Nowe produkty

Ostatnie posty

CIĄŻA

Jak powiedzieć o ciąży dziadkom i partnerowi? Wzruszające i kreatywne sposoby na poinformowanie o pojawieniu się nowego członka rodziny. Oryginalny pomysł na przekazanie dobrej nowiny w postaci pudełka ze zdjęciem USG, zdrapki ze złotymi stópkami czy drewnianej pamiątki z eleganckim grawerem. To również wspaniała pamiątka dla obdarowanych rodziców i przyszłego Taty. Kiedy poinformować o ciąży? Idealny moment jest po potwierdzeniu u ginekologa podczas 11-14 tygodnia ciąży i pierwszym USG. Zdjęcie z badania możesz dołączyć do skrzyneczki z cudowną wiadomością.

CIĄŻA 67 produktów

Podkategorie

 • Jak powiedzieć o ciąży?

  Jak powiedzieć o ciąży? Piękne i oryginalne pomysły na poinformowanie rodziców oraz partnera o stanie błogosławionym. Ręcznie robione drewniane sklejki z dziecięcymi stópkami pozwolą poinformować Mamę i Tatę o zostaniu Dziadkami. Kiedy powiedzieć o powiększeniu rodziny? Idealny moment jest po pierwszym USG, z którego otrzymuje się zdjęcie. Takie zdjęcie USG można wykorzystać jako element w skrzyni dla przyszłego Taty lub przyszłej Babci lub Dziadka. 

 • Powiadomienia o ciąży na telefon

  Przekaż radosną nowinę o ciąży w efektowny sposób. Piękny i oryginalny sposób na poinformowanie o powiększeniu rodziny. Wykorzystaj powiadomienie w wersji elektronicznej, które roześlesz do najbliższych w zaledwie kilka chwil z dowolnego miejsca. Urocze grafiki, personalizowane życzenia, każdy znajdzie coś dla siebie. To propozycja, która będzie pamiątką na długie lata, jej cyfrowa forma nie ulegnie zniszczeniom czasowym. Zamawiając produkt wesprzesz także ekologię. Odwiedź naszą stronę i znajdź ulubiony wzór. 

 • Ciąża - dodatki i gadżety

  Ciąża to wspaniały okres w życiu każdej kobiety. Badania, na których wykonuje się badanie USG oraz zdjęcie dziecka to wielka chwila dla Mamy i Taty. Do uporządkowania dokumentów przyda się duża teczka ciążowa w formacie A4, dekorowana grafiką ciężarnej lub dziecięcymi elementami. Drewniane tabliczki z pięknie zrobionymi grawerami pozwolą uwiecznić rozwój ciąży i dziecka na pamiątkowych zdjęciach. Tabliczki do zdjęć z drewna w personalizowanym lnianym woreczku to świetny gadżet dla Przyszłej Mamy. 

 • Dzienniki ciąży i pamiętniki

  Dziennik ciąży w formie księgi z czarnymi lub białymi kartkami i personalizowaną dopasowaną okładka to świetny pomysł na przechowanie i zanotowanie wspomnień z tego ważnego okresu. Może służyć jako kalendarz przypominający o terminach badań i wizyt u lekarza lub być pamiętnikiem, gdzie zapisuje swoje uczucia. Notatnik ciążowy posłuży jako miejsce do przechowania zdjęć USG, w przyszłości można pokazać go dziecku. Zdobione pięknymi grafikami okładki i poręczny format sprawia, że to przydatna rzecz dla przyszłej Mamy. 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Skorzystaj z elektronicznego powiadomienia o ciąży, które dotrze do najbliższych w kilka chwil. Urocza grafika malutkich, dziecięcych zabawek zachwyci wszystkich a personalizowany tekst chwyci za serce. Produkt jest ekologiczny, pozwoli Ci wesprzeć planetę, ponadto stanie się pamiątką, która nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem czasu. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Wspaniałe powiadomienie o ciąży, które chwyci za serce wszystkich bliskich. Zamów elektroniczny produkt z grafiką sukienki w kolorze różowym, to propozycja przeznaczona dla dziewczynki. Dołączymy do niego personalizowany tekst. Całość wspaniale się skomponuje. Zadbaj o ekologię wraz z nowoczesnym produktem!

