Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na Dzień Ojca

Prezenty na Dzień Ojca 2023 w naszym sklepie to genialne propozycje, które świetnie sprawdzą się na prezent dla Taty. Bogata oferta prezentów zdecydowanie pozwoli Wam znaleźć coś co idealnie wpasuje się w gusta Waszego Ojca. Świetnym pomysłem będą prezenty dla Taty w drewnianych skrzyniach z pasującymi dodatkami i gadżetami. Genialnym podarunkiem dla Taty będą również personalizowane kubki z imieniem z naszymi przepięknymi nadrukami. Dla Taty cudownym pomysłem będą zestawy prezentowe tematyczne piwne, kawowe czy ze słodkościami.

Prezenty na Dzień Ojca 68 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 68 elementów
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Siła i Moc

  Upominek dla ukochanego Taty z personalizacją oraz motywem graficznym jelenia. Podaruj na Dzień Ojca zestaw z alkoholem, czekoladą, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Przepiękny box z oryginalną zawartością spodoba się każdemu mężczyźnie. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Elegancki upominek dla Taty w boxie prezentowym z grubej tektury. Podaruj zestaw z alkoholem premium, kawą mieloną, czekoladą Merci w obwolucie, cukierkami oraz czarną herbatą. Na wieczku znajduje się personalizacją. Zamów prezent idealny dla ukochanego Taty. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Na apetyt

  Piękne pudełko prezentowe dla Taty! Wręcz bliskiemu zestaw z alkoholem, czekoladą, kawą mieloną, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Prezent idealny zawiera także personalizowaną naklejkę z życzeniami na tle kraftowym. To upominek dla fana orzeszków! 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Piękny zestaw, który możesz wręczyć na Dzień Ojca! Pudełko prezentowe zawiera soplicę o orzechowym smaku, miód ekologiczny, krówki o śmietankowym smaku, migdały, pistacje oraz nerkowce. Personalizowana etykieta pozwoli przekazać przepiękne życzenia, które wzruszą niejednego mężczyznę. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Wyjątkowy box na Dzień Ojca! Zamów zestaw prezentowy z butelką Jim Beam, czekoladą, kamieniami do schładzania whisky, skarpetami, świecą sojową oraz czekoladkami. Motyw graficzny w stylu kraftowym zachwyci każdego a życzenia zawarte na naklejce są wyjątkowo wzruszające! 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Wyjątkowy prezent na Dzień Ojca! Podaruj upominek z butelką Jim Beam, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Przepiękne życzenia zawarte na wieczku zachwycą mężczyznę. To prezent, który pokocha każdy Tata!

  259,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Wspaniały prezent na Dzień Ojca z personalizacją! Pudełko prezentowe z dużą butelką brandy, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz słodkimi czekoladkami. Naklejka zdobiąca wieczko została wykonana w modnym, kraftowym stylu. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie, bez wątpienia zaskoczy Tatę! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Szukasz wyjątkowego prezentu na Dzień Ojca? Podaruj Tacie personalizowane pudełko prezentowe! Zestaw z wódką, słodkościami oraz przekąskami pokocha każdy mężczyzna a życzenia zawarte na etykiecie wzruszą niejedną osobę. Wybierz Zestaw Retro! 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Oryginalny prezent na Dzień Ojca! Wręcz bliskiemu zestaw z wódką, słodyczami oraz przekąskami do pochrupania. Tata doceni życzenia znajdujące się na personalizowanej etykiecie oraz zawartość pudełka prezentowego. Spraw niezapomniany upominek! 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Zamów przepiękny prezent dla Taty, który wręczysz mu na Dzień Ojca. Pudełko prezentowe zostało wypełnione wysokiej klasy produktami. W środku znajdziesz zestaw z whisky, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku umieszczono także personalizowane życzenia w...

  319,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels...

