Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na 40 Urodziny

Prezenty na 40 Urodziny to niezbędny element na te okrągłe Urodziny! W naszym sklepie znajdziecie duży wybór wspaniałych propozycji na prezenty urodzinowe na 40-ste Urodziny. Klasycznym wyborem będzie drewniana skrzynia w komplecie z luksusowym winem musującym. Dla kobiet bardzo polecamy genialne, tematyczne boxy prezentowe w ozdobnych pudełkach. Nasze zestawy prezentowe to fantastyczny pomysł na elegancki i luksusowy prezent dla solenizantów na ich 40 Urodziny!

Prezenty na 40 Urodziny 142 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 142 elementów
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Elegancki prezent dla mężczyzny na 40 Urodziny! Zamów produkt w czarno-srebrnej kolorystyce, który pozwoli przekazać personalizowane życzenia. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z puszce z colą, bawełnianymi skarpetkami oraz przepysznymi cukierkami. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  319,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa...

  Szukasz wyjątkowego prezentu na 40 Urodziny przyjaciela? Skorzystaj z naszej propozycji! Wspaniałe pudełko prezentowe zostało wypełnione wysokiej jakości produktami. W środku znajdziesz zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku umieszczono piękne...

  319,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Prezent z okazji 40 urodzin dla Niego. Wybieraj upominek z alkoholem, piersiówką z ekoskóry, bawełnianymi skarpetkami, migdałami w mlecznej czekoladzie, satynową muchą oraz czekoladkami. Zamów zestaw w dużym boxie z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Szukasz prezentu na 40 Urodziny? Wykorzystaj personalizowane pudełko prezentowe w którym umieszczono dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Zaskocz bliskiego bogatą zawartością oraz etykietą z życzeniami w odcieniu srebra. 

  189,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Biały Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Biały Bocian

  Prezent z okazji 40 urodzin dla Niego. Wybieraj przepiękny zestaw z alkoholem premium oraz przepysznymi cukierkami. Podaruj elegancki box z idealnie skomponowaną zawartością dla mężczyzny. Zamów spersonalizowany upominek z motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Elegancki upominek na 40 urodziny dla Niego. Wybieraj zestaw z alkoholem wysokiej jakości, Jackiem Danielsem w puszce z colą, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Zamów box z personalizacją oraz idealnie skomponowaną zawartością. Kupuj męski prezent z grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Elegancki upominek dla mężczyzny z personalizacją oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Podaruj cudowny zestaw na 40 urodziny. Wybieraj prezent z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z puszce z colą, bawełnianymi skarpetkami oraz przepysznymi cukierkami. Zamów oryginalny box dla Niego. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Upominek, który można wręczyć z okazji 40 urodzin. Wybieraj zestaw z alkoholem, likworami, świecą sojową, cukierkami Bimberkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny w czarno-srebrnej kolorystyce. Całość ozdobiona wstążką.

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Elegancki upominek z okazji 40 urodzin. Wybieraj zestaw z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami Bimberkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Zamów box z personalizacją oraz idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj męski box z motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Upominek dla Niego na 40 urodziny z alkoholem premium w eleganckiej butelce. Wybieraj zestaw z aromatyczną kawą, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z życzeniami oraz stylową grafiką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Upominek dla Niego z personalizacją oraz idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj zestaw z alkoholem, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz przepysznymi czekoladkami. Podaruj z okazji 40 urodzin Solenizantowi oryginalny zestaw. Całość udekorowana jest wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Upominek na 40 urodziny z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw w stylowej odsłonie z alkoholem, kawą mieloną, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, cukierkami oraz herbatą. Podaruj Solenizantowi cudowny box przewiązany wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Upominek z okazji 40 urodzin dla Niego. Wybieraj elegancki zestaw z idealnie skomponowaną zawartością dla mężczyzny. Zamów prezent z portfelem, paskiem, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą  oraz czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz grafika jelenia w krafcie. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Podaruj elegancki zestaw z okazji 40 urodzin. Wybieraj box wykonany z grubej tektury z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów prezent dla Niego z alkoholem premium w stylowej butelce, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Całość udekorowana jest srebrną wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Podaruj bliskiej osobie cudowny upominek z alkoholem, Jim Beamem w puszce z colą, czekoladą oraz cukierkami Bimberkami. Zamów zestaw dla Niego, który można wręczyć z okazji 40 urodzin. Wybieraj prezent w boxie z grubej tektury z personalizacją oraz motywem w kraftowej odsłonie. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Time to relax
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Time to relax

  Prezent na 40 urodziny dla Niej w eleganckim boxie z grubej tektury. Wybieraj zestaw z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą zapachową w słoiku. Podaruj box z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Podaruj Solenizantce w dniu jej święta elegancki zestaw z likierem o truskawkowym smaku, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Wybieraj upominek na 40 urodziny z personalizacją, życzeniami oraz motywem graficznym różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek na 40 urodziny, który można wręczyć Solenizantce w dniu jej święta. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladkami, czekoladą mleczną ręcznie robioną, świecą sojową oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Zamów box z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. 

  169,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Likier i słodkości

  Przepiękny i elegancki zestaw prezentowy dla Niej. Wybieraj upominek z likierem o truskawkowym smaku, czekoladą oraz przepysznymi czekoladkami. Cudowny i kobiecy prezent umieszczony w pudełku z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Całość udekorowana jest wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Upominek na 40 urodziny dla Niej z personalizacją, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. Wybieraj przepiękny prezent idealnie skomponowany dla Niej. Podaruj box z ginem, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku oraz przepysznymi czekoladami. Wybieraj zestaw przewiązany wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie...

  Upominek na 40 urodziny dla Niej w eleganckim, dużym opakowaniu. Wybieraj zestaw z winem bezalkoholowym, świecą zapachową w szklanym słoiku, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Podaruj box z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i...

  Elegancki upominek na 40 urodziny dla Niej z personalizacja oraz grafiką różowych kwiatów. Wybieraj prezent z satynowym szlafrokiem, opaską na oczy oraz winem musującym w kryształowej butelce. Podaruj przepiękny zestaw w stylowej odsłonie. Całość udekorowana jest efektowną wstążką.

  219,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie

  Upominek na 40 urodziny z personalizacją oraz motywem graficznym kwiatów piwonii i eukaliptusa. Zamów przepiękny zestaw, który można wręczyć Solenizantce w dniu jej święta. Wybieraj box z aromatyczną herbatą, drewnianym masażerem do ciała, naturalnym mydłem, lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu. 

  179,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy

  Elegancki zestaw prezentowy dla Niej na 40 urodziny. Wybieraj upominek z balsamem do ciała i rąk, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie oraz gąbką luffa. Na wieczku umieszczona jest spersonalizowana grafika kwiatów piwonii i eukaliptusa. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Prezent na 40 urodziny w stylowej odsłonie. Wybieraj upominek z małą butelką wina Cava Negro w przepiękne butelce oraz eleganckim kieliszkiem do wina z czarnego szkła. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z nadrukowanymi życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. 

  89,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Prezent dla Niej na 40 urodziny z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Podaruj elegancki upominek, który można wręczyć Solenizantce w dniu jej święta. Zamów przepiękny box z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem ze szkła w złotym kolorze. 

  89,98 zł
 • PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Upominek z okazji 40 urodzin dla Niego w dużym, czarnym boxie prezentowym. Wybieraj prezent ze świecą sojową w brązowym słoiczku, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką z ekoskóry oraz kamieniami do schładzania napojów. Podaruj elegancki zestaw z personalizacją oraz grafiką w krafcie. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Elegancki zestaw na 40 urodziny dla Niego. Wybieraj upominek z winem musującym, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, paskiem ze skóry oraz drewnianą muchą. Podaruj Solenizantowi wyjątkowy prezent. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja z grafiką w krafcie. 

  159,98 zł
 • PREZENT z okazji 40 Urodzin Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT z okazji 40 Urodzin Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Upominek na 40 urodziny dla Niego. Wybieraj prezent, który można wręczyć Solenizantowi w dniu jego święta. Podaruj zestaw ze świecą sojową ręcznie robioną, bawełnianymi skarpetkami, kamieniami do schładzania napojów oraz pralinami o przepysznym smaku. Zamów elegancki box udekorowany wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Upominek z okazji 40 urodzin dla Niego. Podaruj elegancki zestaw z materiałową muchą, bawełnianymi skarpetkami, męskim portfelem oraz elegancki paskiem. Zamów praktyczny prezent dla Solenizanta z personalizacją oraz przepiękną grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Całość przewiązana jest wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Irish Cream

  Upominek na 40 urodziny dla Niego. Wybieraj zestaw z alkoholem, przepysznymi czekoladkami, czekoladą, migdałami w czekoladzie oraz aromatyczną kawą mieloną. Zamów prezent w dużym boxie z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami

  Elegancki upominek z przepyszną zawartością dla Niego. Zestaw można wręczyć Solenizantowi z okazji 40 urodzin. Wybieraj prezent umieszczony w boxie z grubej tektury. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz grafiką w krafcie. Zamów zestaw z migdałami oraz choco stickiem. 

  69,98 zł
 • PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 Urodziny Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Upominek z okazji 40 urodzin dla Niego. Wybieraj elegancki zestaw z portfelem, bawełnianymi skarpetkami oraz drewnianą muchą. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z życzeniami oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów oryginalny prezent w męskim wydaniu. 

  99,98 zł
 • PREZENT na 40 urodziny pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 urodziny pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Prezent z okazji 40 urodziny w boxie z grubej tektury. Wybieraj zestaw z kubkiem, aromatyczną kawą mielona oraz przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj box idealny dla miłośnika kaw. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z grafiką w krafcie. 

