Nowe produkty

Ostatnie posty

Pudełka na pieniądze Komunia, karnety

Pudełka na pieniądze to genialny prezent na Pierwszą Komunię Świętą! W naszym sklepie znajdziecie drewniane pudełka na pieniądze, które prezentują się niezwykle elegancko i pomogą zapakować pieniądze na prezent komunijny w estetyczny sposób. Pudełka na pieniądze na prezent komunijny dekorowane są przepiękną, ozdobną kartką z personalizacją, podpisem, życzeniami i cudowną grafiką w najmodniejszym stylu. Całość prezentuje się niezwykle szykownie. Takie pudełko to nie tylko wyjątkowy prezent na Komunię, ale również wspaniała pamiątka komunijna.

Pudełka na pieniądze Komunia, karnety 23 produktów

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM IHS Exclusive
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM IHS Exclusive

  Piękne pudełeczko na pieniążki z grawerowanym napisem I Komunia Święta to elegancki sposób na wręczenie gotówki dziecku przystępującemu po po raz pierwszy do sakramentu. W środku znajduje się karteczka z personalizowanymi życzeniami oraz klamerki do przyczepienia gotówki.

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Różowy Wianuszek
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Różowy Wianuszek

  Śliczna pamiątka pierwszej Komunii Świętej pomoże w elegancki sposób wręczyć pieniądze przeznaczone na prezent. Doskonałe połączenie tradycyjnej koperty i klasycznej kartki z życzeniami. Pudełeczko z jasnego drewna udekorowano wewnątrz personalizowaną karteczką z życzeniami z grafiką eleganckiego wianuszka. Pudełko w środku ma dwie klamerki do których...

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Srebrna Hostia
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Srebrna Hostia

  Drewniane pudełeczko na pieniążki na I Komunię Świętą dla dziecka. W środku znajdują się dwie karteczki z grafiką Srebrnej Hostii oraz życzenia dla dziecka. Do klamerek można przyczepić pieniążki lub pamiątkowe zdjęcie.

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Rustykalny Wianuszek
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Rustykalny...

  Pamiątka I Komunii w postaci drewnianego pudełka z grawerem na pieniądze. Świetny pomysł, by wręczyć dziecku gotówkę w elegancki sposób. Pudełeczko posiada wewnątrz karteczkę ze spersonalizowanym tekstem i grafiką rustykalnych kwiatów. To piękny sposób, by wręczyć dziecku upominek w formie gotówki.

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z kwiatami
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z...

  Śliczne pamiątkowe pudełeczko wypełnione wewnątrz personalizowaną karteczką z życzeniami i ozdobną grafiką ślicznego wianuszka. Znakomite połączenie kartki z życzeniami i tradycyjnej koperty. W środku pudełeczka umieszczono dwie klamerki, do których można przyczepić gotówkę lub z czasem pamiątkowe zdjęcie. 

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z eukaliptusem
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Wianuszek z...

  Śliczne pamiątkowe pudełeczko z okazji Chrztu Świętego to wspaniała alternatywa dla tradycyjnej białej koperty. Wnętrze ozdobiono personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa. Klasyczny motyw jest znakomicie dopasowany do okazji. W środku umieszczono również klamerki, do których można przyczepić pieniądze lub...

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Boho Akwarela
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Boho Akwarela

  Śliczna pamiątka Chrztu Świętego w pudełeczku wykonanym z jasnego drewna. W środku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i elegancką grafiką w modnym stylu boho. Wewnątrz umieszczono klamerki, do których można przyczepić gotówkę lub pamiątkową fotografię z uroczystości. 

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa

  Pudełko na pieniądze to fantastyczny pomysł na elegancki prezent komunijny dla dziecka! Pudełko dekorowane jest przepięknym grawerem na wieczku z napisem Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej oraz szykowną karteczką z życzeniami i klamerką na pieniądze w środku. 

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty kraft
  42,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze Komunia +klamerki Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty...

  Śliczne pamiątkowe pudełeczko ozdobione wewnątrz personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dekoracyjną grafiką pudrowych kwiatów. Eleganckie pudełeczko posiada klamerki, do których można przyczepić gotówkę lub pamiątkowe zdjęcie z uroczystości. Znakomite połączenie tradycyjnej koperty i kartki z życzeniami. 

  42,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM IHS Exclusive
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM IHS Exclusive

  Eleganckie pudełko na pieniążki to genialna propozycja prezentu komunijnego dla dziecka! Drewniane pudełko zdobione jest elegancką karteczką z życzeniami oraz wzorem złotej Hostii. Tak dekorowane pudełko na pieniądze fantastycznie sprawdzi się na prezent na Pierwszą Komunię Świętą.

  29,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  Genialny pomysł na elegancką Pamiątkę I Komunii Świętej w formie efektownego pudełeczka na pieniążki! Drewniane pudełeczko zdobione jest elegancką kartką z życzeniami oraz motywem srebrnej Hostii. Takie pudełko świetnie sprawdzi się jako prezent komunijny dla dziecka.

  29,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Złote Serce
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Złote Serce

  Szykowne pudełko na pieniądze to fantastyczny pomysł na elegancki prezent komunijny! Pudełko dekorowane jest pięknymi życzeniami, grafiką złotych serduszek oraz personalizacją. Takie drewniane pudełko to sposób na estetyczne wręczenie pieniędzy na prezent.

  29,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Boho Gałązki
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Boho Gałązki

  Pudełko na pieniądze na Komunię dekorowane cudownymi życzeniami, personalizacją, podpisem i grafiką boho gałązek! Takie pudełko to fantastyczny sposób na wręczenie pieniędzy na prezent komunijny. Całość prezentuje się niezwykle estetycznie i wyjątkowo!

  29,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Białe Kwiaty

  Drewniane pudełko na pieniądze to cudowny sposób, by wręczyć pieniążki na prezent komunijny w elegancki i estetyczny sposób! Pudełko dekorowane jest botanicznym motywem białych kwiatów, życzeniami i personalizacją z Waszym podpisem. 

  29,98 zł brutto
 • PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Boho Kwiaty
  29,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na pieniądze na Komunię drewniane Z IMIENIEM Boho Kwiaty

  Delikatne, ozdobne pudełko na pieniądze! Drewniane pudełko na pieniążki zdobione personalizacją i cudownym motywem boho kwiatów świetnie sprawdzi się jako genialny prezent na Pierwszą Komunię! Pudełko pozwoli Wam w estetyczny sposób zapakować pieniądze na prezent komunijny.

  29,98 zł brutto
 • TOREBKA na prezenty Miś 31,5x27cm
  11,98 zł brutto inf zł szt. netto
  TOREBKA na prezenty Miś 31,5x27cm
  1 Recenzje

  Urocza torba świąteczna na prezenty w kształcie głowy misia polarnego. To idealny pomysł na zapakowanie prezentu dla dziecka na każdą okazję. Tak zapakowane prezenty będą wspaniale prezentować się wręczone podczas przyjęcia.

  11,98 zł brutto
 • TOREBKA na prezent komunijny Złota Komunia BŁYSK DUŻA
  10,98 zł brutto inf zł netto
  TOREBKA na prezent komunijny Złota Komunia BŁYSK DUŻA

  Elegancka torba prezentowa z dekoracyjnym motywem IHS w pięknym złotym kolorze. Torba prezentowa pozwoli elegancko zapakować wybrany upominek dla dziecka. Dzięki gustownemu dodatkowi pozwoli w efektowny sposób podarować prezent. 

  10,98 zł brutto
 • TOREBKA na prezent komunijny Złota Komunia BŁYSK MAŁA
  7,98 zł brutto inf zł netto
  TOREBKA na prezent komunijny Złota Komunia BŁYSK MAŁA

  Elegancka torba prezentowa w białym kolorze z dekoracyjnym złotym motywem IHS. Torba pozwoli ślicznie zapakować prezent dla dziecka z okazji przystąpienia do Pierwszej Komunii. Gustowny dodatek prezentuje się wspaniale i sprawdzi się wspaniale zarówno na przyjęcie dla chłopca jak i dziewczynki. 

  7,98 zł brutto
 • KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)
  5,00 zł brutto inf zł netto
  KARTKA z życzeniami Różowe Kwiaty (+różowa koperta)

  Kartka z życzeniami z motywem Różowych Kwiatów to przepiękna propozycja na uniwersalną kartkę dodatek do prezentu. Kartka sprawdzi się na Chrzest, Komunię czy Roczek dziecka. Karteczka z życzeniami wykonana jest z wysokiej jakości, grubego papieru, co dodaje jej niezwykłego szyku. 

  5,00 zł brutto
 • BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty
  3,50 zł brutto inf zł netto
  BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty

  Przepiękny bilecik do prezentu dla kobiety! Bilecik zdobiony jest delikatnym wzorem kwiatów w różowych odcieniach. Bilecik wykonany jest z grubego papieru dziurkowanego na górze, co pozwala łatwo przywiązać bilecik do prezentu. 

  3,50 zł brutto
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Worek na prezent lniany to przepiękny sposób na opakowanie prezentu na Chrzest, Roczek czy Komunię dziecka. Worek lniany genialnie wpasowuje się w najmodniejszy styl rustykalny, eko i boho. Do worka warto zapakować drewnianą skrzynkę z prezentem czy drobne upominki i drobiazgi. Worek wykonany jest w 100% z lnu. 

  12,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  35,00 zł brutto
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Pudełka na pieniądze i karnety na Komunię

Co podarować dziecku z okazji jego Pierwszej Komunii Świętej? Możliwości jest całe mnóstwo, a wiele zależy od tego, jaki masz budżet oraz cel. Niektórzy kupują dzieciom naprawdę drogie gadżety i akcesoria, jednak z pewnością wspaniałym prezentem będzie również symboliczny drobiazg, który stanie się cudowną pamiątką z tego szczególnego dnia. Właśnie dlatego tak dobrym pomysłem na upominek są produkty personalizowane. Gotówka to jeden z najbardziej uniwersalnych podarunków, który przypadnie do gustu każdemu dziecku. Teraz możesz uczynić go jeszcze bardziej trafionym. Wystarczy umieścić pieniądze w jednym z naszych specjalnie na tę okazję zaprojektowanych pudełek lub karnetów, aby upominek od Ciebie wyglądał naprawdę gustownie oraz szykownie. Część z nich jest personalizowana, co nada podarunkowi bardzo osobistego charakteru.

Drewniane skrzyneczki z życzeniami na Komunię

Pudełka wykonane z jasnego drewna w naturalnym kolorze to wspaniały sposób na zapakowanie pieniędzy dla komunijnego dziecka. Zwłaszcza, że wewnątrz każdej skrzyneczki znajdują się dwie klamerki służące do mocowania banknotów. Za ich pomocą można też przyczepić fotografię lub woreczek z drobnym upominkiem. Pudełka w środku wyłożone są ozdobnymi karteczkami z życzeniami podpisanymi imieniem osoby wręczającej prezent oraz datą uroczystości. Dzięki temu opakowania mają swój własny, niepowtarzalny charakter. W atmosferę Pierwszej Komunii doskonale wpisuje się projekt IHS Exclusive utrzymany w kolorach bieli i złota. Eleganckie wnętrze pudełka bez wątpienia zachwyci obdarowane dziecko, a dzięki personalizowanemu nadrukowi stanie się ono znakomitą pamiątką. 

Pudełko na pieniądze Gałązka Eukaliptusa

Drewniane pudełko na pieniądze z życzeniami komunijnymi

Pudełka na pieniądze dla dziecka na Komunię

W ofercie naszego sklepu znaleźć można również inne gustowne opakowania wykonane z drewna w naturalnym kolorze. Drewniane pudełka o formacie idealnie dopasowanym do kształtu banknotów to fantastyczny sposób na to, aby zapakować pieniądze dla komunijnego dziecka. Na wewnętrznej stronie wieka naklejona jest ozdobna kartka z życzeniami. Boho Gałązki to modny projekt z grafiką w stonowanej kolorystyce ziemi. Nieco bogatszą propozycją jest motyw Białe Kwiaty utrzymany w botanicznym stylu. Bardzo elegancko prezentuje się także pudełko z perłowego papieru w barwach bieli i złota. Zdobiący je ażurowy wzór wygląda niezwykle oryginalnie i na pewno na długo zapadnie w pamięci obdarowanego w ten sposób dziecka. 

Pudełko na pieniądze z motywem srebrnej hostii

Pudełko na pieniądze z motywem srebrnej hostii

Kartki okolicznościowe na Pierwszą Komunię

Gotówkę dla dziecka możesz wręczyć także w bardziej klasyczny sposób - za pomocą kartki okolicznościowej umieszczonej w estetycznej kopercie. Karnet z kolekcji Natural wykonany jest z grubego, białego papieru. Na okładce nadrukowany jest wieniec w odcieniach zieleni i pomarańczy oraz subtelny krzyż, pod którym widnieje napis “Pamiątka Pierwszej Komunii Św.”. Wewnątrz kartki umieszczony został podobny motyw razem z czarującą sentencją, która znakomicie wpisuje się w klimat uroczystości. Na przygotowanych linijkach możesz umieścić życzenia prosto z serca razem ze swoim podpisem i datą, dzięki czemu obdarowane dziecko zyska świetną pamiątkę z dnia swojej Pierwszej Komunii. Do kompletu dołączona jest też kraftowa koperta, w której możesz umieścić karnet razem z gotówką.

Kartka z życzeniami na komunię różowa

Kartka okolicznościowa z grafiką różowych kwiatów