Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dzień Nauczyciela

Prezenty dla Nauczyciela na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela to doskonały moment na przekazanie wdzięczności nauczycielowi za cały rok nauki. Świetnie do tego się sprawdzą boxy i kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach dekorowane cudownymi życzeniami i personalizacją. Fantastycznym dodatkiem do prezentu są słodkie czekoladki czy śmietankowe krówki, a także przepiękny personalizowany kubek z imieniem. Prezenty skomponowane z takich gadżetów zdecydowanie przypadną do gustu Nauczycielom i w wyjątkowy sposób podziękują im za wszystko.

Dzień Nauczyciela 105 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 105 elementów
 • KSIĘGA Klasy Dla Nauczycielki Z IMIENIEM
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM

  Księga klasy dla Pani Nauczycielki to doskonały prezent, zarówno na Dzień Nauczyciela jak i na pożegnanie szkoły. Księga wspomnień pozwoli nauczycielce zapamiętać was na dłużej. Wspaniałe wspomnienia, wpisy, życzenia oraz zdjęcia zachwycą każdą wychowawczynię. Warto pokazać nauczycielce ile dla was znaczy i co wniosła do waszego życia. To będzie najlepsze...

  49,98 zł brutto
 • KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM
  49,98 zł brutto inf zł netto
  KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM

  Księga klasy to doskonała pamiątka dla każdego nauczyciela. Taki prezent uzupełniony najpiękniejszymi życzeniami, wpisami oraz pamiątkowymi zdjęciami sprawdzi się doskonale na pożegnanie szkoły iw wychowawcy. Księga wspomnieć pozwoli nauczycielowi zatrzymać je na długo i sprawi, że Wasz rocznik będzie niezapomniany. Księga klasy z pewnością chwyci za...

  49,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczycielki inspirowany pięknem kwitnącej róży. Wnętrze drewnianej skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z grafiką kwiatów. W zestawie umieszczono butelkę wybornego wina, ręczne robioną czekoladę, kawę oraz znakomitą herbatę. 

  269,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podarować wychowawcy bezcenne słodkie chwile. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono ręcznie robione czekolady oraz ekologiczny miód z dodatkami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela inspirowany dorodnymi malinami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dekoracyjna grafiką. Zestaw zawiera butelkę wina, pyszne słodycze oraz malinową herbatę. 

  259,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela zawiera produkty najwyższej jakości. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i grafiką kwitnących słoneczników. W zestawie umieszczono butelkę jarzębinowego wina, słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela, zawierający ekologiczne produkty najwyższej jakości. W3 skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. Zestaw zawiera butelkę wspaniałego wina, dwa słoiczki miodu z owocami oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  1 Recenzje

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Nauczyciela z wyśmienitym winem wiśniowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowana karteczkę z tekstem podziękowań. Zestaw zawiera również znakomite słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia

  Luksusowy zestaw upominkowy dla Nauczyciela wypełniony produktami najwyższej jakości. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dopasowaną grafiką. W pudełeczku umieszczono znakomite słodycze, wino aroniowe oraz paczkę kawy o aromacie irlandzkiej whisky. 

  249,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli na chwilę relaksu, dzięki najwyższej jakości produktom z dodatkiem owoców. Czekolada z truskawami, miód z maliną, śliwkowe wino to wspaniałe smaki gorącego lata. Wszystko zapakowano w skrzyneczce z jasnego drewna udekorowanej wewnątrz personalizowaną karteczką z podziękowaniami. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Prezent dla Nauczyciela w eleganckim zestawie z nalewką, kawą oraz herbatą. W skrzyneczce wykonanej z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. Elegancki zestaw zawiera produkty najlepszej jakości, które zachwycą nawet najbardziej wymagające podniebienia. 

  239,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podziękować za czas i trud włożony w wychowanie młodzieży. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań i z dekoracyjną grafiką. W skrzyneczce umieszczono znakomitą nalewkę, przepyszne słodycze oraz paczkę znakomitej kawy i herbaty. 

  239,98 zł brutto
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Śliczny zestaw prezentowy na Dzień Nauczyciela oraz Zakończenie Roku Szkolnego. W eleganckiej skrzyneczce umieszczono  wyśmienite słodycze, paczkę pobudzającej kawy oraz butelkę pigwowej nalewki. Wnętrze pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dekoracyjną grafiką.

