Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Nauczyciela

Prezenty dla Nauczyciela na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela to doskonały moment na przekazanie wdzięczności nauczycielowi za cały rok nauki. Świetnie do tego się sprawdzą boxy i kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach dekorowane cudownymi życzeniami i personalizacją. Fantastycznym dodatkiem do prezentu są słodkie czekoladki czy śmietankowe krówki, a także przepiękny personalizowany kubek z imieniem. Prezenty skomponowane z takich gadżetów zdecydowanie przypadną do gustu Nauczycielom i w wyjątkowy sposób podziękują im za wszystko.

Prezenty dla Nauczyciela  138 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 138 elementów
 • KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM

  Księga klasy to doskonała pamiątka dla każdego nauczyciela. Taki prezent uzupełniony najpiękniejszymi życzeniami, wpisami oraz pamiątkowymi zdjęciami sprawdzi się doskonale na pożegnanie szkoły iw wychowawcy. Księga wspomnieć pozwoli nauczycielowi zatrzymać je na długo i sprawi, że Wasz rocznik będzie niezapomniany. Księga klasy z pewnością chwyci za...

  49,98 zł
 • CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku Handmade Biret w kwiatach
  19,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku Handmade Biret w kwiatach

  Przepyszna tabliczka czekolady zapakowana w ozdobny tekturowy kartonik. Na opakowaniu nadrukowana jest przepiękna grafika przedstawiająca biret w kwiatach oraz napis z życzeniami. Podaruj ulubionemu Pedagogowi z okazji Dnia Nauczyciela słodki upominek. To świetna alternatywa na prezent dla uczniów. 

  19,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podarować wychowawcy bezcenne słodkie chwile. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono ręcznie robione czekolady oraz ekologiczny miód z dodatkami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela inspirowany dorodnymi malinami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dekoracyjna grafiką. Zestaw zawiera butelkę wina, pyszne słodycze oraz malinową herbatę. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela zawiera produkty najwyższej jakości. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i grafiką kwitnących słoneczników. W zestawie umieszczono butelkę jarzębinowego wina, słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia

  Luksusowy zestaw upominkowy dla Nauczyciela wypełniony produktami najwyższej jakości. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dopasowaną grafiką. W pudełeczku umieszczono znakomite słodycze, wino aroniowe oraz paczkę kawy o aromacie irlandzkiej whisky. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli na chwilę relaksu, dzięki najwyższej jakości produktom z dodatkiem owoców. Czekolada z truskawami, miód z maliną, śliwkowe wino to wspaniałe smaki gorącego lata. Wszystko zapakowano w skrzyneczce z jasnego drewna udekorowanej wewnątrz personalizowaną karteczką z podziękowaniami. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Prezent dla Nauczyciela w eleganckim zestawie z nalewką, kawą oraz herbatą. W skrzyneczce wykonanej z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. Elegancki zestaw zawiera produkty najlepszej jakości, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Śliczny zestaw prezentowy na Dzień Nauczyciela oraz Zakończenie Roku Szkolnego. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono  wyśmienite słodycze, paczkę pobudzającej kawy oraz butelkę pigwowej nalewki. Wnętrze pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dekoracyjną grafiką.

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela to wspaniały upominek na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono paczku smakowej kawy oraz słoiczki z ekologicznym miodem z owocami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  1 Recenzje

  Prezent dla Nauczyciela o ekologicznym charakterze to znakomity podarunek na Zakończenie Roku oraz Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki zdrowego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitych herbat. Wspaniały zestaw pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w wychowanie i nauczanie dzieci. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Luksusowy zestaw prezenty dla Nauczyciela to idealny upominek na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz paczki różnych herbat. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela w skrzyni Z PODPISEM Prawdziwy Mężczyzna

  Drewniana skrzynka z najlepszymi produktami to świetna opcja na upominek dla Nauczyciela z okazji Zakończenia Roku Szkolnego lub Dnia Edukacji Narodowej. Wybieraj zestaw z wódką czystą, krówkami śmietankowymi oraz fistaszkami. Zamów prezent z personalizacją oraz grafiką w kraftowej odsłonie. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Podaruj Nauczycielowi oryginalny upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. Zamów zestaw z nalewką, migdałami w czekoladzie oraz krówkami śmietankowymi. Idealnie skomponowana zawartość przypadnie do gustu Pedagogowi. Wybieraj prezent udekorowany złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Elegancki prezent dla Nauczyciela na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. W środku znajduje się zestaw z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Na wieczku umieszczono przepiękne, personalizowane życzenia na kraftowej etykiecie. Zaskocz Wychowawcę wyjątkowym prezentem. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Wyjątkowy prezent dla Nauczyciela w eleganckim wydaniu. Pudełko prezentowe zostało wypełnione wysokiej jakości produktami. W środku znajduje się  butelka Jim Beam, czekolada, puszka Jim Beam z colą, pistacje, fistaszki oraz cukierki. Na wieczku boxa umieszczono personalizowaną etykietę z przepięknym tekstem podziękowania. Wychowawca pokocha ten upominek! 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Piękne pudełko prezentowe, które można podarować Nauczycielowi na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. W środku znajduje się zestaw z alkoholem, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą oraz słodyczami. Podziękuj za pomoc, wsparcie oraz cierpliwość personalizowaną etykietą w stylu kraftowym. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa...

  Szukasz prezentu dla Nauczyciela? Zamów personalizowane pudełko prezentowe, które zawiera butelkę whisky, czekoladę, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Dopełnienie stanowi naklejka z tekstem życzeń. Zaskocz wychowawcę ekskluzywnym upominkiem! 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Szukasz upominku na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela? Zamów personalizowany box z najwyższej jakości produktami. W środku znajduje się butelka whisky, czekolada, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do whisky, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Personalizowana etykieta wyróżni obdarowaną osobę przekazując jednocześnie najszczersze...

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Wyjątkowe podziękowanie dla Nauczyciela! Wręcz wychowawcy pudełko prezentowe z alkoholem, likworami, skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Całość dopełnia personalizowana etykieta zawarta na wieczku. Piękne życzenia pozwolą na okazanie wdzięczności w niesamowity sposób. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Wspaniały prezent dla Nauczyciela umieszczony w dużym, czarnym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw zawierający dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Czekoladowy zestaw zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. 

  189,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Szukasz prezentu dla Nauczyciela? Zamów upominek z nalewką, kawą mieloną oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj Pedagogowi spersonalizowany zestaw wspólnie z innymi uczniami. Motyw graficzny w kraftowo-czarnej kolorystyce nawiązuje do obecnie panujących trendów. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream

  Szukasz efektownego prezentu na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego? Naszą propozycją jest personalizowane pudełko prezentowe wyposażone w wysokiej jakości produkty takie jak: butelka Baileys Original, czekoladki Baileys, czekolada Baileys, migdały w czekoladzie z cynamonem oraz aromatyczna kawa mielona. Na wieczku umieszczono także naklejkę...

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Piękny upominek dla Wychowawcy, który możesz podarować podczas Dnia Nauczyciela lub Zakończenia Roku Szkolnego. Pudełko prezentowe zawiera zestaw z  alkoholem, piersiówką, skarpetkami, migdałami, muchą satynową oraz czekoladkami. Personalizowana etykieta zawiera podziękowania, które docenią trud wychowania, dobre rady, przekazaną wiedzę oraz wiele więcej! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Niesamowity prezent na Dzień Nauczyciela! Wychowawca będzie zachwycony słodkim zestawem w którego skład wchodzi: wino czerwone, krówki śmietankowe, czekoladki w eleganckich papierkach oraz dwa opakowania przepysznych migdałów. Uroku dodaje personalizowane wieczko w modnym, kraftowym odcieniu.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Przekaż podziękowania za okazaną pomoc w efektownej formie! Podaruj wychowawcy personalizowany prezent. Pudełko prezentowe zostało wypełnione: świeczką, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką oraz kostkami do chłodzenia napojów. Etykieta znajdująca się na wieczku zawiera przepiękne życzenia oraz personalizację która pozwoli pokazać wdzięczność....

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Szukasz wyjątkowego prezentu dla wychowawcy? Zamów personalizowane pudełko prezentowe z oryginalną zawartością. W środku znajdziesz wino czerwone półwytrawne, świeżo paloną kawę mieloną z aromatem irlandzkiej whisky, krówki oraz czekoladę w stylowej obwolucie. Całość dopełnia naklejka z grafiką w stylu kraftowym. Piękne życzenia pozwolą na docenienie oraz...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Piękne pudełko prezentowe na Dzień Nauczyciela. Podziękujcie wychowawcy za trud włożony w wychowanie oraz za wszelką pomoc. Pudełko prezentowe zawierające wino musujące, krówki śmietankowe, czekoladę merci w obwolucie, czarny pasek wykonany ze skóry oraz gustowną, drewnianą muchę pozwoli w piękny sposób wyrazić wdzięczność. Personalizowane wieczko zawiera...

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Niesamowity pomysł na personalizowany upominek! Wręcz wychowawcy z okazji jego święta pudełko pełnie słodkiej przyjemności. Likier do kawy w małej buteleczce, kawa mielona oraz słodkie krówki o śmietankowym smaku zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. Wieczko dekorowane jest kraftowym motywem wzbogaconym o życzenia oraz dedykacje.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami

  Podaruj Nauczycielowi chwilę słodkiej przyjemności! Świetny zestaw prezentowy zawiera torebkę z migdałami w belgijskiej czekoladzie, torebkę z migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz choco stick. Czarne pudełko prezentowe zostało wzbogacone o personalizowaną etykietę z motywem kraftowym, znajdują się na niej również życzenia oraz dedykacja....

  69,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Wspaniały upominek dla Nauczyciela! Wręcz piękne pudełko prezentowe, które pozwoli Ci okazać wdzięczność i podziękowania. W zestawie znajduje się męski portfel skórzany, skarpetki bawełniane oraz drewniana mucha. Całość dopełnia personalizowana etykieta z modnym kraftowym motywem. To niezapomniany prezent, który doceni każdy mężczyzna.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny

  Wspaniały pomysł na upominek z okazji Dnia Nauczyciela! Zestaw z świeczką w szklanym słoiczku, czarną piersiówką oraz krówkami o śmietankowym smaku został umieszczony w personalizowanym, czarnym pudełku. Dołączona do niego etykieta pozwoli w piękny sposób pokazać wdzięczność oraz podziękowania za trud włożony w wychowanie. Ten wyjątkowy prezent wywoła...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chill Time

  Wspaniałe podziękowania dla Nauczyciela! Pudełko prezentowe z oryginalną zawartością zostało udekorowane wieczkiem zawierającym personalizowane podziękowania w kraftowym stylu. W zestawie znajdują się słodkie cukierki, fistaszki do pochrupania oraz mała butelka Prosecco. Całość stanowi idealną kompozycje, która pozwoli w wyjątkowy sposób docenić wychowawcę.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Niesamowity prezent na Dzień Nauczyciela! Podaruj wychowawcy oryginalne pudełko prezentowe w którym znajduje się: wino musujące, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówkami. Całość dopełnia krafrowa etykieta z przepięknymi życzeniami. Tak świetnie skomponowany box pozwoli na chwilę odprężenia! 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent dla miłośnika brody! Podaruj wychowawcy praktyczny prezent zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z olejkiem, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, szczotką oraz drewnianym grzebieniem. Dopełnienie stanowi piękna, personalizowana etykieta z motywem eleganckiego jelenia w ganiturze. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Niesamowity prezent dla Nauczyciela! Podaruj wychowawcy wyjątkowy, personalizowany prezent, który bez wątpienia wywoła radość. Pudełko prezentowe zostało wypełnione zawartością,, która doda regeneracji. W środku żel pod prysznic, mydło, elegancka mucha, czekoladki oraz kamienie do whisky. Całość dopełnia personalizowana grafika jelenia w garniturze. 

  149,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 138 elementów

Prezenty na Dzień Edukacji Narodowej

Nasze produkty świetnie nadają się nie tylko jako prezenty na zakończenie roku szkolnego, ale również Dzień Nauczyciela. Duże boxy, drewniane skrzynki i personalizowane upominki to doskonałe propozycje na podarunek dla wychowawcy w dniu jego święta. Zestaw z ramką na klasowe zdjęcie, ceramicznym kubkiem oraz woreczkiem z organzy wypełnionym mlecznymi czekoladkami będzie dla Waszego nauczyciela cudowną niespodzianką. Dzięki personalizacji oraz niezwykle osobistemu charakterowi stanie się też niezastąpioną pamiątką. Nieco mniejszymi prezentami są notatniki, ramki z plakatami czy teczki. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom wręczać możecie także drobne słodkości. Ręcznie robione czekolady, śmietankowe krówki czy kwadratowe czekoladki to smakołyki, które przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. To znakomity upominek od klasy lub samorządu uczniowskiego. Na słodkościach umieszczone są etykiety z podziękowaniem, co sprawi, że prezenty fenomenalnie wyrażą Waszą wdzięczność za codzienny trud nauczycieli wkładany w przekazywanie wiedzy kolejnym pokoleniom.