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Szukasz sposobu na poinformowanie bliskich o zajściu w ciążę? Zamów elektroniczny produkt, który roześlesz do wszystkich w zaledwie kilka chwil. Urocza grafika słonika pośród eukaliptusa zachwyci wszystkich a personalizowany tekst chwyci za serce. Całość będzie stanowić wyjątkową pamiątkę. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Wspaniałe powiadomienie o nowym członku rodziny, które zaskoczy najbliższych. Wyślij produkt w formie cyfrowej zdobiony grafiką różowych kwiatów. Dołączymy do niego personalizowany tekst, który dostarczysz na naszego firmowego maila. Całość wspaniale się komponuje tworząc niezapomnianą pamiątkę. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Powiadomienie o ciąży na telefon to najnowszy sposób na przekazanie radosnej nowiny. Grafika różowego balonu oraz towarzyszący mu personalizowany tekst prezentuje się niesamowicie efektownie. Każdy z bliskich będzie zaskoczony! Dzięki temu produktowi dotrzesz do bliskich w szybki i łatwy sposób. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Fantastyczne powiadomienie o zajściu w ciążę. Zaskocz najbliższych wysyłając im elektroniczną wiadomość. Grafika polnych kwiatów prezentuje się niesamowicie stylowo. Dołączony do niej personalizowany tekst sprawi, że całość stanie się wyjątkowa. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Zaskocz najbliższych wiadomością o zajściu w ciążę! Nadeślij do nich elektroniczne powiadomienie zdobione grafiką boho mamy, dołączymy do niego personalizowany tekst, który znajdzie się na naszym mailu. To także wspaniała pamiątką, którą możesz zachować na lata. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Wyjątkowe powiadomienie o ciąży! Przekaż radosną nowinę najbliższym za pomocą elektronicznej wiadomości. Produkt zdobiony jest grafiką dziecięcego ubranka. To wspaniała propozycja dla dziewczynki. Dołączymy do niego także personalizowany tekst, który znajdzie się na naszym mailu. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Zaskocz najbliższych za pomocą elektronicznego zawiadomienia o ciąży! Nadeślij do nich wiadomość zdobioną grafiką dziecięcego ubranka pośród eukaliptusa. Personalizowany tekst sprawi, że całość będzie miała szczególny wydźwięk. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzesz planetę! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Powiadomienia o ciąży w wyjątkowym wydaniu. Zaskocz najbliższych elektroniczną wiadomością! Urocza grafika niebieskiego balonika wspaniale sprawdzi się dla chłopca. Powiadomienie dopełni personalizowany tekst nadesłany na naszego maila. Ekologiczny produkt pozwoli zadbać o środowisko. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Chcesz oznajmić bliskim o zajściu w ciąże? Nadeślij do nich elektroniczne powiadomienie! Cyfrowy produkt zdobiony jest grafiką białych róż z misiem, dopełnia go personalizowany tekst. Zaskocz bliskich radosną nowiną! Produkt jest ekologiczny, wspiera środowisko. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Wspaniały sposób by powiadomić najbliższych o zajściu w ciążę. Skorzystaj z elektronicznego produktu zdobionego grafiką kubraczków. Dołączymy do niego personalizowany tekst nadesłany na naszego maila. Całość zaprezentuje się niesamowicie stylowo. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Powiadomienia o ciąży w formie cyfrowej. Skorzystaj z elektronicznego produktu zdobionego grafiką malutkiego garniturka. Dołączymy do niego personalizowane życzenia, które prześlesz na naszego maila. Zaskocz bliskich radosną nowiną! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla...

  Wspaniały sposób by przekazać radosną nowinę o ciąży. Zamów personalizowany produkt w formie elektronicznej. Umieścimy na nim grafikę zwierzątek pośród różu oraz nadesłany na pocztę tekst. Zaskocz bliskich wyjątkową wiadomością! Decydując się na ten produkt wesprzesz także ekologię. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Powiadomienie o zajściu w ciąże w wersji elektronicznej. Zamów produkt z grafiką zwierzątek na niebieskim tle. To wspaniała propozycja dla chłopca. Personalizowany tekst sprawi, że produkt stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Zadbaj o środowisko z najnowszym, cyfrowym produktem. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Szukasz sposobu na przekazanie radosnej nowiny o ciąży? Wykorzystaj elektroniczne powiadomienie, które dotrze do najbliższych na ich telefon. Urocza grafika boho bucików zachwyci każdą osobę, personalizowany tekst wywoła uśmiech na twarzy. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzesz ekologię! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł brutto inf zł netto
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Chcesz we wspaniały sposób poinformować najbliższych o zajściu w ciążę? Wykorzystaj personalizowane powiadomienie w wersji cyfrowej! Na produkcie znajduje się urocza grafika bociana w stylu boho. Całość niesamowicie się prezentuje! Bez wątpienia zachwyci wszystkich odbiorców. 

