Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty dla Uczniów

Prezenty dla Uczniów i słodkie upominki dla Uczniów na Zakończenie Roku to genialny pomysł na drobny upominek, który w szykowny sposób podziękuje za cały rok nauki. Słodkie, mleczne czekoladki czy śmietankowe krówki z odpowiednio personalizowanym papierkiem z życzeniami Kolorowych Wakacji czy Samych Sukcesów świetnie sprawdzą się jako drobny podarunek dla Uczniów od Nauczyciela czy Wychowawcy. Na uroczy, drobny upominek dla Uczniów na Zakończenie Roku również cudownie sprawdzą się drewniane czy porcelanowe figurki słoniki na szczęście, które można wręczyć w zestawie z pysznymi, owocowymi lizakami.

Prezenty dla Uczniów 64 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Prezenty dla Uczniów na Zakończenie Roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego to wesołe wydarzenie oznaczające początek letnich wakacji i przerwę od nauki oraz sprawdzianów. Dla wielu klas to także czas pożegnania ze znajomą szkołą i rozpoczęcie kolejnego etapu w życiu. Jeśli chcesz swoim wychowankom wręczyć drobne upominki, które dodatkowo uprzyjemnią im ten wyjątkowy dzień, gorąco polecamy przygotowane przez nas produkty. Słodycze i symboliczne figurki to prezenty, które przypadną do gustu każdej obdarowanej osobie. Możesz dołączyć je do świadectw lub rozdać podczas kameralnego spotkania po uroczystości. Twoja klasa z całą pewnością doceni tak miły gest i zapamięta go za długie lata. Jakie artykuły będą najlepszym sposobem na sprawienie uczniom świetnej niespodzianki?

Pomysły na prezenty dla uczniów

Słoń uznawany jest za symbol szczęścia, dlatego znakomicie nadaje się na prezent dla uczniów, którym z pewnością przyda się podczas egzaminów, ważnych wydarzeń czy gorszych dni. Taki upominek możesz podarować absolwentom kończącym podstawówkę czy szkołę średnią, aby nawet po wielu latach przypominał im o fantastycznych latach szkolnych. Biały, porcelanowy słonik z uniesioną trąbą będzie rewelacyjnym podarunkiem z okazji zakończenia szkoły. Można ustawić go na biurku lub regale, zyskując nie tylko piękną pamiątkę, ale też wspaniałą ozdobę pokoju. Słoniki dostępne są w aż trzech wariantach wysyłanych losowo, więc Twoi uczniowie zyskają różnorodne figurki, które z pewnością ich zachwycą. 

JOJO dla uczniów zakończenie roku dla młodszych dzieci z PODPISEM

Jojo dla ucznia na zakończenie roku szkolnego

Słodycze dla uczniów na zakończenie roku

Kapitalnym upominkiem dla uczniów na zakończenie roku szkolnego mogą być także wyśmienite słodkości. Szczególnie, jeśli wybierzesz gustowne i naprawdę ciekawe smakołyki umieszczone w opakowaniach z serii Kraft. Śmietankowe krówki dla Uczniów, mleczne czekoladki, ciasteczka z wróżbą, owocowe lizaki czy słoiczki z miodem zdobione motywem czarnej sowy na jasnobrązowym tle prezentują się znakomicie i doskonale smakują. Co więcej, każdy słodycz opatrzony jest etykietą z życzeniami samych sukcesów podpisanymi imieniem nauczyciela. W podobny sposób zostało zaprojektowane opakowanie na czekoladę z grubego papieru kraft. Czekoladownik zamykany jest za pomocą ozdobnej wstążeczki, co sprawia, że wygląda naprawdę czarująco. Umieść w jego wnętrzu tabliczkę czekolady o dowolnym smaku, a zyskasz genialny prezent na zakończenie roku.

KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku dla starszych dzieci 10szt

Słodkie krówki śmietankowe dla uczniów na zakończenie roku 2024

Lizaki, krówki i czekoladki - prezenty dla uczniów z personalizacją

W naszej ofercie znajdziesz także słodkości zdobione bardziej kolorowymi motywami. Śmietankowe krówki w papierkach z nadrukiem imitującym kartkę z zeszytu lub szkolną tablicę i zwierzątka to zabawne oraz niezwykle oryginalne upominki dla uczniów. Na każdym opakowaniu znajdują się krótkie życzenia wraz z podpisem nauczyciela wręczającego prezent, dzięki czemu są one niezwykle unikalną propozycją. Ciekawym upominkiem dla wychowanków są też belgijskie czekoladki w złotym papierku z personalizowaną etykietą. Na opakowaniu umieszczony jest napis “Żegnaj szkoło, witaj lato” oraz grafika sówek siedzących na drzewie w otoczeniu książek. To dowcipna propozycja zarówno dla młodszych dzieci, jak i nastolatków, którzy z uśmiechem przyjmą tak fantastyczne upominki. 

KUBEK dla dziewczynki zakończenie roku Z IMIENIEM Dziewczynka z książką

Personalizowany kubek dla ucznia na zakończenie rRoku 2024