Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Narodziny z podpisem

Prezenty na Narodziny dziecka z personalizacją to fantastyczny pomysł na obdarowanie Świeżych Rodziców i cudownymi upominkami dla maluszka! Zestawy prezentowe na Narodziny wypełnione są genialnymi gadżetami i dodatkami dla niemowlaka. Świetne są boxy na prezent na Narodziny, gdzie w składzie jest muślinowa [pieluszka dla dziecka, drewniany gryzak, przepiękna zawieszka do smoczka czy cudowna zabawka sensoryczna. Takie zestawy na Narodziny w drewnianych skrzyniach czy ozdobnych pudełkach dekorowane są przepięknymi karteczkami z delikatnymi, autorskimi grafikami i personalizacją.

Prezenty na Narodziny z podpisem 56 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów
 • KARTKA GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Boho Kołyska (+koperta)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Boho...

  Piękna kraftowa kartka z gratulacjami dla świeżo upieczonych Rodziców. Po otwarciu ukazuje się boho grafika gryzaczka oraz piękny tekst życzeń z okazji narodzin dziecka. Taka kartka to niesamowity dodatek do prezentu , który wręczycie podczas pierwszej wizyty u noworodka i jego rodziców.

  9,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka z IMIENIEM w skrzyneczce maskotka sztućce Wielka Skrzynia
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka z IMIENIEM w skrzyneczce maskotka...

  Prezent na narodziny maluszka w formie praktycznych gadżetów w drewnianej skrzyni. W zestawie znajdziecie muślinową pieluszkę, pluszowego króliczka, dziecięce skarpetki, sztućce, wiatraczek, woreczek z organzy, lizaka, cukierki oraz drewniane kółko z grawerem. Taki prezent oczaruje obdarowane maleństwo i Mamę.

  219,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM w skrzyni Z króliczkiem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM w skrzyni Z króliczkiem

  Śliczny upominek na narodziny dziecka w skrzyneczce udekorowanej wewnątrz personalizowana karteczką z dekoracyjną grafiką. W środku umieszczono maskotkę króliczka, czekoladki oraz pudełeczko na pierwszy ząbek i tabliczkę z grawerem "Witaj na świecie". Wspaniały upominek na narodziny dziecka o sympatycznym charakterze. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka Miś w skrzyni

  Piękna drewniana skrzyneczka z drewna, wewnątrz których znajdują się upominki z okazji narodzin malucha. W skład zestawu wchodzą upominki takie jak pluszowy beżowy miś, pudełeczko na pierwszy ząbek, mleczne czekoladki, lniany woreczek na gotówkę, tabliczka z napisem Witaj na świecie. Całość zdobiona jest boho grafiką misia. To idealny upominek, który...

  89,98 zł brutto
 • GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Z PODPISEM Księga i maskotka
  249,98 zł brutto inf zł netto
  GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Z PODPISEM...

  Idealny box z gratulacjami dla świeżo upieczonych rodziców! W środku znajduje się para skarpetek dla dziecka, księga na wspomnienia, pluszowy miś, woreczek na pieniądze lub drobiazg, pudełko na pierwszy ząbek, mleczne czekoladki i kółko z grawerem Witaj na świecie. Taka skrzynia z pewnością oczaruje Rodziców i przyda się również dla dziecka.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Girl
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM metryczka...

  Przepiękny prezent na Narodziny czy Chrzest małej dziewczynki! Genialny zestaw z gryzakiem przytulanką, z personalizowanym kubkiem oraz z cudowną metryczką bobasa zdobioną delikatną grafiką zamkniętą w drewnianej ramce. Taki box to wspaniały pomysł na prezent dla dziewczynki!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Boy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM metryczka Little Boy

  Prezent na Narodziny czy Chrzest małego chłopca! Genialny zestaw prezentowy złożony z pięknego kubka z imieniem, z uroczego gryzaka przytulanki oraz z przepięknej drewnianej ramki z cudowną grafiką i metryczką dziecka. Taki zestaw to wyjątkowa i oryginalna opcja na prezent!

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na Narodziny dziecka Z IMIENIEM Miś Mega Box
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Narodziny dziecka Z IMIENIEM Miś Mega Box

  Ekskluzywny zestaw prezentowy na narodziny. W kraftowym pudełku znajdują się drewniane tabliczki do sesji malucha, woreczek na pieniążki, brązowy misiek z kokardką oraz muślinowa pieluszka. Całość jest pięknie spakowana i gotowa do wręczenia. 

  199,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest/narodziny dziecka Z IMIENIEM Gryzaczek i album Rustykalny
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest/narodziny dziecka Z IMIENIEM Gryzaczek i album...

  Piękny prezent na Chrzest Święty lub narodziny dziecka w drewnianej eleganckiej skrzyni. W środku znajduje się gryzaczek z szydełkowym zwierzątkiem, pudełko na ząbek, woreczek na pieniądze, mleczne czekoladki, rustykalny album na zdjęcia i skarpetki. Całość zdobiona kartką z personalizowanymi życzeniami i podpisem.

  259,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest/narodziny dziecka Z IMIENIEM Gryzaczek i album Botaniczny
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest/narodziny dziecka Z IMIENIEM Gryzaczek i album...
  1 Recenzje

  Przepiękny prezent na Chrzest lub narodziny dziecka w eleganckiej drewnianej skrzyni. W środku znajdują się starannie dopasowane elementy przydatne dla maluszka. Wnętrze zdobi wspaniała karteczka z życzeniami oraz grafiką boho kołyski, co pięknie podkreśla charakter prezentu. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka sarenka i skarbonka
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Maskotka sarenka i skarbonka

  Prezent na narodziny maluszka, który pozwoli powitać go na świecie. Wspaniały prezent dla dziecka umieszczony w białym pudełku z personalizacją na wieczku. Idealny pomysł na to, by wyrazić miłość do maleństwa. Cały prezent jest pięknie opakowany, maskotka sarenki jest bezpieczna dla dziecka. Wpisuje się w najnowsze trendy.

  229,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Z metryczką Mega Box Leśny
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Z metryczką Mega Box Leśny

  Piękny prezent na narodziny dziecka umieszczony w pudełku z personalizacją. Wspaniały zestaw zawiera ramkę z metryczką malucha, maskotkę misia, krówki, małe Nutelle, woreczek na pieniażki, a także kółeczko z grawerem Witaj na Świecie. Całość prezentuje się pięknie i bardzo oryginalnie.

  179,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Maskotka Sarenka
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Maskotka Sarenka

  Prezent na narodziny dziecka zamknięty w kraftowym tekturowym pudełeczku. W skład zestawu wchodzą przepiękne, dopasowane elementy takie jak maskotka sarenka pudełko na ząbek, lniany woreczek na pieniążki oraz kółeczko z grawerem Witaj na Świecie. Prezent jest odpowiedni zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami i gryzakiem
  129,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami i gryzakiem
  1 Recenzje

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla maluszka na Chrzest czy Narodziny! Cudowny box prezentowy z uroczymi drobiazgami dla dziecka. Drewniany gryzak konik, drewniana zawieszka do smoczka oraz muślinowa pieluszka świetnie sprawdzą się dla maluszka. Prezent zdobiony jest elegancką karteczką z życzeniami i grafiką w stylu boho. 

  129,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z gryzakiem i zawieszką
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z gryzakiem i zawieszką
  1 Recenzje

  Prezent na Narodziny dziecka czy Chrzest w naturalnym, EKO stylu! Zestaw prezentowy składa się z niezbędników dla maluszka w postaci drewnianego gryzaczka, zawieszki do smoczka i muślinowej pieluszki. Całość umieszczona jest w ozdobnym boxie dekorowanym karteczką z życzeniami.

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM Z termoforem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest chłopca Z IMIENIEM Z termoforem

  Niesamowity prezent na Chrzest dla maluszka! Zestaw składa się z niezbędników dla dziecka w postaci termoforka z pestek wiśni, z naturalnym łyżeczek dla maluszka i muślinowej pieluszki. Taki zestaw to fantastyczny pomysł na prezent dla maluszka w EKO, naturalnym stylu.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami SZARY
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Z kapciuszkami SZARY

  Cudowny prezent na Narodziny dziecka czy na jego Chrzest. Genialny zestaw z drobnymi drobiazgami dla maluszka. Urocze kapciuszki, muślinowa pieluszka, drewniana tabliczka z napisem Witamy na świecie w przepiękny sposób powitają maluszka. Do prezentu dołączony jest również lniany woreczek na pieniążki. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka Miś
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka Miś

  Fantastyczny prezent na Narodziny Chrzest maluszka! Genialny zestaw złożony z miękkiej przytulanki kocyka króliczka, z delikatnej, muślinowej pieluszki oraz drewnianej tabliczki z grawerem Witaj na świecie! Prezent dodatkowo zdobiony jest przepiękną karteczką z osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM ze Skarpetkami i Termoforem
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM ze Skarpetkami i Termoforem

  Genialny zestaw prezentowy dla dziecka na Narodziny czy Chrzest Święty! Prezent składa się z miękkich, dziecięcych skarpetek, z muślinowej pieluszki, melaminowych łyżeczek dla dziecka oraz z wyjątkowej, drewnianej tabliczki z grawerem Witaj na świecie! Całość zdobiona jest osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka i Pieluszka
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM w pudełku Przytulanka i...

  Przepiękny prezent na Narodziny czy Chrzest maluszka! Genialny zestaw z muślinową, białą pieluszką, miękką zabawką kocykiem dla dziecka oraz niesamowitą, grawerowaną tabliczką z napisem Witaj na świecie. Taki zestaw w połączeniu z osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami tworzy genialny prezent na Narodziny lub Chrzest malucha!

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Gryzak króliczek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM Gryzak króliczek

  Cudowny zestaw prezentowy dla dziecka na jego Narodziny czy Chrzciny! W skład prezentu wchodzi miękki, pluszowy gryzak króliczek, mini skarbonka świnka na szczęście oraz tetrowa pieluszka w delikatnym odcieniu. Całość umieszczona jest w ozdobnym boxie dekorowanym osobistą personalizacją oraz pięknymi życzeniami.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Figurka anioła z sercem i woreczek
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Figurka anioła z sercem i woreczek

  Prezent na narodziny dziecka umieszczony w kraftowym pudełku prezentowym z personalizacją na wieczku. W skład boxu prezentowego wchodzi drewniane kółeczko z napisem Witaj na świecie, woreczek na gotówkę lub drobiazg, figurka aniołka, woreczek z czekoladkami i pudełko na ząbek. To przedmioty, które przydają się już od pierwszych chwil życia maluszka.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną RÓŻ
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM z zabawką sensoryczną RÓŻ

  Wyjątkowy prezent na Narodziny maluszka czy na jego Chrzest Święty! W skład prezentu wchodzi przepiękna, drewniana tabliczka z napisem Witaj na świecie, przytulanka króliczek i zabawka sensoryczna dla maluszka. Prezent i komponenty utrzymane są w różowych barwach, dzięki czemu jest to propozycja idealna dla małej dziewczynki.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka RÓŻ
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka RÓŻ

  Wyjątkowy prezent na Chrzest dla małej dziewczynki! W skład prezentu wchodzi drewniana zawieszka do smoczka, drewniana tabliczka z napisem Witaj na świecie, muślinowa pieluszka oraz gryzak konik. Prezent umieszczony jest w ozdobnym, kartonowym boxie, dekorowanym kartką z życzeniami przez co jest od razu gotowy do wręczenia. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka BŁĘKIT
  109,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny/Chrzest Z IMIENIEM gryzak i zawieszka BŁĘKIT

  Fantastyczny prezent na Chrzest Święty czy Narodziny chłopczyka. Prezent składa się z genialnych dodatków w postaci drewnianej tabliczki z napisem Witaj na świecie, z muślinowej pieluszki i drewnianego gryzaczka i zawieszki do smoczka. Zestaw umieszczony jest w prezentowym boxie, dzięki czemu jest gotowy do wręczenia. 

  109,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest/narodziny w pudełku Z IMIENIEM Zestaw opasek i buciki
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest/narodziny w pudełku Z IMIENIEM Zestaw Opasek i...

  Genialny prezent na Chrzest czy Narodziny dziecka! Box prezentowy składa się z kompletu szykownych spinek do włosów dla małej dziewczynki. Całość umieszczona jest w koszu prezentowym zdobionym dekoracyjnym sizalem i personalizowaną kartką z życzeniami i nadrukiem balleriny króliczka. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Termofor Beżowy
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Termofor Beżowy

  Prezent na narodziny dziecka umieszczony w przepięknym kraftowym pudełku. W skład prezentu wchodzi pluszowy termofor, pudełko na ząbek oraz woreczek na pieniążki. Cały prezent posiada na wieczku personalizację oraz przepiękny tekst. Zestaw można wręczyć w dniu odwiedzin świeżo upieczonej mamy.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Kocyk z misiem i krówki
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziecka Z IMIENIEM Kocyk z misiem i krówki

  Prezent na narodziny dziecka, w skład którego wchodzi przepiękny kocyk z misiem. W skład zestawu wchodzi także pudełeczko na pierwszy ząbek, krówki, lniany woreczek na pieniążki oraz grawerowane drewniane kółeczko. Całość prezentuje się pięknie i oczaruje obdarowane dziecko i rodziców.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Skrzynia z termoforem i słodyczami Róż LUX
  279,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny Z IMIENIEM Skrzynia z termoforem i słodyczami...

  Prezent na narodziny dziewczynki zamknięty w drewnianej skrzyni. W skład zestawu wchodzą lizaki, dwie czekolady, cukierki, pianki, termofor, maskotka sarenka oraz kółeczko z grawerem Witaj na Świecie. Prezent jest idealny dla dziewczynki.

  279,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny dziewczynki Niezbędnik Pierwsze...

  Prezent na Chrzest Święty dziewczynki w pięknym stylu! Prezent znajduje się w dużej, drewnianej skrzyni ozdobionej grafiką maluszka w różowych kwiatach. Skrzynia wypełniona jest drobnymi upominkami niezbędnikami na pierwsze momenty. Taka skrzynia to idealny prezent do wręczenia na Chrzest!

  74,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny chłopca Niezbędnik Pierwsze Momenty Z IMIENIEM
  74,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny chłopca Niezbędnik Pierwsze Momenty Z...

  Prezent na Chrzest Święty i Narodziny chłopca w niezwykle pięknej odsłonie! Skrzynka drewniana na prezent wypełniona jest niezbędnikami na pierwsze momenty w zestawie z naklejkami w niebieskim kolorze. Taka skrzynia, ozdobiona grafiką małego maluszka w kwiatach, to fantastyczny pomysł na prezent na Chrzest.

  74,98 zł brutto
 • PREZENT na Narodziny METRYCZKA Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Boho NATURALNY
  84,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Narodziny METRYCZKA Pierwsze Momenty Z IMIENIEM Boho...

  Wspaniały prezent na narodziny dziecka umieszczony w skrzyni z naturalnego drewna to cudowna pamiątka dla malucha. Wewnątrz znalazły się symbole, które pozwolą wspólnie świętować i celebrować pierwsze momenty z życia maluszka. Każdy drobiazg posiada drewniane kółeczko z opisem jego przeznaczenia. Całość jest spersonalizowana grafiką z jelonkiem.

  84,98 zł brutto
 • PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka pozłacana Róż
  119,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Narodziny Z IMIENIEM Opaska+bransoletka...

  Prezent na Chrzest lub narodziny maleństwa z drobiazgami przydatnymi dla dziewczynki. Wspaniała propozycja, która oczaruje maluszka i pozwoli  wręczyć pamiątkowy upominek. Prezent w drewnianej skrzyni z naturalnego drewna wspaniale wpisuje się w aktualne trendy. Skrzynia posiada wewnątrz karteczkę z personalizacją i grafiką w odcieniach różu. Piękne...

  119,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w...

  Piękny prezent na narodziny dziewczyny w eleganckiej drewnianej skrzyneczce. W środku znajduje się wspaniała maskotka króliczka, woreczek na pieniążki lub drobiazg, lizak na patyczku oraz kółeczko z wygrawerowanym napisem Witaj na świecie. W środku znajduje się również karteczka z personalizowanymi życzeniami oraz różową grafiką. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT na narodziny chłopca Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na narodziny chłopca Z IMIENIEM Maskotka Króliczek w skrzyni

  Prezent na narodziny chłopca w drewnianej skrzyneczce z personalizacją. Skrzyneczka posiada karteczkę z osobistymi życzeniami. W skrzynce możecie znaleźć maskotkę króliczka, woreczek na drobiazg, lizaka oraz kółeczko z napisem Witaj na świecie. Upominek zdobiony jest grafiką w odcieniach błękitu, dlatego pasuje idealnie na prezent dla chłopca.

  89,98 zł brutto
 • TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Wianuszek Z ŻYCZENIAMI
  149,98 zł brutto inf zł netto
  TABLICZKI do zdjęć w woreczku Pierwsze Chwile Wianuszek Z ŻYCZENIAMI

  Tabliczki do zdjęć maluszka to wspaniały pomysł na prezent dla przyszłej mamy na Baby Shower! Tabliczki wykonane są z naturalnego drewna, co dodaje im rustykalnego, boho stylu, który wpisuje się w najnowsze trendy. Tabliczki zapakowane są w lniany woreczek udekorowany wianuszkiem i personalizacją. Całość wygląda niesamowicie!

  149,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów

Prezenty na narodziny dziecka z podpisem

Bliskim Ci osobom niedawno urodziło się dziecko i wybierasz się w pierwsze odwiedziny? Młodym rodzicom bez wątpienia będzie miło, jeśli przyniesiesz ze sobą prezent, który pozwoli wyrazić Twoją radość z ich szczęścia. Upominek może być przeznaczony dla nowo narodzonego szkraba lub jego rodziców. Często stawia się na praktyczne akcesoria w postaci pieluszek, ubranek czy gadżetów dla dzieci, jednak warto zadbać o to, aby podarunek być kreatywny i stanowił wspaniałą pamiątkę. Dzięki temu prezent będzie miał dla dziecka i jego rodziców sentymentalne znaczenie. Jakie produkty najlepiej nadają się na tego rodzaju upominek? Z pewnością polecić możemy kosze prezentowe, przytulanki czy dodatki do zdjęć, które nawet po wielu latach z przyjemnością będziecie wszyscy oglądać. 

Kosze prezentowe na narodziny dziecka

Zestawy akcesoriów dla maluszka to fantastyczny prezent na narodziny. Mega Box wykonany z grubej tektury wypełniony jest naturalną wełną drzewną, na której ułożone są maskotka w postaci misia, ramka na zdjęcie i lniany woreczek na pieniądze bądź inny drobiazg. Kosz uzupełniony jest brązowym wiatraczkiem oraz drewnianą tabliczką z napisem “Witaj na świecie”. Zestaw utrzymany jest w klimacie retro, który podtrzymuje kartka nalepiona na wieku pudełka. Na papierze nadrukowane są życzenia wraz z imieniem dziecka. Tak unikalny prezent będzie niepowtarzalnym podarunkiem dla nowo narodzonego maluszka. W innych koszach znaleźć można kapcie dla dziecka, skarpetki, gryzaki, pieluszki czy sztućce z melaniny. Wybierz komplet, który najbardziej przypadnie Ci do gustu i mile zaskocz młodych rodziców.

Kosz prezentowy na narodziny

Kosz prezentowy na narodziny dziecka z drewnianą tabliczką

Drewniane skrzynki z maskotką dla noworodka

Fantastycznym upominkiem dla świeżo narodzonego dziecka będzie drewniana skrzynka w naturalnym, jasnym kolorze. Jej środek wyłożony jest dekoracyjną wełną drzewną. Na wewnętrznej stronie wieka nalepiona została kartka z metryczką dziecka oraz napisem “Witaj na świecie”. Pod spodem nadrukowany jest podpis osoby bądź osób wręczających podarunek. Kolorystyka projektu dopasowana jest do płci maluszka - różowa dla dziewczynki oraz niebieska dla chłopca. W podobny sposób spersonalizowana jest maskotka ułożona w skrzynki. Króliczek w sukience bądź muszce to fantastyczny upominek dla noworodka. W skrzynce umieszczony jest też eko woreczek na pieniądze, biżuterię czy inny drobiazg oraz okrągła tabliczka z drewna.

Prezent na narodziny z metryczką

Prezent na narodziny z metryczką, kubkiem i przytulanką

Tabliczki do zdjęć w woreczku EKO na narodziny

Bez wątpienia najlepszą pamiątką są zdjęcia. Właśnie dlatego na narodziny dziecka z powodzeniem możesz podarować młodym rodzicom akcesoria, dzięki którym fotografie maluszka w pierwszym roku życia będą naprawdę wyjątkowe. W naturalnym lnianym woreczku umieszczone jest trzynaście tabliczek zdobionych motywem w rustykalnym stylu, w których wygrawerowane zostały kolejne miesiące oraz napis “Roczek”. Można wykorzystać je do robienia zdjęć dziecku, aby udokumentować jego wzrost oraz zmiany zachodzące w trakcie pierwszego roku. Opakowanie zdobione jest dopasowanym nadrukiem z imieniem dziecka, dzięki czemu stanowi naprawdę oryginalny pomysł na prezent z okazji narodzin. 

Tabliczki do zdjęć noworodka

Tabliczki do zdjęć w lnianym worku z metryczką