Nowe produkty

Ostatnie posty

Koniec roku

Dzień Nauczyciela to idealna okazja na wręczanie cudownych upominków dla Uczniów i prezentów na podziękowanie dla Nauczycieli! Mleczne czekoladki, śmietankowe krówki, figurki sowy czy figurki słonika na szczęście świetnie sprawdzą się jako drobny upominek czy dodatek do prezentu. Dla Nauczyciela cudownym pomysłem będą słodkie czekoladki czy krówki zdobione dekoracyjnym papierkiem z napisem Dziękujemy, które w idealny sposób przekażą wdzięczność Uczniów za cały miniony rok. Natomiast jako upominek dla Uczniów warto wykorzystać słodkości zdobione napisem Samych Sukcesów czy Kolorowych Wakacji.

Koniec roku 

Podkategorie

  • Prezenty dla Nauczyciela

    Prezenty dla Nauczyciela na Zakończenie Roku lub Dzień Nauczyciela to doskonały moment na przekazanie wdzięczności nauczycielowi za cały rok nauki. Świetnie do tego się sprawdzą boxy i kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach dekorowane cudownymi życzeniami i personalizacją. Fantastycznym dodatkiem do prezentu są słodkie czekoladki czy śmietankowe krówki, a także przepiękny personalizowany kubek z imieniem. Prezenty skomponowane z takich gadżetów zdecydowanie przypadną do gustu Nauczycielom i w wyjątkowy sposób podziękują im za wszystko.

  • Prezenty dla Uczniów

    Prezenty dla Uczniów i słodkie upominki dla Uczniów na Zakończenie Roku to genialny pomysł na drobny upominek, który w szykowny sposób podziękuje za cały rok nauki. Słodkie, mleczne czekoladki czy śmietankowe krówki z odpowiednio personalizowanym papierkiem z życzeniami Kolorowych Wakacji czy Samych Sukcesów świetnie sprawdzą się jako drobny podarunek dla Uczniów od Nauczyciela czy Wychowawcy. Na uroczy, drobny upominek dla Uczniów na Zakończenie Roku również cudownie sprawdzą się drewniane czy porcelanowe figurki słoniki na szczęście, które można wręczyć w zestawie z pysznymi, owocowymi lizakami.

  • Prezenty dla Promotora

    Prezent dla Promotora to piękny pomysł na wyrażenie wdzięczności za wszystkie wskazówki i rady podczas pisania pracy dyplomowej. Taki upominek od studenta powinien być odpowiedni i dopasowany. Popularny wybór to czekoladki i kwiaty, ale warto się wyróżnić i sprezentować Promotorowi elegancki zestaw z czekoladą i winem musującym. Nasz prezent możesz wręczyć od jednej osoby lub całej grupy, która broni swoją pracę. Personalizowany prezent to świetna pamiątka, która zostawi po Was dobry obraz w głowie Promotora. 

  • Prezenty dla Nauczycielki

Upominki dla Uczniów i Nauczycieli 

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez uczniów i nauczycieli momentów. Tuż po nim będzie można odpocząć od licznych obowiązków, sprawdzianów i nauki, ciesząc się latem i wakacjami. Zakończenie roku to jednak także czas rozstań, zwłaszcza w przypadku roczników kończących pewien etap nauki. Dla klas opuszczających mury podstawówek czy szkół średnich to dzień, w którym po raz ostatni widzą swoich przyjaciół z ławek oraz ulubionych nauczycieli. Aby odrobinę osłodzić sobie to pożegnanie, wielu uczniów i wychowawców decyduje się na kupno drobnych prezentów, które wywołają uśmiechy na twarzach obdarowanych osób. Taki upominek może być też rewelacyjną pamiątką na całe życie. Jeśli razem z klasą planujecie wręczyć swojemu wychowawcy niepowtarzalny prezent w podzięce za spędzone razem lata, mamy dla Was fantastyczne propozycje. Mamy w ofercie także kapitalne pomysły na upominki dla uczniów i nauczycieli, które sprawdzą się zarówno podczas zakończenia roku szkolnego, jak i innych wyjątkowych okazji. 

Prezenty dla Nauczycieli

Jaki prezent najlepiej wręczyć nauczycielowi z okazji zakończenia roku? Świetną pamiątką bez wątpienia będzie drewniana skrzynia wypełniona słodkościami. Na wewnętrznej stronie wieka naklejona została kartka z personalizowanymi podziękowaniami i gustownym motywem, dzięki którym kosz prezentowy jest naprawdę unikalny. Skrzynie zawierają czekoladki, krówki, miód, herbatę, a nawet figurkę sowy, która z pewnością zachwyci obdarowanego nauczyciela. Na pamiątkę dla wychowawcy bezbłędnie nadaje się też ceramiczny kubek z imieniem. Każde naczynie zdobione jest unikalnym nadrukiem, dzięki czemu możecie wybrać projekt najlepiej dopasowany do swojego nauczyciela. Wśród personalizowanych prezentów na zakończenie roku znajdują się także notesy i teczki na dokumenty, czyli jedne z najbardziej przydatnych akcesoriów. Adresat upominku z całą pewnością chętnie używać będzie tak przemyślanego prezentu od swojej ulubionej klasy. 

Prezent na Dzień Nauczyciela 2023

Personalizowany kubek z imieniem na prezent dla Nauczyciela

Prezenty dla Uczniów

Wśród prezentów dla uczniów na szczególne wyróżnienie niewątpliwie należą symboliczne słonie na szczęście. Figurki wykonane z porcelany lub drewna mają uniesione trąby i fenomenalnie się prezentują. Małe słonie w białym bądź złotym kolorze samodzielnie stoją, więc będą rewelacyjną ozdobą sypialni obdarowanych dzieci. Z kolei płaski, drewniany słonik zapakowany w lniany worek to przedmiot, który zawsze można mieć przy sobie w trakcie ważnych wydarzeń. Na upominki dla uczniów polecamy także wszelkiego rodzaju słodkości. Owocowe lizaki, mleczne czekoladki, śmietankowe krówki czy ciasteczka z wróżbą umieszczone w personalizowanych opakowaniach ozdobionych tematycznymi motywami to wyśmienity sposób na sprawienie przyjemności wychowankom. Takie smakołyki można dołączyć do prezentów lub wręczyć razem ze świadectwami jako słodki dodatek. Bardzo oryginalnym pomysłem są słoiczki z miodem opatrzone personalizowanymi etykietami lub unikalne czekoladowniki. Tak unikalne upominki z pewnością spodobają się wszystkim uczniom.

Czekoladki personalizowane dla Uczniów

Śmietankowe krówki dla Uczniów