Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest to niezbędne dodatki na Chrzciny maluszka! Świece gromnice na Chrzest to konieczny dodatek, który zazwyczaj wręcza Ojciec Chrzestny maluszka. Nasze świece do Chrztu zdobione są personalizowanymi naklejkami z imieniem oraz cudownymi stroikami z ozdobnych wstążek. Dla dopełnienia aranżacji polecamy przepiękne okapniki profitki na świece czy zdobione okapniki z kokardami czy delikatnymi różyczkami, które dodadzą Waszym świecom na Chrzest cudownej elegancji. Genialnym dodatkiem będzie również drewniane pudełko na świecę, który pozwoli estetycznie zapakować gromnicę na prezent na Chrzest.

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest 64 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów
 • Świeca do chrztu gromnica z imieniem Rustykalny Zloty Anioł
  49,98 zł brutto inf zł netto
  Świeca do chrztu gromnica z imieniem Rustykalny Zloty Anioł

  Szukasz świecy do Chrztu? Wykorzystaj naszą propozycję! Uroczy produkt zdobiony grafiką przepięknego rustykalnego aniołka zawiera także personalizację. Chcesz zachować wyjątkową pamiątkę? Zamów już dzisiaj! 

  49,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Różowe Kwiaty

  Świeca do Chrztu z personalizacją została udekorowana okazałą grafiką różowych kwiatów. Gromnica stanowi niezbędny dodatek sakramentu. Będzie stanowić wyjątkową pamiątkę na długie lata. Zamów ją na Chrzest dziewczynki. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowe z Kołyską
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kwiatowe z Kołyską

  Wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego! Zamów gromnice dekorowaną grafiką kołyski w kwiatach. Dołączono do niej także personalizację, która zawiera imię dziecka oraz datę uroczystości. To propozycja zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Białe Róże z misiem
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Białe Róże z misiem

  Świeca do Chrztu Świętego to element, którego nie może zabraknąć. Zamów personalizowany produkt z przepiękną grafiką białych róż pośród uroczego misia. Świeca zawiera także ozdobny stroik. Całość stanowi przepiękną pamiątkę na długie lata. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kościół w Kwiatach
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Kościół w Kwiatach

  Świeca do Chrztu to niezbędny element sakramentu. Zachowaj wyjątkową pamiątkę za pomocą produktu zdobionego grafiką kościółka pośród kwiatów oraz personalizacji. Całość dopełnia efektowny stroik. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM NEW
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Stópki z Eukaliptusem Z IMIENIEM

  Świeca do Chrztu ozdobiona niezwykle modnym motywem złotych stópek i wianka z eukaliptusem! Fantastyczny dodatek na Chrzest maluszka, a do tego przepiękna pamiątka Chrztu na długie lata. Gromnica ozdobiona jest eleganckim stroikiem, co dodaje całości przepięknego efektu. Niezbędny dodatek na Chrzest maluszka!

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem

  Okapnik na świecę w postaci atłasowej profitki z eleganckim nadrukiem modnego wianuszka z eukaliptusem i motywem dziecięcych, złotych stópek. Taki okapnik fantastycznie sprawdzi się jako ozdoba na gromnicę na Chrzest, ale również w celu ochrony dłoni przed ciepłym woskiem.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO na świecę do Chrztu pamiątka Białe Róże UNIWERSALNE
  24,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO na świecę do Chrztu pamiątka Białe Róże UNIWERSALNE

  Uniwersalne pudełko na świecę dekorowane jest wzorem białych róż oraz złotych stópek. Grafika niesamowicie się komponuje, tworząc spójną całość. Przepiękny produkt zachwyci każdego z gości!

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z Eukaliptusem
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Stópki z...