  39,98 zł
 • Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU
  79,98 zł brutto inf zł netto
  Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU

  Jak powiedzieć o ciąży najbliższym, a w szczególności przyszłej babci oraz dziadkowi? Personalizowane wino z dziecięcą grafiką zrobi to doskonale i zapewni rodziców, że nie ma mowy o żadnej pomyłce. Od razu będzie można przejść do świętowania i pozwolić rodzicom na radość z tej niezwykłej wiadomości, która na zawsze odmieni ich życie.

  79,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek
  29,98 zł brutto inf zł netto
  NOTATNIK ciążowy na spirali Oh baby A5 100 kartek

  Notatnik ciążowy to idealny pomysł, aby zapamiętać ten przepiękny czas. Dzięki temu wyjątkowemu zeszycikowi dokładnie zapamiętasz cały ciążowy okres. Zapisane tam wizyty lekarskie oraz wyniki badań czy zdjęcia USG będą pomocnikami podczas całych dziewięciu miesięcy. Przepiękne kolory oraz grafika z wózkiem pozwolą ci zawsze pamiętać co się tam znajduje....

  29,98 zł
 • ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)

  Zdrapka jak powiedzieć o ciąży z grafiką uroczego misia to doskonały prezent dla przyszłej babci, cioci czy wujka. Warto poinformować o nowym członku rodziny w przepiękny i elegancki sposób, a ten z pewnością taki jest. Każda obdarowana osoba ucieszy się z nowego wnuka, bratanka czy siostrzenicy.

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł brutto inf zł netto
  ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)

  Jak w efektowny sposób powiedzieć partnerowi, że zostanie Tatą? Przepiękna kartka w stylu boho ze zdrapką to wspaniała propozycja, która nie tylko zaskoczy, ale również będzie się genialnie prezentować. Wspaniały motyw dziecięcych bucików świetnie dekoruje kartkę.

  13,00 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Bobasek BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Bobasek BIAŁA

  Teczka ciążowa to bardzo przydatny dodatek, który pomoże zebrać w jednym miejscu wyniki badań, terminy wizyt, zdjęcia z USG czy najważniejsze dokumenty z okresu ciąży. Wręcz niezbędna dla Przyszłej Mamy, która chce mieć wszystko pod ręką i uporządkowane. Okładka jest zdobiona rysunkową grafiką i imieniem ciężarnej. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM serce BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM serce BIAŁA

  Biała teczka ciążowa z imieniem Przyszłej Mamy to fantastyczny dodatek, który pozwoli przechować w jednym miejscu najważniejsze dokumenty, badania i zdjęcia usg. Teczka zdobiona jest naklejką z uroczą grafiką kobiety w ciąży oraz serca. Teczka jest sztywna i dobrze wykonana. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold

  Elegancka teczka ciążowa z imieniem Przyszłej Mamy to fantastyczny dodatek, który pozwoli przechować w jednym miejscu najważniejsze dokumenty, badania i zdjęcia usg. Teczka zdobiona jest naklejką z piękną grafiką różowych kwiatów. Teczka jest sztywna, dzięki czemu umieszczone w niej dokumenty nie ulegną zniszczeniu i pognieceniu.

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa

  Różowa teczka na dokumenty ciążowe to bardzo praktyczny dodatek dla przyszłej Mamy. Teczka dekorowana jest naklejką z grafiką kwiatów oraz personalizacją. Dzięki niej wszystkie dokumenty, wyniki badań czy zdjęcia USG będą w jednym miejscu i niczego nie zgubisz. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Piwonie BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Piwonie BIAŁA

  Teczka na dokumenty ciążowe dekorowana personalizowaną naklejką z motywem kwiatów piwonii. Teczka przyda się do zbierania dokumentów przez cały okres ciąży w jednym miejscu. Grafika oraz imię Przyszłej Mamy to najpiękniejsza dekoracja okładki teczki. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA

  Personalizowana teczka na dokumenty ciążowe zamykana na rzepy. Teczka dekorowana jest naklejką w stylu boho z motywem kołyski. To bardzo praktyczny przedmiot, który pozwoli Wam zebrać wszystkie najważniejsze dokumenty ciążowe w jednym miejscu.

