Nowe produkty

Ostatnie posty

Maskotki, zabawki i poduszki na Roczek

Maskotki, zabawki i poduszki na Roczek to zbiór przepięknych prezentów dla dzieci na Pierwsze Urodziny! Mięciutkie, pluszowe misie ubrane w ozdobne koszulki z imieniem dziecka oraz pięknymi wzorami w najmodniejszych stylach to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka na Roczek! Na efektowny i trafiony prezent na Roczek idealnie pasują również personalizowane poduszki z imieniem dziecka! Na Roczek chłopca genialnie sprawdzi się poduszka ze zdjęciem dziecka zdobiona delikatnym wzorem boho chmurek i zabawnym napisem “Ale szok, mam już Rok!”. Dla dziewczynki polecamy przepiękną poduszkę na prezent na Roczek dziewczynki dekorowaną dużą, różową jedynką!

Maskotki, zabawki i poduszki na Roczek 47 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów
 • MASKOTKA Miś MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Niedźwiadek Retro
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  MASKOTKA Miś MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Niedźwiadek Retro

  Maskotka w postaci personalizowanego pluszowego misia to najlepszy przyjaciel dziecka. Miś z nadrukiem to również fantastyczny pomysł na dekoracje do pokoju dziecięcego. Pluszowa maskotka posiada koszulkę, na której znajduje się urocza grafika retro i imię dziecka. 

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Zajączek w...

  Metryczka Miś pluszowy to fantastyczny pomysł na uroczy prezent dla dziecka na Roczek czy Chrzest. Metryczka z imieniem dziecka umieszczona jest na ozdobnej koszulce założonej na misia. Koszulka ozdobiona jest delikatną grafiką zajączka w wianuszku, co dodaje całości niewinnego wyglądu i niezwykłego charakteru. Przepiękny miś dla malucha!

  79,98 zł brutto
 • MASKOTKA Miś Boho Tęcza MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Boho Tęcza...

  Miś pluszowy z metryczką umieszczoną na białej koszulce. Przepiękna maskotka z metryczką maluszka to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka czy jako cudowna dekoracja do pokoju dziecięcego. Misiu ma na sobie koszulkę z metryczką z oryginalnym nadrukiem boho tęczy. Całość wygląda niesamowicie!

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Boho z łabędziem Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Boho z...

  Miś pluszowy ubrany w koszulkę z nadrukiem boho łabędzia i z metryczką dziecka! Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, która również posłuży jako piękna pamiątka z tego dnia. Misiek również genialnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na Chrzest czy Roczek maluszka. Przepiękny miś z koszulką z metryczką w boho stylu!

  79,98 zł brutto
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest MEGA DUŻY 60cm Leśne...

  Metryczka miś pluszowy to fantastyczny sposób na przepiękną pamiątkę z narodzin maluszka! Miś wykonany jest z delikatnego pluszu, także nada się idealnie jako zabawka dla dziecka, ale również sprawdzi się jako przepiękna dekoracja do pokoju. Miś ubrany jets w koszulkę udekorowaną modnym wzorem leśnych zwierzątek w stylu boho. 

  79,98 zł brutto
 • MASKOTKA Miś MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Boho Jelonek
  79,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA Miś pluszowy MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Boho Jelonek

  Maskotka Miś pluszowy z ozdobną koszulką to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka czy jako przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego! Miś jest wykonany z delikatnego pluszu, który zdecydowanie spodoba się dzieciom. Misiek ma na sobie personalizowaną koszulkę z imieniem dziecka i grafiką uroczego, boho jelonka. 

  79,98 zł brutto
 • MASKOTKA Miś pluszowy MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Boho Niedźwiadek
  79,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA Miś pluszowy MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Boho Niedźwiadek

  Miś pluszowy z personalizowaną koszulką to idealna propozycja dla dziecka! Pluszowa maskotka miś ubrana w koszulkę ozdobioną imieniem dziecka i delikatną, boho grafiką niedźwiadka świetnie sprawdzi się na prezent dla malucha czy jako przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego. Misiek jest pluszowy także cudownie sprawdzi się jako zabawka dla dziecka. 

  79,98 zł brutto
 • MASKOTKA Miś pluszowy MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Boho Sowa
  79,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA Miś pluszowy MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Boho Sowa

  Maskotka miś z uroczą koszulką! Fantastyczna zabawka dla dziecka w postaci pluszowego misia z ozdobą koszulką z nadrukiem boho sówki i z imieniem dziecka. Misiek świetnie sprawdzi się na prezent dla malucha czy jako przepiękna dekoracja do pokoju dziecięcego. 

  79,98 zł brutto
 • MASKOTKA Miś pluszowy MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Kraina Czarów
  79,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA Miś pluszowy MEGA DUŻY 60cm Z IMIENIEM Kraina Czarów

  Pluszowy miś maskotka z ozdobną koszulką z imieniem dziecka! Fantastyczna zabawka dla malucha wykonana z miękkiego pluszu wysokiej jakości. Misiek ubrany jest w koszulkę z przepiękną grafiką uroczych, leśnych zwierzątek i małej dziewczynki. Do całości jest dodane imię dziecka. Taki miś świetnie sprawdzi się jako personalizowany prezent czy jako piękna...

  79,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka na Roczek Ballerina Króliczek Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA dla dziecka na Roczek Ballerina Króliczek Z IMIENIEM

  Rewelacyjny prezent na Roczek dziewczynki w postaci personalizowanej poduszki. Ten cudowny upominek zdobiony jest uroczą grafiką króliczka balleriny, cyfry 1 oraz imieniem dziecka. Poduszka posiada hipoalergiczne wypełnienie, dzięki czemu jest bezpieczna dla maluchów.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA na Roczek dla dziecka ZE ZDJĘCIEM Ballerina Króliczek
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA na Roczek dla dziecka ZE ZDJĘCIEM Ballerina Króliczek

  Przepiękna poduszka z imieniem dziecka na prezent na Roczek dla małej dziewczynki! Poduszka dekorowana jest motywem króliczka balleriny, zdjęciem dziecka i imieniem. Poduszka cudownie sprawdzi się do dekoracji pokoju dziecięcego małej dziewczynki.

  49,98 zł brutto
 • PODUSZKA na Roczek dla dziecka ZE ZDJĘCIEM Chmurki
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PODUSZKA na Roczek dla dziecka ZE ZDJĘCIEM Chmurki

  Personalizowana poduszka z imieniem i zdjęciem dziecka to fantastyczny pomysł na prezent na Roczek chłopca! Poduszka zdobiona jest delikatnym wzorem pastelowych chmurek. Całość prezentuje się wyjątkowo. Taka poduszka to niesamowity pomysł na prezent na Roczek dla chłopczyka.

  49,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA...

  Przepiękna poduszka ze zdjęciem dziecka i metryczką! Taka poduszka to fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka, ale i jako cudowna dekoracja do pokoju dziecięcego. Poduszka zdobiona jest delikatnym wzorem króliczka balleriny utrzymanym w subtelnych, różowych kolorach. Taka poduszka cudownie sprawdzi się u każdej dziewczynki!

  49,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Przepiękna poduszka personalizowana dla chłopca z jego zdjęciem oraz metryczką! Fantastyczny pomysł na prezent czy na unikatową dekorację pokoju małego chłopczyka. Poduszka zdobiona jest subtelnym wzorem chmurek i gwiazdek, a także zdjęciem maluszka i jego imieniem. Całość wygląda wyjątkowo!

  49,98 zł brutto
 • PREZENT dla dziecka poduszka z modlitwą Z IMIENIEM Aniołek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla dziecka poduszka z modlitwą Z IMIENIEM Aniołek

  Prezent dla dziecka na Chrzest czy Narodziny w formie cudownej poduszki z imieniem dziecka oraz przepiękną modlitwą i motywem uroczego aniołka! Taka poduszka to wspaniały dodatek do pokoju dziecięcego. Modlitwa do Anioła Stróża, cudowna grafika i podpis z imieniem dziecka tworzą niesamowitą kompozycję!

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Boho Jelonek METRYCZKA

  Poduszka z metryczką dziecka to fantastyczna propozycja prezentu na Narodziny lub Chrzest. Poduszka wypełniona jest hipoalergicznym silikonem bezpiecznym dla Maluszków. Poduszka posiada śliczną grafikę boho jelonka oraz personalizację w postaci imienia Dziecka.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Boho Sowa METRYCZKA

  Fantastyczna poduszka z metryczką jako prezent dla dziecka na Chrzest lub Roczek. Poduszka dekorowana jest przepiękną grafiką boho sowy wraz z imieniem dziecka oraz najważniejszymi danymi z dnia narodzin. Motyw boho sówki idealnie wpasowuje się w najmodniejsze trendy.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Boho Zwierzątka Z IMIENIEM

  Poduszka dla dziecka w niezwykle modnym, boho stylu z uroczym motywem leśnych zwierzątek! Poduszka prezentuje się niezwykle szykownie i estetycznie, dzięki dopracowanej, autorskiej grafice. Poduszka jest wykonana z najwyższej jakości materiałów. Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka!

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  1 Recenzje

  Poduszka dla dziecka z personalizacją w boho stylu to przepiękny pomysł na prezent dla dziecka! Poduszka świetnie sprawdzi się jako upominek na każdą okazję, w szczególności na Urodzinki dzieci. Poduszka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Całość prezentuje się niezwykle delikatnie i fantastycznie wpasuje się w pokoik dziecka. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Panda i Koala Z IMIENIEM

  Poduszka dla dziecka z pięknym motywem zwierzątek! Posiada uroczą grafikę pandy oraz koali, całość dopełnia personalizacja w postaci imienia. Poduszka będzie idealnym kompanem do zasypiania. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Uroczy Słonik Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Słonik z serduszkiem Z IMIENIEM

  Personalizowana poduszka dla dziecka to fantastyczny pomysł na prezent! Jest to nie tylko piękny prezent ale również wspaniała ozdoba pokoju dziecka. Na poduszce znajduje się urocza grafika słonika, złotych gwiazdek i księżyców.

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Różowy Króliczek dla dziewczynki Z IMIENIEM

  Fantastyczna dekoracja pokoju dziewczynki w postaci poduszki z nadrukiem różowego króliczka. Poduszka posiada personalizację w postaci imienia dziecka. Świetnie prezentuje się jako ozdoba pokoju dziecięcego. 

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Niebieski Króliczek dla chłopca Z IMIENIEM

  Przepiękna dekoracja pokoju chłopca w postaci poduszki z niebieskim króliczkiem. Zdobiona imieniem dziecka poduszka, nadaje się idealnie na prezent na Roczek lub urodzinki. Uśmiech dziecka gwarantowany!

  39,98 zł brutto
 • PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM
  39,98 zł brutto inf zł netto
  PODUSZKA dla dziecka Króliczek z balonem Z IMIENIEM

  Prześliczna personalizowana poduszka dla dzieci! na poduszce znajduje się urocza grafika króliczka trzymającego balony w łapce wraz z napisem Sweet dreams oraz imieniem dziecka. Jest to propozycja zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

  39,98 zł brutto
 • TABLICZKA do nauki liczenia DREWNIANA 21x30cm
  39,98 zł brutto inf zł netto
  TABLICZKA do nauki liczenia DREWNIANA 21x30cm

  Tabliczka do nauki liczenia dla najmłodszych! Drewniana tabliczka to naturalna zabawka dla dzieci. Tabliczka będzie fantastyczną pomocą dla dziecka podczas nauki liczenia. Tabliczka taka to nie tylko praktyczny dodatek do nauki, ale także przepiękna dekoracja, która świetnie wpasuje się w pokój dziecięcy w stylu boho, eko, rustykalnym.

  39,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana dla chłopca Traktor z przyczepą
  54,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWKA drewniana dla chłopca Traktor z przyczepą

  Zabawka drewniana dla chłopca to świetny pomysł na prezent dla maluszka! Drewniane zabawki to niezwykle modny trend w naturalnym stylu. Drewniana zabawka traktor z przyczepą to cudowny pomysł na prezent na Roczek czy Urodzinki chłopczyka. Eko dekoracja z naturalnego drewna do wykorzystania na prezent i na dekorację pokoju.

  54,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana dla chłopca Helikopter RUCHOME SKRZYDŁA
  54,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWKA drewniana dla chłopca Helikopter RUCHOME SKRZYDŁA

  Zabawka drewniana helikopter na prezent dla chłopca czy na dekorację pokoju! Drewniane zabawki to bardzo modna propozycja w naturalnym stylu. Zabawka helikopter z ruchomymi skrzydłami to genialny pomysł zarówno na dekorację wnętrza w pokoju chłopca, jak i na prezent na każdą okazję! Helikopter wykonany jest z naturalnego drewna, dzięki czemu dziecko może...

  54,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana dla chłopca Kabriolet
  54,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWKA drewniana dla chłopca Kabriolet

  Przepiękna drewniana zabawka w postaci kabrioletu dla chłopca. Jest to wspaniała dekoracja pokoju dziecięcego ale również cudny upominek na Roczek lub Chrzest. Drewniane zabawki idealnie wpisują się w naturalne, eko trendy. Kabriolet został wykonany z wysokiej jakości drewna przez co jest bardzo trwały, będzie pamiątka na długie lata. 

  54,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana konik na kółkach 14x16 cm
  24,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWKA drewniana konik na kółkach 14x16 cm

  Zabawka drewniana w kształcie konika na kółkach to fantastyczna propozycja na prezent dla dziecka! Drewniane zabawki to zdecydowany hit, który wzmacnia wyobraźnię dziecka. Konik świetnie sprawdzi się również jako ozdoba do pokoju dziecięcego. Drewno nadaje całości rustykalnego wyglądu. Cudowna zabawka na prezent czy ozdobę. 

  24,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem BIAŁY 19x17 cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem BIAŁY 19x17 cm

  Zabawka drewniana konik malowana na biało to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego w stylu boho. Konik genialnie sprawdzi się też jako zabawka na prezent dla dziecka. Drewniane zabawki bardzo rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Konik świetnie wpasowuje się w gust eko, boho i rustykalny.

  29,98 zł brutto
 • ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem SZARY 19x17 cm
  29,98 zł brutto inf zł netto
  ZABAWKA drewniana konik na kółkach ze sznurkiem SZARY 19x17 cm

  Zabawka drewniana w kształcie konia na kółkach w szarym kolorze to wspaniałą zabawka dla dziecka! Drewniane zabawki genialnie wpływają na budowanie wyobraźni u maluszka. Konik równie dobrze sprawdzi się jako dekoracja do pokoju dziecięcego. Cudowny dodatek w stylu rustykalnym, eko i boho. 

  29,98 zł brutto
 • MASKOTKA Króliczek dla dziewczynki
  55,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA Króliczek dla dziewczynki

  Śliczna maskotka dla dziewczynki w formie słodkiego króliczka. Maskotka wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, nie podrażnia skóry. Króliczek przepięknie prezentuje się również jako ozdoba pokoju dziecka.

  55,98 zł brutto
 • MASKOTKA Króliczek dla chłopca
  55,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA Króliczek dla chłopca

  Słodka maskotka w postaci króliczka dla chłopca. Króliczek wykonany został z najwyższej jakości materiałów przez co jest bezpieczny dla najmłodszych dzieci. Maskotka w postaci króliczka to idealny kompan do zabaw.

  55,98 zł brutto
 • MASKOTKA materiałowa Zając z guzikami Beżowy 34 cm
  34,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA materiałowa Zając z guzikami Beżowy 34 cm

  Maskotka materiałowa Zając z guziczkami i koronkowym szaliczkiem. Zabawka wykonana jest z beżowej tkaniny w stonowanym kolorze co dodaje zajączkowi niezwykłego boho, eko, rustykalnego stylu. Zajączek świetnie sprawdzi się jako maskotka zabawka dla dziecka, na prezent dla maluszka czy jako wspaniała dekoracja do pokoju!

  34,98 zł brutto
 • MASKOTKA zawieszka materiałowy Króliczek MAŁY 33cm SZARY
  34,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA zawieszka materiałowy Króliczek MAŁY 33cm SZARY

  Maskotka materiałowa szmaciana w kształcie uroczego Króliczka. Maskotka Króliczek wykonana jest z mixu tkanin, które połączone są ze sobą z dbałością o każdy szczegół. Króliczek ma doczepioną zawieszkę z bawełnianego sznurka, dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako ozdoba do pokoju dziecięcego, ale też wpasuje się jako prezent dla chłopca i dziewczynki. 

  34,98 zł brutto
 • MASKOTKA materiałowa Zajączek w ogrodniczkach DUŻY 45 cm NIEBIESKI
  44,98 zł brutto inf zł netto
  MASKOTKA materiałowa Zajączek w ogrodniczkach DUŻY 45 cm NIEBIESKI

  Maskotka materiałowa Zajączek w ogrodniczkach to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego małego chłopca! Zajączek utrzymany jest w niebieskich odcieniach. Maskotka zajączek to wspaniały pomysł zarówno na ozdobę wnętrza w stylu boho, eko i rustykalnym jak i na szykowny prezent dla malucha.

  44,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 47 elementów