  Pudełko drewniane na świecę gromnicę do Chrztu. Naturalne pudełko w stylu eko ozdobione personalizowaną etykietą z motywem gałązek eukaliptusa w nowoczesnych trendach. Pudełko na świecę to genialna propozycja na dodatek na Chrzest maluszka, który dodatkowo sprawdzi się idealnie do przechowania świecy z Chrztu przez długie lata. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica z Gałązką Eukaliptusa Z IMIENIEM
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica z Gałązką Eukaliptusa Z IMIENIEM NEW

  Świeca do Chrztu ręcznie wykonywana z motywem gałązki eukaliptusa. Świeca zdobiona jest imieniem dziecka, datą oraz stroikiem. Pasuje zarówno na Chrzest chłopca i dziewczynki. Pięknie komponuje się z innymi dodatkami z tej samej kategorii.

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa NEW
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka...

  Profitka na świecę wykonana z wysokiej jakości atłasu z nadrukiem delikatnej, botanicznej gałązki eukaliptusa. Okapnik profitka na świecę to wspaniały pomysł na ozdobienie gromnicy, ale również na praktyczny dodatek, który ochroni Wasze dłonie przed oparzeniem.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa NEW
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Gałązka...

  Pudełko drewniane na świecę gromnicę na Chrzest to fantastyczny pomysł na eleganckie zapakowanie świecy na prezent dla dziecka. Pudełko udekorowane jest szykowną, ozdobną kartką z imieniem dziecka i datą uroczystości. Drewniane pudełko na świecę to genialna propozycja, która pozwoli Wam przechować świecę Pamiątkę Chrztu przez długie lata!

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Świeca do Chrztu gromnica zdobiona eleganckim okapnikiem i personalizowaną naklejką. Świeca zdobiona jest wzorem delikatnych pudrowych kwiatów róży. Taka świeca chrzcielna to genialna Pamiątka Chrztu z tego ważnego dnia!

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Okapnik na świecę w formie atłasowej profitki z nadrukiem to wyjątkowy sposób na ozdobienie świecy do Chrztu! Profitka wykonana z wysokiej jakości atłasu dekorowana jest subtelnym wzorem pudrowych kwiatów róży i imieniem dziecka, a także słowami modlitwy. Cudowny dodatek na Chrzest!

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty

  Drewniane pudełko na świecę gromnicę do Chrztu w eko, rustykalnym stylu! Pudełko zdobione jest grawerem z napisem Pamiątka Chrztu Świętego i ozdobną karteczką ze wzorem pudrowych kwiatów róży i imieniem dziecka. Takie pudełko świetnie sprawdzi się na przechowanie świecy do Chrztu jako pamiątki przez długie lata. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Botaniczne Serce
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Botaniczne Serce

  Świeca do Chrztu z personalizowaną naklejką i przepięknym stroikiem! Taka świeca to niezbędny dodatek na uroczystość Chrztu Świętego. Świeca udekorowana jest naklejką z imieniem dziecka, datą oraz cudownym nadrukiem modnego serca z kwiatami. Całość wygląda niesamowicie i będzie wspaniałą Pamiątką Chrztu.

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Botaniczne Serce
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Botaniczne Serce

  Profitka atłasowa na świecę gromnicę na Chrzest Święty maluszka! Cudowna propozycja na eleganckie ozdobienie świecy personalizowaną profitką wykonaną z atłasu. Profitka udekorowana jest wzorem botanicznego serca, imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Taka profitka to fantastyczna dekoracja, która jednocześnie ochroni Wasze dłonie przed ciepłym woskiem.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Botaniczne Serce
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Botaniczne Serce

  Pudełko drewniane na świecę gromnicę na Chrzest dekorowane personalizowaną etykietką! Cudowny pomysł na estetyczne zapakowanie świecy na prezent od Matki Chrzestnej. Pudełko drewniane genialnie sprawdzi się na przechowanie świecy na Chrzest przez długie lata.

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Serce
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Serce

  Świeca do Chrztu z przepięknym okapnikiem i z personalizowaną naklejką! Fantastyczna pamiątka Chrztu na długie lata, która dodatkowo prezentuje się niezwykle pięknie. Świeca ozdobiona jest delikatnym okapnikiem ze złotym serduszkiem. Świeca będzie idealnym podarunkiem od Rodziców Chrzestnych. 

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce

  Okapnik na świecę na Chrzest to wspaniały i praktyczny dodatek do gromnicy na Chrzest. Okapnik profitka ozdobiony jest delikatnym, złotym sercem, pięknymi słowami życzeń i imieniem maluszka. Taki okapnik to niezbędny dodatek na Chrzest, który ochroni Wasze ręce przed kapaniem wosku. 

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Serce

  Drewniane pudełko na świecę gromnicę na Chrzest. Przepiękna propozycja na eleganckie i estetyczne zapakowanie świecy na Chrzest. Pudełko ozdobione jest grawerem i ozdobną, personalizowaną naklejką z motywem złotego serca. Takie pudełko wspaniale posłuży do przechowania pamiątki Chrztu świecy gromnicy przez długie lata. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Białe Kwiaty

  Cudowna świeca gromnica na Chrzest Święty maluszka! Świeca ozdobiona jest eleganckim stroikiem z białej wstążki i z dodatkiem uroczego, złotego serduszka. Świeca dekorowana jest również personalizowaną etykietką z datą, imieniem dziecka oraz cudownym wzorem białych kwiatów. 

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Białe Kwiaty

  Okapnik na świecę w postaci profitki wykonanej z wysokiej jakości atłasu. Profitka zdobiona jest delikatnym motywem botanicznych, białych kwiatów z imieniem dziecka i datą uroczystości. Taki okapnik cudownie sprawdzi się jako Pamiątka Chrztu Świętego w postaci ozdoby świecy gromnicy.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Białe Kwiaty
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Białe Kwiaty

  Drewniane pudełko na świecę gromnicę na Chrzest! Cudowna propozycja na eleganckie zapakowanie świecy na Chrzest na prezent. Pudełko pozwoli Wam przechować gromnicę Pamiątkę Chrztu przez długie lata. Pudełko zdobione jest z góry grawerem z napisem Pamiątka Chrztu Świętego, a od wewnątrz estetyczną, szykowną kartką z życzeniami i cudowną grafiką białych...

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Przepiękna świeca do Chrztu z cudownym motywem rustykalnego wianuszka. Starannie wykonana z dbałością o każdy szczegół. Fantastycznie wpasowuje się w najmodniejsze trendy rustykalne. Świeca będzie idealnym podarunkiem od Ojca Chrzestnego dla dziewczynki.

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek

  Okapnik profitka na świecę na Chrzest! Cudowny pomysł na ozdobę świecy w postaci atłasowej profitki z eleganckim nadrukiem kwiatowego, rustykalnego wianuszka. Okapnik cudownie udekoruje gromnicę na Chrzest, ale również pozwoli Wam ze spokojem trzymać świecę bez zmartwienia o kapanie wosku na dłonie. 

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Rustykalny wianuszek

  Szukasz pomysłu w jaki sposób wręczyć dziecku święcę na Pamiątkę Chrztu Świętego? Wspaniałym pomysłem jest drewniane pudełeczko wykonane z jasnego drewna. Pudełeczko posiada personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Całość wygląda rewelacyjnie!

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Drewniany Krzyż
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Drewniany Krzyż

  Świeca do Chrztu gromnica w cudownej odsłonie! Świeca dekorowana jest eleganckim stroikiem oraz personalizowaną naklejką ze wzorem drewnianego krzyża oraz imieniem dziecka. Taka świeca to niezbędny dodatek na Chrzest Święty dziecka.

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Drewniany Krzyż
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Drewniany Krzyż

  Przepiękny okapnik profitka na świecę do Chrztu. Profitka wykonana jest z delikatnego atłasu dekorowanego wzorem drewnianego krzyża. Taka profitka elegancko ozdobi gromnicę na Chrzest oraz praktycznie ochroni dłonie przed poparzeniem.

