Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Narodziny z podpisem

Prezenty na Narodziny dziecka z personalizacją to fantastyczny pomysł na obdarowanie Świeżych Rodziców i cudownymi upominkami dla maluszka! Zestawy prezentowe na Narodziny wypełnione są genialnymi gadżetami i dodatkami dla niemowlaka. Świetne są boxy na prezent na Narodziny, gdzie w składzie jest muślinowa [pieluszka dla dziecka, drewniany gryzak, przepiękna zawieszka do smoczka czy cudowna zabawka sensoryczna. Takie zestawy na Narodziny w drewnianych skrzyniach czy ozdobnych pudełkach dekorowane są przepięknymi karteczkami z delikatnymi, autorskimi grafikami i personalizacją.

Prezenty na Narodziny z podpisem 51 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów
 • PUDEŁECZKO na opaskę szpitalną pamiątka prezent
  11,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PUDEŁECZKO na opaskę szpitalną pamiątka prezent

  Pudełeczko na opaskę szpitalną to niezwykły prezent dla narodzonego dziecka oraz jego rodziców. Taka pamiątka pozwoli zawsze przypominać sobie o tej chwili oraz o emocjach temu towarzyszących. Drewniane pudełeczko prezentuje się uroczo i zachwyca swoim wyglądem. Jest to cudowny upominek dla świeżo upieczonych rodziców.

  11,98 zł brutto
 • KARTKA GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Boho Kołyska (+koperta)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Boho...

  Piękna kraftowa kartka z gratulacjami dla świeżo upieczonych Rodziców. Po otwarciu ukazuje się boho grafika gryzaczka oraz piękny tekst życzeń z okazji narodzin dziecka. Taka kartka to niesamowity dodatek do prezentu , który wręczycie podczas pierwszej wizyty u noworodka i jego rodziców.

  9,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Album i lampion zapachowy LUX
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Album i lampion zapachowy LUX

  Prześliczny zestaw prezentowy na narodziny dziecka. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono maskotkę króliczka, lampion, album na zdjęcia, woreczek z cukierkami, personalizowaną karteczkę z życzeniami. Wnętrze skrzyneczki udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami i dopasowana wstążką prezentową. 

  279,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka z IMIENIEM w skrzyneczce maskotka sztućce Wielka Skrzynia
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka z IMIENIEM w skrzyneczce maskotka...

  Prezent na narodziny maluszka w formie praktycznych gadżetów w drewnianej skrzyni. W zestawie znajdziecie muślinową pieluszkę, pluszowego króliczka, dziecięce skarpetki, sztućce, wiatraczek, woreczek z organzy, lizaka, cukierki oraz drewniane kółko z grawerem. Taki prezent oczaruje obdarowane maleństwo i Mamę.

  219,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś w skrzyni

  Piękna drewniana skrzyneczka z drewna, wewnątrz których znajdują się upominki z okazji narodzin malucha. W skład zestawu wchodzą upominki takie jak pluszowy beżowy miś, pudełeczko na pierwszy ząbek, mleczne czekoladki, lniany woreczek na gotówkę, tabliczka z napisem Witaj na świecie. Całość zdobiona jest boho grafiką misia. To idealny upominek, który...

  89,98 zł brutto
 • GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Z PODPISEM Księga i maskotka
  249,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Z PODPISEM...

  Idealny box z gratulacjami dla świeżo upieczonych rodziców! W środku znajduje się para skarpetek dla dziecka, księga na wspomnienia, pluszowy miś, woreczek na pieniądze lub drobiazg, pudełko na pierwszy ząbek, mleczne czekoladki i kółko z grawerem Witaj na świecie. Taka skrzynia z pewnością oczaruje Rodziców i przyda się również dla dziecka.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Girl
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM metryczka...

  Przepiękny prezent na Narodziny czy Chrzest małej dziewczynki! Genialny zestaw z gryzakiem przytulanką, z personalizowanym kubkiem oraz z cudowną metryczką bobasa zdobioną delikatną grafiką zamkniętą w drewnianej ramce. Taki box to wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Boy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Boy

  Prezent na Narodziny czy Chrzest małego chłopca! Genialny zestaw prezentowy złożony z pięknego kubka z imieniem, z uroczego gryzaka przytulanki oraz z przepięknej drewnianej ramki z cudowną grafiką i metryczką dziecka. Taki zestaw to wyjątkowa i oryginalna opcja na prezent!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Narodziny dziecka Z IMIENIEM Miś Mega Box
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Narodziny dziecka Z IMIENIEM Miś Mega Box

  Ekskluzywny zestaw prezentowy na narodziny. W kraftowym pudełku znajdują się drewniane tabliczki do sesji malucha, woreczek na pieniążki, brązowy misiek z kokardką oraz muślinowa pieluszka. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka sarenka i skarbonka
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka sarenka i skarbonka

  Prezent na narodziny maluszka, który pozwoli powitać go na świecie. Wspaniały prezent dla dziecka umieszczony w białym pudełku z personalizacją na wieczku. Idealny pomysł na to, by wyrazić miłość do maleństwa. Cały prezent jest pięknie opakowany, maskotka sarenki jest bezpieczna dla dziecka. Wpisuje się w najnowsze trendy.

  229,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Z metryczką Mega Box Leśny
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Z metryczką Mega Box Leśny

  Piękny prezent na narodziny dziecka umieszczony w pudełku z personalizacją. Wspaniały zestaw zawiera ramkę z metryczką malucha, maskotkę misia, krówki, małe Nutelle, woreczek na pieniażki, a także kółeczko z grawerem Witaj na Świecie. Całość prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie.

  179,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami i gryzakiem
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami i gryzakiem
  1 Recenzje

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla maluszka na Chrzest czy Narodziny! Cudowny box prezentowy z uroczymi drobiazgami dla dziecka. Drewniany gryzak konik, drewniana zawieszka do smoczka oraz muślinowa pieluszka świetnie sprawdzą się dla maluszka. Prezent zdobiony jest elegancką karteczką z życzeniami i grafiką w stylu boho. 

  129,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z gryzakiem i zawieszką
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z gryzakiem i zawieszką
  1 Recenzje

  Prezent na Narodziny dziecka czy Chrzest w naturalnym, EKO stylu! Zestaw prezentowy składa się z niezbędników dla maluszka w postaci drewnianego gryzaczka, zawieszki do smoczka i muślinowej pieluszki. Całość umieszczona jest w ozdobnym boxie dekorowanym karteczką z życzeniami.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM Z termoforem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM Z termoforem

  Niesamowity prezent na Chrzest dla maluszka! Zestaw składa się z niezbędników dla dziecka w postaci termoforka z pestek wiśni, z naturalnym łyżeczek dla maluszka i muślinowej pieluszki. Taki zestaw to fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka w EKO, naturalnym stylu.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka Miś
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka Miś

  Fantastyczny prezent na Narodziny Chrzest maluszka! Genialny zestaw złożony z miękkiej przytulanki kocyka króliczka, z delikatnej, muślinowej pieluszki oraz drewnianej tabliczki z grawerem Witaj na świecie! Prezent dodatkowo zdobiony jest przepiękną karteczką z osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM ze Skarpetkami i Termoforem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM ze Skarpetkami i Termoforem

  Genialny zestaw prezentowy dla dziecka na Narodziny czy Chrzest Święty! Prezent składa się z miękkich, dziecięcych skarpetek, z muślinowej pieluszki, melaminowych łyżeczek dla dziecka oraz z wyjątkowej, drewnianej tabliczki z grawerem Witaj na świecie! Całość zdobiona jest osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka i Pieluszka
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka i...

  Przepiękny prezent na Narodziny czy Chrzest maluszka! Genialny zestaw z muślinową, białą pieluszką, miękką zabawką kocykiem dla dziecka oraz niesamowitą, grawerowaną tabliczką z napisem Witaj na świecie. Taki zestaw w połączeniu z osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami tworzy genialny prezent na Narodziny lub Chrzest malucha!

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Figurka anioła z sercem i woreczek
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Figurka anioła z sercem i woreczek

  Prezent na narodziny dziecka umieszczony w kraftowym pudełku prezentowym z personalizacją na wieczku. W skład boxu prezentowego wchodzi drewniane kółeczko z napisem Witaj na świecie, woreczek na gotówkę lub drobiazg, figurka aniołka, woreczek z czekoladkami i pudełko na ząbek. To przedmioty, które przydają się już od pierwszych chwil życia maluszka.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną RÓŻ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną RÓŻ

  Wyjątkowy prezent na Narodziny maluszka czy na jego Chrzest Święty! W skład prezentu wchodzi przepiękna, drewniana tabliczka z napisem Witaj na świecie, przytulanka króliczek i zabawka sensoryczna dla maluszka. Prezent i komponenty utrzymane są w różowych barwach, dzięki czemu jest to propozycja idealna dla małej dziewczynki.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka RÓŻ
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka RÓŻ

  Wyjątkowy prezent na Chrzest dla małej dziewczynki! W skład prezentu wchodzi drewniana zawieszka do smoczka, drewniana tabliczka z napisem Witaj na świecie, muślinowa pieluszka oraz gryzak konik. Prezent umieszczony jest w ozdobnym, kartonowym boxie, dekorowanym kartką z życzeniami przez co jest od razu gotowy do wręczenia. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka BŁĘKIT
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka BŁĘKIT

  Fantastyczny prezent na Chrzest Święty czy Narodziny chłopczyka. Prezent składa się z genialnych dodatków w postaci drewnianej tabliczki z napisem Witaj na świecie, z muślinowej pieluszki i drewnianego gryzaczka i zawieszki do smoczka. Zestaw umieszczony jest w prezentowym boxie, dzięki czemu jest gotowy do wręczenia. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest/narodziny w pudełku Z IMIENIEM Zestaw opasek i buciki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest/narodziny w pudełku Z IMIENIEM Zestaw Opasek i...

  Genialny prezent na Chrzest czy Narodziny dziecka! Box prezentowy składa się z kompletu szykownych spinek do włosów dla małej dziewczynki. Całość umieszczona jest w koszu prezentowym zdobionym dekoracyjnym sizalem i personalizowaną kartką z życzeniami i nadrukiem balleriny króliczka. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Termofor Beżowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Termofor Beżowy

  Prezent na narodziny dziecka umieszczony w przepięknym kraftowym pudełku. W skład prezentu wchodzi pluszowy termofor, pudełko na ząbek oraz woreczek na pieniążki. Cały prezent posiada na wieczku personalizację oraz przepiękny tekst. Zestaw można wręczyć w dniu odwiedzin świeżo upieczonej mamy.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Skrzynia z termoforem i słodyczami Róż LUX
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Skrzynia z termoforem i słodyczami...

  Prezent na narodziny dziewczynki zamknięty w drewnianej skrzyni. W skład zestawu wchodzą lizaki, dwie czekolady, cukierki, pianki, termofor, maskotka sarenka oraz kółeczko z grawerem Witaj na Świecie. Prezent jest idealny dla dziewczynki.

  279,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze...

  Prezent na Chrzest Święty dziewczynki w pięknym stylu! Prezent znajduje się w dużej, drewnianej skrzyni ozdobionej grafiką maluszka w różowych kwiatach. Skrzynia wypełniona jest drobnymi upominkami niezbędnikami na pierwsze momenty. Taka skrzynia to idealny prezent do wręczenia na Chrzest!

  74,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny chłopca Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny chłopca Niezbędnik Pierwsze Momenty Z...

  Prezent na Chrzest Święty i Narodziny chłopca w niezwykle pięknej odsłonie! Skrzynka drewniana na prezent wypełniona jest niezbędnikami na pierwsze momenty w zestawie z naklejkami w niebieskim kolorze. Taka skrzynia, ozdobiona grafiką małego maluszka w kwiatach, to fantastyczny pomysł na prezent na Chrzest.

  74,98 zł brutto
 • PREZENT na Narodziny METRYCZKA Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Boho NATURALNY
  84,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Narodziny METRYCZKA Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Boho...

  Wspaniały prezent na narodziny dziecka umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna to cudowna pamiątka dla malucha. Wewnątrz znalazły się symbole, które pozwolą wspólnie świętować i celebrować pierwsze momenty z życia maluszka. Każdy drobiazg posiada drewniane kółeczko z opisem jego przeznaczenia. Całość jest spersonalizowana grafiką z jelonkiem.

  84,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka...

  Prezent na Chrzest lub narodziny maleństwa z drobiazgami przydatnymi dla dziewczynki. Wspaniała propozycja, która oczaruje maluszka i pozwoli  wręczyć pamiątkowy upominek. Prezent w drewnianej skrzyni z naturalnego drewna wspaniale wpisuje się w aktualne trendy. Skrzynia posiada wewnątrz karteczkę z personalizacją i grafiką w odcieniach różu. Piękne...

  119,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w...

  Piękny prezent na narodziny dziewczyny w eleganckiej drewnianej skrzyneczce. W środku znajduje się wspaniała maskotka króliczka, woreczek na pieniążki lub drobiazg, lizak na patyczku oraz kółeczko z wygrawerowanym napisem Witaj na świecie. W środku znajduje się również karteczka z personalizowanymi życzeniami oraz różową grafiką. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny chłopca Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny chłopca Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni

  Prezent na narodziny chłopca w drewnianej skrzyneczce z personalizacją. Skrzyneczka posiada karteczkę z osobistymi życzeniami. W skrzynce możecie znaleźć maskotkę króliczka, woreczek na drobiazg, lizaka oraz kółeczko z napisem Witaj na świecie. Upominek zdobiony jest grafiką w odcieniach błękitu, dlatego pasuje idealnie na prezent dla chłopca.

  89,98 zł brutto
 • TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Wianuszek Z ŻYCZENIAMI
  149,98 zł brutto inf zł netto
  TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Wianuszek Z ŻYCZENIAMI

  Tabliczki do zdjęć maluszka to wspaniały pomysł na prezent dla przyszłej mamy na Baby Shower! Tabliczki wykonane są z naturalnego drewna, co dodaje im rustykalnego, boho stylu, który wpisuje się w najnowsze trendy. Tabliczki zapakowane są w lniany woreczek udekorowany wianuszkiem i personalizacją. Całość wygląda niesamowicie!

  149,98 zł brutto
 • TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Z METRYCZKĄ
  149,98 zł brutto inf zł netto
  TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Z METRYCZKĄ

  Tabliczki do zdjęć drewniane dla maluszka Pierwsze Chwile to wspaniały prezent dla przyszłej mamy na Baby Shower. Drewniane tabliczki z miesiącami ozdobione delikatnym wianuszkiem genialnie będą prezentować się na zdjęciach maluszka. Tabliczki umieszczone są w rustykalnym woreczku z naturalnego lnu udekorowanego delikatnym nadrukiem i metryczką dziecka.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT narodziny Baby Shower w woreczku Pierwsze Chwile Z ŻYCZENIAMI
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT narodziny Baby Shower w woreczku Pierwsze Chwile Z ŻYCZENIAMI

  Prezent na narodziny dziecka na Baby Shower! Genialna propozycja upominku dla przyszłej mamy. Prezent składa się z drewnianych, okrągłych tabliczek w lnianym, dużym woreczku z personalizowaną grafiką. Takie zestaw to fantastyczna propozycja w naturalnym, eko stylu na Baby Shower.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Anioł i woreczek
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Anioł i woreczek

  Prezent na Narodziny dziecka dekorowany grafiką boho kołyski i pięknymi życzeniami. W skład zestawu wchodzi figurka aniołka, koronkowy woreczek z czekoladkami oraz kółeczko z grawerem Witaj na świecie. Taki prezent jest niesamowitą pamiątką. 

  109,98 zł brutto
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki (+jutowy sznurek)
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki...

  Piękna pamiątkowa księga ze zdjęciem dziecka to świetny pomysł jako prezent na narodziny. Na okładce znajduje się również metryczka z danymi dziecka, co sprawia, że jest to bardzo osobisty upominek. Wariant z czarnymi kartkami można wykorzystać jako album na zdjęcia. 

  59,98 zł brutto
 • KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina (+jutowy sznurek)
  59,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA PAMIĄTKOWA pierwsze momenty ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek...

  Księga pamiątkowa ze zdjęciem dziecka to idealny prezent na narodziny. Księga ozdobiona jest grafiką króliczka balleriny oraz metryczką oraz personalizacją. Księga posiada dwa warianty kolorystyczne kartek - białe i czarne. Całość wygląda niesamowicie!

  59,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów

Prezenty na narodziny dziecka z podpisem

Bliskim Ci osobom niedawno urodziło się dziecko i wybierasz się w pierwsze odwiedziny? Młodym rodzicom bez wątpienia będzie miło, jeśli przyniesiesz ze sobą prezent, który pozwoli wyrazić Twoją radość z ich szczęścia. Upominek może być przeznaczony dla nowo narodzonego szkraba lub jego rodziców. Często stawia się na praktyczne akcesoria w postaci pieluszek, ubranek czy gadżetów dla dzieci, jednak warto zadbać o to, aby podarunek być kreatywny i stanowił wspaniałą pamiątkę. Dzięki temu prezent będzie miał dla dziecka i jego rodziców sentymentalne znaczenie. Jakie produkty najlepiej nadają się na tego rodzaju upominek? Z pewnością polecić możemy kosze prezentowe, przytulanki czy dodatki do zdjęć, które nawet po wielu latach z przyjemnością będziecie wszyscy oglądać. 

Kosze prezentowe na narodziny dziecka

Zestawy akcesoriów dla maluszka to fantastyczny prezent na narodziny. Mega Box wykonany z grubej tektury wypełniony jest naturalną wełną drzewną, na której ułożone są maskotka w postaci misia, ramka na zdjęcie i lniany woreczek na pieniądze bądź inny drobiazg. Kosz uzupełniony jest brązowym wiatraczkiem oraz drewnianą tabliczką z napisem “Witaj na świecie”. Zestaw utrzymany jest w klimacie retro, który podtrzymuje kartka nalepiona na wieku pudełka. Na papierze nadrukowane są życzenia wraz z imieniem dziecka. Tak unikalny prezent będzie niepowtarzalnym podarunkiem dla nowo narodzonego maluszka. W innych koszach znaleźć można kapcie dla dziecka, skarpetki, gryzaki, pieluszki czy sztućce z melaniny. Wybierz komplet, który najbardziej przypadnie Ci do gustu i mile zaskocz młodych rodziców.

Kosz prezentowy na narodziny

Kosz prezentowy na narodziny dziecka z drewnianą tabliczką

Drewniane skrzynki z maskotką dla noworodka

Fantastycznym upominkiem dla świeżo narodzonego dziecka będzie drewniana skrzynka w naturalnym, jasnym kolorze. Jej środek wyłożony jest dekoracyjną wełną drzewną. Na wewnętrznej stronie wieka nalepiona została kartka z metryczką dziecka oraz napisem “Witaj na świecie”. Pod spodem nadrukowany jest podpis osoby bądź osób wręczających podarunek. Kolorystyka projektu dopasowana jest do płci maluszka - różowa dla dziewczynki oraz niebieska dla chłopca. W podobny sposób spersonalizowana jest maskotka ułożona w skrzynki. Króliczek w sukience bądź muszce to fantastyczny upominek dla noworodka. W skrzynce umieszczony jest też eko woreczek na pieniądze, biżuterię czy inny drobiazg oraz okrągła tabliczka z drewna.

Prezent na narodziny z metryczką

Prezent na narodziny z metryczką, kubkiem i przytulanką

Tabliczki do zdjęć w woreczku EKO na narodziny

Bez wątpienia najlepszą pamiątką są zdjęcia. Właśnie dlatego na narodziny dziecka z powodzeniem możesz podarować młodym rodzicom akcesoria, dzięki którym fotografie maluszka w pierwszym roku życia będą naprawdę wyjątkowe. W naturalnym lnianym woreczku umieszczone jest trzynaście tabliczek zdobionych motywem w rustykalnym stylu, w których wygrawerowane zostały kolejne miesiące oraz napis “Roczek”. Można wykorzystać je do robienia zdjęć dziecku, aby udokumentować jego wzrost oraz zmiany zachodzące w trakcie pierwszego roku. Opakowanie zdobione jest dopasowanym nadrukiem z imieniem dziecka, dzięki czemu stanowi naprawdę oryginalny pomysł na prezent z okazji narodzin. 

Tabliczki do zdjęć noworodka

Tabliczki do zdjęć w lnianym worku z metryczką