Nowe produkty

Ostatnie posty

Prezenty na 30 Urodziny

Prezenty na 30 Urodziny to szeroki dział cudownych koszy i zestawów prezentowych! Prezenty na 30 warto dobierać zgodnie z charakterem i upodobaniami solenizanta. W naszej ofercie znajdziecie fantastyczne propozycje na prezenty na 30 w formie boxów prezentowych czy luksusowych zestawów umieszczonych w drewnianych skrzyniach. Klasycznym wyborem będzie zdecydowanie drewniana, naturalna skrzynia w komplecie z pysznym winem musującym. Dla kobiet serdecznie polecamy nasze tematyczne zestawy relaksujące czy luksusowe, które zdecydowanie przypadną do gustu solenizantkom!

Prezenty na 30 Urodziny 140 produktów

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 140 elementów
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Upominek dla Niego z okazji 30 urodzin. Wybieraj przepiękny prezent z alkoholem, miodem ekologicznym, krówkami o śmietankowym smaku, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Podaruj Solenizantowi wyjątkowy box z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Prezent dla mężczyzny z okazji 30 urodzin. Wybieraj zestaw dla Niego z alkoholem, czekoladą Jim Beam, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz grafika w czarno-kraftowej kolorystyce. Całość ozdobiona wstążką. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Upominek z okazji 30 urodzin dla Niego. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami do pochrupania oraz cukierkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z motywem w czarno-kraftowej kolorystyce. Podaruj oryginalny box dla mężczyzny. 

  259,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Upominek na 30 urodziny dla Niego w eleganckim boxie z grubej tektury. Wybieraj zestaw w stylu retro z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami do pochrupania oraz krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj przepiękny prezent dla Solenizanta przewiązany złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Prezent na 30 urodziny dla Niego z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj zestaw w retro odsłonie z alkoholem, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami do pochrupania. Podaruj elegancki box udekorowany złotą wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa...

  Upominek na 30 Urodziny dla mężczyzny! Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Produkty zawarto w czarnym pudełku prezentowym. Na jego wieczku znalazła się naklejka z wyjątkowymi życzeniami. 

  319,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Szukasz efektownego prezentu na 30 Urodziny? Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku znajdują się personalizowane życzenia, które wywołają uśmiech na twarzy mężczyzny. Zaskocz bliskiego eleganckim upominkiem! 

  319,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Podaruj elegancki zestaw z okazji 30 urodzin. Wybieraj upominek w dużym boxie z grubej tektury. Zamów upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika z akcentami srebra. 

  299,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Prezent na 30 Urodziny mężczyzny! Zaskocz bliskiego efektownym upominkiem zawierającym dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Smaczny zestaw dopełni naklejka z dopasowanymi życzeniami. Każdy mężczyzna będzie zachwycony tak eleganckim podarunkiem! 

  189,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Podaruj elegancki upominek dla Niego z okazji 30 urodzin. Wybieraj prezent, który można wręczyć Solenizantowi w dniu jego święta. Zamów box z alkoholem, aromatyczną kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz bawełnianymi skarpetkami. Na wieczku znajduje się personalizacja oraz grafika z akcentami srebra. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Podaruj z okazji 30 urodzin elegancki upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Zamów upominek ozdobiony złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Styl i klasa

  Elegancki upominek dla Niego z okazji 30 urodzin. Wybieraj przepiękny zestaw z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów box z alkoholem, metalową piersiówką, bawełnianymi skarpetkami, migdałami w czekoladzie, satynową muchą oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika w krafcie. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z PODPISEM Pudrowa Słodycz
  99,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT na 30 urodziny Z PODPISEM Pudrowa Słodycz

  Szukasz prezentu dla kobiety, który można wręczyć z okazji 30 urodzin? Podaruj Solenizantce zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, ciasteczkiem z wróżbą, świecą zapachową w słoiku oraz zapałkami. Wybieraj upominek z personalizacją, życzeniami oraz pasującą grafiką w kwiatowym stylu. 

  99,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Niej, który można wręczyć na przyjęciu z okazji 30 urodzin. Wybieraj elegancki upominek z likierem o truskawkowym smaku, świecą zapachową, krówkami śmietankowymi oraz aromatycznymi piankami. Zamów box z personalizacją, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa
  39,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa

  Elegancki upominek dla niej zapakowany w pudełeczko wykonane ze sztywnej tektury wysokiej jakości. Zamów prezencik z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Pudełeczko przewiązane jest pasująca wstążką. Kupuj prezent z ręcznie wykonaną zawieszką zapachową z personalizowanym bilecikiem. 

  39,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki
  29,98 zł brutto inf zł netto
  Nowy
  PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki

  Przepiękny i kobiecy prezent dla niej. Wybieraj upominek zapakowany w tekturowe pudełeczko z grafiką pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z lusterkiem kompaktowym oraz słodkimi i przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku. Podaruj na specjalną okazję upominek udekorowany wstążeczką. 

  29,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Francja Elegancja

  Przepiękny prezent na 30 urodziny dla Niej. Wybieraj upominek z butelką wina półsłodkiego, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Podaruj Solenizantce spersonalizowany box z motywem graficznym różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Zestaw prezentowy w kraftowym pudełku z grubej tektury o ciekawej strukturze. Wybieraj upominek z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny w złotym odcieniu, satynową opaską na oczy oraz winem w kryształowej butelce. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz grafika pudrowych kwiatów. Wybieraj prezent, który można wręczyć z okazji 30 urodzin. 

  249,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Box z notatnikiem, czekoladą i...

  Pudełko w kraftowej odsłonie z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek, który można wręczyć z okazji 40 urodzin. Zamów box z notesem na spirali, ręcznie robioną czekoladą, świecą sojową z płatkami róż oraz aromatyczną herbatą. Podaruj spersonalizowany zestaw z motywem pudrowych kwiatów. 

  179,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW

  Podaruj bliskiej osobie elegancki upominek w kraftowym pudełku z grubej tektury. Wybieraj box na 30 urodziny dla Niej z likierem, czekoladą oraz przepysznymi czekoladkami. Zamów dla Solenizantki efektowy upominek z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Całość ozdobiona jest złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Relaksujące Chwile
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Relaksujące Chwile

  Relaksujący box z najlepszymi produktami dla Niej. Wybieraj upominek, który można wręczyć z okazji 30 urodzin. Zamów prezent z aromatyczną herbatą, świeżo mieloną kawą, winem białym półwytrawnym oraz mlecznymi czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz grafika kwiatów piwonii i eukaliptusa. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chill Time

  Prezent na 30 urodziny dla Niego. Wybieraj upominek z idealnie skomponowaną zawartością. Podaruj box z cukierkami bimberkami o przepysznym smaku, fistaszkami oraz małą butelką Prosecco. Zamów zestaw, który można wręczyć Solenizantowi. Całość ozdobiona jest złotą wstążką. 

  79,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Prezent na 30 urodziny umieszczony w czarnym boxie z grubej tektury. Zamów upominek z portfelem, czarnym notesem z gumką, długopisem, bawełnianymi skarpetkami oraz czekoladkami. Na wieczku pudełka umieszczona jest spersonalizowana naklejka z życzeniami oraz grafiką w retro stylu. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Prezent na 30 urodziny dla Niego. Wybieraj idealnie skomponowany upominek, który można wręczyć Solenizantowi. Podaruj box z syropem do kawy, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz krówkami o śmietankowym smaku. Zamów zestaw z personalizacją oraz grafika w krafcie. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  79,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Elegancki upominek z okazji 30 urodzin dla Niego. Wybieraj prezent umieszczony w pudełku z grubej tektury o ciekawej strukturze. Zamów box z winem Cava Negro w eleganckiej butelce, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz krówkami o śmietankowym smaku. Całość dopełniona jest złotą wstążką.

  89,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Upominek dla Niego z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj box z syropem do kawy, krówkami o śmietankowym, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky, kubkiem z czarnym uchem oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Podaruj z okazji 30 urodzin cudowny zestaw. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Prezent męski dla Niego z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj zestaw z syropem do kawy, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky, kubkiem termicznym oraz przepysznymi czekoladkami o przepysznym smaku. Podaruj Solenizantowi box udekorowany złotą wstążką. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Elegancki upominek, który można wręczyć z okazji 30 urodzin. Wybieraj zestaw z winem czerwonym półwytrawnym, kawą mieloną o aromacie irlandzkej whisky, krówkami o śmietankowym smaku oraz czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie. Zamów zestaw dla Solenizanta z personalizacją oraz grafiką retro. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Podaruj Solenizantowi elegancki zestaw umieszczony w czarnym boxie z grubej tektury. Zamów box z winem czerwonym półwytrawnym, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Wybieraj upominek z personalizacją oraz grafiką retro. Zamów prezent na 30 urodziny. 

  149,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Upominek dla mężczyzny na 30 urodziny. Wybieraj prezent z winem musującym, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie, paskiem ze skóry oraz drewnianą muchą. Zamów box wykonany z grubej tektury z najlepszymi produktami. Podaruj spersonalizowany zestaw dla Niego. 

  159,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Prezent na 30 urodziny dla Niego. Wybieraj box z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej odsłonie. Zamów upominek ze świecą sojową ręcznie robioną, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, czarną piersiówką z ekoskóry oraz kamieniami do schładzania napojów. Podaruj męski zestaw z elegancką grafiką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Upominek dla Niego z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Podaruj Solenizantowi z okazji 30 urodzin oryginalny prezent. Całość przewiązana jest złotą wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Irish Cream

  Prezent na 30 urodziny dla mężczyzny. Wybieraj upominek dla Solenizanta z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz aromatyczną kawą. Podaruj przepiękny box z idealnie skomponowaną zawartością. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Pomysł na wieczór
  229,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Pomysł na wieczór

  Upominek dla mężczyzny z personalizacją oraz grafiką w retro-kraftowej kolorystyce. Zamów zestaw, który można wręczyć z okazji 30 urodzin. Wybieraj box z alkoholem, przepysznymi truflami, migdałami w mlecznej czekoladzie, fistaszkami do pochrupania, ręcznie robioną świecą sojową oraz cukierkami. 

  229,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Prezent na 30 urodziny dla Niego z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów zestaw z żelem pod prysznic, mydłem, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w ozdobnej obwolucie oraz portfelem. Podaruj upominek udekorowany złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na 30 urodziny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Prezent w eleganckim boxie z grubej tektury. Wybieraj upominek w kobiecej odsłonie ze świeżo paloną kawą mieloną, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, szklanym kieliszkiem oraz ciasteczkiem z wróżbą. Podaruj Solenizantce z okazji 30 urodzin przepiękny zestaw. 

  199,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 140 elementów

Prezenty na 30 Urodziny

Trzydzieste urodziny to świetna okazja do sprawienia bliskiej osobie rewelacyjnego prezentu. Jeśli zostałeś właśnie zaproszony na przyjęcie i nie wiesz, co podarować solenizantowi, polecamy pieczołowicie przygotowane kosze prezentowe. Bogata oferta zestawów sprawia, że bez najmniejszych wątpliwości znajdziesz idealny wariant dla swojego przyjaciela bądź członka rodziny. Gorąco polecamy również skrzynie i pudełka na butelkę ulubionego alkoholu solenizanta. Nasz sklep oferuje jednak nie tylko stylowe prezenty, które zachwycą obdarowaną osobę, ale także bileciki, kartki okolicznościowe oraz opakowania. Gustowna oprawa upominku ma bowiem ogromny wpływ na zadowolenie solenizanta, dlatego nie zapomnij odpowiednio zapakować swojego podarunku przed wręczeniem!

Kosze prezentowe na 30 Urodziny

Zestawy prezentowe DIY to popularne rozwiązanie, jednak dla osób, którym zależy na szybkim znalezieniu upominku i gustownym doborze składników polecamy gotowe kosze dostępne w naszym sklepie. Pudełko z grubej tektury wypełnione naturalną wełną drzewną to świetny materiał na podarunek dla solenizanta. Każda kobieta będzie oczarowana Zestawem Luksusowym, w skład którego wchodzą pastelowe mydełka w formie makaroników, zapachowa świeca, myjka do ciała, zapałki, bańki mydlane oraz smakowite krówki. Dla mężczyzny wybrać możesz natomiast kosz prezentowy zawierający butelkę wina musującego ze słomką, drewnianą muchę oraz śmietankowe krówki. Oba zestawy na wieku umieszczoną mają spersonalizowaną kartkę z życzeniami zdobioną niepowtarzalnym motywem. Pudełka wykończone są za pomocą ozdobnej wstążki dopasowanej do wyglądu prezentu, dzięki czemu całość wygląda niezwykle stylowo. 

Kosz prezentowy na 30 Urodziny

Skrzynie i skrzynie na alkohol na 30 Urodziny

Alkohol to sprawdzony prezent urodzinowy. Wręczając solenizantowi butelkę jego ulubionego trunku, nie zapomnij o odpowiednim opakowaniu, które doda jej szyku. Pudełko z tektury zdobione etykietą z życzeniami podpisanymi imieniem oraz datą to wspaniała oprawa dla prezentu, a przy tym świetna pamiątka. Opakowania przygotowane zostały w wersji dla kobiety oraz mężczyzny, dlatego bez wątpienia obdarowana osoba będzie zachwycona rewelacyjnie przygotowanym upominkiem. Czarno-złoty nadruk idealnie wpisuje się w męskie gusta, podobnie jak subtelne kwiaty oczarują każdą solenizantkę. Zjawiskowym prezentem z okazji trzydziestki jest też solidna, drewniana skrzynka, wewnątrz której umieszczone jest wino Cava Negro. To gotowy produkt, który może być bezbłędnym podarunkiem dla bliskiej osoby.

Skrzynia na alkohol na 30 Urodziny w zestawie z alkoholem

Zabawna ramka prezent na 30 Urodziny w ramie i pudełka na gotówkę

Chcesz podarować solenizantowi zabawny prezent, który zapamięta na całe życie? Świetnie się składa! Biała ramka z plakatem zdobionym eleganckim, biało-czarnym motywem prezentuje się naprawdę estetycznie. Do obrazka przyklejone są trzy klamerki, za pomocą których należy zamocować trzydzieści złotych. W ten sposób uzupełnisz dowcipny napis na papierze i z pewnością wywołasz niejeden uśmiech wśród osób obecnych na przyjęciu. Dodatkowo, ramka będzie znakomitą dekoracją mieszkania solenizanta. W podobnym stylu zaprojektowane zostało drewniane pudełeczko, wewnątrz którego można znaleźć personalizowany tekst, klamerki, a także smakowite krówki zapakowane w dopasowane do motywu papierki. 

Prezent na 30 Urodziny w ramie