Nowe produkty

Ostatnie posty

Biblie na Chrzest z imieniem

Biblie na Chrzest z imieniem to niezwykły prezent dla dziecka na Chrzest Święty 2024. Personalizowane Biblie z imieniem to propozycja przepięknej i wyjątkowej Pamiątki Chrztu Świętego. Biblie na Chrzest to prezent niezwykle oryginalny i nowoczesny. Szczególnie polecany jest do wręczenia dla maluszka od Dziadków czy Rodziców Chrzestnych. W naszym sklepie znajdziecie biblie z przepięknymi, autorskimi projektami w nowoczesnym boho, eko, botanicznym czy rustykalnym stylu.

Biblie na Chrzest z imieniem 23 produktów

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Biblia, Maskotka i Buciki MEGA SKRZYNIA
  299,98 zł brutto inf zł netto
  PREZENT na Chrzest Z IMIENIEM Biblia, Maskotka i Buciki MEGA SKRZYNIA

  Świetna Pamiątka Chrztu Świętego w postaci dużej drewnianej skrzyni wypełnionej wspaniałymi upominkami dla dziecka. Wewnątrz skrzyni znajduje się Biblia z obrazkami, maskotka, czekoladki, gryzak, skarpetki oraz dziecięce buciki. Całość opatrzona jest personalizowaną kartką z piękną dedykacją oraz dopasowaną grafiką.

  299,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Serce i białe kwiaty z naklejką 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Serce i białe...

  Biblia personalizowana z imieniem dziecka to przepiękna pamiątka Chrztu Świętego! Biblia z imieniem ozdobiona jest geometrycznym wzorem serca z białych kwiatów. Fantastyczny, botaniczny wzór przepięknie wpasuje się w klimat Chrztu. Biblia z imieniem to pomysł na cudowny prezent dla maluszka, który posłuży mu przez długie lata!

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Boho Akwarela NEW
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Boho Akwarela z...

  Personalizowana Biblia z imieniem to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego! Biblia to przepiękny symbol, który idealnie wpasuje się w charakter Chrztu. Biblia ozdobiona jest delikatnym białym krzyżem na akwarelowym tle i z boho gałązkami. Biblia prezentuje się niezwykle estetycznie i idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy eko, boho i rustykalne.

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Boho z aniołkiem z naklejką 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Boho z aniołkiem z...

  Piękna Biblia to idealna Pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca i dziewczynki. Biblia pomoże dziecku poznać piękne historie biblijne. Okładkę księgi udekorowano piękną grafiką w modnym stylu boho.

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Rustykalny wianuszek NEW
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Rustykalny...

  Biblia personalizowana z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka na Chrzest Święty 2021. Biblia ozdobiona jest delikatnym wzorem rustykalnego wianuszka z różowych kwiatów. Taka Biblia to wspaniała propozycja na prezent na Chrzest dla małej dziewczynki. Nasz autorski wzór na Biblii świetnie wpasowuje się w najnowsze trendy eko, botaniczne i rustykalne. 

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA rustykalna Anioł Stróż NEW
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM rustykalna Anioł Stróż...

  Personalizowana Biblia z imieniem dziecka to przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego maluszka! Biblia ozdobiona jest delikatnym aniołkiem w rustykalnym stylu. Biblia personalizowana to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na ważną uroczystość Chrztu. Całość wygląda niezwykle elegancko i szykownie. 

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Złoty Gołąbek NEW
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Złoty Gołąbek z...

  Przepiękna Biblia na Chrzest z imieniem w minimalistycznej odsłonie z nadrukiem złotego gołąbka! Cudowna Biblia dla dziecka, która świetnie sprawdzi się jako prezent na Chrzest maluszka, który będzie wspaniałą pamiątką Chrztu Świętego. Biblia zdobiona jest naklejką zdobioną personalizacją i eleganckim nadrukiem złotego gołąbka w botanicznym wianuszku. 

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Srebrno-Złoty Chrzest
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Srebrno-Złoty...

  Biblia z imieniem dziecka to oryginalny pomysł na personalizowany prezent na Chrzest! Biblia z imieniem dekorowana cudowną, minimalistyczną grafiką to wyjątkowy pomysł na upominek, który zostanie z dzieckiem przez długie lata. Taka Biblia to również elegancka Pamiątka Chrztu Świętego.

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM w obwolucie Rustykalny Wianuszek LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM w obwolucie Rustykalny...

  Piękna personalizowana Biblia na Chrzest Święty z personalizowaną okładką ze zdjęciem dziecka oraz rustykalnym wianuszkiem. To idealny prezent dla malucha od Rodziców Chrzestnych lub Dziadków. Biblia ma kolorowe ilustracje, które przypadną do gustu każdemu dziecku. 

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM w obwolucie Wianuszek z Eukaliptusem LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM w obwolucie Wianuszek...

  Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej Biblii ze zdjęciem dziecka w wianuszku z eukaliptusem. Idealna propozycja prezentu na Chrzest od Dziadków lub Rodziców Chrzestnych. Okładka posiada specjalną spersonalizowaną obwolutę z grafiką w stylu botanicznym. Dzięki kolorowym ilustracjom Biblia prezentuje się wspaniale.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Kołyska LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho...

  Biblia z ilustracjami to najlepsza pamiątka na Chrzest Święty dziecka. Kolorowe obrazki w środku oczarują malucha. Biblia dekorowana jest papierową obwolutą z grafiką boho kołyski, imieniem dziecka i datą uroczystości. Dzięki temu Biblia stanie się wyjątkową pamiątką na długi czas.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Buciki LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Boho Buciki...

  Pamiątka Chrztu Świętego w formie personalizowanej Biblii w stylu boho. Biblia zdobiona jest kolorowymi ilustracjami, co oczaruje każde dziecko. Okładka zdobiona jest personalizowaną okładką z bucikami dziecięcymi. Taka kompozycja sprawia, że Biblia pasuje na Chrzest zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Rustykalny Wianuszek LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Rustykalny...

  Elegancka personalizowana Biblia z imieniem dziecka to niezwykła pamiątka na Chrzest Święty. Biblia owinięta jest w dekoracyjną obwolutę z grafiką rustykalnego kwiatowego wianuszka oraz personalizacją. Taki upominek na Chrzciny to idealna trwała pamiątka.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Wianuszek z Eukaliptusem LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Wianuszek z...

  Personalizowana Biblia na Chrzest Święty dziecka dekorowana grafiką botanicznego eukaliptusa w wianuszku. Biblia owinięta jest w papierową obwolutę z imieniem dziecka i datą, dzięki czemu stanie się bardzo osobistą pamiątką. Biblia posiada kolorowe obrazki, które spodobają się każdemu dziecku.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Wianuszek z kwiatami LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Wianuszek z...

  Pamiątka Chrztu Świętego w postaci Biblii z kolorowymi ilustracjami dla dzieci. Idealna propozycja prezentu na Chrzest od bliskich. Okładka posiada specjalną spersonalizowaną obwolutę z grafiką kwiatów w białym odcieniu. Dzięki obrazkom Biblia prezentuje się wyjątkowo pięknie.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Różowy Wianuszek LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Różowy...

  Biblia jako piękna pamiątka Chrztu Świętego z imieniem dziecka i grafiką różowego kwiatowego wianuszka będzie świetnym wyborem dla maluszka. Biblia ma 240 stron i specjalną obwolutę. To wyjątkowy pomysł na prezent na Chrzciny dziecka, który możecie dołączyć do zestawu prezentowego bądź podarować samodzielnie.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Pudrowe Kwiaty LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Pudrowe...

  Biblia na Chrzest Święty dziecka sprzedawana w komplecie ze specjalną obwolutą, na której znajduje się personalizacja oraz grafika pudrowych kwiatów. Biblia ma kolorowe obrazki i 240 stron, a opowieści są idealne dla najmłodszych. Biblia będzie przepięknym wyborem jako pamiątka Chrztu  dziewczynki.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Niebieski Wianuszek LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Niebieski...

  Biblia na Chrzest chłopca z imieniem i elegancką grafiką błękitnego wianuszka z kwiatami. Biblia jest bogato ilustrowana, posiada 240 stron. Dzięki personalizacji na obwolucie będzie piękną i trwałą pamiątką z Chrztu Świętego malucha. Sztywna oprawa, wysokiej jakości papier i żywe ilustracje sprawiają, że to idealny wybór na prezent dla dziecka.

  79,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Złote Stópki LUX Aż 240stron
  79,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM w obwolucie Złote...

  Piękna personalizowana Biblia na Chrzest Święty dziecka z obwolutą. Okładkę zdobi grafika złotych dziecięcych stópek, imię dziecka oraz data. Biblię możesz wykorzystać jako element większego kosza prezentowego lub wręczyć samodzielnie. 

  79,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA
  11,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA

  Torba na prezent z napisem Beautiful Day z motywem świeżego eukaliptusa. Torba pozwoli elegancko zapakować każdy prezent. Wspaniały dodatek w stonowanej kolorystyce znakomicie sprawdzi się na każdą okazję.

  11,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa

  Elegancka torba prezentowa z udekorowana ślicznym wzorem gałązki eukaliptusa. Piękny dodatek pozwoli elegancko zapakować upominek dla bliskiej osoby. Torba została wykonana z grubego papieru, dzięki czemu prezentuje się wspaniale. 

  8,98 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Personalizowane Biblie na Chrzest z imieniem - najnowsze i najmodniejsze wzory na Chrzest 2024!

Zostałeś właśnie zaproszony na Chrzest Święty wnuka, siostrzeńca czy innego maluszka i nie wiesz, jaki upominek najlepiej wręczyć z takiej okazji? Chrzczone dziecko zazwyczaj jest tak małe, że ciężko wybrać dla niego odpowiedni prezent. W naszym sklepie możesz jednak znaleźć sprawdzone produkty, które będą nie tylko bardzo przemyślanym podarunkiem, ale również wspaniałą pamiątką na długie lata. Dzięki temu maluszek z przyjemnością będzie do nich wracał nawet, gdy podrośnie. Gorąco polecamy personalizowane Biblie dla dzieci, wewnątrz których znajdują się kolorowe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu. Pismo Święte doskonale wpisuje się w religijny i podniosły klimat Chrztu, dlatego jest fenomenalnym pomysłem na prezent z tej okazji. 

Bestseller - Biblia na Chrzest z imieniem Gałązka Eukaliptusa

Gałązka Eukaliptusa to kolekcja, która zachwyciła już niejednego. Botaniczny motyw połączony ze złotymi, eleganckimi akcentami prezentuje się niezwykle gustownie. Pamiątkowa Biblia zdobiona tak szykownym nadrukiem oczaruje wszystkie osoby obecne na Chrzcie, a dla obdarowanego maluszka będzie niezwykle praktycznym upominkiem. Na okładce znajduje się nowoczesna grafika złożona z zielonych gałązek, złotych geometrycznych obręczy oraz dziecięcych stópek. Nad obrazkiem umieszczony jest napis “Biblia” wraz z imieniem dziecka, a poniżej - piękna sentencja, która podkreśla atmosferę uroczystości. Sztywna oprawa gwarantuje schludny wygląd prezentu oraz jego trwałość, dzięki czemu Biblia będzie służyć maluchowi przez długi czas.

Biblia z imieniem na Chrzest Święty zdobiona złotymi stópkami z gałązką eukaliptusa

Personalizowana Biblia na Chrzest z imieniem w stylu boho

Fenomenalnym projektem personalizowanej Biblii jest także Boho Akwarela. Produkt kapitalnie wpisuje się w najnowsze trendy naturalne, przez co wygląda nad wyraz oryginalnie oraz ciekawie. Niepowtarzalna kolorystyka okładki świetnie komponuje się z nadrukiem w stylu boho i artystyczną czcionką. Grafika gałązek i liści w połączeniu z subtelnym emblematem krzyża tworzą naprawdę czarujący motyw. Na spodzie okładki umieszczona jest dodatkowo data uroczystości Chrztu Świętego, dzięki której Biblia jest wspaniałą pamiątką. W skład Pisma Świętego wchodzi ponad sto stron zapisanych w taki sposób, aby tekst był jak najbardziej zrozumiały dla dzieci. Kolorowe ilustracje bez wątpienia sprawią, że obdarowany maluch jeszcze chętniej zajmie się czytaniem Biblii.

Personalizowana Biblia na Chrzest Święty Boho Akwarela

Rustykalna Biblia na Chrzest z personalizacją 

Modnie wyglądają również Biblie w stylu rustykalnym. Anioł Stróż to artykuł z minimalistycznym nadrukiem w brązowo-złotym kolorze. Grafiki aniołka i drobnych gałązek świetnie kontrastują z białym tłem, a całość pięknie uzupełnia wyjątkowy cytat. Wielkimi literami zapisane zostało imię ochrzczonego dziecka, które czyni Biblię unikalnym i bardzo osobistym podarunkiem. Tego rodzaju prezent możesz wręczyć zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Oczarowany będziesz niewątpliwie także przez Biblię z serii Rustykalny Wianuszek. Kwiecisty wzór w jasnych odcieniach zieleni i różu przyciąga spojrzenia, a finezyjny napis rewelacyjnie wykańcza delikatny motyw. Personalizacja naniesiona jest przy pomocy samoprzylepnej etykiety, która dołączona jest do zamówienia. To szybki i prosty sposób na niepowtarzalny upominek z okazji Chrztu Świętego.

Biblia na Chrzest z imieniem Rustykalny Anioł Stróż