Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty

Teczka na dokumenty to niezbędny gadżet podczas organizacji wesela. Dzięki niej wszystkie ważne dokumenty i informacje związane ze ślubem zbierzesz w jednym miejscu. Notatnik ślubny przyda się Przyszłej Pannie Młodej. Taki planner przyda się do rozpisania spraw do załatwienia, zapisania najważniejszych kontaktów. Notatnik jest praktyczny, zmieści się w torebce, dzięki czemu możesz mieć go zawsze przy sobie. Dzięki personalizowanej okładce, jest to również świetna pamiątka i dobry pomysł na prezent dla Przyszłej Żony. 

Notatniki ślubne i teczki na dokumenty 20 produktów

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 80 kartek w kratkę
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 80 kartek w kratkę

  Elegancki notatnik ślubny to niezbędny gadżet dla Przyszłej Panny Młodej. Piękna grafika z gałązką eukaliptusa oraz imię Przyszłej Żony zdobi okładkę. Poręczny format sprawia, że z łatwością zmieści się w każdej damskiej torebce. Taki planer to must have podczas organizacji wesela!

  29,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery 80 kartek w kratkę
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery 80 kartek w kratkę

  Świetnie wykonany i stylowy notatnik ślubny w poręcznym formacie. Notatnik dekorowany jest na oprawie specjalną samoprzylepną naklejką z grafiką modnego motywu z monsterami. Całość prezentuje się elegancko. Taki planer ułatwi planowanie Waszej uroczystości weselnej. 

  29,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Subtelna Akwarela 80 kartek w kratkę
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Subtelna Akwarela 80 kartek w kratkę

  Notatnik ślubny z minimalistyczną akwarelową grafiką to doskonały wybór dla Przyszłej Panny Młodej. Planer posiada 80 kartek, z nadrukowanym imieniem Panny Młodej. Praktyczny i stylowy - można go mieć zawsze pod ręką.  Sprawdzi się jako planer ślubny, kalendarz lub terminarz. Dzięki niemu zaplanujesz wszystko idealnie!

  29,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Love 80 kartek w kratkę
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Love 80 kartek w kratkę

  Minimalistyczny notatnik ślubny, w którym zapiszesz najważniejsze informacje dotyczące wesela. Poręczny format sprawia, że można mieć go zawsze pod ręką. Okładka zdobiona jest subtelną złota grafiką z napisem Love oraz imieniem Przyszłej Panny Młodej. To must have przy organizacji wymarzonego wesela. 

  29,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund 80 kartek czystych

  Piękny notatnik ślubny z imieniem Panny Młodej i burgundową grafiką to praktyczny gadżet podczas przygotowań do wesela. Dzięki niemu zaplanujesz idealny ślub. Poręczny format sprawia, że planer zmieści się do torebki. Wykonany z dobrej jakości papieru. 

  29,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych

  Personalizowany notatnik ślubny idealnie sprawdzi się jako planer. Dzięki niemu można łatwo zrobić check listę na wesele, zapisać najważniejsze kontakty oraz umówione terminy. Grafika kwiatów na okładce sprawia, że to kobiecy dodatek, a praktyczny format z łatwością zabierzesz wszędzie. Doskonały wybór dla każdej Panny Młodej!

  29,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa MEGA 200stron
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa MEGA 200stron

  Duży notatnik ślubny, który świetnie sprawdzi się w roli planera. Zapiszesz tam listę zadań do zrobienia przed weselem, stworzysz listę gości, i wiele innych. Okładka zdobiona jest modną botaniczną grafiką gałązki eukaliptusa oraz imieniem Panny Młodej. Jeśli zastanawiasz się jaki planer ślubny wybrać- to ten jest idealny!

  59,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery MEGA 200stron
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Liście Monstery MEGA 200stron

  Notatnik ślubny w formacie A4 zdobiony modną botaniczną grafiką z motywem liści monstery. Okładka personalizowana imieniem Przyszłej Panny Młodej. To niezbędny dodatek do zaplanowania idealnego wesela. Planer posiada 100 kartek dobrej jakości. 