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA

  Praktyczny dodatek dla Przyszłej Mamy w postaci teczki ciążowej, która zdobiona jest przepiękną grafiką boho bucików. Teczka pozwoli przechować najważniejsze dokumenty, badania i zdjęcia usg w jednym miejscu. Na teczce znajduje się imię Przyszłej Mamy. Jest to niezbędny dodatek dla Mamy, która chce mieć porządek w dokumentach. 

  24,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek...

  Przepiękny boho dziennik ciąży w formie księgi z czarnymi lub białymi kartkami do wyboru. Dziennik prezentuje się wspaniale. Wewnątrz można umieścić zdjęcia z USG, zdjęcia brzuszka, wypisać przeżycia czy spisać terminy wizyt lekarskich. Na okładce znajduje się personalizacja, dzięki czemu to świetny wybór także na prezent dla Przyszłej Mamy.

  49,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)
  49,98 zł brutto inf zł netto
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek...

  Piękny dziennik ciąży wykonany w klimacie boho. Na okładce znajduje się urocza grafika dziecięcych bucików. Dziennik wspaniale wygląda i pozwoli zebrać w jednym miejscu wspomnienia, opisać przeżycia i wkleić pamiątkowe zdjęcia z USG czy zdjęcia brzuszka. Dzięki personalizacji pięknie pasuje również na prezent dla Przyszłej Mamy. 

  49,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek czystych
  29,98 zł brutto inf zł netto
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Serce 80 kartek czystych

  Piękny notatnik ciążowy z sercem i motywem ciężarnej to najmodniejsza propozycja tego sezonu. Notatnik pozwoli Ci zebrać wszystkie informacje na temat ciąży, wizyt lekarskich oraz kontaktów do lekarza i położnej. Będzie to również piękna pamiątka na wiele lat.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych
  29,98 zł brutto inf zł netto
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Bobasek 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy dla Przyszłej Mamy z piękną grafiką matki z dzieckiem w rysunkowym klimacie. Notatnik posiada spersonalizowaną okładkę. Poręczny rozmiar sprawia, że można go mieć zawsze przy sobie. Idealny wybór do zapisania terminy wizyt lekarskich, ważne kontakty czy wyniki badań.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych
  29,98 zł brutto inf zł netto
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold 80 kartek czystych

  Notatnik dla Przyszłej Mamy to idealny wybór na okres ciąży. Pomoże zebrać w jednym miejscu piękne wspomnienia z tego okresu. To poręczny dodatek do spisania terminów wizyt czy wyników badań. Notatnik posiada gumkę oraz srebrzone brzegi. Wewnątrz znajdują się czyste kartki, a na okładce znajduje się śliczna personalizacja. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych
  29,98 zł brutto inf zł netto
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM Piwonie 80 kartek czystych

  Przydatny notatnik dla Przyszłej Mamy to idealny wybór dla ciężarnej. Notatnik pozwoli zebrać w jednym miejscu terminy wizyt lekarskich czy ważne kontakty do położnej czy lekarza. Można wykorzystać go też na dokumentowanie przebiegu ciąży i odczuć oraz wkleić zdjęcia z USG lub zdjęcia brzuszka.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych
  29,98 zł brutto inf zł netto
  NOTATNIK ciążowy Z IMIENIEM kwiaty 80 kartek czystych

  Notatnik ciążowy to doskonały wybór dla Przyszłej Mamy. Pozwoli zebrać w jednym miejscu zapiski z okresu ciąży, a także wpisać numer do położnej, szkoły rodzenia czy terminy wizyt u lekarza. W notesie można umieścić też zdjęcia USG. Notatnik posiada 80 czystych kartek i zdobioną okładkę.

  29,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA
  24,98 zł brutto inf zł netto
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA

  Biała personalizowana teczka na dokumenty ciążowe z dopasowaną grafiką z wizerunkiem ciężarnej oraz kwiatami w stylu boho. Na przodzie znajduje się również napis: "Jestem w ciąży". W zamykanej na rzepy teczce usegregujesz wszystkie swoje ważne notatki, terminy wizyt i wyniki badań. 

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 67 elementów

Ciąża - jak powiedzieć o niej najbliższym?

Chwila, w której kobieta dowiaduje się o ciąży, wiąże się z ogromnymi emocjami. To moment, który całkowicie zmienia życie nie tylko na najbliższe miesiące, ale także kolejne lata. Bez dwóch zdań jest to ogromna okazja do radości i szczęścia. Nie od dziś wiadomo, że zadowolenie rośnie, jeśli można się nim podzielić, dlatego poinformowanie bliskich o oczekiwanym dziecku z całą pewnością może przynieść wiele pozytywnych emocji. Niewątpliwie o ciąży powinien wiedzieć w pierwszej kolejności partner. Często pary w pierwszych tygodniach nie chcą przekazywać tej informacji większemu gronu, dlatego o oczekiwanym dziecku powiedzcie swoim krewnym i przyjaciołom, gdy poczujecie się gotowi. W jaki sposób poinformować bliskich o ciąży? Mamy na to kilka naprawdę fenomenalnych sposobów!

Oryginalne sposoby na powiedzenie o ciąży rodzinie i przyjaciołom

W ofercie naszego sklepu znajduje się całe mnóstwo produktów, które mogą pomóc w poinformowaniu bliskich o ciąży. Polecamy także artykuły przydatne w późniejszym okresie - dekoracje na narodziny, prezenty dla noworodka czy ozdoby do pokoju dziecięcego. Wysokiej jakości pudełka, ozdobne gratulacje i butelki ze smakowitym alkoholem to naprawdę kreatywne i ciekawe propozycje na powiedzenie o ciąży. Jeśli zaskoczysz nimi swoich krewnych oraz przyjaciół, ta chwila na pewno zapadnie im w pamięci na długo. Z powodzeniem takie produkty wręczyć można partnerowi, rodzicom, rodzeństwu czy innym bliskim osobom. Gustownie wykonane produkty stworzone zostały według autorskich projektów, dzięki czemu zachwycają modnym i niepowtarzalnym charakterem.

Jak powiedzieć bliskim o ciąży? - eleganckie prosecco w skrzyni

Jak powiedzieć bliskim o ciąży? - eleganckie prosecco w skrzyni

Pudełka na zdjęcie USG i drewniane gratulacje 

Jednym z najciekawszych sposobów na poinformowanie bliskich o ciąży jest drewniane pudełko na zdjęcie USG ozdobione wewnątrz kartką z personalizowanym motywem. Grafika ciężarnej kobiety w otoczeniu stylowych i malowniczych kwiatów to naprawdę zjawiskowy sposób na udekorowanie tego rodzaju produktu. W środku pudełka znajdują się również dwie klamerki, za pomocą których zamocować można zdjęcie. To bezbłędny sposób na to, aby przekazać bliskim tę radosną nowinę. Mamy także wspaniały pomysł na gratulacje dla przyszłych dziadków - drewniana tabliczka z motywem stópek, które skrywają pod sobą wygrawerowany napis “Wkrótce zostaniesz Babcią/Dziadkiem!”. To naprawdę miła niespodzianka, która poruszy Twoich rodziców bądź teściów. Obowiązkowo sprawdź również inne artykuły przygotowane specjalnie na tę okazję.

Drewniane pudełko na zdjęcie USG z informacją o ciąży

Drewniane pudełko na zdjęcie USG z informacją o ciąży

Smakowite wino z informacją o ciąży

Informacja o ciąży to perfekcyjna okazja do świętowania. I choć kobieta w ciąży może zrobić to tylko przy pomocy wina bezalkoholowego, swoim bliskim z powodzeniem podarować możesz butelkę wyśmienitego alkoholu. Takie wino z napisem “Będziesz babcią/dziadkiem/tatusiem” na pewno sprawi ogromną radość każdej obdarowanej osobie. Butelka wina musującego ze słomką zamknięta w tekturowym pudełku o ciekawej fakturze prezentuje się czarująco. Opakowanie posiada też praktyczną rączkę, która ułatwia jego przenoszenie. Zarówno na pudełku, jak i butelce nalepiona została etykieta z modnym motywem, który bezbłędnie podkreśla charakter upominku. Z kolei imię obdarowywanej osoby umieszczone na naklejce nadaje całości bardzo osobisty charakter. Jeśli interesuje Cię to bądź inne rozwiązanie na poinformowanie bliskich o ciąży, zajrzyj do naszej oferty i wybierz swój ulubiony wariant!

Wino musujące w pudełku dla bliskich z napisem "Będziesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem"

Wino musujące w pudełku dla bliskich z napisem "Będziesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem"