Informacja

Nowe produkty

Promocje

Archiwum bloga

Popularne artykuły

Ostatnie posty

Szukaj

DEKORACJE Jest 13 produktów.

Podkategorie

 • OKOLICZNOŚĆ

  Okolicznościowe dekoracje to wspaniały pomysł na urozmaicenie rocznego planu w Waszym lokalu, czy restauracji. Organizując wspaniałe przyjęcia na różne święta i inne okazje, nie można zapomnieć o ich odpowiedniej oprawie dekoracyjnej, która odpowiada za część sukcesu. Dzięki naszym kategoriom okolicznościowym i wspaniałym, atrakcyjnym dekoracjom, będziecie w stanie stworzyć aranżacje idealne, które świetnie wpasują się w preferencje i wymagania Waszych klientów, zapewniając im i ich gościom przeżycie niezwykłego czasu z dużą dozą dobrej zabawy w konkretnym, oczekiwanym klimacie. 

 • KOLEKCJE

  Organizacja zestawów dekoracyjnych w konkretne kolekcje to praktyczny sposób na zaoszczędzenie cennego czasu oraz umiejętne dobranie pasujących do siebie elementów, które stworzą piękną całość. W naszych kolekcjach znajdziecie propozycje na różne okolicznościowe przyjęcia, jak chrzty, wesela, komunie, jak i na konkretne sezonowe dekoracje na okres jesieni, zimy, wiosny, czy lata. Z naszymi dekoracjami stworzycie przepiękne aranżacje, które zachwycą każdego gościa. Wybierzcie konkretne kolekcje i stwórzcie niesamowite zastawy!

 • DEKORACJE SALI I STOŁU

  Aranżacja stołu oraz całej sali to jeden z najważniejszych elementów podczas organizowania i szykowania przyjęcia, czy ważnej uroczystości. Dzięki odpowiednim dekoracjom można zbudować konkretny klimat, który podkreśli charakter całego spotkania i dodatkowo wprowadzi do niego niesamowity efekt. W poniższych kategoriach znajdziecie wszystkie potrzebne dodatki i elementy, które pomogą Wam stworzyć piękne zastawy stołowe, które na długo pozostaną w pamięci gości. Dodatkowo, znajdziecie mnóstwo, wspaniałych dekoracji, które cudownie urozmaicą przestrzeń przy stole i zbudują wspaniały nastrój całej uroczystości.

 • SŁODKI BAREK

  Słodki barek to bardzo ciekawy sposób na urozmaicenie każdego przyjęcia. Poza dodaniem walorów dekoracyjnych, taki barek świetnie się sprawdzi do przykucia uwagi gości, którzy będą zaintrygowani całą aranżacją. W poniższych kategoriach znajdziecie niezbędne produkty do zbudowania fantastycznej przestrzeni Słodkiego Barku. Taki Barek to nie tylko propozycja dla najmłodszych, przez co każdy uczestnik z niego skorzysta, dodając słodkiego akcentu w swój dzień. Z takim Słodkim Barkiem każde przyjęcie pozostanie na długo w pamięci.

 • AKCESORIA

  W kategorii dekoracyjnych akcesoriów znajdziecie wszystkie potrzebne elementy do zawieszenia Waszych dekoracji i sprawienia, że będą wyglądały niezwykle efektownie. Dodatkowo w tej kategorii umieszczone są niezwykłe księgi gości dla restauracji, które sprawią, że wizyta w Waszym lokalu pozostanie zapamiętana na długo. Księgi występują w różnych wzorach, dzięki czemu dopasujecie swoją idealną, która wpasuje się w wystrój Waszej restauracji. Znajdziecie tu również efektowne sposoby na podawanie numerków do stolików. Udanych zakupów!

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów