Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Narodziny z podpisem

Prezenty na Narodziny dziecka z personalizacją to fantastyczny pomysł na obdarowanie Świeżych Rodziców i cudownymi upominkami dla maluszka! Zestawy prezentowe na Narodziny wypełnione są genialnymi gadżetami i dodatkami dla niemowlaka. Świetne są boxy na prezent na Narodziny, gdzie w składzie jest muślinowa [pieluszka dla dziecka, drewniany gryzak, przepiękna zawieszka do smoczka czy cudowna zabawka sensoryczna. Takie zestawy na Narodziny w drewnianych skrzyniach czy ozdobnych pudełkach dekorowane są przepięknymi karteczkami z delikatnymi, autorskimi grafikami i personalizacją.

Prezenty na Narodziny z podpisem 37 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Girl
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM metryczka...

  Przepiękny prezent na Narodziny czy Chrzest małej dziewczynki! Genialny zestaw z gryzakiem przytulanką, z personalizowanym kubkiem oraz z cudowną metryczką bobasa zdobioną delikatną grafiką zamkniętą w drewnianej ramce. Taki box to wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Boy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Boy

  Prezent na Narodziny czy Chrzest małego chłopca! Genialny zestaw prezentowy złożony z pięknego kubka z imieniem, z uroczego gryzaka przytulanki oraz z przepięknej drewnianej ramki z cudowną grafiką i metryczką dziecka. Taki zestaw to wyjątkowa i oryginalna opcja na prezent!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Narodziny dziecka Z IMIENIEM Miś Mega Box
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Narodziny dziecka Z IMIENIEM Miś Mega Box

  Ekskluzywny zestaw prezentowy na narodziny. W kraftowym pudełku znajdują się drewniane tabliczki do sesji malucha, woreczek na pieniążki, brązowy misiek z kokardką oraz muślinowa pieluszka. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami i gryzakiem
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami i gryzakiem

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla maluszka na Chrzest czy Narodziny! Cudowny box prezentowy z uroczymi drobiazgami dla dziecka. Drewniany gryzak konik, drewniana zawieszka do smoczka oraz muślinowa pieluszka świetnie sprawdzą się dla maluszka. Prezent zdobiony jest elegancką karteczką z życzeniami i grafiką w stylu boho. 

  129,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z gryzakiem i zawieszką
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z gryzakiem i zawieszką

  Prezent na Narodziny dziecka czy Chrzest w naturalnym, EKO stylu! Zestaw prezentowy składa się z niezbędników dla maluszka w postaci drewnianego gryzaczka, zawieszki do smoczka i muślinowej pieluszki. Całość umieszczona jest w ozdobnym boxie dekorowanym karteczką z życzeniami.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM Z termoforem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM Z termoforem

  Niesamowity prezent na Chrzest dla maluszka! Zestaw składa się z niezbędników dla dziecka w postaci termoforka z pestek wiśni, z naturalnym łyżeczek dla maluszka i muślinowej pieluszki. Taki zestaw to fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka w EKO, naturalnym stylu.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami SZARY
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami SZARY

  Cudowny prezent na Narodziny dziecka czy na jego Chrzest. Genialny zestaw z drobnymi drobiazgami dla maluszka. Urocze kapciuszki, muślinowa pieluszka, drewniana tabliczka z napisem Witamy na świecie w przepiękny sposób powitają maluszka. Do prezentu dołączony jest również lniany woreczek na pieniążki. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka Miś
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka Miś

  Fantastyczny prezent na Narodziny Chrzest maluszka! Genialny zestaw złożony z miękkiej przytulanki kocyka króliczka, z delikatnej, muślinowej pieluszki oraz drewnianej tabliczki z grawerem Witaj na świecie! Prezent dodatkowo zdobiony jest przepiękną karteczką z osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM ze Skarpetkami i Termoforem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM ze Skarpetkami i Termoforem

  Genialny zestaw prezentowy dla dziecka na Narodziny czy Chrzest Święty! Prezent składa się z miękkich, dziecięcych skarpetek, z muślinowej pieluszki, melaminowych łyżeczek dla dziecka oraz z wyjątkowej, drewnianej tabliczki z grawerem Witaj na świecie! Całość zdobiona jest osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka i Pieluszka
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka i...

  Przepiękny prezent na Narodziny czy Chrzest maluszka! Genialny zestaw z muślinową, białą pieluszką, miękką zabawką kocykiem dla dziecka oraz niesamowitą, grawerowaną tabliczką z napisem Witaj na świecie. Taki zestaw w połączeniu z osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami tworzy genialny prezent na Narodziny lub Chrzest malucha!

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Gryzak króliczek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Gryzak króliczek

  AKTUALNIE W ZESTAWIE ZNAJDUJE SIĘ SREBRNA ŚWINKA SKARBONKA ZAMIAST ZŁOTEJ! Cudowny zestaw prezentowy dla dziecka na jego Narodziny czy Chrzciny! W skład prezentu wchodzi miękki, pluszowy gryzak króliczek, mini skarbonka świnka na szczęście oraz tetrowa pieluszka w delikatnym odcieniu. Całość umieszczona jest w ozdobnym boxie dekorowanym osobistą...

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną RÓŻ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną RÓŻ

  Wyjątkowy prezent na Narodziny maluszka czy na jego Chrzest Święty! W skład prezentu wchodzi przepiękna, drewniana tabliczka z napisem Witaj na świecie, przytulanka króliczek i zabawka sensoryczna dla maluszka. Prezent i komponenty utrzymane są w różowych barwach, dzięki czemu jest to propozycja idealna dla małej dziewczynki.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną BŁĘKIT
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną BŁĘKIT

  Fantastyczny prezent na Chrzest Święty chłopca czy na jego Narodziny! Zestaw prezentowy składa się z eleganckiej tabliczki drewnianej z napisem Witaj na świecie, z genialnej zabawki sensorycznej i z maskotki przytulanki króliczka. Całość utrzymana jest w delikatnych, niebieskich kolorach. 

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka RÓŻ
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka RÓŻ

  Wyjątkowy prezent na Chrzest dla małej dziewczynki! W skład prezentu wchodzi drewniana zawieszka do smoczka, drewniana tabliczka z napisem Witaj na świecie, muślinowa pieluszka oraz gryzak konik. Prezent umieszczony jest w ozdobnym, kartonowym boxie, dekorowanym kartką z życzeniami przez co jest od razu gotowy do wręczenia. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka BŁĘKIT
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka BŁĘKIT

  Fantastyczny prezent na Chrzest Święty czy Narodziny chłopczyka. Prezent składa się z genialnych dodatków w postaci drewnianej tabliczki z napisem Witaj na świecie, z muślinowej pieluszki i drewnianego gryzaczka i zawieszki do smoczka. Zestaw umieszczony jest w prezentowym boxie, dzięki czemu jest gotowy do wręczenia. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest/narodziny w pudełku Z IMIENIEM Zestaw Opasek+woreczek na pieniądze
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest, Narodziny, Baby Shower w pudełku Z IMIENIEM...

  Prezent na Chrzest czy Narodziny małej dziewczynki w cudownej odsłonie! Box prezentowy składa się z kompletu przepięknych opasek na główkę w delikatnym, boho stylu. Opaski są w zestawie z szykownym woreczkiem na pieniążki. Całość prezentuje się niesamowicie i cudownie sprawdzi się na prezent na Chrzest czy Baby Shower dla małej dziewczynki. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest/narodziny w pudełku Z IMIENIEM Zestaw Spinek 18 elementów
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest, Narodziny, Baby Shower w pudełku Z IMIENIEM...

  Genialny prezent na Chrzest czy Narodziny dziecka! Box prezentowy składa się z kompletu szykownych spinek do włosów dla małej dziewczynki. Całość umieszczona jest w koszu prezentowym zdobionym dekoracyjnym sizalem i personalizowaną kartką z życzeniami i nadrukiem balleriny króliczka. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze...

  Prezent na Chrzest Święty dziewczynki w pięknym stylu! Prezent znajduje się w dużej, drewnianej skrzyni ozdobionej grafiką maluszka w różowych kwiatach. Skrzynia wypełniona jest drobnymi upominkami niezbędnikami na pierwsze momenty. Taka skrzynia to idealny prezent do wręczenia na Chrzest!

  74,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny chłopca Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny chłopca Niezbędnik Pierwsze Momenty Z...

  Prezent na Chrzest Święty i Narodziny chłopca w niezwykle pięknej odsłonie! Skrzynka drewniana na prezent wypełniona jest niezbędnikami na pierwsze momenty w zestawie z naklejkami w niebieskim kolorze. Taka skrzynia, ozdobiona grafiką małego maluszka w kwiatach, to fantastyczny pomysł na prezent na Chrzest.

  74,98 zł brutto
 • PREZENT na Narodziny METRYCZKA Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Boho NATURALNY
  84,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Narodziny METRYCZKA Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Boho...

  Wspaniały prezent na narodziny dziecka umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna to cudowna pamiątka dla malucha. Wewnątrz znalazły się symbole, które pozwolą wspólnie świętować i celebrować pierwsze momenty z życia maluszka. Każdy drobiazg posiada drewniane kółeczko z opisem jego przeznaczenia. Całość jest spersonalizowana grafiką z jelonkiem.

  84,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka...

  Prezent na Chrzest lub narodziny maleństwa z drobiazgami przydatnymi dla dziewczynki. Wspaniała propozycja, która oczaruje maluszka i pozwoli  wręczyć pamiątkowy upominek. Prezent w drewnianej skrzyni z naturalnego drewna wspaniale wpisuje się w aktualne trendy. Skrzynia posiada wewnątrz karteczkę z personalizacją i grafiką w odcieniach różu. Piękne...

  119,98 zł brutto
 • TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Wianuszek Z ŻYCZENIAMI
  149,98 zł brutto inf zł netto
  TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Wianuszek Z ŻYCZENIAMI

  Tabliczki do zdjęć maluszka to wspaniały pomysł na prezent dla przyszłej mamy na Baby Shower! Tabliczki wykonane są z naturalnego drewna, co dodaje im rustykalnego, boho stylu, który wpisuje się w najnowsze trendy. Tabliczki zapakowane są w lniany woreczek udekorowany wianuszkiem i personalizacją. Całość wygląda niesamowicie!

  149,98 zł brutto
 • TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Z METRYCZKĄ
  149,98 zł brutto inf zł netto
  TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Z METRYCZKĄ

  Tabliczki do zdjęć drewniane dla maluszka Pierwsze Chwile to wspaniały prezent dla przyszłej mamy na Baby Shower. Drewniane tabliczki z miesiącami ozdobione delikatnym wianuszkiem genialnie będą prezentować się na zdjęciach maluszka. Tabliczki umieszczone są w rustykalnym woreczku z naturalnego lnu udekorowanego delikatnym nadrukiem i metryczką dziecka.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT narodziny Baby Shower w woreczku Pierwsze Chwile Z ŻYCZENIAMI
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT narodziny Baby Shower w woreczku Pierwsze Chwile Z ŻYCZENIAMI

  Prezent na narodziny dziecka na Baby Shower! Genialna propozycja upominku dla przyszłej mamy. Prezent składa się z drewnianych, okrągłych tabliczek w lnianym, dużym woreczku z personalizowaną grafiką. Takie zestaw to fantastyczna propozycja w naturalnym, eko stylu na Baby Shower.

  149,98 zł brutto
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki (+jutowy sznurek)
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki...

  Piękna pamiątkowa księga ze zdjęciem dziecka to świetny pomysł jako prezent na narodziny. Na okładce znajduje się również metryczka z danymi dziecka, co sprawia, że jest to bardzo osobisty upominek. Wariant z czarnymi kartkami można wykorzystać jako album na zdjęcia. 

  59,98 zł brutto
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina (+jutowy sznurek)
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek...

  Księga pamiątkowa ze zdjęciem dziecka to idealny prezent na narodziny. Księga ozdobiona jest grafiką króliczka balleriny oraz metryczką oraz personalizacją. Księga posiada dwa warianty kolorystyczne kartek - białe i czarne. Całość wygląda niesamowicie!

  59,98 zł brutto
 • PREZENT na Baby Shower dla dziecka Przytulanka Z IMIENIEM w pudełku Leśne Zwierzątka
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Baby Shower Narodziny dla dziecka Przytulanka Z...

  Wyjątkowy prezent na Baby Shower dla maluszka Przyszłej Mamy! Uroczy kocyk przytulanka z imieniem dziecka cudownie sprawdzi się na podarunek dla dziecka. Przytulanka zamknięta jest w ozdobnym pudełeczku zdobionym karteczką z cudowną, leśną grafiką, życzeniami oraz personalizacją. Fantastyczny zestaw gotowy do wręczenia!

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Baby Shower dla dziecka Przytulanka Z IMIENIEM w pudełku Zajączek
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Baby Shower Narodziny dla dziecka Przytulanka Z...

  Cudowny prezent na Baby Shower dla Przyszłej Mamy małej córeczki! Fantastyczny zestaw z mięciutkim kocykiem przytulanką z główką króliczka. Kocyk umieszczony jest w ozdobnym boxie z papieru kraft zdobionego personalizowaną kartką z życzeniami i cudowną grafiką zajączka.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT na Baby Shower dla dziecka Przytulanka Z IMIENIEM w pudełku Samolocik
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Baby Shower Narodziny dla dziecka Przytulanka Z...

  Przepiękny prezent dla małego chłopczyka na Baby Shower jego Mamy! Prezent świetnie sprawdzi się dla Przyszłej Mamy małego synka. W skład prezentu wchodzi uroczy kocyk przytulanka w kształcie króliczka. Prezent schowany jest w kraftowym pudełku z życzeniami, przez co jest od razu gotowy do wręczenia na prezent.

  69,98 zł brutto
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł brutto inf zł netto
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Worek na prezent lniany to przepiękny sposób na opakowanie prezentu na Chrzest, Roczek czy Komunię dziecka. Worek lniany genialnie wpasowuje się w najmodniejszy styl rustykalny, eko i boho. Do worka warto zapakować drewnianą skrzynkę z prezentem czy drobne upominki i drobiazgi. Worek wykonany jest w 100% z lnu. 

  12,98 zł brutto
 • BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty
  3,50 zł brutto inf zł netto
  BILECIK do prezentu na wpisanie życzeń Kwiaty

  Przepiękny bilecik do prezentu dla kobiety! Bilecik zdobiony jest delikatnym wzorem kwiatów w różowych odcieniach. Bilecik wykonany jest z grubego papieru dziurkowanego na górze, co pozwala łatwo przywiązać bilecik do prezentu. 

  3,50 zł brutto
 • PAPIER do pakowania prezentów złote liście i kropki MIX 2szt 0,7x2m BŁYSK
  25,98 zł brutto inf zł netto
  PAPIER do pakowania prezentów złote liście i kropki MIX 2szt...

  Papier do pakowania prezentów w nowoczesnej, boho odsłonie! Papier ozdobiony jest połyskującymi piórkami i kropkami, które dodają mu niezwykłej elegancji. Papier świetnie sprawdzi się do zapakowania prezentów na każdą okazję, przez cały rok! Fantastyczny wybór na estetyczne opakowanie prezentu.

  25,98 zł brutto
 • KARTKA na urodziny Z PINEM Gwiazdka
  12,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA na urodziny Z PINEM Gwiazdka

  Przepiękna kartka z gwiazdką świetnie sprawdzi się na Chrzest, Roczek czy inną uroczystość malucha. Dekorowana złotymi napisami i elegancką kopertą będzie rewelacyjnym dodatkiem do prezentu. 

  12,98 zł brutto
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 1cm 25m
  4,98 zł brutto inf zł netto
  WSTĄŻKA tasiemka satynowa 1cm 25m

  Wstążka tasiemka satynowa w wielu kolorach! Cudowne wstążki satynowe, które pozwolą Wam urozmaicić każdą aranżację i udekorować dodatki na przyjęcie. Tasiemka świetnie sprawdzi się do ozdobienia zaproszeń, ozdobnych wazonów, świec czy do zawieszenia na girlandach.

  4,98 zł brutto
 • WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m
  8,98 zł brutto inf zł netto
  WSTĄŻKA tasiemka satynowa 2,5cm 25m

  Tasiemka satynowa szeroka to genialny dodatek do dekoracji na każdą okazję! Wstążka satynowa to uniwersalny dodatek dekoracyjny, który wykorzystacie na wiele sposobów! Szeroka tasiemka satynowa świetnie sprawdzi się do ozdobienia girlanda, czy drewnianych obręczy, ale także do efektownego zapakowania prezentu na przyjęcie.

  8,98 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Prezenty na narodziny dziecka z podpisem

Bliskim Ci osobom niedawno urodziło się dziecko i wybierasz się w pierwsze odwiedziny? Młodym rodzicom bez wątpienia będzie miło, jeśli przyniesiesz ze sobą prezent, który pozwoli wyrazić Twoją radość z ich szczęścia. Upominek może być przeznaczony dla nowo narodzonego szkraba lub jego rodziców. Często stawia się na praktyczne akcesoria w postaci pieluszek, ubranek czy gadżetów dla dzieci, jednak warto zadbać o to, aby podarunek być kreatywny i stanowił wspaniałą pamiątkę. Dzięki temu prezent będzie miał dla dziecka i jego rodziców sentymentalne znaczenie. Jakie produkty najlepiej nadają się na tego rodzaju upominek? Z pewnością polecić możemy kosze prezentowe, przytulanki czy dodatki do zdjęć, które nawet po wielu latach z przyjemnością będziecie wszyscy oglądać. 

Kosze prezentowe na narodziny dziecka

Zestawy akcesoriów dla maluszka to fantastyczny prezent na narodziny. Mega Box wykonany z grubej tektury wypełniony jest naturalną wełną drzewną, na której ułożone są maskotka w postaci misia, ramka na zdjęcie i lniany woreczek na pieniądze bądź inny drobiazg. Kosz uzupełniony jest brązowym wiatraczkiem oraz drewnianą tabliczką z napisem “Witaj na świecie”. Zestaw utrzymany jest w klimacie retro, który podtrzymuje kartka nalepiona na wieku pudełka. Na papierze nadrukowane są życzenia wraz z imieniem dziecka. Tak unikalny prezent będzie niepowtarzalnym podarunkiem dla nowo narodzonego maluszka. W innych koszach znaleźć można kapcie dla dziecka, skarpetki, gryzaki, pieluszki czy sztućce z melaniny. Wybierz komplet, który najbardziej przypadnie Ci do gustu i mile zaskocz młodych rodziców.

Kosz prezentowy na narodziny

Kosz prezentowy na narodziny dziecka z drewnianą tabliczką

Drewniane skrzynki z maskotką dla noworodka

Fantastycznym upominkiem dla świeżo narodzonego dziecka będzie drewniana skrzynka w naturalnym, jasnym kolorze. Jej środek wyłożony jest dekoracyjną wełną drzewną. Na wewnętrznej stronie wieka nalepiona została kartka z metryczką dziecka oraz napisem “Witaj na świecie”. Pod spodem nadrukowany jest podpis osoby bądź osób wręczających podarunek. Kolorystyka projektu dopasowana jest do płci maluszka - różowa dla dziewczynki oraz niebieska dla chłopca. W podobny sposób spersonalizowana jest maskotka ułożona w skrzynki. Króliczek w sukience bądź muszce to fantastyczny upominek dla noworodka. W skrzynce umieszczony jest też eko woreczek na pieniądze, biżuterię czy inny drobiazg oraz okrągła tabliczka z drewna.

Prezent na narodziny z metryczką

Prezent na narodziny z metryczką, kubkiem i przytulanką

Tabliczki do zdjęć w woreczku EKO na narodziny

Bez wątpienia najlepszą pamiątką są zdjęcia. Właśnie dlatego na narodziny dziecka z powodzeniem możesz podarować młodym rodzicom akcesoria, dzięki którym fotografie maluszka w pierwszym roku życia będą naprawdę wyjątkowe. W naturalnym lnianym woreczku umieszczone jest trzynaście tabliczek zdobionych motywem w rustykalnym stylu, w których wygrawerowane zostały kolejne miesiące oraz napis “Roczek”. Można wykorzystać je do robienia zdjęć dziecku, aby udokumentować jego wzrost oraz zmiany zachodzące w trakcie pierwszego roku. Opakowanie zdobione jest dopasowanym nadrukiem z imieniem dziecka, dzięki czemu stanowi naprawdę oryginalny pomysł na prezent z okazji narodzin. 

Tabliczki do zdjęć noworodka

Tabliczki do zdjęć w lnianym worku z metryczką