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Drewniany Krzyż
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Drewniany Krzyż

  Personalizowane, drewniane pudełko na świecę to fantastyczny pomysł na estetyczne opakowanie świecy gromnicy na Chrzest Święty. Pudełko dekorowane jest grawerem Pamiątka Chrztu Świętego oraz dekoracyjną karteczką z nadrukiem delikatnych kwiatów oraz z personalizacją. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Boho Akwarela
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Świeca do Chrztu gromnica z okazałym okapnikiem ze złotym sercem. Fantastyczny dodatek na Chrzest Święty maluszka. Świeca ozdobiona jest personalizowaną naklejką z grafiką białego krzyżyka na akwarelowym tle. Taka świeca to niezwykła Pamiątka Chrztu, któa pozostanie z Wami na długie lata. 

  44,98 zł
 • OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela
  24,98 zł brutto inf zł netto
  OKAPNIK na świecę profitka do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Przepiękny okapnik na świecę w najmodniejszym boho stylu! Taki okapnik to nie tylko cudowny, pełen elegancji dodatek, ale również praktyczna dekoracja, która uchroni Wasze ręce od gorącego, kapiącego wosku. Taki okapnik profitka dekorowana biały krzyżem na akwarelowym tle cudownie wpasuje się na Chrzest w boho stylu. 

  24,98 zł
 • PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela
  44,98 zł brutto inf zł netto
  PUDEŁKO drewniane na świecę do Chrztu Z IMIENIEM Boho Akwarela

  Pudełko drewniane na świecę na Chrzest! Pudełko ozdobione jest od wewnątrz kartką z delikatną grafiką boho gałązek i personalizacją. Całość wygląda niezwykle estetycznie i idealnie wpisuje się w najnowsze trendy boho i eko. Takie pudełeczko to nie tylko elegancki dodatek, ale również praktyczny, który pozwoli Wam przechować świecę z Chrztu przez długie...

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópki ZŁOCONA LUX
  49,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Złote Stópki ZŁOCONA LUX

  Wspaniała świeca do Chrztu zdobiona motywem złotych stópek. Ręcznie wykonana świeca w biało-złotej kolorystyce to doskonała propozycja na Chrzest zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Świeca zdobiona jest personalizowaną naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Tak przygotowana gromnica będzie idealną Pamiątką Chrztu Świętego.

  49,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Boho Buciki
  44,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica Z IMIENIEM Boho Buciki

  Ręcznie dekorowana świeca do Chrztu Świętego to niezbędny dodatek dla dziecka. Satynowa wstążeczka oraz stroik ze srebrnym akcentem sprawia, że nabiera ona niezwykłej elegancji. Gromnica personalizowana jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą, a także dekorowana jest motywem boho dziecięcych bucików. 

  44,98 zł
 • ŚWIECA do Chrztu gromnica ZE ZDJĘCIEM Wianuszek z eukaliptusem
  54,98 zł brutto inf zł netto
  ŚWIECA do Chrztu gromnica ZE ZDJĘCIEM Wianuszek z eukaliptusem

  Fantastyczna pamiątka Chrztu Świętego dla dziecka! Cudowna, personalizowana gromnica ze zdjęciem przygotowana specjalnie na Chrzciny. Ręcznie zdobiona, dekorowana grafiką wianuszka z eukaliptusem. Dzięki nadrukowi imienia dziecka to cudowny prezent dla maluszka.

  54,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 64 elementów

Świece do Chrztu i okapniki na Chrzest 2024

Biała świeca gromnica do Chrztu ze złotą aplikacją to klasyczna i niezwykle piękną pamiątką Chrztu Świętego dla każdego dziecka. Powszechnie świecę wręcza Ojciec Chrzestny, dlatego może być ona również prezentem w tym wyjątkowym dniu. Do takiego upominku warto dokupić okapnik, dzięki któremu gorący wosk nie spłynie na dłoń trzymającej ją osoby. Klasycznym i sprawdzonym rozwiązaniem są plastikowe okapniki z ozdobnymi stoikami. Odświętna dekoracja z kwiatami i wstążkami dodatkowo ubierze świecę, a przy tym łatwo się ją zakłada, więc zapewni zarówno estetyczny wygląd, jak i funkcjonalność. Oryginalną alternatywą dla plastikowego okapnika jest atłasowa chusteczka do umieszczenia na gromnicy za pomocą gumki. Taka profitka do Chrztu sprawi, że całość będzie rewelacyjną pamiątką, która spodoba się każdemu małemu chrześcijaninowi.

Świeca gromniczna do Chrztu

Świeca chrzcielna to nieodłączny element ceremonii Chrztu Świętego. Symbolizuje ona światło wiary oraz oświecenie przez Jezusa Chrystusa. Właśnie dlatego świeca powinna podkreślać podniosły klimat uroczystości. Dużą popularnością cieszą się gromnice ze złotymi motywami, które doskonale kontrastują z białym tłem. Grafika minimalistycznego serduszka szczególnie uroczo wygląda w połączeniu z personalizowaną nalepką, na której znajduje się imię maluszka oraz data uroczystości. Modne w ostatnim czasie są również nawiązania do natury. Świece w stylu rustykalnym, botanicznym bądź boho będą oryginalnym upominkiem dla dziecka oraz wspaniałą pamiątką. Projekt Białe Kwiaty czy Gałązka Eukaliptusa to propozycja, która z pewnością spodoba się wszystkim osobom obecnym na ceremonii.

Świeca gromnica ze stroikiem na Chrzest Święty Stópki z Eukaliptusem

Stroiki i profitki na świecę chrzcielną

Stroiki oraz profitki mogą w niepowtarzalny sposób udekorować dowolną świecę chrzcielną. Dostępne są w uniwersalnych wariantach oraz z personalizacją, a szeroka gama dostępnych projektów sprawia, że na pewno znajdziesz idealny dodatek na wybraną przez siebie gromnicę. Wykonany z tiulu stroik ozdobiony złotym serduszkiem i satynową kokardką to przepiękny pomysł na dekorację gromnicy. Trzyma się świecy za pomocą gumki, a uzyskany rezultat oczarowuje subtelnym charakterem. Jeśli szukasz ozdoby w naturalnym stylu, postaw na stroik z imitacji mirtu, delikatnej wstążki oraz materiałowych różyczek. Ze względu na swój ponadczasowy wygląd może być również świetną dekoracją świecy podczas Pierwszej Komunii. Wśród personalizowanych profitek z atłasu na szczególne wyróżnienie zasługuje projekt Boho Akwarela, który zaskakuje oryginalną formą.

Atłasowa profitka okapnik na świecę na Chrzest Święty 

Drewniane pudełko na świecę Pamiątkę Chrztu

Świeca to doskonała pamiątka z dnia Chrztu Świętego. Co więcej, można ją ponownie wykorzystać w trakcie Komunii dziecka. Z tego powodu warto podarować świecę w odpowiednim opakowaniu, które zabezpieczy ją przed uszkodzeniem. Drewniane pudełko idealnie dopasowane do formatu gromnicy sprawdzi się w tej roli doskonale. Na wieczku wygrawerowany został napis “Pamiątka Chrztu Świętego”, a wnętrze w zależności od wariantu może być uniwersalne bądź personalizowane za pomocą ozdobnej kartki. Imienna dedykacja wraz z podpisem osoby wręczającej upominek oraz datą nada całości niepowtarzalnego charakteru. Kartki dodatkowo dekorowane są motywami kwiatów, serc czy liści i perfekcyjnie pasują do wyglądu sprzedawanych w naszym sklepie świec chrzcielnych. 

Drewniane pudełko personalizowane na świecę gromnicę na Chrzest