Nowe produkty

Ostatnie posty

Biblie na Chrzest z imieniem

Biblie na Chrzest z imieniem to niezwykły prezent dla dziecka na Chrzest Święty 2024. Personalizowane Biblie z imieniem to propozycja przepięknej i wyjątkowej Pamiątki Chrztu Świętego. Biblie na Chrzest to prezent niezwykle oryginalny i nowoczesny. Szczególnie polecany jest do wręczenia dla maluszka od Dziadków czy Rodziców Chrzestnych. W naszym sklepie znajdziecie biblie z przepięknymi, autorskimi projektami w nowoczesnym boho, eko, botanicznym czy rustykalnym stylu.

Biblie na Chrzest z imieniem 23 produktów

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego z misiem 111 stron
  59,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego z misiem 111 stron

  Przepiękna Biblia na Chrzest Święty dziecka to idealny pomysł na upominek. Wybieraj produkt w sztywnej okładce z cudownymi ilustracjami. Zamów Biblię z zadrukowaną grafiką uroczego misia w stylu boho. Zamów Biblię, którą można wręczyć zarówno chłopczykowi, jak i dziewczynce. 

  59,98 zł
 • BIBLIA na Chrzest miś dla chłopca w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ piękny duży prezent
  119,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA na Chrzest miś dla chłopca w drewnianym pudełku Z...

  Zamów wyjątkowy prezent, który można wręczyć chłopczykowi z okazji Chrztu Świętego. Zamów Biblię w twardej okładce z zadrukowaną grafiką misia oraz cudownymi ilustracjami. Biblia umieszczona jest w pudełku drewnianym, które na wieczku udekorowane jest ozdobą z grawerem. Wewnątrz umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. 

  119,98 zł
 • BIBLIA na Chrzest miś dla dziewczynki w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ piękny duży prezent
  119,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA na Chrzest miś dla dziewczynki w drewnianym pudełku Z...

  Podaruj dziewczynce z okazji Chrztu Świętego przepiękny upominek w drewnianym pudełku. Zamów Biblię w twardej okładce z ilustracjami oraz zadrukowaną grafiką misia w boho stylu. Wewnątrz pudełka umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką. Wieczko udekorowane jest drewnianym kółkiem z grawerem. 

  119,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego UNIWERSALNA 111 stron
  59,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego 111 stron

  Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla dziecka z okazji Chrztu Świętego? Zamów przepiękną Biblię z zadrukowaną grafiką wianuszka białych kwiatów oraz napisem Pamiątka Chrztu Św. Podaruj Biblię w sztywnej oprawie z cudownymi, kolorowymi ilustracjami. 

  59,98 zł
 • BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ piękny duży prezent
  119,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ piękny...

  Przepiękny upominek na Chrzest Święty dziecka, który będzie cudowną pamiątką. Zamów Biblię w twardej okładce w ozdobnym, drewnianym pudełku. Wewnątrz została umieszczona kartka z personalizacją, życzeniami oraz dopasowaną grafiką, która nawiązuje do okazji. Na wieczku przyklejone jest kółko z grawerem. 

  119,98 zł
 • BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ dla chłopca Aniołek
  119,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ dla...

  Przepiękny i oryginalny pomysł na prezent dla chłopczyka z okazji Chrztu Świętego. Podaruj Biblię z zadrukowaną grafiką oraz cudownymi ilustracjami zapakowaną do drewnianego pudełka. Wewnątrz umieszczona jest kartka z personalizacją, życzeniami oraz cudownymi motywem graficznym z aniołkiem. Na wieczku przyklejona jest ozdoba z grawerem. 

  119,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Aniołek 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM boho Aniołek 111stron

  Biblia personalizowana z imieniem dziecka to przepiękna pamiątka Chrztu Świętego! Biblia z imieniem ozdobiona jest motywem aniołka w boho stylu. Fantastyczny wzór przepięknie wpasuje się w klimat Chrztu. Biblia z imieniem to pomysł na cudowny prezent dla maluszka, który posłuży mu przez długie lata!

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca Z IMIENIEM Aniołek 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca Z IMIENIEM Aniołek...

  Biblia na Chrzest Święty dziecka to wspaniały pomysł na personalizowany upominek na piękną Pamiątkę Chrztu Świętego! Biblia ozdobiona jest delikatnym motywem aniołka na niebieskim tle! Biblia wygląda niezwykle szykownie i  cudownie sprawdzi się na prezent na Chrzest Święty.

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Boho Akwarela NEW
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Boho Akwarela...

  Personalizowana Biblia z imieniem to wspaniała Pamiątka Chrztu Świętego! Biblia to przepiękny symbol, który idealnie wpasuje się w charakter Chrztu. Biblia ozdobiona jest delikatnym białym krzyżem na akwarelowym tle i z boho gałązkami. Biblia prezentuje się niezwykle estetycznie i idealnie wpasowuje się w najnowsze trendy eko, boho i rustykalne.

  64,98 zł
 • BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ dla chłopca Aniołek
  119,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ dla...

  Wyjątkowy prezent dla dziewczynki na Chrzest Święty. Podaruj Biblię z ilustracjami oraz elegancką grafiką. Pamiątkowa Biblia sprzedawana jest w drewnianym pudełku z personalizacją oraz życzeniami. Wieczko pudełka ozdobione jest kółkiem z grawerem. 

  119,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Boho z aniołkiem 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Boho z aniołkiem 111stron

  Piękna Biblia to idealna Pamiątka Chrztu Świętego dla chłopca i dziewczynki. Biblia pomoże dziecku poznać piękne historie biblijne. Okładkę księgi udekorowano piękną grafiką w modnym stylu boho.

  64,98 zł
 • BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Miś piękny duży prezent
  119,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA na Chrzest w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Miś piękny...

  Elegancki i oryginalny upominek, który można wręczyć dziecku z okazji Chrztu Świętego. Zamów Biblię w twardej i zadrukowanej okładce z cudownymi ilustracjami. Podaruj prezent w ozdobnym, drewnianym pudełku z personalizacją, życzeniami oraz motywem misia w kwiatach. Wieczko pudełka udekorowane jest kółkiem z grawerem. 

  119,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Rustykalny wianuszek NEW
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM DUŻA Rustykalny...

  Biblia personalizowana z imieniem dziecka to wspaniała Pamiątka na Chrzest Święty 2021. Biblia ozdobiona jest delikatnym wzorem rustykalnego wianuszka z różowych kwiatów. Taka Biblia to wspaniała propozycja na prezent na Chrzest dla małej dziewczynki. Nasz autorski wzór na Biblii świetnie wpasowuje się w najnowsze trendy eko, botaniczne i rustykalne. 

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla dziewczynki różowa z aniołkiem 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla dziewczynki różowa...

  Personalizowana Biblia z imieniem dziecka to przepiękna Pamiątka Chrztu Świętego maluszka! Biblia ozdobiona jest delikatnym aniołkiem w rustykalnym stylu. Biblia personalizowana to wspaniały pomysł na prezent dla dziecka na ważną uroczystość Chrztu. Całość wygląda niezwykle elegancko i szykownie. 

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla chłopca błękitna z aniołkiem 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM dla chłopca błękitna z...

  Przepiękna Biblia na Chrzest z imieniem w boho odsłonie z nadrukiem aniołka na niebieskim tle! Cudowna Biblia dla dziecka, która świetnie sprawdzi się jako prezent na Chrzest maluszka, który będzie wspaniałą pamiątką Chrztu Świętego. Biblia zdobiona jest naklejką zdobioną personalizacją i eleganckim nadrukiem.

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki Z IMIENIEM Aniołek 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego dla dziewczynki Z IMIENIEM Aniołek...

  Biblia z imieniem dziecka to oryginalny pomysł na personalizowany prezent na Chrzest! Biblia z imieniem dekorowana cudowną, minimalistyczną grafiką to wyjątkowy pomysł na upominek, który zostanie z dzieckiem przez długie lata. Taka Biblia to również elegancka Pamiątka Chrztu Świętego.

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Wianuszek 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM Rustykalny Wianuszek...

  Piękna personalizowana Biblia na Chrzest Święty z personalizowaną okładką ze zdjęciem dziecka oraz rustykalnym wianuszkiem. To idealny prezent dla malucha od Rodziców Chrzestnych lub Dziadków. Biblia ma kolorowe ilustracje, które przypadną do gustu każdemu dziecku. 

  64,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM Wianuszek z Eukaliptusem 111stron
  69,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego ZE ZDJĘCIEM Wianuszek z...

  Pamiątka Chrztu Świętego w postaci personalizowanej Biblii ze zdjęciem dziecka w wianuszku z eukaliptusem. Idealna propozycja prezentu na Chrzest od Dziadków lub Rodziców Chrzestnych. Okładka posiada specjalną spersonalizowaną obwolutę z grafiką w stylu botanicznym. Dzięki kolorowym ilustracjom Biblia prezentuje się wspaniale.

  69,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek 111stron
  64,98 zł brutto inf zł netto
  BIBLIA Pamiątka Chrztu Świętego Z IMIENIEM Rustykalny Wianuszek...

  Elegancka personalizowana Biblia z imieniem dziecka to niezwykła pamiątka na Chrzest Święty. Biblia owinięta jest w dekoracyjną obwolutę z grafiką rustykalnego kwiatowego wianuszka oraz personalizacją. Taki upominek na Chrzciny to idealna trwała pamiątka.

  64,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA
  11,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA

  Torba na prezent z napisem Beautiful Day z motywem świeżego eukaliptusa. Torba pozwoli elegancko zapakować każdy prezent. Wspaniały dodatek w stonowanej kolorystyce znakomicie sprawdzi się na każdą okazję.