  259,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela to wspaniały upominek na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono paczku smakowej kawy oraz słoiczki z ekologicznym miodem z owocami. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  1 Recenzje

  Prezent dla Nauczyciela o ekologicznym charakterze to znakomity podarunek na Zakończenie Roku oraz Dzień Nauczyciela. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki zdrowego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitych herbat. Wspaniały zestaw pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w wychowanie i nauczanie dzieci. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Luksusowy zestaw prezenty dla Nauczyciela to idealny upominek na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz paczki różnych herbat. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. 

  229,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi znakomitej kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono syrop waniliowy, dwie paczki kawy, słodkie czekoladki oraz zapachową świeczkę. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań. 

  219,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Zdrowe i ekologiczne podziękowanie dla Nauczyciela umieszczone w skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzą 4 słoiki miodów smakowych, które zostały dopełnione karteczką z personalizacją. Taki piękny prezent podziękuje nauczycielowi za cały rok szkolny. To też świetny upominek na Dzień Nauczyciela.

  149,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko

  Zestaw ręcznie robionych świeczek sojowych to wyjątkowy prezent dla Nauczyciela. Trzy świeczki umieszczone w słoiczkach z ciemnego szkła zapakowano w pudełeczko udekorowane na wieczku personalizowaną karteczką z podziękowaniami. Elegancki prezent będzie idealnym upominkiem za Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. 

  139,98 zł brutto
 • ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko
  139,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko

  Elegancki zestaw świec sojowych to znakomity prezent z okazji Dnia Nauczyciela lub na Zakończenie Roku Szkolnego. W zestawie znajdują się trzy ręcznie robione świece w słoiczkach z ciemnego szkła. Świece zapakowano w pudełeczko z personalizowaną karteczką na wieczku.

  139,98 zł brutto
 • ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku
  39,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku

  Świadectwo dla wzorowego nauczyciela to piękny upominek na Zakończenie Roku Szkolnego. Prezent o zabawnym charakterze umieszczono w klasycznej białej ramce, którą można postawić na biurku lub powiesić na ścianie. Piękny prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy wychowawcy.  

  39,98 zł brutto
 • KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5...

  Elegancki kalendarz dla Nauczycielki w obwolucie wykonanej z wysokiej jakości papieru. Obwolutę udekorowano personalizacją oraz elegancką grafiką pudrowych kwiatów. Praktyczny prezent pozwoli na znakomitą organizację czasu. 

  44,98 zł brutto
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka...

  Wspaniały kalendarz dla Pani Nauczycielki to praktyczny upominek. Kalendarz umieszczono w eleganckiej obwolucie z dekoracyjna grafiką. Niezwykle praktyczny prezent od klasy na Dzień Nauczyciela. 

  44,98 zł brutto
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron

  Kalendarz dla Nauczycielki to niezwykle praktyczny prezent. Kalendarz udekorowano personalizowaną obwolutą z dekoracyjną grafiką. Kalendarz pozwoli lepiej zorganizować czas oraz zaplanować zajęcia z młodzieżą. 

  44,98 zł brutto
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron
  44,98 zł brutto inf zł netto
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron

  Kalendarz to fantastyczny prezent na Dzień Nauczyciela. Okładkę udekorowano elegancką obwolutą wykonaną z wysokiej jakości papieru. Wspaniały prezent pozwoli zorganizować czas i realizować ciekawe pomysły.

  44,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM

  Piękny prezent na zakończenie roku dla Nauczyciela w białym pudełku prezentowym. W środku na wełnie drzewnej ułożony jest kubek z dedykacją, mleczne czekoladki w woreczku oraz ramka ze zdjęciem klasy. Całość świetnie sprawdzi się również na Dzień Nauczyciela.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  1 Recenzje

  Śliczny zestaw prezentowy dla Pani Przedszkolanki na Dzień Edukacji Narodowej lub rozpoczęcie wakacji. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dekoracyjna grafiką. W pudełeczku umieszczono słoiczki wybornych konfitur. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM

  Prześliczny zestaw prezentowy dla Pani Przedszkolanki. W skrzyneczce na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono słodkie lizaki, pyszne czekoladki w złotych papierkach oraz dwa słoiczki polskiego miodu. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowana tematycznie grafiką. 

