Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Wieczór Panieński

Co kupić Przyjaciółce na Wieczór Panieński? Najpiękniejsze prezenty dla Przyszłej Panny Młodej. Elegancki box prezentowy z personalizowanymi życzeniami. Oryginalny prezent, który będzie wyjątkową pamiątką dla Przyjaciółki. Zestaw gotowy do wręczenia, to idealny pomysł, doskonale skomponowane elementy ucieszą każdą kobietę. Butelka luksusowego wina musującego w stylowej skrzyni pozwoli Wam wznieść toast za nową drogę życia Przyszłej Żony. Kupując prezent z Naszego sklepu idealnie trafisz w gust Przyszłej Panny Młodej. Bransoletka na szczęście to szczególny sposób podkreślenia Waszej przyjaźni. 

Prezenty na Wieczór Panieński 34 produktów

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
 • PREZENT na panieński Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na panieński Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem

  Piękny prezent na Wieczór Panieński dla Przyszłej Panny Młodej. Elegancka skrzynka wypełniona materiałowymi kwiatami zawiera kryształową butelkę z Prosecco. To idealny prezent dla Przyjaciółki, która niedługo wyjdzie za mąż. Wieczko zdobi personalizowana karteczka z życzeniami. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na panieński Wino musujące Kryształowe LUX w skrzyni Z...

  Butelka wina musującego to idealny prezent na Wieczór Panieński. W drewnianej skrzynce znajdziesz materiałowe kwiaty, na których leży wino. To prezent z klasą, spodoba się każdej Przyszłej Pannie Młodej. Skrzynkę można wykorzystać na pamiątki z Panieńskiego. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Zapach Piwonii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Panny Młodej Zapach Piwonii BRANSOLETKA POZŁACANE...

  Idealny prezent na Wieczór Panieński w postaci bransoletki z pozłacanym serduszkiem. Bransoletka będzie pięknie zdobiła rękę Przyszłej Panny Młodej. W skrzyneczce znajduje się karteczka z personalizowanymi życzeniami od przyjaciółek. 

  59,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki...

  Piękny prezent dla Przyszłej Panny Młodej w różowym pudełku. Zestaw zawiera małą butelkę Prosecco oraz mydełka w kształcie makaroników, a to wszystko jest udekorowane pięknymi materiałowymi kwiatami. To luksusowy prezent, który z pewnością zachwyci przyjaciółkę. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Doskonały prezent na Wieczór Panieński od przyjaciółek. Piękny zestaw zawiera kubek z imieniem Panny Młodej, różaną herbatkę, fiolkę z płatkami róż, fiolkę z solą do kąpieli i owocowe cukierki. Ten elegancki box prezentuje się naprawdę z klasą.

  99,98 zł brutto
 • PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX
  44,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX

  Piękny pamiątkowy prezent dla Przyszłej Panny Młodej, który wręczycie podczas Wieczoru Panieńskiego. W poradniku zapiszecie porady dla Przyszłej Żony. Taki prezent to doskonały personalizowany upominek, który na pewno rozbawi i wzruszy Przyjaciółkę. 

  44,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński bransoletka nieskończoności POZŁACANA Zapach Piwonii
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński bransoletka nieskończoności POZŁACANA Zapach...

  Oryginalny prezent dla Przyszłej Panny Młodej od przyjaciółek. Drewniana skrzyneczka, w której znajduje się pozłacana bransoletka ze znakiem nieskończoności oraz woreczek z pysznymi czekoladkami. Całość personalizowana jest karteczką z przepięknymi życzeniami. 

  59,98 zł brutto
 • BOX na Panieński z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BOX na Panieński z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż

  Wielki box prezentowy wypełniony idealnie skomponowanymi elementami dla Przyszłej Panny Młodej. To idealny do wręczenia prezent podczas Wieczoru Panieńskiego. Taki ekskluzywny upominek ucieszy każdą przyjaciółkę, a wino przyda się do wzniesienia toastu. 

  149,98 zł brutto
 • BOX na Panieński Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX
  109,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BOX na Panieński Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX

  Ekskluzywny zestaw na Wieczór Panieński. Box prezentowy zawiera wino musujące o smaku mango, fiolkę z płatkami róż, tea light, sól do kąpieli oraz myjkę do ciała. Idealnie sprawdzi się jako prezent od przyjaciółek i z pewnością zrelaksuje Przyszłą Pannę Młodą. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Oryginalny prezent na Wieczór Panieński w dużym, różowym pudełku. W środku znajduje się kubek z imieniem Panny Młodej, świeczka, różana konfitura, 2 słoiczki z miodem, herbata różana oraz słodkości. Zestaw ten zawiera idealne połączenie elementów, które z pewnością przypadnie do gustu Przyszłej Pannie Młodej. To świetny upominek od przyjaciółek przed tak...

  169,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Doskonały prezent dla Przyszłej Panny Młodej w pięknym różowym pudełku. Box prezentowy zawiera różaną herbatę, słoik z konfiturą różaną, dwa słoiczki z miodem, fiolkę z płatkami róż oraz słodkości. Całość prezentu zdobi wstążka oraz karteczka z personalizacją, który jest idealnym upominkiem na Wieczór Panieński. 

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Panny Młodej w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący

  Pomysłowy prezent na Wieczór Panieński w drewnianej skrzynce. Zestaw zawiera świecę zapachową w szkle, mydełka w kształcie makaroników oraz słodkości w formie pianek. Skrzynka udekorowana jest karteczką z życzeniami oraz personalizacją. To idealny prezent, który można podarować wraz z przyjaciółkami Przyszłej Pannie Młodej.    

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki

  Piękny prezent od przyjaciółek na Wieczór Panieński w drewnianej skrzynce. Box zawiera małą butelkę wina musującego oraz słodkości w formie pianek. Każdy element prezentu posiada naklejkę z motywem kwiatowym oraz personalizację. Taki upominek z pewnością spodoba się Przyszłej Pannie Młodej, a dzięki zawartym w środku elementom poczuje się również...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Elegancki prezent dla Przyszłej Panny Młodej w czarnym pudełku. W środku pudełka znajduje się butelka różowego wina musującego, dwie tabliczki czekolady, fiolka z solą do kąpieli oraz fiolka z płatkami róż. Wszystkie elementy ułożone są na czarnym konfetti, a na wieczku pudełka znajduje się karteczka z życzeniami i personalizacją. Taki zestaw jest...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle...

  Ekskluzywny upominek od przyjaciółek dla Przyszłej Panny Młodej. Piękny czarny box prezentowy zawiera małą butelkę białego wina musującego, świecę zapachową w szkle oraz małe mleczne czekoladki. Swoim eleganckim wyglądem z pewnością oczaruje Pannę Młodą. Prezent będzie idealną pamiątką z Wieczoru Panieńskiego. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX

  Piękny prezent na Wieczór Panieński w czarnym pudełku. W skład zestawu wchodzi świeca zapachowa, fiolka z solą do kąpieli oraz słodkości. Pudełko zdobi wstążka wraz z kartką z życzeniami i personalizacją. Każdy z elementów prezentu z pewnością umili czas Przyszłej Pannie Młodej. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Pudełko na alkohol Z IMIENIEM
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Pudełko na alkohol Z IMIENIEM

  Elegancki upominek dla Przyszłej Panny Młodej w postaci różowego pudełka, które służy do idealnego zapakowania butelki wina. Pudełko ozdobione jest naklejką z motywem kwiatowym oraz życzeniami i imieniem Panny Młodej. To świetny pomysł, aby w takiej formie wręczyć prezent na Wieczór Panieński.  

  29,98 zł brutto
 • PREZENT na panieński wino musujące w skrzyni Różowe Kwiaty
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na panieński wino musujące w skrzyni Różowe Kwiaty

  Piękna drewniana skrzyneczka dla Przyszłej Panny Młodej, którą można podarować jako prezent na Wieczór Panieński. W skład wchodzi różowe wino musujące oraz owocowe cukierki. W środku zawarta jest karteczka z życzeniami oraz imieniem Panny Młodej. Taki upominek spodoba się każdej kobiecie. 

  59,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe+podwiązka LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe+podwiązka LUX

  Elegancki prezent na Wieczór Panieński w różowym pudełeczku. Zestaw zawiera butelkę różowego wina musującego, podwiązkę w kolorze błękitnym oraz małe mleczne czekoladki w woreczku. Na wieczku znajduje się spersonalizowana naklejka z motywem kwiatowym. Taki upominek pomoże zapamiętać Przyszłej Pannie Młodej ten wyjątkowy wieczór. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Eukaliptusowe Odprężenie
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Eukaliptusowe Odprężenie

  Idealny prezent na Wieczór Panieński w okrągłym pudełeczku. W skład wchodzi lustereczko, gąbka luffa, fiolka z solą do kąpieli, herbata, słoiczek z miodem oraz czekoladki. Gadżety zawarte w zestawie prezentowym pozwolą Przyszłej Pannie Młodej na chwile relaksu przed tak ważnym wydarzeniem. Całość jest pięknie zapakowana i gotowa do wręczenia. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Wieczór Panieński w skrzyni Z PODPISEM Prosecco Eukaliptus LUX
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Wieczór Panieński w skrzyni Z PODPISEM Prosecco...

  Oryginalny prezent w drewnianej skrzynce, który można podarować Przyszłej Pannie Młodej. Zestaw prezentowy zawiera kryształową butelkę z Prosecco, ciasteczko z wróżbą, czekoladki, a także pudełeczko na drobiazgi. To doskonały pomysł na upominek. który z pewnością będzie przypominał o tym ważnym wieczorze jakim jest Wieczór Panieński.  

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco

  Jaki prezent kupić na Wieczór Panieński? Doskonałym prezentem będzie pomysłowo skomponowany zestaw prezentowy, który pozwoli Przyszłej Pannie Młodej na chwile relaksu. Box zawiera małą butelkę z Prosecco, czekoladki, eukaliptusową sól do kąpieli oraz drewniany nabierak do soli. Pudełko ozdobione jest wstążką oraz karteczką z życzeniami i personalizacją. 

  79,98 zł brutto
 • Prezent dla Panny Młodej Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa z czekoladą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  Prezent dla Panny Młodej Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa z czekoladą

  Doskonały prezent od przyjaciółek na Wieczór Panieński w pięknym białym pudełku. W skład wchodzi mały słoiczek z miodem, herbata liściasta oraz słodkości w postaci ręcznie robionej białej czekolady z pistacjami i małych czekoladek mlecznych. Na wieczku pudełka znajduje się karteczka z życzeniami dla Przyszłej Panny Młodej. Prezent wykonany z największą...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy Czekolada i sól MAŁY

  Wspaniały prezent na Wieczór Panieński w białym pudełku prezentowym. Zestaw zawiera eukaliptusową sól do kąpieli, ręcznie robioną czekoladę, lustereczko, a także czekoladki w woreczku. To idealny upominek od koleżanek dla Przyszłej Panny Młodej. Prezent wykonany jest z najwyższą starannością o każdy detal. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Biały Eukaliptus
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Biały Eukaliptus

  Starannie wykonany zestaw prezentowy dla Przyszłej Panny Młodej. W składzie znajduje się eukaliptusowa sól do kąpieli, drewniany nabierak do soli, zdrowa liściasta herbatka, lusterko oraz małe mleczne czekoladki. Elementy zawarte w zestawie ozdobione są grafiką z eukaliptusem. Na wieczku znajduje się karteczka z życzeniami i personalizacją. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem

  Oryginalny upominek od przyjaciółek dla Przyszłej Panny Młodej. Box zawiera gadżety, które z pewnością przypadną do gustu każdej kobiecie. Zestaw prezentowy zapakowany jest w piękne białe pudełko, ozdobione wstążką i karteczką z życzeniami i personalizacją. To idealny prezent na Wieczór Panieński. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY

  Oryginalny prezent na Wieczór Panieński w pięknym różowym pudełku. Zestaw zawiera małą butelkę wina musującego o smaku mango, sól do kąpieli z płatkami róż, lusterko, dwie fiolki baniek mydlanych oraz słodkości w postaci owocowych cukierków. To świetna propozycja na prezent dla Przyszłej Panny Młodej. Box wykonany z dbałością o każdy detal.  

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Przepiękny prezent na Wieczór Panieński w różowym pudełeczku. W skład zestawu wchodzi mała butelka wina musującego, sól do kąpieli z płatkami róż, myjka, zapachowa świeczka oraz zapałki. To genialny upominek od przyjaciółek dla Przyszłej Panny Młodej, który pozwoli się Jej zrelaksować przed tym ważnym wydarzeniem. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Wykonany z klasą prezent na Wieczór Panieński w różowym pudełeczku. Zestaw zawiera małą butelkę wina musującego o smaku mango, mydełka w kształcie makaroników oraz myjkę. Całość umieszczona w ozdobnym boxie dekorowanym personalizacją oraz życzeniami. Dopracowany w każdym detalu z pewnością oczaruje Przyszłą Pannę Młodą. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Ekskluzywny prezent od przyjaciółek na Wieczór Panieński w różowym pudełeczku. Box prezentowy zawiera kryształowa butelkę wina musującego, sól do kąpieli z płatkami róż, myjkę do ciała, słodkości w postaci pianek, świecę w szkle oraz zapałki. Na wieczku umieszczona jest karteczka z personalizacją. Zestaw zdobiony jest piękną wstążką, który gotowy jest do...

  199,98 zł brutto
 • PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Wspaniały box prezentowy od przyjaciółek, który będzie idealnym pomysłem na prezent na Wieczór Panieński. W skład zestawu wchodzi aromatyczna kawa, herbatka z różą, sól do kąpieli oraz czekolada z truskawkami. Całość umieszczona jest w różowym pudełeczku, który zrobi wstążka oraz karteczka z personalizacją. Wykonany z dbałością o każdy detal.  

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

  Oryginalny zestaw prezentowy na Wieczór Panieński w różowym pudełku. Zestaw zawiera świecę w szkle, zapałki, mydełka w kształcie makaroników, myjkę do ciała, dwie fiolki baniek mydlanych oraz słodkości w formie krówek. Ten piękny upominek pozwoli Przyszłej Pannie Młodej na chwile relaksu przed ważnym wydarzeniem. 

  99,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  25,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów