Promocje

Nowe produkty

Ostatnie posty

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem

Biblie z imieniem to cudowne pamiątki komunijne, które świetnie sprawdzą się na prezent dla dziecka! Personalizowane Biblie to oryginalny pomysł, który zdecydowanie doceni dziecko. W naszym sklepie znajdziecie cudowne propozycje na Biblie w najmodniejszym stylu z okładkami w trendach boho, eko, rustykalnych, naturalnych. Tak ozdobione Biblie z imieniem na Komunię w połączeniu z odpowiednią personalizacją tworzą cudowny prezent dla dziecka komunijnego!

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem 8 produktów

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Srebrna Hostia LUX Aż 240stron
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Srebrna Hostia...

  Elegancka personalizowana biblia w obwolucie jako pamiątka dla dziecka komunijnego. Okładka Biblii ozdobiona jest grafiką srebrnej hostii, która podkreśla religijny charakter uroczystości. Biblia będzie piękna i elegancką pamiątką Pierwszej Komunii Świętej zarówno dla chłopca jak i dziewczynki.

  69,98 zł brutto
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie IHS Exclusive LUX Aż 240stron
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie IHS Exclusive LUX...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej w postaci personalizowanej Biblii. Okładka dekorowana jest grafiką złotej hostii, co podkreśla charakter uroczystości. Biblia personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. To wyjątkowo elegancka pamiątka komunijna.

  69,98 zł brutto
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Rustykalny Wianuszek LUX Aż 240stron
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Rustykalny...

  Idealna propozycja na prezent dla dziecka na I Komunię Świętą w postaci Biblii. Bogato ilustrowana Biblia w obwolucie z personalizacją oraz grafiką kwiatowego wianuszka w stylu rustykalnym. To wspaniały upominek, który będzie także pamiątką z przyjęcia nowego sakramentu. 

  69,98 zł brutto
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Wianuszek z Eukaliptusem LUX Aż 240stron
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Wianuszek z...

  Biblia jako elegancka pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dla chłopca lub dziewczynki. Zdobiona grafiką botanicznego wianuszka z eukaliptusem wraz z personalizacją w postaci nadruku imienia dziecka i daty uroczystości. Biblia w obwolucie to bardzo trwały i osobisty prezent dla dziecka komunijnego.

  69,98 zł brutto
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie z konwaliami LUX Aż 240stron
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie z konwaliami LUX...

  Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej dekorowana grafiką kwiatów konwalii. Personalizowana Biblia to bardzo elegancki prezent, który dziecko może zachować na wiele lat. Dzięki nadrukowi imienia dziecka oraz daty Biblia jest osobistą pamiątką.

  69,98 zł brutto
 • BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Niebieski Wianuszek LUX Aż 240stron
  69,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  BIBLIA Pamiątka I Komunii Z IMIENIEM w obwolucie Niebieski...

  Personalizowana Biblia w obwolucie to propozycja pamiątki dla dziecka na Pierwszą Komunię Świętą. Na okładce nadrukowane jest imię dziecka oraz data Komunii, dzięki czemu jest to bardzo osobista i oryginalna pamiątka. Zdobiona została grafiką niebieskiego wianuszka.

  69,98 zł brutto
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł brutto
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie. Jeśli chcesz zmniejszyć czas realizacji zamówienia dokup ekspresowe przyspieszenie wykonania zamówienia.

  35,00 zł brutto
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Pamiątki komunijne - Biblie z imieniem na Komunię Świętą 2022

Zostałeś zaproszony na Pierwszą Komunię Świętą i zastanawiasz się, co podarować dziecku? Prezent wcale nie musi być duży ani szczególnie kosztowny. Wystarczy symboliczny upominek, który będzie miał dla dziecka sentymentalne znaczenie, aby sprawić mu prawdziwą przyjemność. Prezent powinien być jednak solidnie i estetycznie wykonany. Gorąco polecamy personalizowane podarunki, które pięknie pokazują, jak wiele serca włożyliśmy w ich przygotowanie. Biblie dla dzieci z imieniem na okładce to fenomenalna propozycja upominku z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Różnorodność motywów dostępnych w naszym sklepie sprawia, że dodatkowo możesz wyróżnić swój prezent za pomocą oryginalnego wyglądu.

Biblie z imieniem na Komunię w stylu rustykalnym

Jeśli szukasz czarującego prezentu dla swojego dziecka, Chrześniaka, wnuka czy siostrzeńca, Biblia dekorowana rustykalnym wzorem będzie zjawiskowym rozwiązaniem. Grafika aniołka w kolorach beżu i złota to niepowtarzalny sposób na ozdobienie okładki Pisma Świętego. Nadruk obejmuje również piękną sentencję, imię maluszka oraz datę uroczystości, dzięki czemu Biblia na Komunię dla dziecka na prezent będzie szczególną pamiątką z tego dnia. Wspaniale prezentuje się także Pismo Święte z kolekcji Rustykalny Wianuszek. Kwiatowy motyw doskonale komponuje się z finezyjną czcionką użytą do napisu “Pamiątka Komunii Św.” wraz z personalizacją. Całość fantastycznie dopełniają złote literki o niezwykle eleganckim wyglądzie. Taki prezent niewątpliwie spodoba się obdarowanemu dziecku.

Biblia na Komunię dla dziecka w stylu rustykalnym

Minimalistyczna Biblia dla dziecka komunijnego

Cudownym projektem jest także biała Biblia w sztywnej oprawie ze złotymi zdobieniami. W minimalistycznym wieńcu umieszczona została podobizna gołąbka niosącego w dziobie gałązkę oraz napis “Pamiątka I Komunii Św.”. Poniżej znajduje się fragment pieśni śpiewanej podczas Eucharystii  i data uroczystości. Elegancka okładka bez dwóch zdań przypadnie do gustu nie tylko dziecku, ale również wszystkim osobom zebranym na jego Pierwszej Komunii. Wewnątrz Biblii na ponad stu stronach zapisane przystępnym dla malucha językiem są dzieje Jezusa uzupełnione kolorowymi ilustracjami, które ułatwiają zrozumienie treści. Z tak przygotowanym Pismem Świętym dziecko będzie chętnie i z zainteresowaniem poznawać zawarte w nim wątki.

Minimalistyczna Biblia na Komunię z motywem gołębia

Personalizowane Biblie z botanicznymi motywami

Botaniczne motywy to jeden z największych hitów w ostatnim czasie. Grafiki zielonych liści wspaniale kontrastują z białym tłem, a przy tym wyglądają naprawdę malowniczo i zjawiskowo. Właśnie dlatego tak lubianym produktem jest Biblia komunijna dla dziecka z serii Gałązka Eukaliptusa. Zielono-złoty nadruk umieszczony na okładce przyciąga spojrzenia, a przy tym doskonale wpisuje się w podniosły i odświętny klimat Pierwszej Komunii. Tematyczna sentencja w niezastąpiony sposób wykańcza projekt. W botanicznym stylu utrzymana jest także Biblia Białe Kwiaty. Malarskie grafiki prezentują się niezwykle ujmująco, wypełniając puste przestrzenie na okładce. Sprawdź koniecznie nasze propozycje i wybierz tę, która najlepiej sprawdzi się na prezent dla komunijnego dziecka. 

Biblia z imieniem na Komunię w botanicznym stylu