Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Ogródek

Dekoracje ogródka: ozdoby na balkon, taras, ogródek restauracyjny. Jak tanio i nowocześnie udekorować ogród na lato? Wykorzystanie papierowych dekoracji, światełek czy lampek idealnie się do tego sprawdzi. Dzięki tym dekoracjom wykonasz metamorfozę swojego balkonu. Niesamowite pomysły na dekoracje do ogrodu w postaci różnych wiszących ozdób. Pomysły na aranżację tarasu w modnym stylu. Lampki wykorzystane jako oświetlenie ogródka sprawdzą się świetnie jako tania dekoracja. Pomysły na tani taras w stylu nowoczesnym. Ozdoby do funkcjonalnego urządzenia ogródka restauracyjnego. Nowoczesne ozdoby ogrodowe nadadzą miejscu świeżości. Oryginalne pomysły i wskazówki dekoracji tarasu na lato. 

Ogródek 

Podkategorie

  • Dekoracje papierowe

    Dekoracje papierowe do dekoracji Twojego ogrodu, tarasu, balkonu lub ogródka restauracyjnego. Nowoczesny pomysł na udekorowanie ogródka w postaci papierowych rozet, pomponów, kolorowych lampionów. Bibułowe pompony wspaniale podkreślą styl boho małego balkonu. Wiszące ozdoby na taras w postaci girland z papieru. Niesamowitym pomysłem na dekorację ogródka restauracyjnego są chorągiewki czy frędzelki. Małe i tanie dodatki, dzięki którym nadasz przestrzeni nowy wygląd. 

  • Lampki i dekoracje wiszące

    Lampki i dekoracje wiszące do ozdoby balkonu, ogródka. Wiszące ozdoby na taras w postaci kolorowych frędzelków na sznurku. Sznur z żarówek to idealna dekoracja ogródka restauracyjnego. Nastrojowe oświetlenie z girland świetlnych sprawi wyjątkowy klimat. Ledowa girlanda wspaniale oświetli balkon lub taras w letnie wieczory. Dekoracyjne frędzelki, piórka lub obręcze oplecione gałązkami do powieszenia sprawdzą się w nowoczesnej, minimalistycznej aranżacji. Plecione łapacze snów czy makramy w stylu boho idealnie sprawdzą się do dekoracji ogródka lub balkonu.