odsłonie z grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj prezent z winem białym słodkim, miękkim ręcznikiem, balsamem do ciała oraz świecami. Całe pudełko udekorowane jest kremową wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Z bransoletką POZŁACANĄ Coś Niebieskiego
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Z bransoletką POZŁACANĄ Coś...

  Przepiękne pudełko z motywem akwarelowych kwiatów oraz oryginalną zawartością. Podaruj upominek na Wieczorze Panieńskim Przyszłej Pannie Młodej. Cudowny zestaw z podwiązką, bransoletką, lusterkiem oraz pudełeczkiem w kształcie sukienki. Ciekawa propozycja, która przypadnie do gustu obdarowanej Kobiecie. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Na dzień Ślubu Coś Niebieskiego
  56,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Na dzień Ślubu Coś Niebieskiego

  Eleganckie pudełko prezentowe z przepiękna zawartością dla Przyszłej Panny Młodej. Zamów zestaw z podwiązką, kacówką oraz lusterkiem. Motyw graficzny akwarelowych kwiatów wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Podaruj prezent z praktyczną zawartością, którą można wykorzystać na ślubie. 

  56,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Happy Day Coś Niebieskiego
  56,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Happy Day Coś Niebieskiego

  Zestaw w eleganckim pudełku z grubej tektury. Zamów prezent z koronkową podwiązką, lusterkiem, przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku oraz chusteczkami higienicznym. Ciekawa propozycja na prezent dla Przyszłej Panny Młodej. Motyw akwarelowych kwiatów wpisuje się w tematykę okazji. 

  56,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD19 DUŻY
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej...

  Beżowy box z idealnie skomponowaną zawartością dla każdej kobiety. Wywołaj uśmiech na twarzy bliskiej osoby wręczając wyjątkowy prezent ze stalowym kubkiem termicznym, herbatą z pąkami róży, kawą mieloną o aromacie waniliowym, migdałami w białej czekoladzie z pudrem bananowym oraz migdałami z cynamonem. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Nauczycielki BD20 DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Nauczycielki...

  Elegancki zestaw prezentowy w delikatnej kolorystyce. Zamów pudełko z grafiką kwiatów oraz zawieszką. Wybieraj kosz prezentowy z czekoladą z orzechami, miodem ekologicznym, herbatą, drewnianą pałką do miodu, skarpetkami oraz scrubem do ciała. Podaruj kobiecie wymarzony prezent na specjalną okazję!

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej BD18 DUŻY
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Przyjaciółki, Mamy, Chrzestnej...

  Zestaw prezentowy w boxie z zawieszką w delikatnej, beżowej kolorystyce. Podaruj bliskiej osobie na specjalną okazję przepiękny prezent w pudełku z wysokiej jakości zawartością. Kupuj upominek w kobiecej odsłonie z ręcznikiem bawełnianym, gumką do włosów, klamrą, herbatą z pąkami róży oraz alkoholem. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku z kartką podwiązka Coś Niebieskiego LUX
  55,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku z kartką podwiązka Coś...

  Oryginalny zestaw z koronkową podwiązką w błękitnej kolorystyce oraz kartką. Podaruj Przyszłej Pannie Młodej przepiękny upominek z motywem graficznym akwarelowych kwiatów. Cudowna niespodzianka, którą można wręczyć na Wieczorze Panieńskim. 

  55,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Niezbędnik Panny Młodej Coś Niebieskiego
  73,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Niezbędnik Panny Młodej Coś...

  Zestaw upominkowy dla Przyszłej Panny Młodej, który można wręczyć na Wieczorze Panieński. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie. Wybieraj prezent z koronkową podwiązką, opaską metalową w odcieniu rosegold oraz foliowym balonem w kształcie serca. 

  73,98 zł
 • KARTKA dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście (+koperta)

  Otwierana kartka na życzenia z motywem akwarelowych kwiatów. Prezent dla Przyszłej Panny Młodej w komplecie sprzedawany z błękitną kopertą. Produkt wykonany z grubego papieru wysokiej jakości. Delikatna kolorystyka wpisuje się w charakter organizowanego Wieczoru Panieńskiego. 

  8,98 zł
 • KARTKA dla Panny Młodej Różowe Kwiaty (+koperta)
  8,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA dla Panny Młodej Różowe Kwiaty (+koperta)

  Otwierana kartka przeznaczona do wypisania życzeń dla Panny Młodej. To wspaniały dodatek do prezentu na Wieczór Panieński lub Ślub. Produkt zdobi urocza grafika kobiet pośród różowych kwiatów. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. W komplecie znajduje się różowa koperta. 

  8,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Podaruj Przyszłej Pannie Młodej elegancki prezent w formie boxa. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu każdej kobiecie. W skład zestawu wchodzi komplet bielizny lub szlafrok satynowy, opaska na oczy oraz wino w kryształowej butelce. Spraw radość Pannie Młodej wręczając spersonalizowany upominek. 

  249,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Szukasz prezentu na Wieczór Panieński dla Przyszłej Panny Młodej? Zamów elegancki kraftowy box z oryginalną zawartością. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Zestaw składa się z: mielonej kawy, zielonej herbaty, wina musującego, szklanego kieliszka oraz ciasteczka z wróżbą. 

  199,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 206 elementów

Prezenty na wieczór panieński

Wybierasz się na wieczór panieński swojej przyjaciółki i chcesz sprawić jej miły prezent? A może w większej grupie planujecie podarować przyszłej Pannie Młodej upominek od wszystkich uczestniczek imprezy? Obowiązkowo sprawdźcie przygotowane przez nas propozycje, wśród których z całą pewnością znajdziecie idealny wariant! Pomysłowe boxy i skrzynki z zestawami prezentowymi, biżuteria, alkohol oraz inne produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby perfekcyjnie wpisywały się w kobiece gusta. Dodatkowo, spora część upominków posiada możliwość personalizacji, dzięki czemu będą osobistymi i niezwykle unikalnymi prezentami. Przyszła Panna Młoda bez dwóch zdań będzie zachwycona tak fantastyczną niespodzianką, która stanie się dla niej także piękną pamiątką z wieczoru panieńskiego.

Poradnik Perfekcyjnej Żony dla Przyszłej Panny Młodej

Album o tytule Poradnik Perfekcyjnej Żony to fantastyczny pomysł na prezent z okazji wieczoru panieńskiego. Śmiało wręczyć go mogą wszystkie uczestniczki imprezy jako jedyną w swoim rodzaju pamiątkę. Księga posiada sztywną oprawę, dzięki czemu prezentuje się estetycznie i jest trwałym upominkiem dla przyszłej Panny Młodej. Wewnątrz albumu znajdują się kartki z ankietami dotyczącymi pożycia małżeńskiego. Każda z dziewczyn obecnych na przyjęciu może udzielić własnych, zabawnych porad, do których przyszła żona bez wątpienia z chęcią zajrzy. Całość efektownie dopełnia modny motyw na okładce w niezwykle kobiecej kolorystyce. Grafika pierścionka zaręczynowego i ozdobny napis doskonale się ze sobą komponują, uatrakcyjniając wygląd prezentu.

Poradnik perfekcyjnej Żony na Wieczór Panieński
Poradnik perfekcyjnej Żony na Wieczór Panieński

Drewniane skrzynki z prezentami na wieczór panieński

W naszej ofercie posiadamy również wyjątkowe zestawy prezentowe pakowane w drewniane skrzynki wypełnione naturalną wełną drzewną. Kosz z mini butelką musującego szampana oraz słodkimi piankami to wyśmienita propozycja, która na pewno przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie. Na wewnętrznej stronie wieka naklejona jest ozdobna kartka z kwiatowym motywem i personalizowanym tekstem. Kapitalnym upominkiem jest też drewniana skrzynka z dwoma przegródkami. W jednej części umieszczony został woreczek z organzy wypełniony czekoladkami, natomiast w drugiej na dekoracyjnej poduszce ułożono bransoletkę z zawieszką w kształcie znaku nieskończoności. To piękny symbol Waszej przyjaźni, który oczaruje obdarowaną osobę.

Prezent na Wieczór Panieński z bransoletką i czekoladkami w drewnianym pudełku
Prezent na Wieczór Panieński z bransoletką i czekoladkami w drewnianym pudełku

Kosze prezentowe na wieczór panieński w boxach

Dużą popularnością cieszą się też boxy prezentowe dla Panny Młodej wykonane z grubej tektury. Na wieku każdego z nich umieszczona jest naklejka z autorskim nadrukiem oraz personalizowanymi życzeniami dla przyszłej Panny Młodej. Pudełka mają różne rozmiary i zawartość, dlatego niewątpliwie uda Ci się wybrać najlepszą opcję dla swojej przyjaciółki! Duży box z aromatyczną herbatą, miodem, słodyczami, zapachową śmiecą, pudełkiem zapałek oraz kubkiem podpisanym imieniem to niezwykle czarujący pomysł na prezent dla przyszłej Panny Młodej. Taki komplet przypadnie do gustu każdej kobiecie! Niezwykle szykownie prezentuje się czarne pudełko z dużą zapachową świecą, mini butelką wyśmienitego wina oraz czekoladkami zamkniętymi w woreczku z organzy. Koniecznie sprawdź także inne nasze zestawy i zaskocz swoją przyjaciółkę niepowtarzalnym upominkiem!

Prezent dla Panny Młodej z winem musującym i czekoladami
Prezent dla Panny Młodej z winem musującym i czekoladami