  59,98 zł brutto
 • NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund MEGA 200stron
  59,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  NOTATNIK ślubny Z IMIENIEM Burgund MEGA 200stron

  Piękny notatnik ślubny w formacie A4 to niezbędny gadżet przy organizacji wesela. Planer posiada 100 kartek, na okładce ozdobiony jest elegancką kwiatową grafiką oraz imieniem Panny Młodej. Dzięki temu notesowi zaplanujesz swój idealny ślub!

  59,98 zł brutto
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa

  Teczka na dokumenty ślubne pozwoli uporządkować i zebrać w jednym miejscu wszystkie niezbędne dokumenty, które należy przygotować przed ślubem. Teczka w białym kolorze, a jej okładka spersonalizowana jest naklejką z botanicznym wzorem gałązki eukaliptusa i imionami Pary Młodej. Teczkę wykonano ze sztywnej tektury, zapinana na praktyczne rzepy.

  24,98 zł brutto
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiatowe Serce Różowa
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Kwiatowe Serce Różowa

  Elegancki ślubny organizer to niezbędny dodatek dla Panny Młodej. Różowa teczka zdobiona jest grafiką różowego serca oraz napisem Bierzemy Ślub! Dzięki tej teczce nie zgubisz ważnych dokumentów weselnych.

  24,98 zł brutto
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Liście Monstery
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Liście Monstery

  Teczka na dokumenty ślubne z piękną grafiką liści monstery to niezbędny dodatek podczas organizacji wesela. Organizer ślubny wykonany jest z twardej tektury. W środku schowasz wszystkie potrzebne dokumenty do organizacji wymarzonego ślubu. 

  24,98 zł brutto
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Subtelna Akwarela

  Teczka na dokumenty ślubne w formacie A4 zdobiona elegancką grafiką z motywem akwareli oraz imionami Pary Młodej. Zapinana na rzepy, wykonana z porządnej tektury. Dzięki Naszemu organizerowi ślubnemu wszystkie dokumenty masz w jednym miejscu!

  24,98 zł brutto
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Love
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Love

  Organizer ślubny w białym kolorze z minimalistyczną grafiką Love oraz imionami Pary Młodej. Teczka na dokumenty dzięki której wszystko masz w jednym miejscu. Wykonana z najwyższą starannością ze sztywnej tektury. Ten organizer to must have przy organizacji ślubu!

  24,98 zł brutto
 • TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Burgund
  24,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  TECZKA na dokumenty ślubne Z IMIONAMI Burgund

  Piękna teczka na dokumenty ślubne zdobiona naklejką z kwiatowym wzorem. Organizer ślubny dzięki któremu zorganizujesz idealne wesele. Teczka jest w formacie A4, zapinana na 2 rzepy. Spersonalizowana okładka sprawia, że jest to osobisty gadżet.  

  24,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY
  14,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm ZŁOTY

  Długopis metaliczny złoty pozwoli Wam w piękny sposób wypełnić zaproszenia na Chrzest, Komunię czy inną uroczystość. Warto zastosować złoty metaliczny długopis, dzięki któremu wypisane zaproszenia będą wyglądały elegancko i niepowtarzalnie.

  14,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY
  14,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do ksiąg, zaproszeń metaliczny grubość 1,4mm SREBRNY

  Długopis cienkopis srebrny metaliczny będzie idealnym wyborem, jeśli chcecie, by Wasze zaproszenia były naprawdę pięknie i elegancko. To must have, jeżeli zamawiacie zaproszenia! Niewielki gadżet, który daje świetny efekt.

  14,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń BROKATOWY Złoty
  12,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń BROKATOWY Złoty

  Brokatowy złoty długopis do księgi gości lub do wypisywania zaproszeń. Długopis dzięki swemu wyglądowi prezentuje się elegancko, warto położyć przy pamiątkowej księdze gości. Ponadczasowy wygląd długopisu spodoba się każdemu z gości. 

  12,98 zł brutto
 • DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń BROKATOWY Rosegold
  12,98 zł brutto inf zł netto
  DŁUGOPIS do księgi gości, zaproszeń BROKATOWY Rosegold

  Brokacony długopis pięknym kolorze różowego złota. Długopis warto umieścić obok księgi gości, będzie prezentował się niezwykle luksusowo. To wspaniały dodatek który oczaruje gości i pozwoli złożyć im pamiątkowy wpis w księdze gości. 

  12,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów