Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

ROCZNICA ŚLUBU

Rocznica Ślubu to ważne wydarzenie w życiu Małżonków. jest to idealny czas na wspominanie cudownego wesela, od którego wszystko się zaczęło. Rocznica Ślubu to również świetna okazja na celebrację w postaci prezentów na Rocznicę. Zestawy prezentowe, boxy prezentowe i prezenty na Rocznicę Ślubu w naszym sklepie to cudowne, gotowe propozycje do wręczenia Małżonkom podczas ich Rocznicy. Nasze prezenty na Rocznicę, wypełnione są fantastycznymi, pasującymi dodatkami w postaci pysznego wina musującego czy słodkich czekoladek, zdobione są odpowiednią personalizacją z pięknymi życzeniami na Rocznicę, dzięki czemu prezent dla Pary Młodej na ich Rocznicę Ślubu jest od razu gotowy do wręczenia!

ROCZNICA ŚLUBU 

Podkategorie

  • Prezenty na Rocznicę Ślubu

    Prezenty na Rocznicę Ślubu to fantastyczny pomysł na odpowiednią celebrację Rocznicy Ślubu Małżonków! W naszej ofercie na prezenty na Rocznicę znajdziecie pomysły na genialne boxy czy zestawy prezentowe z winem czy słodkościami. Prezenty są personalizowane Waszym podpisem oraz pięknymi życzeniami dla Pary Młodej, co dodaje całości unikalnego i bardzo osobistego charakteru. Tematyczne zestawy prezentowe na Rocznicę to również świetna propozycja, którą możecie dobrać odpowiednio według gustu Pary Młodej.

  • Zaproszenia na Rocznicę Ślubu

    Zaproszenia na Rocznicę Ślubu do wypisania to tradycyjny sposób zapraszania gości. Tekst zaproszenia na Rocznicę Ślubu samodzielnie wypisany świadczy o szacunku do zaproszonych gości. Sposób ten pozwala dobrać tekst indywidualnie, do każdej z zaproszonych osób. Aby zaproszenia na Rocznicę Ślubu nabrały eleganckiego charakteru warto skorzystać z kartek w stylu botanicznym. Kwieciste dodatki z pewnością będą przyciągać wzrok. Można skorzystać z zaproszeń na Rocznicę Ślubu do wydrukowania, jednak wymaga to dużo pracy. Gotowe wzory dopełnią aranżację tego wyjątkowego dnia. Jednym z najmodniejszych motywów jest wzór wianuszka z kwiatami.

Rocznica Ślubu - prezenty i inspiracje

Każde małżeństwo z przyjemnością świętuje kolejne Rocznice Ślubu. To doskonała okazja do tego, aby powspominać przeżyte wspólnie lata oraz cieszyć się nieprzemijającą miłością. Niektóre pary wolą ten dzień celebrować w swoim kameralnym towarzystwie, inne lubią zaprosić rodziców, rodzeństwo i innych bliskich na przyjęcie, aby wspólnie móc spędzić trochę czasu. Ty i Twoja druga połówka planujecie wkrótce obchodzić Rocznicę swojego Ślubu i dlatego szukasz inspiracji do zorganizowania czegoś wyjątkowego? A może zostałeś właśnie zaproszony na uroczystość do bliskich Ci osób i chcesz podarować im naprawdę wspaniały prezent? Świetnie się składa, bo przygotowaliśmy kilka fantastycznych pomysłów na spędzenie dnia Rocznicy oraz upominków na tę niezwykłą okazję!

Nazwy Rocznic Ślubu - pochodzenie i symbolika

Z pewnością słyszałeś już takie określenie jak “złote gody”, jednak czy wiedziałeś, że wszystkie Rocznice mają swoje własne, niepowtarzalne nazwy? I tak pierwszą określa się mianem papierowej, piątą - drewnianej, a dziesiąta nosi tytuł cynowej bądź aluminiowej. Ostatnia z opisywanych Rocznic to osiemdziesiąta, czyli tzw. dębowa. Ma to sens, ponieważ tak solidne drzewo kojarzy się z trwałością i długowiecznością. Wszystkie inne nazwy również niosą za sobą ukryte przesłania, które nadają kolejnym Rocznicom unikalny charakter. Pierwsze tytuły kojarzą się z kruchością, natomiast każdy kolejny jest symbolem coraz bardziej wytrzymałe oraz unikalne. Tradycja tego nazewnictwa sięga niemal sto lat wstecz, kiedy w 1922 roku specjalistka od etyki towarzyskiej Emily Post opisała je w swojej książce. Obecnie terminy te rozprzestrzeniły się na cały świat i na stałe wpisały się w naszą kulturę.

Prezenty na Rocznicę Ślubu

Jaki prezent najlepiej sprawdzi się podczas Rocznicy Ślubu? Małżonkowie mogą podarować sobie rozmaite upominki, w szczególności takie, które będą mieć osobiste znaczenie dla obojga. Jednak co wręczyć im podczas przyjęcia wyprawionego z okazji Rocznicy? Świetnie sprawdzi się bez wątpienia smakowity alkohol. Prosecco w kryształowej butelce zapakowane w ozdobną skrzynkę wypełnioną materiałowymi kwiatami to przepiękna propozycja, która z całą pewnością oczaruje obdarowane osoby. Wspaniałym pomysłem na prezent są też boxy prezentowe. Wykonane z grubej tektury pudełka wypełnione są licznymi drobiazgami, które sprawią adresatom podarunku ogromną radość. Butelki z winem, ceramiczne kubki, ręcznie robione czekolady, aromatyczna herbata, sole do kąpieli czy wyśmienite miody to tylko niektóre z cudownych produktów, jakie znaleźć można w naszych koszach prezentowych. Sprawdź je koniecznie i wybierz ten, który najbardziej zachwyci obdarowane osoby.

Prezent na Rocznicę ślubu z winem

Czarno-biały kosz prezentowy na Rocznicę Ślubu

Sprawdzone pomysły na Rocznicę Ślubu

Jak spędzić Rocznicę Ślubu? To pytanie, które bez dwóch zdań zadają sobie małżeństwa na kilka tygodni przed kolejnym jubileuszem. Zorganizowanie uroczystości dla najbliższych to kapitalny pomysł, jeśli oboje lubicie celebrować rozmaite okazje w większym gronie. Wasi przyjaciele, rodzeństwo, dzieci i reszta rodziny chętnie pojawią się na tak wyjątkowym przyjęciu, aby wspólnie z Wami cieszyć się tym wydarzeniem. Osobom preferującym bardziej kameralne rozwiązania, proponujemy kolację we dwoje zorganizowaną we własnym domu bądź restauracji. Możecie się na nią umówić wcześniej albo zaskocz swoją drugą połówkę niesamowitą randką. Fenomenalnym sposobem na spędzenie Rocznicy Ślubu jest również wspólny wyjazd do spa czy na wymarzoną wycieczkę. Jeśli chcesz sprawić partnerowi bądź partnerce przyjemność, dopasuj swoją niespodziankę do jej prywatnych upodobań. Podczas wspólnie spędzanego dnia możesz wręczyć swojej drugiej połówce przemyślany upominek, który będzie dla niego doskonałą pamiątką. 

Wino w skrzyni na Rocznicę

Wino w drewnianej skrzyni na Rocznicę Ślubu