Zabawy na Urodziny i gry

Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Zabawy na Urodziny i gry

Zabawy na Urodziny i gry to konieczna atrakcja dla dzieci, bez której nie obędzie się na Urodzinkach dzieci! Podczas szykowania aranżacji urodzinowej warto zadbać o zabawy dla dzieci, które nie pozwolą im się nudzić! U nas znajdziecie fantastyczne propozycje na kolorowanki gigantyczne 3D w kształcie rakiety, samochodu czy domku. Dzieciom bardzo spodobają się też farbki do robienia odcisków dłoni czy kolorowe, zmywalne tatuaże. Z zapasem takich zabaw i gier nie ma co się obawiać o nudę na przyjęciu urodzinowym dziecka! W naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę atrakcji, gier i zabaw dla dzieci.

Zabawy na Urodziny i gry  

Podkategorie

  • Zabawy na Urodziny i gry dla dzieci

    Zabawy na Urodziny i gry dla dzieci to genialna kategoria z kącikiem fantastycznych atrakcji urodzinowych! Urodzinki dzieci to cudowna okazja do świętowania! Warto poza zaopatrzeniem się w dekoracje urodzinowe, pomyśleć również o ciekawych zabawach i grach dla dzieci, które nie pozwolą im się nudzić! Oryginalnym pomysłem będą zadania urodzinowe zdrapki czy gigantyczne kolorowanki 3D. Dobrym zajęciem będą również zmywalne tatuaże dla dziewczynek. A dla dzieci miłośników balonów szczególnie polecamy balony do modelowania z pompką w zestawie!

Zabawy na Urodziny i gry - atrakcje urodzinowe dla dzieci

Podczas przyjęcia urodzinowego dziecka nie może zabraknąć rozmaitych atrakcji, dzięki którym mały solenizant i jego goście będą się doskonale bawić. Bez względu na to, czy imprezka odbywa się w Waszym domu, ogrodzie, czy wynajętym lokalu, koniecznie zadbaj o ciekawe gry dla Twojej pociechy. Osoby zebrane na uroczystości z pewnością dobrze zapamiętają zorganizowaną przez Ciebie rozrywkę i będą chętnie wracać do niej we wspomnieniach. Gry i zabawy są szczególnie ważne, kiedy organizujesz przyjęcie dla znajomych Twojego dziecka. Maluchy potrzebują zajęcia, które je zafascynuje, aby naprawdę wspaniale bawić się na urodzinowej imprezce. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zabawne zdrapki z zadaniami, zmywalne tatuaże, zabawki z tektury, maski czy balony do formowania, dzięki którym przygotujesz niepowtarzalne przyjęcie dla syna lub córki.

Farbki i materiały do malowania na urodziny

Maluchy uwielbiają kolorowanki oraz farbki, dlatego tego rodzaju rozrywka na pewno spodoba się wszystkim uczestnikom imprezki urodzinowej Twojego dziecka. Bezpieczne farbki do malowania twarzy i rączek można wykorzystać do stworzenia fantastycznych makijaży bądź wypełnienia księgi gości, którą solenizant otrzyma później w prezencie od swoich przyjaciół. Dzieci bez dwóch zdań będą się cudownie bawić, mogąc malować się nawzajem i robić odciski na kartkach albumu. Do malowania i ozdabiania doskonale nadają się również dużych rozmiarów tekturowe zabawki w formie domku, rakiety czy samochodu. To świetny materiał na podarunek dla dziecka, a przy tym atrakcję w czasie przyjęcia. Samodzielne składanie zabawki i jej kolorowanie sprawią maluchom dużo frajdy.

Farbki do malowania dłoni i do robienia odcisków dla dzieci 

Zdrapki z zadaniami na przyjęcie urodzinowe dziecka

Na przyjęciu urodzinowym dziecka rewelacyjną atrakcją będą także bileciki ze zdrapkami, pod którymi ukryte zostały zadania dla zebranych osób. Polecenia są proste i zabawne, dlatego maluchy bez problemu mogą wziąć udział w zabawie. Dorośli mogą pomóc dzieciom odczytywać zadania, a solenizant i jego goście na pewno chętnie przystąpią do losowania bilecików. Na wysokiej jakości papierze nadrukowane zostały grafiki zwierzątek, tortów, balonów i innych urodzinowych atrybutów, dzięki którym bileciki prezentują się naprawdę oryginalnie. Złota zdrapka dodatkowo przyciąga spojrzenia i świetnie wykańcza przygotowany motyw. Jakie polecenia można znaleźć pod metaliczną powierzchnią? Hasła “Zatańcz jak kogut” czy “Zjedz ciasto bez użycia rąk” to tylko niektóre z dowcipnych zadań, które zapewnią maluchom rozrywkę.  

Zdrapki dla dzieci z atrakcjami urodzinowymi 

Kolorowe tatuaże zmywalne dla dzieci

Chcesz, aby dzieci podczas urodzin Twojej pociechy fenomenalnie się bawiły? W takim razie zaopatrz się w zestaw kolorowych tatuaży, które łatwo się zmywają. Ozdabianie rąk czy nóg grafikami kocich łapek, tęczy, serduszek i innych elementów bez najmniejszych wątpliwości zajmie dzieci na dłuższy czas. Zmywalne tatuaże dla dzieci to atrakcja, która sprawdzi się w trakcie przyjęcia szkraba w dowolnym wieku, więc obowiązkowo wykorzystaj ją na najbliższych urodzinkach Twojego malucha. Tatuaże są bezpieczne i nie wywołują alergii, a uzyskany przy ich użyciu efekt będzie naprawdę czarujący. Zachęć dzieci do zabawy, a potem wykonajcie pamiątkowe zdjęcia, które nawet po wielu latach przywołają wesołe wspomnienia z przyjęcia. Sesja z pewnością spodoba się wszystkim gościom. 

Zmywalne tatuaże dla dzieci