  89,98 zł
 • PREZENT 40 Urodziny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT 40 Urodziny Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny

  Prezent z okazji 40 urodzin dla Niego. Wybieraj eleganckie pudełko z grubej tektury z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów box z ręcznie robioną świecą sojową w szklanym słoiczku, piersiówką z ekoskóry oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj upominek z grafiką w stylu retro. 

  99,98 zł
 • PREZENT na 40 Urodziny box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 40 Urodziny box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Upominek na 40 urodziny dla Niego udekorowany złotą wstążką. Wybieraj zestaw z winem musującym, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Zamów box dla mężczyzny z elegancką grafiką w krafcie. 

  89,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 142 elementów

Prezenty na 40 Urodziny

Co podarować przyjaciółce z okazji 40 urodzin? Jaki upominek wybrać dla męża bądź brata? To już nie problem! Zestawy prezentowe, skrzynki na alkohol czy pamiątkowe ramki zaprojektowane specjalnie z myślą o tej okazji są trafionym podarunkiem dla każdego. Szczególną popularnością cieszą się personalizowane pudełka z drobiazgami, które razem tworzą wyjątkową propozycję na czterdzieste urodziny. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę fenomenalnych prezentów dopasowanych do płci solenizanta, które przygotowane zostały z dbałością o najmniejsze szczegóły. Co więcej, spora część z nich jest już gotowa do wręczenia, co sprawia, że zdobycie odpowiedniego podarunku jeszcze nigdy nie było tak komfortowe i proste! 

Kosze prezentowe na 40 Urodziny dla kobiet

Zestawy prezentowe to doskonały sposób na sprawienie solenizantce prawdziwej przyjemności. Drewniana skrzynia w naturalnym kolorze posiada sześć przegródek, w których umieszczone zostały mleczne czekoladki, świnka skarbonka, świeczka w kształcie 40, tabletki przeciwbólowe, kupon Lotto i herbata. Do każdego elementu dołączona jest karteczk wyjaśniająca jego przeznaczenie. Taki Niezbędnik to zabawny prezent, który na pewno spodoba się solenizantce. Rewelacyjnym pomysłem jest też kobiecy zestaw do domowego relaksu. W grubym, tekturowym kartoniku znajduje się myjka do ciała, zestaw musujących kul do kąpieli, mini wino musujące, bańki mydlane oraz cukierki. Całość utrzymana jest w pastelowej, różowej kolorystyce. Dodatkowo, do każdego zestawu dołączona jest spersonalizowana kartka z życzeniami, dzięki której kosz prezentowy będzie znakomitą pamiątką z tego dnia. 

Kosz prezentowy na 40 Urodziny dla kobiety

Zestawy prezentowe na 40 Urodziny dla mężczyzn

Kosze prezentowe przygotowane specjalnie z myślą o mężczyznach zdobione są czarno-złotym motywem w minimalistycznym stylu umieszczonym zarówno na spersonalizowanej kartce z życzeniami, jak i pozostałych elementach wchodzących w skład zestawu. Taka oprawa podarunku z pewnością przypadnie do gustu każdemu solenizantowi. Drewniana skrzynka wypełniona naturalną wełną drzewną, na której ułożona została butelka wina musującego ze słomką oraz smakowite cukierki to świetna propozycja prezentu z okazji czterdziestych urodzin. Bezbłędnym upominkiem jest też tekturowe pudełko z wygodnym uchwytem przewiązane ozdobną wstążeczką w dopasowanym kolorze. Wewnątrz opakowania znajduje się butelka alkoholu, śmietankowe krówki i symboliczna, drewniana mucha. To rewelacyjny prezent dla prawdziwego dżentelmena. 

Skrzynia na alkohol na prezent na 40 Urodziny

Pudełka na pieniądze i prezenty w ramie na 40 Urodziny

Bez wątpienia sprawdzonym prezentem jest gotówka. Zwłaszcza, jeśli wiesz, że solenizant zbiera pieniądze na ważny dla niego cel. Jednak zamiast stawiać na klasyczną kopertę, możesz wybrać dużo bardziej oryginalne rozwiązanie. Dla mężczyzny polecamy ramkę z kolekcji Dżentelmen. Czarny plakat z minimalistycznym, gustownym motywem i dwoma klamerkami, którymi można przymocować symboliczne czterdzieści złotych to zabawny prezent urodzinowy. Obdarowany w ten sposób solenizant z pewnością będzie zachwycony tak kreatywnym upominkiem. Równie dowcipnie prezentuje się drewniane pudełko z biało-złotymi zdobieniami, personalizowanym tekstem i klamerkami. W skrzyneczce umieszczone są też smakowite krówki w opakowaniach imitujących banknoty. 

Prezent w ramie na 40 Urodziny