Prezenty dla Nauczyciela, upominki na podziękowanie dla Nauczycieli na Zakończenie Roku szkolnego

Razem z klasą przygotowujecie prezent dla swojego wychowawcy z okazji zakończenia roku szkolnego? To wspaniały pomysł, który z pewnością spodoba się nauczycielowi i sprawi, że z uśmiechem rozpocznie on okres letnich wakacji. W ten sposób pięknie wyrazicie swoją wdzięczność za otrzymaną wiedzę oraz wsparcie. Wspaniały prezent dla wychowawcy to szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli tegoroczne zakończenie jest jednocześnie pożegnaniem z murami podstawówki czy szkoły średniej. Z tej okazji możecie wręczyć nauczycielowi pieczołowicie przygotowany kosz prezentowy, personalizowany kubek ceramiczny, notatnik czy słodkości dostępne w naszym sklepie. Każdy upominek ma swój własny, niepowtarzalny charakter, który oczaruje obdarowaną osobę. 

Prezent dla nauczycielki w pudełku drewniana sowa

Prezent na Dzień Edukacji Narodowej dla nauczyciela

Drewniane kosze prezentowe  i ozdobne boxy prezentowe dla nauczycieli

Drewniana skrzynka w naturalnym kolorze wypełniona ozdobną wełną drzewną to fantastyczny materiał na prezent dla ulubionego nauczyciela. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kartka z imiennymi podziękowaniami od całej klasy. Na papierze nadrukowane są także gustowne grafiki, dzięki którym całość prezentuje się naprawdę stylowo. Herbatki i Miód to zdrowy zestaw z kraftową kartką i eko składnikami. Niewielkie słoiczki z miodem zdobione materiałowym czepkiem i kolorowe torebki z aromatyczną herbatą to komplet, który przypadnie do gustu każdemu nauczycielowi. Bardzo ciekawą propozycją jest też kosz prezentowy na prezent dla Nauczyciela z porcelanową figurką sowy. Taka pamiątka przez długie lata przypominać będzie nauczycielowi o wspaniałych uczniach, a dołączone do zestawu słodycze uprzyjemnią mu rozstanie z absolwentami.

Prezent dla Nauczyciela zestaw prezentowy na Zakończenie Roku

Personalizowane kubki z imieniem dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Kubek to bardzo uniwersalny oraz praktyczny prezent na dowolną okazję. Na zakończenie roku szkolnego swojemu nauczycielowi możecie podarować produkt zdobiony tematycznym motywem, który podkreśli rodzaj okazji. Projekt inspirowany uczniowskim zeszytem z grafikami szkolnych akcesoriów i napisem “Kubek Najlepszego Nauczyciela” to fenomenalny sposób na to, aby sprawić wychowawcy prawdziwą przyjemność. Kubek posiada czarną rączkę i prezentuje się naprawdę oryginalnie. W naszej ofercie znajdziesz również motywy przeznaczone dla nauczycieli specjalizujących się w konkretnych przedmiotach. Produkty z błędnie napisanym dyktandem z języka polskiego czy geograficznym podpisem to kapitalny prezent nie tylko na zakończenie roku szkolnego, ale również Dzień Edukacji Narodowej.

Teczki na dokumenty i notatniki na prezenty dla nauczycieli 

Każdy nauczyciel na co dzień używa wielu notesów oraz teczek. Ułatwiają one planowanie tematów czy segregowanie materiałów na lekcje, dlatego są naprawdę ważnym elementem pracy w szkole. Z powodzeniem możesz więc wraz z resztą klasy podarować swojemu wychowawcy notatnik zamykany na gumkę z wyjątkową okładką. Zeszyt z kolekcji Burgund to idealna propozycja dla nauczycielki. Na okładce oprócz bujnego kwiatowego motywu znajduje się piękna sentencja oraz personalizowane podziękowania, dzięki którym korzystanie z notesu będzie naprawdę przyjemne. Doskonałą propozycją jest też sztywna teczka zamykana na dwa rzepy, które zabezpieczają umieszczone wewnątrz dokumenty przed wypadnięciem. Imienna kartka z cudownymi zdobieniami naklejona na przedzie czyni prezent naprawdę osobistym i unikalnym.

Prezent dla nauczyciela notatnik skarpetki portfel

Prezent dla Nauczyciela z notesem