  Prezent dla Taty, który możesz wręczyć na Dzień Ojca. Podaruj najbliższej osobie zestaw w którym znalazła się whisky, czekolada, Jack Daniels z colą w puszcze, kamienie do whisky, eleganckie czarne skarpetki oraz cukierki Bimberki. Personalizowane życzenia zawarte na etykiecie chwycą za serce każdego mężczyznę. Zachwyć bliskiego ekskluzywnym prezentem! 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Podaruj Tacie niezapomniany prezent! Zamów zestaw z whisky, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Zawartość dopełnia personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. Srebrny kolor zachwyci każdego mężczyznę. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Wyjątkowy zestaw prezentowy na Dzień Ojca. Męski prezent zawierający wódkę, słodkie przekąski, świecę sojową oraz skarpetki. Do prezentu dołączono także personalizowaną etykietę z grafiką w srebrnym odcieniu. Umieszczone na niej życzenia wzruszą niejednego Tatę!

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Prezent na Dzień Ojca, który zachwyci każdego mężczyznę. Zamów pudełko prezentowe z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, skarpetkami bawełnianymi oraz cukierkami o przepysznym smaku. Piękna grafika w srebrnym kolorze zawiera personalizowane życzenia. Podaruj wyjątkowy prezent na Dzień Ojca. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Taty umieszczony w ogromnym pudełku. W środku znajduje się zestaw z alkoholem, kawą mieloną, czekoladą Merci, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Personalizowane życzenia wzruszą niejednego Ojca a pudełko może stać się pamiątką. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Irish Cream

  Piękny prezent dla Taty! Podaruj upominek z butelką Baileys Original, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz aromatyczną kawą zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. Na wieczku umieszczono także naklejkę z grafiką w stylu kraftowym. Świętuj z ukochanym Ojcem w tym szczególnym dniu! 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Elegancki upominek idealny na Dzień Ojca. Podaruj zestaw w pudełku z personalizacją oraz motywem w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj box z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami. Oryginalny prezent przypadnie do gustu ukochanemu Tacie. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Przepiękny prezent na Dzień Ojca! Wręcz Tacie pudełko prezentowe pełne rozmaitości. Upominek z wódką, piersiówką, skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami został zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. Na wieczku znajdują się także piękne życzenia w kraftowym motywie. Zachwyć Tatę niezapomnianym prezentem! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Prezent dla taty na Dzień Ojca w przepięknym boxie, który prezentuje się niezwykle męsko oraz stylowo. Doskonały upominek dla każdego ojca, który jest ogromnym fanem kawy i nie wyobraża sobie bez niej swojego dnia!

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek...

  Prezent na Dzień Ojca we wspaniałym boxie z personalizacją oraz bardzo elegancką grafiką. Nagłówek z napisem Najlepszy Tata na Świecie z pewnością go wzruszy i oczaruje, a to co zastanie w środku sprawdzi się rewelacyjnie na ciężkie oraz zabiegane dni.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Prezent dla taty na Dzień Ojca w bardzo eleganckim zestawie dla każdego mężczyzny. Wspaniały podarunek oczaruje każdego obdarowanego ojca, któremu z pewnością przydadzą się zawarte w boxie elementy.

  159,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Prezent dla taty na Dzień Ojca powinien prezentować się bardzo męsko oraz elegancko, zupełnie tak, jak ten zapakowany w box! Portfel, notes oraz skarpetki to niezbędnik każdego ojca, dlatego taki podarunek będzie z pewnością bardzo udany.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Wyjątkowy prezent dla taty na Dzień Ojca w wyjątkowym słodkim zestawie z czerwonym winem i smakołykami, w postaci migdałów czy krówek. Idealny zestaw dla prawdziwych mężczyzn na męskie wieczory przy wspólnym oglądaniu meczy.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM na energię Kawa z...

