Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Dzień Nauczyciela

Prezenty dla Nauczyciela na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela to doskonały moment na przekazanie wdzięczności nauczycielowi za cały rok nauki. Świetnie do tego się sprawdzą boxy i kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach dekorowane cudownymi życzeniami i personalizacją. Fantastycznym dodatkiem do prezentu są słodkie czekoladki czy śmietankowe krówki, a także przepiękny personalizowany kubek z imieniem. Prezenty skomponowane z takich gadżetów zdecydowanie przypadną do gustu Nauczycielom i w wyjątkowy sposób podziękują im za wszystko.

Dzień Nauczyciela 67 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM

  Piękny prezent na zakończenie roku dla Nauczyciela w białym pudełku prezentowym. W środku na wełnie drzewnej ułożony jest kubek z dedykacją, mleczne czekoladki w woreczku oraz ramka ze zdjęciem klasy. Całość świetnie sprawdzi się również na Dzień Nauczyciela.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus

  Piękna drewniana skrzyneczka jako podziękowanie na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku. W środku znajdują się słodycze (krówki, czekoladki, miodek, lizak, herbatka i ciasteczko z wróżbą). Całość zdobi kartka z personalizowaną sentencją oraz podpisem od wręczającego prezent.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce

  Wzruszające podziękowania dla Nauczyciela w postaci drewnianej skrzyneczki. Wypełniona słodkimi krówkami, czekoladkami, lizakiem i miodkiem stanowi rewelacyjne podziękowanie na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. Całość zdobiona jest personalizowaną karteczką.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbatki i miód w skrzyni

  Wspaniały prezent dla Nauczyciela z miodami oraz herbatkami umieszczonymi w pięknej drewnianej skrzyni. Tak przygotowany upominek można wręczyć Nauczycielowi podczas zakończenia roku szkolnego. Skrzyneczka opatrzona jest śliczną karteczką, która ozdobiona jest cudowną grafiką z kwiatami. Całość prezentuje się przepięknie!

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Herbaciarka 36 herbat

  Prezent dla nauczyciela w postaci przepięknej herbaciarki. Cały prezent umieszczony jest w skrzyni z naturalnego drewna. Taki prezent będzie idealny na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela. Skrzynia wewnątrz posiada karteczkę z elegancką grafiką i personalizacją.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela zakończenie roku Z konfiturami EKO Z PODPISEM

  Przepiękne podziękowanie na Zakończenie Roku dla Nauczyciela zamknięte w skrzyni z naturalnego drewna. Wspaniała propozycja na prezent na Dzień Nauczyciela. Skrzynia z przegródkami, w której znalazło się sześć sztuk konfiturek o ekologicznej naturalnej recepturze. Całość zwieńczona jest karteczką z życzeniami, podpisem i przepiękną grafiką.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko
  84,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko

  Bardzo praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela w drewnianej skrzyni. W środku znajdują się przydatne drobiazgi, które pomogą nauczycielowi w ciężki dzień w pracy. To piękny upominek od klasy dla Wychowawcy. 

  84,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką

  Box prezentowy z kubkiem jako prezent dla nauczyciela na zakończenie roku. W zestawie umieszczony został personalizowany kubek dla nauczyciela z jego imieniem, drewniana zakładka do książki w kształcie piórka oraz czekoladowe cukierki. To wyjątkowa i praktyczna propozycja prezentu. Upominek jest elegancko zapakowany i od razu gotowy do wręczenia.

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem Różowy
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem Różowy

  Świetny prezent dla nauczycielki w podziękowaniu za okazaną wiedzę i naukę. W skład prezentu wchodzi personalizowany kubek, owocowe cukierki, długim z pięknym tekstem oraz herbatka w kraftowej torebce. Całość jest fantastycznie ułożona w różowym pudełku prezentowym. To wyjątkowy sposób, by podziękować nauczycielce i wyrazić wdzięczność za wszystko, co...

