Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Zabawy na Urodziny i gry dla dzieci

Zabawy na Urodziny i gry dla dzieci to genialna kategoria z kącikiem fantastycznych atrakcji urodzinowych! Urodzinki dzieci to cudowna okazja do świętowania! Warto poza zaopatrzeniem się w dekoracje urodzinowe, pomyśleć również o ciekawych zabawach i grach dla dzieci, które nie pozwolą im się nudzić! Oryginalnym pomysłem będą zadania urodzinowe zdrapki czy gigantyczne kolorowanki 3D. Dobrym zajęciem będą również zmywalne tatuaże dla dziewczynek. A dla dzieci miłośników balonów szczególnie polecamy balony do modelowania z pompką w zestawie!

Zabawy na Urodziny i gry dla dzieci 37 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 37 elementów

Zabawy na urodziny i gry dla dzieci

Czym zająć dzieci w czasie przyjęcia urodzinowego? Jak sprawić, aby mały solenizant i jego przyjaciele nie nudzili się podczas uroczystości? Z całą pewnością warto się nad tym zastanowić, planując imprezkę dla swojej pociechy. Przygotowywanie atrakcji dla dzieci to wyjątkowe zadanie, które wymaga zaangażowania i pomysłowości. Jeśli jednak zależy Ci na szybkim i łatwym zorganizowaniu sprawdzonych gier oraz zabaw, koniecznie postaw na produktach dostępnych w naszym sklepie. Wśród nich znajdują się artykuły do najróżniejszych rozrywek, które spodobają się dzieciom w różnym wieku. Wszystkie natomiast wykonane zostały w taki sposób, aby cieszyły oko i doskonale nadawały się na przyjęcie urodzinowe. Jakie zabawy polecamy w szczególności?

Zdrapki z zadaniami na przyjęcie urodzinowe dziecka

Kolorowe bileciki z okrągłymi, złotymi zdrapkami to jedna z najchętniej wybieranych zabaw na urodzinki. Pod lśniącą powłoką umieszczone są zadania, które bez dwóch zdań ożywią każde towarzystwo i zapewnią dzieciom mnóstwo śmiechu oraz radości. Każdy karnet posiada inne zadanie, a pula dwudziestu poleceń zapewni zabawę wszystkim gościom obecnym na przyjęciu. Dodatkowo, bileciki ze zdrapkami prezentują się naprawdę czarująco i idealnie wpisują się w dziecięcy klimat uroczystości. Jasny, zielony kolor tła tworzy świetny kontrast z barwnymi rysunkami prezentów, balonów i zwierzątek. Zdrapki możesz wrzucić do misy, z której uczestnicy przyjęcia będą losować zadania, a dzieci na pewno natychmiast zwrócą na nie uwagę. 

Zdrapki z zadaniami na urodzinki dla dzieci

Zdrapki z zadaniami na urodzinki dla dzieci

Kreatywne gry i zabawy na urodzinki 

Fenomenalnym pomysłem na przyjęcie urodzinowe dziecka jest także zorganizowanie zabaw, które od uczestników będą wymagały kreatywności. Duże, tekturowe figury do samodzielnego złożenia, a następnie pomalowania nadają się do tej roli doskonale. Dzieci mogą ozdabiać domek, tekturowy samochód lub rakietę przy użyciu farbek i pisaków, a po przyjęciu zabawka niejednokrotnie posłuży jeszcze małemu solenizantowi. Innym pomysłem na wykorzystanie plastycznych zdolności gości Twojej pociechy jest kupno Księgi Odcisków Rączek. Personalizowany album na odciski dłoni posiada wiele pustych kartek, na których przyjaciele solenizanta mogą pozostawić kolorowe odciski dłoni, własne podpisy oraz rysunki. Dzięki temu Twoje dziecko zyska jedyną w swoim rodzaju pamiątkę tego szczególnego dnia. 

Tekturowy domek do kolorowania dla dzieci

Tekturowy domek do kolorowania dla dzieci 

Zabawki dla dziewczynek i chłopców

Aby zająć dzieci podczas przyjęcia urodzinowego, możesz też wykorzystać klasyczne zabawki, które pozwalają zaangażować większą liczbę uczestników. Drewniany serwis do herbaty to idealny pomysł na imprezkę córki. Jej koleżanki z pewnością chętnie wezmą udział w zabawie, a kolorowe kubeczki, imbryczki i łyżeczki bez dwóch zdań uatrakcyjnią zabawę. Z kolei na urodziny chłopca doskonale nadaje się dużych rozmiarów zabawkowy parking z kilkoma piętrami. Żywe kolory i estetyczne wykończenie powodują, że całość wygląda naprawdę ciekawie. Takie zabawki z powodzeniem możesz wręczyć także na prezent małemu solenizantowi. Będzie przeszczęśliwy, mogąc wypróbować je w trakcie uroczystości wraz z przyjaciółmi.

Drewniany parking kilkupiętrowy na urodzinki dziecka
Drewniany parking kilkupiętrowy na urodzinki dziecka