  Prezent dla Taty na dobrą energię każdego dnia oraz pozytywne nastawienie składający się z kawy, czekolady, wina oraz innych smakołyków. Idealny podarunek dla ojca, który uwielbia słodkości oraz nie odmówi sobie małego co nieco.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Upominek dla Taty z nalewką, kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. Podaruj prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. Spraw radość ukochanemu Tacie wręczając idealnie skomponowany zestaw z najlepszymi produktami. Box ozdobiony jest złotą wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster skarpety+krówki Mały
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster skarpety+krówki Mały

  Prezent na dzień taty idealny dla każdego zapalonego majsterkowicza. W pudełeczku umieszczono skarpetki, miarkę, krówki oraz kartę wielozadaniową. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX

  Wspaniały zestaw prezentowy dla największego bohatera na świecie: DLA TATY. Pudełeczko skrywa w sobie kubek z imieniem przyszłego właściciela, wzorzyste skarpetki, oraz kartkę z super przypinką. Z zewnątrz pudełko zdobi karteczka z dekoracyjną grafiką i życzeniami oraz dopasowana wstążka prezentowa. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato

  Upominek w drewnianej skrzyni na Dzień Taty ze słodyczami to idealna forma prezentu dla rodzica. W środku znajdziecie 2 słoiczki z miodem, mleczne czekoladki oraz owocowe lizaczki. Taki zestaw oczaruje Tatę wręczony od córki lub syna.

  69,98 zł
 • NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek
  29,98 zł brutto inf zł netto
  NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek

  Notatnik dla Taty to wspaniały prezent na Dzień Ojca. Notatnik pozwoli uporządkować wszystkie terminy i plany zabieganemu ale kochanemu Tacie. Okładkę zeszytu udekorowano naklejką z imieniem oraz dekoracyjną grafiką.

  29,98 zł
 • CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g
  24,98 zł brutto inf zł netto
  CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g

  Czekolada Merci Coffee and Cream zapakowana w komplecie z dekoracyjną obwolutą. Słodki upominek to idealny wybór na Dzień Ojca, który sprawi wiele przyjemności. Czekoladnik udekorowano grafiką kochanego Taty.

  24,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM w woreczku Zestaw Czekoladowy

  Wspaniały prezent na Dzień Ojca zamknięty w naturalnym woreczku. W skład zestawu wchodzą: biała czekolada z pistacjami, miód z czekoladą, czekoladowy stick oraz pałeczka do miodu. Taki upominek idealnie się sprawdzi dla łasucha. 

  89,98 zł
 • KUBEK dla Taty Najlepszy Tata na świecie Z IMIENIEM 330ml
  36,98 zł brutto inf zł netto
  KUBEK dla Taty Najlepszy Tata na świecie Z IMIENIEM 330ml

  Personalizowany kubek to wyjątkowa forma prezentu dla Taty na urodziny, imieniny lub Dzień Taty. Kubek zdobiony jest akwarelową grafiką oraz imieniem rodzica. Jest to bardzo praktyczny upominek, który może być jednocześnie trwałą pamiątką.

  36,98 zł
 • MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł brutto inf zł netto
  MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Rewelacyjny prezent na dzień Taty w postaci skrzyneczki wypełnionej słoikami z miodem. Naturalna grafika oraz personalizowana życzenia zauroczą każdego rodzica. To elegancki i zdrowy prezent, który może zostać wręczony przez dziecko.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza I
  1 Recenzje

  Efektowny upominek na Dzień Ojca z personalizacją. Zamów pudełko prezentowe z grubej tektury z idealnie skomponowaną zawartością. Wybierz zestaw ze skarpetkami, pistacjami, nerkowcami, fistaszkami oraz podkładką do piwa. Elegancki prezent, który przypadnie do gustu Tacie. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  1 Recenzje

  Prezent dla Taty w dużym naturalnym pudełku. W skład zestawu wchodzi szklany kufel, pistacje, nerkowce, fistaszki oraz podkładka do piwa. Taki prezent będzie wyjątkową pamiątką dla każdego Taty i sprawdzi się na każdą okazję!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black
  139,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black

  Wielki zestaw prezentowy na Dzień Ojca zamknięty w białym kartonowym pudełku. W skład zestawu wchodzą: puszka Jack Daniels z Colą, czekolada z kawałkami truskawek, cukierki, otwieracz do piwa z napisem Dla Super Faceta, buteleczka na domowy alkohol oraz świeżo palona kawa. Na wieczku umieszczona jest karteczka z personalizowanymi życzeniami. 

  139,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 68 elementów

Prezenty na Dzień Ojca 2023 - wyjątkowe prezenty dla Taty!

Zbliża się 23 czerwca, a Ty nadal nie wiesz, co podarować swojemu tacie? A może szukasz dla niego prezentu na inną okazję? Upominek wręczony prosto z serca możesz przygotować samodzielnie, ale dużo łatwiejszą i dobrze sprawdzoną opcją jest też kupienie gotowego produktu. W naszym sklepie dostępna jest cała gama fenomenalnych prezentów stworzonych w najdrobniejszych szczegółach, aby obdarowanej osobie sprawić prawdziwą przyjemność. Ogromną popularnością cieszą się zwłaszcza spersonalizowane upominki, dzięki którym Twój tata poczuje się naprawdę wyjątkowo. Kosze prezentowe wypełnione słodkościami i symbolicznymi gadżetami, ceramiczne kubki czy butelki z winem musującym to tylko niektóre z cudownych propozycji, jakie mamy w ofercie. Sprawdź także inne produkty i wybierz taki, który najbardziej przypadnie do gustu Twojemu tacie.

Kosze prezentowe dla Taty na Dzień Ojca

Zestawy upominków to doskonały sposób na to, aby wywołać uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. W opakowaniu znajdują się tak różnorodne i ciekawe artykuły, że z pewnością taki prezent spodoba się każdemu ojcu. Drewniana skrzynka wypełniona dekoracyjną wełną drzewną to niezastąpiony materiał na niespodziankę dla taty. Kartka umieszczona na wewnętrznej stronie wieka zdobiona jest stylowym, naturalnym motywem oraz spersonalizowaną dedykacją z podpisem osoby wręczającej upominek. W skrzynce znajduje się paczka świeżo palonej kawy, miód o oryginalnym smaku, a także syrop dopasowany do całości. Innym ciekawym prezentem jest pudełko z grubej tektury, w którym na ekologicznym wypełniaczu ułożone zostały smaczne cukierki, puszka whisky z colą, ręcznie robiona czekolada z truskawkami, otwieracz do piwa, butelka na ulubiony alkohol i kawa. Zestaw zdobiony jest spójnym nadrukiem, który idealnie wpisuje się w męskie gusta.

Kosz prezentowy na prezent dla Taty na Dzień Ojca 

Drewniane skrzynie na alkohol na prezent dla Taty

Wspaniały prezent dla konesera dobrych alkoholi - skrzynka na butelkę whisky. Wykonane z drewna pomalowanego na ciemny brąz opakowanie to trwały podarunek, który przez wiele lat może służyć do przechowywania dobrego rocznika alkoholu. Na wieku skrzyni wygrawerowany został zabawny napis wraz z minimalistycznymi zdobieniami, które nadają całości estetycznego oraz szykownego wyglądu. Wnętrze wypełnione jest naturalną wełną drzewną, na której możesz umieścić butelkę ulubionego whisky Twojego taty. Każdy super facet na pewno ucieszy się także z ciemnego nosidła na piwo. Dowcipny napis i dopasowane grafiki wygrawerowane w drewnie doskonale się prezentują i bez wątpienia wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Taki prezent idealnie wpisuje w najnowsze trendy eko.

Drewniana skrzynka na piwo na prezent

Personalizowane kubki ceramiczne dla taty

Jeśli chcesz podarować swojemu tacie symboliczny prezent, który bez dwóch zdań mu się przyda, postaw na ceramiczny kubek na prezent dla Taty z tematycznym nadrukiem. Biało-czarny motyw dopasowany do płci dziecka wręczającego upominek prezentuje się naprawdę stylowo i na pewno zachwyci Twojego ojca. Wersja dla synka posiada grafikę chłopca i jego taty w pelerynie superbohatera wraz z dopasowanymi napisami. Projekt dla córki jest natomiast zdobiony ilustracją dziewczynki idącej za rękę z ojcem. Na odwrocie obu kubków umieszczony jest tekst “Kocham Cię Tato!” oraz imię dziecka. To doskonały prezent z okazji Dnia Ojca. Każdy tata z wielką chęcią będzie w tak niepowtarzalnym kubku pił codzienną kawę bądź herbatę. 

Ceramiczny kubek na prezent na Dzień Ojca