Nowe produkty

Ostatnie posty

Metryczki na Narodziny

Metryczki na Narodziny to niezbędny dodatek dla dziecka! Metryczki w ramie, metryczki na poduszkach, misie z metryczką - u nas znajdziecie bogaty wybór metryczek na Narodziny dziecka, także zdecydowanie wybierzecie coś w swoim guście. Takie metryczki to fantastyczny prezent na Narodziny maluszka. Metryczki z imieniem pięknie zaprezentują się w pokoju dziecięcym małego chłopczyka czy małej dziewczynki. Wszystkie nasze metryczki dekorowane są autorskimi projektami w modnym stylu i są wykonane z najwyższą dbałością o każdy szczegół.

Metryczki na Narodziny 62 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów
 • PUDEŁECZKO na opaskę szpitalną pamiątka prezent
  11,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁECZKO na opaskę szpitalną pamiątka prezent

  Pudełeczko na opaskę szpitalną to niezwykły prezent dla narodzonego dziecka oraz jego rodziców. Taka pamiątka pozwoli zawsze przypominać sobie o tej chwili oraz o emocjach temu towarzyszących. Drewniane pudełeczko prezentuje się uroczo i zachwyca swoim wyglądem. Jest to cudowny upominek dla świeżo upieczonych rodziców.

  11,98 zł
 • KARTKA GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Boho Kołyska (+koperta)
  9,98 zł brutto inf zł netto
  KARTKA GRATULACJE dla Rodziców z okazji narodzin dziecka Boho...

  Piękna kraftowa kartka z gratulacjami dla świeżo upieczonych Rodziców. Po otwarciu ukazuje się boho grafika gryzaczka oraz piękny tekst życzeń z okazji narodzin dziecka. Taka kartka to niesamowity dodatek do prezentu , który wręczycie podczas pierwszej wizyty u noworodka i jego rodziców.

  9,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Jelonek

  Piękna ramka 3D z metryczką z nadrukiem jelonka, zdjęciem dziecka i glinką przepięknie udekoruje pokój Maluszka. Taki boho komplet wspaniale prezentuje się na ścianie, na półce lub na komodzie dziecka. W zestawie znajduje się glinka do samodzielnego wykonania odcisku rączki lub stópki. 

  99,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Miś
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Miś

  Jak udekorować pokój córeczki? Pięknym pomysłem jest ramka 3D na zdjęcie, metryczkę i odcisk stópki lub rączki malucha. Taka metryczka pozwoli zachować wspomnienia z dnia urodzin dziecka w wyjątkowy sposób. Ramka 3D to również idealny pomysł na prezent dla rodziców noworodka. 

  99,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Sowa

  Wspaniała ozdoba do pokoju dziecięcego w postaci ramki 3D z odciskiem rączki lub stópki dziecka. W komplecie znajduje się zdjęcie i metryczka malucha oraz glinka, która pozwoli na wykonanie odcisku. Metryczka 3D zdobiona jest przepiękną grafiką sówki w stylu boho.

  99,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Sarenka

  Jak pięknie udekorować pokój dziewczynki? Doskonałą propozycją dekoracji jest ramka 3D na odcisk stópki lub rączki, na metryczkę i zdjęcie dziecka. Świetnie prezentuje się na ścianie lub na komodzie w pokoij. Na metryczce znajdują się najważniejsze informacje z dnia narodzin dziecka i dopasowana grafika baleriny sarenki.

  99,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Boho Niedźwiadek

  Elegancka ramka 3D to wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego i wyjątkowy prezent na narodziny lub Chrzest Święty malucha. W zestawie znajduje się ramka, zdjęcie i metryczka dziecka oraz glinka do samodzielnego wykonania odcisku stópki lub rączki dziecka. Metryczka zdobiona jest idealną grafiką niedźwiadka w stylu boho.

  99,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Samolot Chłopięcy Świat
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Samolot Chłopięcy Świat

  Wyjątkowa dekoracja do pokoju chłopca i wspaniały prezent na narodziny, Chrzest czy Roczek malucha. Ramka 3D na odcisk stópki lub rączki, zdjęcie i metryczkę dziecka doskonale będzie się prezentować w pokoju dziecięcym i pięknie zachowa wspomnienia z dnia narodzin. Na metryczce znajduje się grafika samolocika w odcieniach błękitu.

  99,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Lokomotywa
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Lokomotywa

  Doskonała dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci ramki 3D na zdjęcie i metryczkę dziecka oraz odcisk stópki lub rączki malucha. Ramkę można powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. Taka dekoracja z motywem lokomotywy to również wspaniały pomysł na prezent na narodziny, Chrzest czy Roczek dziecka. 

  99,98 zł
 • RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek
  99,98 zł brutto inf zł netto
  RAMKA 3D Metryczka Zdjęcie Odcisk + GLINKA Ballerina Króliczek

  Wspaniała dekoracja do pokoju dziecięcego w postaci metryczki 3D. W zestawie znajduje się ramka, zdjęcie dziecka, metryczka z motywem różowego króliczka baleriny oraz glinka na odcisk stópki lub rączki malucha. Ramka 3D to również rewelacyjny pomysł na prezent na narodziny dziecka czy Roczek.

  99,98 zł
 • MASKOTKA Miś Boho Tęcza 35cm Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Boho Tęcza Z IMIENIEM

  Miś pluszowy z metryczką umieszczoną na białej koszulce. Przepiękna maskotka z metryczką maluszka to fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka czy jako cudowna dekoracja do pokoju dziecięcego. Misiu ma na sobie koszulkę z metryczką z oryginalnym nadrukiem boho tęczy. Całość wygląda niesamowicie!

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Leśne Zwierzątka Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Leśne Zwierzątka Z...

  Metryczka miś pluszowy to fantastyczny sposób na przepiękną pamiątkę z narodzin maluszka! Miś wykonany jest z delikatnego pluszu, także nada się idealnie jako zabawka dla dziecka, ale również sprawdzi się jako przepiękna dekoracja do pokoju. Miś ubrany jets w koszulkę udekorowaną modnym wzorem leśnych zwierzątek w stylu boho. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Boho z łabędziem Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Boho z łabędziem Z...

  Miś pluszowy ubrany w koszulkę z nadrukiem boho łabędzia i z metryczką dziecka! Fantastyczna dekoracja do pokoju dziecięcego, która również posłuży jako piękna pamiątka z tego dnia. Misiek również genialnie sprawdzi się jako prezent dla dziecka na Chrzest czy Roczek maluszka. Przepiękny miś z koszulką z metryczką w boho stylu!

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Flower Girl 35cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Flower Girl 35cm

  Wspaniały misiu z personalizowaną koszulką dla dziewczynki! Koszulka posiada śliczną grafikę dziewczynki oraz najważniejsze informacje z dnia narodzin. Jest to świetna forma prezentu na różne okazje.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Uroczy Słonik 35cm
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Uroczy Słonik 35cm

  Metryczka w postaci pluszowego misia z koszulką. Pluszowy misiu to najlepsza przytulanka każdego dziecka. Jest to niezwykła forma prezentu na Narodziny, Chrzest czy Roczek. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Złote Stópki Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Złote Stópki Z IMIENIEM

  Pluszowy misiu z metryczką to przepiękny prezent dla dziecka na Narodziny, Chrzest i Roczek. Misiu posiada koszulkę z najmodniejszą grafiką złotych stópek oraz z najważniejszymi danymi z narodzin dziecka. Metryczka będzie wspaniałą dekoracją dziecięcego pokoju. 

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Chmurka różowa Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Chmurka różowa Z...

  Wyjątkowy prezent dla dziewczynki na Narodziny, Chrzest lub Roczek w postaci misia z metryczką. Koszulka posiada personalizację z uroczą grafiką chmurek oraz najważniejsze informacje z chwili narodzin dziecka. Pluszowy misiu to wspaniała przytulanka dla dziecka.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Księżyc Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Księżyc Z IMIENIEM

  Misiu z metryczką to cudowny pomysł na upominek dla małego dziecka. Chrzest, Roczek to tylko nieliczne z okazji aby wręczyć dziecku Misia. Taki misiu to również super dodatek to ozdoby pokoju maluszka.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Lisek Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Lisek Z IMIENIEM

  Uroczy prezent dla chłopca w postaci misia z metryczką. Jest to niezwykły upominek który zachwyci dziecko oraz jego rodziców. Dzięki personalizacji misiu będzie piękną pamiątką na długie lata.

  59,98 zł
 • METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM
  59,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA MIŚ Prezent na Roczek Chrzest 35cm Zajączek w wianuszku...
  1 Recenzje

  Metryczka Miś pluszowy to fantastyczny pomysł na uroczy prezent dla dziecka na Roczek czy Chrzest. Metryczka z imieniem dziecka umieszczona jest na ozdobnej koszulce założonej na misia. Koszulka ozdobiona jest delikatną grafiką zajączka w wianuszku, co dodaje całości niewinnego wyglądu i niezwykłego charakteru. Przepiękny miś dla malucha!

  59,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina
  39,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Króliczek Ballerina

  Przepiękny plakat do pokoju dziecięcego ze zdjęciem i z metryczką dziecka! Plakat świetnie sprawdzi się do pokoju małej dziewczynki dzięki motywowi króliczka balleriny. Taki plakat ze zdjęciem dziecka cudownie podkreśli charakter pokoju. Metryczka cudnie sprawdzi się zawieszona nad łóżeczkiem. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Cudowna metryczka do pokoju dziecięcego małego chłopczyka! Metryczka dekorowana jest pastelową grafiką delikatnych chmurek i domków. Plakat metryczka zdobiony jest zdjęciem maluszka, co dodaje jej niesamowitej oryginalności. 

  39,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Zabawki

  Pięknie wykonana metryczka, która pasuje zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Metryczka idealnie prezentuje się powieszona na ścianie, ale też postawiona na stoliku nocnym lub komodzie. Boho grafika z pluszowym misiem i króliczkiem cudownie ozdobi wnętrze. Metryczkę można wykorzystać również jako prezent na narodziny dziecka.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Woodland Party

  Urocza metryczka w ramce do pokoju dziecięcego wykonana w boho stylu to piękna dekoracja dla dziewczynki lub chłopca. Metryczka wykonana jest w nowoczesnym stylu. Prezentuje się bardzo oryginalnie i elegancko. Świetna również jako pamiątkowy prezent na narodziny lub Chrzest Święty.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku

  Metryczka dziecka w formie eleganckiego i szykownego plakatu w najmodniejszym stylu boho! Plakat z metryczką ozdobiony jest naszą autorką grafiką uroczego zajączka w kwiatowym wianuszku. Całość wygląda niesamowicie ładnie i genialnie sprawdzi się jako dekoracja ścienna czy do oparcia w pokoju dziecięcym dziewczynki. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho z łabędziem
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho z łabędziem

  Wyjątkowa metryczka dziecka plakat z imieniem do pokoju dziecięcego! Metryczka dekorowana jest niezwykle modnym nadrukiem boho łabędzie w złotym kolorze. Metryczka z imieniem to fantastyczny pomysł do zawieszenia na ścianie jako dekoracja pokoju. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Leśne Zwierzątka
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Leśne Zwierzątka

  Cudowna metryczka z imieniem dziecka! Metryczka zdobiona jest modną, boho grafiką z motywem leśnych zwierzątek. Całość wygląda niezwykle estetycznie i subtelnie. Taki plakat metryczka genialnie sprawdzi się jako dekoracja pokoju dziecięcego chłopca jak i dziewczynki.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Jelonek

  Metryczka w stylu boho do pokoju dziecka! Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramą. Neutralna kolorystyka metryczki sprawia że idealnie pasuje do pokoju chłopca jak i dziewczynki.  

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Niedźwiadek
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Niedźwiadek

  Metryczka dla dziecka w stylu boho ze ślicznym motywem niedźwiadka. Metryczka sprzedawana jest wraz z ramą, możesz ją zawiesić lub postawić na regale. Metryczkę możesz  wręczyć dziecku na prezent na Roczek lub Urodzinki. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Sowa
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Boho Sowa

  Fantastyczna metryczka z motywem boho sowy. Metryczka prezentuje się niezwykle uroczo, wspaniale wpisuje się w najnowsze trendy. Można ją powiesić lub postawić na półeczce w pokoju Maluszka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z balonikami
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Miś z balonikami

  Metryczka dziecka w postaci plakatu to wspaniały pomysł na dekorację pokoju maluszka. Metryczkę możesz wręczyć jako prezent na Narodziny, Chrzest lub Roczek dziecka. Plakat będzie pasował do pokoju chłopca jak i dziewczynki. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Uroczy Słonik
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Uroczy Słonik

  Metryczka w postaci plakatu to wspaniała forma zachowania najważniejszych wspomnień z dnia narodzin dziecka. Zdobiona uroczą grafiką słonika metryczka wspaniale udekoruje pokój dziecka. Metryczka sprzedawana jest w komplecie z ramą którą moną powiesić na ścianie w pokoju dziecka. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek z balonem
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Króliczek z balonem

  Metryczka w postaci ramki to przepiękna forma zachowania wspomnień z Narodzin maluszka na długie lata. Metryczka zdobiona uroczą grafiką króliczka z balonem oraz najważniejszymi danymi z dnia narodzin wspaniale udekoruje pokój dziecka. Metryczka nadaje się również na prezent aby wręczyć dziecku z okazji Chrztu lub na Roczek. 

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Króliczek I

  Wspaniała ozdoba pokoju dziewczynki w postaci metryczki w ramie! Jest to fantastyczna propozycja prezentu na Narodziny, Chrzest lub Roczek. Metryczka posiada uroczą grafikę króliczka. Można ją zawiesić nad łóżkiem w pokoju dziecka lub postawić na półce.

  35,98 zł
 • METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Sarenka
  35,98 zł brutto inf zł netto
  METRYCZKA dziecka w ramie A4 Z IMIENIEM Ballerina Sarenka

  Metryczka w formie plakatu jako ozdoba pokoju dziewczynki! Metryczka dekorowana śliczną grafiką sarenki oraz najważniejszymi informacjami z dnia narodzin dziecka przepięknie prezentuje się zawieszona w pokoju dziecka. Jest to również fantastyczna propozycja upominku na Chrzest lub Roczek.

  35,98 zł
 • PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki
  49,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla dziecka poduszka metryczka ZE ZDJĘCIEM DZIECKA Chmurki

  Przepiękna poduszka personalizowana dla chłopca z jego zdjęciem oraz metryczką! Fantastyczny pomysł na prezent czy na unikatową dekorację pokoju małego chłopczyka. Poduszka zdobiona jest subtelnym wzorem chmurek i gwiazdek, a także zdjęciem maluszka i jego imieniem. Całość wygląda wyjątkowo!

  49,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów

Metryczki na narodziny dziecka

Zwyczajowo na pierwszą wizytę u nowo narodzonego dziecka goście przynoszą drobne upominki. Mają one sprawić maluszkowi i jego świeżo upieczonym rodzicom prawdziwą przyjemność, a przy tym być doskonałą pamiątką z tego wyjątkowego dnia. Właśnie dlatego wybór odpowiedniego prezentu jest naprawdę ważny. Nie masz pojęcia, co wręczyć z tej okazji bliskim osobom? Z pewnością fantastycznym upominkiem na narodziny dziecka jest gustownie przygotowana metryczka. Zawiera ona informacje dotyczące imienia, daty i godziny narodzin, wagi oraz wzrostu maluszka. Umieszczona na zabawce, poduszce lub dekoracji będzie kapitalnym prezentem o bardzo sentymentalnej wartości. Taki upominek nawet w dorosłym życiu będzie przypominać obdarowanej osobie o latach dzieciństwa.

Ramki 3D z metryczką na narodziny

Składająca się z trzech części ramka zdobiona modnym motywem boho czy rustykalnym to cudowny sposób na to, aby zachwycić młodych rodziców, a w przyszłości też obdarowanego maluszka. Dekoracja malowana jest na kolor ciemnego brązu, dzięki czemu będzie wspaniale pasować do każdego rodzaju wystroju. Można ustawić ją na półce, komodzie czy parapecie, co sprawi, że dziecko codziennie będzie widzieć swój niepowtarzalny prezent. W pierwszej części ramki znajduje się glinka do wykonania odcisków rączek czy stópek. Środkowa część służy do umieszczenia fotografii dziecka, natomiast ostatnie skrzydło zawiera obrazek zdobiony autorską grafiką oraz metryczką. Całość perfekcyjnie się ze sobą komponuje, a modny motyw dodaje jej stylowego charakteru. 

Ramka 3D z metryczką boho

Ramka 3D z metryczką w stylu boho

Pluszowe misie w koszulkach z metryczkami

Maskotka to rewelacyjny pomysł na prezent dla małego dziecka. Każdy szkrab ucieszy się z takiej zabawki, zwłaszcza, jeśli postawisz na uroczego misia o miękkim, kremowym futerku. Pluszak ubrany jest w białą koszulkę, na której nadrukowana jest metryczka dziecka wraz z autorską grafiką bezbłędnie wpisującą się w dziecięcy charakter. Szeroka gama dostępnych motywów sprawia, że bez wątpienia znajdziesz idealny projekt dla nowo narodzonego maluszka. Możesz dopasować go do płci dziecka lub postawić na uniwersalną propozycję w modnym stylu. Chmurka Różowa to wyrazista grafika idealnie wpisująca się w dziewczęce gusta, natomiast Księżyc będzie znakomitym prezentem dla chłopca. Taki pluszak będzie nie tylko świetną zabawką, ale też niesamowitą dekoracją sypialni.

Miś w koszulce z metryczką Księżyc

Pluszowy miś w koszulce z metryczką dziecka

Plakaty z metryczką do dziecięcej sypialni

Kolorowy plakat z imieniem i metryczką to naprawdę wspaniały sposób na ubranie dziecięcego pokoju. Można z powodzeniem podarować go jako prezent z okazji narodzin, ale również na Chrzest Święty czy Roczek. Plakaty umieszczone są w ramach, dzięki którym estetycznie i szykownie się prezentują. Boho Sowa to ilustracja w jednym z najmodniejszych obecnie stylów. Połączenie brązu i błękitu kapitalnie wygląda, a ciemne litery i cyfry perfekcyjnie kontrastują z jasnym tłem. Fenomenalnym pomysłem na upominek jest też plakat z serii Miś z Balonikami. Barwna ilustracja przyciąga spojrzenia i wniesie do sypialni maluszka mnóstwo życia. Ramkę z plakatem można zawiesić na ścianie czy postawić na półce, a uzyskany efekt będzie czarujący. 

Metryczka w ramie z motywem misia

Metryczka w ramie do dekoracji dziecięcego pokoju