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem BIAŁY
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem BIAŁY

  Prezent dla nauczyciela w wyjątkowym stylu. Pudełko prezentowe, w którym został umieszczony spersonalizowany kubek, krówki i długopis to wyjątkowa propozycja, by podziękować nauczycielowi za przekazaną wiedzę. Może być wręczony przez klasę lub jednego z uczniów podczas Dnia Edukacji Narodowej. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Klasa
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Klasa

  Prezent dla Nauczyciela na Zakończenie Roku czy Dzień Nauczyciela! Wyjątkowy zestaw z personalizowanym kubkiem, ładnym notatnikiem z imieniem oraz długopisem. Taki komplet zdecydowanie przypadnie nauczycielowi do gustu i w piękny sposób podziękuje mu za wszystko!

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Zeszyt
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Zeszyt

  Wyjątkowy prezent dla Nauczyciela na Zakończenie Roku czy Dzień Nauczyciela! Fantastyczny zestaw z notatnikiem, kubkiem oraz długopisem. Notatnik i kubek ozdobione są przepiękną grafiką oraz personalizacją z podpisem. Całość umieszczona jest w ozdobnym boxie. 

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski

  Niesamowity prezent dla Nauczyciela! Fantastyczny zestaw z personalizowanym notatnikiem, kubkiem z imieniem oraz brokatowym długopisem. Taki komplet świetnie sprawdzi się na Zakończenie Roku czy na Dzień Nauczyciela. 

  89,98 zł brutto
 • MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Zdrowe i ekologiczne podziękowanie dla Nauczyciela umieszczone w skrzyni z naturalnego drewna. W skład prezentu wchodzą 4 słoiki miodów smakowych, które zostały dopełnione karteczką z personalizacją. Taki piękny prezent podziękuje nauczycielowi za cały rok szkolny. To też świetny upominek na Dzień Nauczyciela.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Czekoladowa Słodycz
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Czekoladowa Słodycz

  Prezent dla nauczyciela w formie eleganckiego boxa ze spersonalizowanym wieczkiem to świetny pomysł na podziękowanie za cały rok nauki. Box prezentowy jest pięknie spakowany i gotowy do wręczenia przez klasę lub jednego ucznia. Sprawdzi się też świetnie w roli upominku na Dzień Nauczyciela.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Prezent dla nauczyciela od ucznia lub całej klasy, który można wręczyć na zakończenie roku. Wspaniałe pudełko prezentowe z różowej tektury zostało wyłożone naturalną wełną drzewną. W skład prezentu wchodzi: kubek z imieniem nauczyciela, herbatka różana, fiolka z płatkami róż, fiolka z solą do kąpieli oraz słodkie cukierki. Upominek pozwoli podziękować...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Różowy I MAŁY

  Wspaniały prezent dla nauczycielki w podziękowaniu za przekazaną wiedzę i naukę. W skład prezentu wchodzi różana herbatka, sól do kąpieli oraz słodkie pianki. Całość jest elegancko podana w różowym pudełku prezentowym. To wyjątkowy sposób, by podziękować nauczycielce podczas zakończenia roku szkolnego lub dnia nauczyciela.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Box Z IMIENIEM Herbata z miodem MAŁY

  Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela o zdrowym charakterze. Box prezentowy z gadżetami i pięknym tekstem podziękowania to piękny prezent dla wychowawcy, który może zostać wręczony przez klasę lub jednego ucznia. Prezent jest wspaniale spakowany, a jego wygląd sprawia, że to idealny wybór, by podziękować wychowawcy.

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Różany MAŁY
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Różany MAŁY

  Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela. Box prezentowy może zostać wręczony przez jednego ucznia lub całą klasę. W środku znajduje się kubek z imieniem, herbatka różana, konfitura z płatkami róż oraz słodkie cukierki. Upominek podziękuje nauczycielowi za całą przekazaną wiedzę. Dzięki personalizacji prezentuje się wyjątkowo i...

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Prezent dla nauczyciela w stylowym kraftowym boxie składający się się z lawendowych elementów. Elegancki prezent podziękuje nauczycielowi za okazaną wiedzę i pomoc w każdej sytuacji. Może zostać wręczony przez klasę lub jednego z uczniów. Prezent jest spersonalizowany, wspaniale pasuje zarówno na zakończenie roku jak i  Dzień Nauczyciela.

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Herbatka+miodek Lawenda

  Piękny prezent dla nauczyciela na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela z personalizacją oraz dedykacją prosto z serca. Prezent można wręczyć od całej klasy lub jednego ucznia. Kraftowe pudełko z lawendowym motywem przewodnim świetnie się sprawdzi w roli prezentu dla wychowawcy. 

  79,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Elegancki prezent dla nauczyciela umieszczony w białym pudełku. Doskonały upominek na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku, który może być wręczony przez całą klasę lub jednego z uczniów. W skrzyni znalazły się: ręcznie robiona czekolada, lawendowa sól do kąpieli, woreczek z lawendą i nabierak do soli. Całość pięknie dopełnia spersonalizowana karteczka...

  69,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Prezent dla nauczyciela umieszczony w różowym dużym pudełku prezentowym. W skrzyni znalazły się pięknie dopasowane elementy z kwiatowym motywem przewodnim oraz karteczka z personalizacją, która podziękuje za rok szkolny i przekazaną wiedzę. To piękna propozycja, która zachwyci wychowawcę czy pedagoga. To wyjątkowy prezent na zakończenie roku lub Dzień...

  169,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Duży box prezentowy ze słodkościami to idealna propozycja na prezent na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Nauczyciela. Na wieczku znajduje się personalizowana naklejka z podziękowaniem od całej klasy lub jednego ucznia. To miłe podziękowanie dla wychowawcy za cały rok nauki.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Zestaw prezentowy w pudełku dla nauczyciela z piękną personalizacją to wspaniały sposób, by podziękować za przekazaną wiedzę i naukę. Prezent może zostać wręczony przez klasę lub jednego ucznia. Box pasuje zarówno na zakończenie roku, jak i Dzień Nauczyciela.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Kubek, notatnik, herbata Mega BOX

  Prezent na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku umieszczony w oryginalnym różowym boxie prezentowym. Przepięknie skomponowany upominek z kubkiem z imieniem, notatnikiem, cukierkami, miodkiem, herbatką i piankami będzie wspaniałym wyborem, by podziękować Nauczycielce za wszystko, co zrobiła dla uczniów.

  159,98 zł brutto
 • PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i likier MEGA DUŻY
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla nauczyciela Z IMIENIEM Kawa i likier MEGA DUŻY

  Duży box dla nauczyciela to wspaniały prezent, który może być wręczony przez uczniów na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela. Wykonany specjalnie dla miłośnika kawy, w środku znajduje się świeżo palona kawa, pianki, likier do kawy, kubek i czekoladki. Taki upominek pięknie podziękuje nauczycielowi za cały rok.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX

  Piękny prezent dla nauczycielki w różowym pudełku zawierający idealnie skomponowane elementy. W środku znajduje się notes oraz kubek z imieniem nauczycielki oraz szklana fiolka z płatkami róż. To idealna propozycja na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT

  Bogaty upominek w kraftowym pudełku jako podziękowanie dla nauczyciela. W skład zestawu wchodzi kubek z imieniem nayczyciela, drewniana zawieszka sowa oraz przepyszne śmietankowe krówki. Całość zdobiona jest grafika w szkolnym klimacie. Prezent jest personalizowany karteczką z podziękowaniem na wieczku.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT

  Kraftowe pudełko z kubkiem z imieniem to idealna propozycja na prezent dla nauczycielki. W zestawie umieszczona została również drewniana zawieszka sówka oraz przepyszne mleczne krówki w papierkach z serduszkami. To wyjątkowo zdrowa propozycja prezentu. Upominek jest pięknie zapakowany i od razu gotowy do wręczenia.

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM kubek kawa i herbata Mega Box I
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM kubek kawa i herbata Mega Box I

  Prezent na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela umieszczony w przepięknym czarnym pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzi kubek z imieniem, aromatyczna herbata, świeżo palona kawa, mleczna czekolada, krówki oraz muszka. Każdy element posiada spójną grafikę w odcieniach czerni. Prezent jest spersonalizowany na pudełku naklejką z podziękowaniem za...

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą Mega Box I
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą...

  Elegancki prezent dla nauczyciela w podziękowaniu za przekazaną wiedzę i naukę. W skład prezentu wchodzi kubek z imieniem, aromatyczna herbata, świeżo palona kawa, personalizowany notatnik oraz słodkie krówki. Całość jest fantastycznie spakowana w czarnym pudełku prezentowym. To wyjątkowy sposób, by podziękować nauczycielowi i wyrazić swoją wdzięczność.

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą Mega Box II
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM z notatnikiem, kawą i herbatą...

  Prezent dla nauczyciela na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela w eleganckim stylu. Pudełko z kubkiem, herbatką, kawą, notatnikiem oraz krówkami i  pięknym tekstem podziękowania to elegancki prezent dla wychowawcy, który może zostać wręczony przez klasę lub jednego ucznia. Dopasowana grafika sprawia, że to idealny wybór, by podziękować za przekazaną...

  149,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kubek i notatnik BOX

  Stylowy prezent dla nauczyciela w czarnym pudełku z personalizacją. Piękny upominek na Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku, który może zostać wręczony przez całą klasę lub jednego z uczniów. W środku znalazły się: kubek z powiedzonkiem nauczyciela i jego imieniem, krówki oraz notatnik z personalizowaną okładką. Całość pięknie dopełnia wieczko z tekstem...

  99,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX I
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX I

  Piękny prezent dla nauczyciela od ucznia lub całej klasy, który można wręczyć podczas zakończenia roku. Eleganckie pudełko prezentowe z czarnej tektury zostało wyłożone czarnym konfetti. W skład prezentu wchodzi: kubek z imieniem nauczyciela, świeżo palona kawa oraz śmietankowe krówki. Taki prezent pozwoli pięknie podziękować nauczycielowi za przekazaną...

  89,98 zł brutto
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX II
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kubek i kawa BOX II

  Czarny box prezentowy pełen samych specjalnie wyselekcjonowanych dodatków idealnie sprawdzi się dla nauczyciela. Świeżo palona kawa, którą będzie można wypić ze specjalnie spersonalizowane kubka z imieniem oraz słodkie krówki będą cudownym pomysłem na prezent. To idealny upominek od klasy lub jednego ucznia.

  89,98 zł brutto
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów

Prezenty na Dzień Edukacji Narodowej

Nasze produkty świetnie nadają się nie tylko jako prezenty na zakończenie roku szkolnego, ale również Dzień Nauczyciela. Duże boxy, drewniane skrzynki i personalizowane upominki to doskonałe propozycje na podarunek dla wychowawcy w dniu jego święta. Zestaw z ramką na klasowe zdjęcie, ceramicznym kubkiem oraz woreczkiem z organzy wypełnionym mlecznymi czekoladkami będzie dla Waszego nauczyciela cudowną niespodzianką. Dzięki personalizacji oraz niezwykle osobistemu charakterowi stanie się też niezastąpioną pamiątką. Nieco mniejszymi prezentami są notatniki, ramki z plakatami czy teczki. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielom wręczać możecie także drobne słodkości. Ręcznie robione czekolady, śmietankowe krówki czy kwadratowe czekoladki to smakołyki, które przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. To znakomity upominek od klasy lub samorządu uczniowskiego. Na słodkościach umieszczone są etykiety z podziękowaniem, co sprawi, że prezenty fenomenalnie wyrażą Waszą wdzięczność za codzienny trud nauczycieli wkładany w przekazywanie wiedzy kolejnym pokoleniom.