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus

  Piękna drewniana skrzyneczka jako podziękowanie na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku. W środku znajdują się słodycze (krówki, czekoladki, miodek, lizak, herbatka i ciasteczko z wróżbą). Całość zdobi kartka z personalizowaną sentencją oraz podpisem od wręczającego prezent.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce

  Wzruszające podziękowania dla Nauczyciela w postaci drewnianej skrzyneczki. Wypełniona słodkimi krówkami, czekoladkami, lizakiem i miodkiem stanowi rewelacyjne podziękowanie na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. Całość zdobiona jest personalizowaną karteczką.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Wspaniały prezent dla Nauczyciela z miodami oraz herbatkami umieszczonymi w pięknej drewnianej skrzyni. Tak przygotowany upominek można wręczyć Nauczycielowi podczas zakończenia roku szkolnego. Skrzyneczka opatrzona jest śliczną karteczką, która ozdobiona jest cudowną grafiką z kwiatami. Całość prezentuje się przepięknie!

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Prezent dla nauczyciela w postaci przepięknej herbaciarki. Cały prezent umieszczony jest w skrzyni z naturalnego drewna. Taki prezent będzie idealny na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela. Skrzynia wewnątrz posiada karteczkę z elegancką grafiką i personalizacją.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  1 Recenzje

  Bardzo elegancki prezent dla Przedszkolanki na pewno wywoła uśmiech na twarzy Pani wychowawczyni. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono umieszczono wyborne smakowe herbatki. Wnętrze pudełeczka umieszczono personalizowaną karteczkę z dopasowaną grafiką. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Przedszkolanki Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Śliczny zestaw prezentowy dla ulubionej Pani Przedszkolanki, na pewno zachwyci każdą wielbicielkę herbaty. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. Skrzyneczce wypełniono zdrowymi herbatami oraz słoiczkami z polskim miodem.  

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM

  Przepiękne podziękowanie na Zakończenie Roku dla Nauczyciela zamknięte w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja na prezent na Dzień Nauczyciela. Skrzynia z przegródkami, w której znalazło się sześć sztuk konfiturek o ekologicznej naturalnej recepturze. Całość zwieńczona jest karteczką z życzeniami, podpisem i przepiękną grafiką.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko
  84,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko

  Bardzo praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela w drewnianej skrzyni. W środku znajdują się przydatne drobiazgi, które pomogą nauczycielowi w ciężki dzień w pracy. To piękny upominek od klasy dla Wychowawcy. 

  84,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 105 elementów

Prezenty na Dzień Edukacji Narodowej

Nasze produkty świetnie nadają się nie tylko jako prezenty na zakończenie roku szkolnego, ale również Dzień Nauczyciela. Duże boxy, drewniane skrzynki i personalizowane upominki to doskonałe propozycje na podarunek dla wychowawcy w dniu jego święta. Zestaw z ramką na klasowe zdjęcie, ceramicznym kubkiem oraz woreczkiem z organzy wypełnionym mlecznymi czekoladkami będzie dla Waszego nauczyciela cudowną niespodzianką. Dzięki personalizacji oraz niezwykle osobistemu charakterowi stanie się też niezastąpioną pamiątką. Nieco mniejszymi prezentami są notatniki, ramki z plakatami czy teczki. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom wręczać możecie także drobne słodkości. Ręcznie robione czekolady, śmietankowe krówki czy kwadratowe czekoladki to smakołyki, które przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. To znakomity upominek od klasy lub samorządu uczniowskiego. Na słodkościach umieszczone są etykiety z podziękowaniem, co sprawi, że prezenty fenomenalnie wyrażą Waszą wdzięczność za codzienny trud nauczycieli wkładany w przekazywanie wiedzy kolejnym pokoleniom.