  11,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa
  8,98 zł brutto inf zł netto
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa

  Elegancka torba prezentowa z udekorowana ślicznym wzorem gałązki eukaliptusa. Piękny dodatek pozwoli elegancko zapakować upominek dla bliskiej osoby. Torba została wykonana z grubego papieru, dzięki czemu prezentuje się wspaniale. 

  8,98 zł
 • TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE
  30,00 zł brutto inf zł netto
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 30zł. Chcesz umieścić na dowolnym produkcie prezentowym własne życzenia? Wykonamy je specjalnie na Twoje życzenie!

  30,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł brutto inf zł netto
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie.

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Personalizowane Biblie na Chrzest z imieniem - najnowsze i najmodniejsze wzory na Chrzest 2024!

Zostałeś właśnie zaproszony na Chrzest Święty wnuka, siostrzeńca czy innego maluszka i nie wiesz, jaki upominek najlepiej wręczyć z takiej okazji? Chrzczone dziecko zazwyczaj jest tak małe, że ciężko wybrać dla niego odpowiedni prezent. W naszym sklepie możesz jednak znaleźć sprawdzone produkty, które będą nie tylko bardzo przemyślanym podarunkiem, ale również wspaniałą pamiątką na długie lata. Dzięki temu maluszek z przyjemnością będzie do nich wracał nawet, gdy podrośnie. Gorąco polecamy personalizowane Biblie dla dzieci, wewnątrz których znajdują się kolorowe ilustracje ułatwiające zrozumienie tekstu. Pismo Święte doskonale wpisuje się w religijny i podniosły klimat Chrztu, dlatego jest fenomenalnym pomysłem na prezent z tej okazji. 

Bestseller - Biblia na Chrzest z imieniem Gałązka Eukaliptusa

Gałązka Eukaliptusa to kolekcja, która zachwyciła już niejednego. Botaniczny motyw połączony ze złotymi, eleganckimi akcentami prezentuje się niezwykle gustownie. Pamiątkowa Biblia zdobiona tak szykownym nadrukiem oczaruje wszystkie osoby obecne na Chrzcie, a dla obdarowanego maluszka będzie niezwykle praktycznym upominkiem. Na okładce znajduje się nowoczesna grafika złożona z zielonych gałązek, złotych geometrycznych obręczy oraz dziecięcych stópek. Nad obrazkiem umieszczony jest napis “Biblia” wraz z imieniem dziecka, a poniżej - piękna sentencja, która podkreśla atmosferę uroczystości. Sztywna oprawa gwarantuje schludny wygląd prezentu oraz jego trwałość, dzięki czemu Biblia będzie służyć maluchowi przez długi czas.

Biblia z imieniem na Chrzest Święty zdobiona złotymi stópkami z gałązką eukaliptusa

Personalizowana Biblia na Chrzest z imieniem w stylu boho

Fenomenalnym projektem personalizowanej Biblii jest także Boho Akwarela. Produkt kapitalnie wpisuje się w najnowsze trendy naturalne, przez co wygląda nad wyraz oryginalnie oraz ciekawie. Niepowtarzalna kolorystyka okładki świetnie komponuje się z nadrukiem w stylu boho i artystyczną czcionką. Grafika gałązek i liści w połączeniu z subtelnym emblematem krzyża tworzą naprawdę czarujący motyw. Na spodzie okładki umieszczona jest dodatkowo data uroczystości Chrztu Świętego, dzięki której Biblia jest wspaniałą pamiątką. W skład Pisma Świętego wchodzi ponad sto stron zapisanych w taki sposób, aby tekst był jak najbardziej zrozumiały dla dzieci. Kolorowe ilustracje bez wątpienia sprawią, że obdarowany maluch jeszcze chętniej zajmie się czytaniem Biblii.

Personalizowana Biblia na Chrzest Święty Boho Akwarela

Rustykalna Biblia na Chrzest z personalizacją 

Modnie wyglądają również Biblie w stylu rustykalnym. Anioł Stróż to artykuł z minimalistycznym nadrukiem w brązowo-złotym kolorze. Grafiki aniołka i drobnych gałązek świetnie kontrastują z białym tłem, a całość pięknie uzupełnia wyjątkowy cytat. Wielkimi literami zapisane zostało imię ochrzczonego dziecka, które czyni Biblię unikalnym i bardzo osobistym podarunkiem. Tego rodzaju prezent możesz wręczyć zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Oczarowany będziesz niewątpliwie także przez Biblię z serii Rustykalny Wianuszek. Kwiecisty wzór w jasnych odcieniach zieleni i różu przyciąga spojrzenia, a finezyjny napis rewelacyjnie wykańcza delikatny motyw. Personalizacja naniesiona jest przy pomocy samoprzylepnej etykiety, która dołączona jest do zamówienia. To szybki i prosty sposób na niepowtarzalny upominek z okazji Chrztu Świętego.

Biblia na Chrzest z imieniem Rustykalny Anioł Stróż