Prezent na Dzień Nauczyciela o lawendowym charakterze
Prezent na Dzień Nauczyciela o lawendowym charakterze

Prezenty dla Nauczyciela, upominki na podziękowanie dla Nauczycieli na Zakończenie Roku szkolnego

Razem z klasą przygotowujecie prezent dla swojego wychowawcy z okazji zakończenia roku szkolnego? To wspaniały pomysł, który z pewnością spodoba się nauczycielowi i sprawi, że z uśmiechem rozpocznie on okres letnich wakacji. W ten sposób pięknie wyrazicie swoją wdzięczność za otrzymaną wiedzę oraz wsparcie. Wspaniały prezent dla wychowawcy to szczególnie dobre rozwiązanie, jeśli tegoroczne zakończenie jest jednocześnie pożegnaniem z murami podstawówki czy szkoły średniej. Z tej okazji możecie wręczyć nauczycielowi pieczołowicie przygotowany kosz prezentowy, personalizowany kubek ceramiczny, notatnik czy słodkości dostępne w naszym sklepie. Każdy upominek ma swój własny, niepowtarzalny charakter, który oczaruje obdarowaną osobę. 

Prezent na Dzień Edukacji Narodowej dla nauczyciela w naturalnym pudełku
Prezent na Dzień Edukacji Narodowej dla nauczyciela w naturalnym pudełku

Drewniane kosze prezentowe  i ozdobne boxy prezentowe dla nauczycieli

Drewniana skrzynka w naturalnym kolorze wypełniona ozdobną wełną drzewną to fantastyczny materiał na prezent dla ulubionego nauczyciela. Na wewnętrznej stronie wieka znajduje się kartka z imiennymi podziękowaniami od całej klasy. Na papierze nadrukowane są także gustowne grafiki, dzięki którym całość prezentuje się naprawdę stylowo. Herbatki i Miód to zdrowy zestaw z kraftową kartką i eko składnikami. Niewielkie słoiczki z miodem zdobione materiałowym czepkiem i kolorowe torebki z aromatyczną herbatą to komplet, który przypadnie do gustu każdemu nauczycielowi. Bardzo ciekawą propozycją jest też kosz prezentowy na prezent dla Nauczyciela z porcelanową figurką sowy. Taka pamiątka przez długie lata przypominać będzie nauczycielowi o wspaniałych uczniach, a dołączone do zestawu słodycze uprzyjemnią mu rozstanie z absolwentami.

Prezent dla Nauczyciela zestaw prezentowy na Zakończenie Roku

Personalizowane kubki z imieniem dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnego

Kubek to bardzo uniwersalny oraz praktyczny prezent na dowolną okazję. Na zakończenie roku szkolnego swojemu nauczycielowi możecie podarować produkt zdobiony tematycznym motywem, który podkreśli rodzaj okazji. Projekt inspirowany uczniowskim zeszytem z grafikami szkolnych akcesoriów i napisem “Kubek Najlepszego Nauczyciela” to fenomenalny sposób na to, aby sprawić wychowawcy prawdziwą przyjemność. Kubek posiada czarną rączkę i prezentuje się naprawdę oryginalnie. W naszej ofercie znajdziesz również motywy przeznaczone dla nauczycieli specjalizujących się w konkretnych przedmiotach. Produkty z błędnie napisanym dyktandem z języka polskiego czy geograficznym podpisem to kapitalny prezent nie tylko na zakończenie roku szkolnego, ale również Dzień Edukacji Narodowej.

Personalizowany kubek z imieniem na Nauczyciela na Zakończenie Roku

Teczki na dokumenty i notatniki na prezenty dla nauczycieli 

Każdy nauczyciel na co dzień używa wielu notesów oraz teczek. Ułatwiają one planowanie tematów czy segregowanie materiałów na lekcje, dlatego są naprawdę ważnym elementem pracy w szkole. Z powodzeniem możesz więc wraz z resztą klasy podarować swojemu wychowawcy notatnik zamykany na gumkę z wyjątkową okładką. Zeszyt z kolekcji Burgund to idealna propozycja dla nauczycielki. Na okładce oprócz bujnego kwiatowego motywu znajduje się piękna sentencja oraz personalizowane podziękowania, dzięki którym korzystanie z notesu będzie naprawdę przyjemne. Doskonałą propozycją jest też sztywna teczka zamykana na dwa rzepy, które zabezpieczają umieszczone wewnątrz dokumenty przed wypadnięciem. Imienna kartka z cudownymi zdobieniami naklejona na przedzie czyni prezent naprawdę osobistym i unikalnym.

Personalizowany notatnik na prezent dla Nauczyciela