Prezent na Dzień Nauczyciela o lawendowym charakterze
Prezent na Dzień Nauczyciela o lawendowym charakterze

Prezenty dla Nauczyciela, upominki na podziękowanie dla Nauczycieli na Zakończenie Roku szkolnego

Razem z klasą przygotowujecie prezent dla swojego wychowawcy z okazji zakończenia roku szkolnego? To wspaniały pomysł, który z pewnością spodoba się nauczycielowi i sprawi, że z uśmiechem rozpocznie on okres letnich wakacji. W ten sposób pięknie wyrazicie swoją wdzięczność za otrzymaną wiedzę oraz wsparcie. Wspaniały prezent dla wychowawcy to szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli tegoroczne zakończenie jest jednocześnie pożegnaniem z murami podstawówki czy szkoły średniej. Z tej okazji możecie wręczyć nauczycielowi pieczołowicie przygotowany kosz prezentowy, personalizowany kubek ceramiczny, notatnik czy słodkości dostępne w naszym sklepie. Każdy upominek ma swój własny, niepowtarzalny charakter, który oczaruje obdarowaną osobę. 

Prezent na Dzień Edukacji Narodowej dla nauczyciela w naturalnym pudełku
Prezent na Dzień Edukacji Narodowej dla nauczyciela w naturalnym pudełku

Drewniane kosze prezentowe  i ozdobne boxy prezentowe dla nauczycieli

Drewniana skrzynka w naturalnym kolorze wypełniona ozdobną wełną drzewną to fantastyczny materiał na prezent dla ulubionego nauczyciela. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kartka z imiennymi podziękowaniami od całej klasy. Na papierze nadrukowane są także gustowne grafiki, dzięki którym całość prezentuje się naprawdę stylowo. Herbatki i Miód to zdrowy zestaw z kraftową kartką i eko składnikami. Niewielkie słoiczki z miodem zdobione materiałowym czepkiem i kolorowe torebki z aromatyczną herbatą to komplet, który przypadnie do gustu każdemu nauczycielowi. Bardzo ciekawą propozycją jest też kosz prezentowy na prezent dla Nauczyciela z porcelanową figurką sowy. Taka pamiątka przez długie lata przypominać będzie nauczycielowi o wspaniałych uczniach, a dołączone do zestawu słodycze uprzyjemnią mu rozstanie z absolwentami.

Prezent dla Nauczyciela zestaw prezentowy na Zakończenie Roku

Personalizowane kubki z imieniem dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Kubek to bardzo uniwersalny oraz praktyczny prezent na dowolną okazję. Na zakończenie roku szkolnego swojemu nauczycielowi możecie podarować produkt zdobiony tematycznym motywem, który podkreśli rodzaj okazji. Projekt inspirowany uczniowskim zeszytem z grafikami szkolnych akcesoriów i napisem “Kubek Najlepszego Nauczyciela” to fenomenalny sposób na to, aby sprawić wychowawcy prawdziwą przyjemność. Kubek posiada czarną rączkę i prezentuje się naprawdę oryginalnie. W naszej ofercie znajdziesz również motywy przeznaczone dla nauczycieli specjalizujących się w konkretnych przedmiotach. Produkty z błędnie napisanym dyktandem z języka polskiego czy geograficznym podpisem to kapitalny prezent nie tylko na zakończenie roku szkolnego, ale również Dzień Edukacji Narodowej.

Personalizowany kubek z imieniem na Nauczyciela na Zakończenie Roku

Teczki na dokumenty i notatniki na prezenty dla nauczycieli 

Każdy nauczyciel na co dzień używa wielu notesów oraz teczek. Ułatwiają one planowanie tematów czy segregowanie materiałów na lekcje, dlatego są naprawdę ważnym elementem pracy w szkole. Z powodzeniem możesz więc wraz z resztą klasy podarować swojemu wychowawcy notatnik zamykany na gumkę z wyjątkową okładką. Zeszyt z kolekcji Burgund to idealna propozycja dla nauczycielki. Na okładce oprócz bujnego kwiatowego motywu znajduje się piękna sentencja oraz personalizowane podziękowania, dzięki którym korzystanie z notesu będzie naprawdę przyjemne. Doskonałą propozycją jest też sztywna teczka zamykana na dwa rzepy, które zabezpieczają umieszczone wewnątrz dokumenty przed wypadnięciem. Imienna kartka z cudownymi zdobieniami naklejona na przedzie czyni prezent naprawdę osobistym i unikalnym.

Personalizowany notatnik na prezent dla Nauczyciela