Nowe produkty

Ostatnie posty

Świece do Komunii, stroiki

Świece do Komunii i stroiki na świece w przepięknej odsłonie! Niezbędny dodatek komunijny dla dziecka. Świece komunijne to konieczna dekoracja, bez której nie obejdzie się podczas Pierwszej Komunii Dziecka. W kategorii znajdziecie również okapniki i stroiki na świece komunijne w nowoczesnej odsłonie. Okapniki w kwiatowe wzory, z delikatnych wstążek i wiele innych. Bogaty wybór świec komunijnych i okapników na świece.

Świece do Komunii, stroiki 25 produktów

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Świece do Komunii i stroiki

Pierwsza Komunia Święta jest bardzo symbolicznym wydarzeniem, podczas którego dzieci po raz pierwszy całkowicie uczestniczą w Mszy Świętej. To ważne wydarzenie dla każdego chrześcijanina, dlatego warto zadbać o to, aby pozostały z niego wyłącznie pozytywne wspomnienia. Dopasuj do siebie wszystkie elementy ubioru swojej pociechy, a także przygotuj cudowne przyjęcie dla najbliższych, a wszyscy z pewnością chętnie będą wracać do tego dnia w pamięci. Istotnym elementem Komunii jest także świeca. Często wykorzystuje się gromnicę pozostałą z Chrztu, jeśli jednak z jakiegoś powodu Twoje dziecko potrzebuje nowej, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Znajdziesz w niej gustowne świece, ozdobne stroiki i użyteczne okapniki, dzięki którym Twoja pociecha poczuje się wyjątkowo.

Komunijne świece dla dziewczynki i chłopca

Świeca z serii IHS Exclusive to szykowny produkt, który doskonale sprawdzi się podczas Pierwszej Komunii Świętej. Biała gromnica ozdobiona jest personalizowaną etykietą z pięknymi ornamentami oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Dzięki temu będzie bezbłędną pamiątką z tego niepowtarzalnego dnia. Nad nalepką umieszczony jest także wyjątkowy stroik ze złotym emblematem IHS, który kapitalnie wpisuje się w charakter okazji. To naprawdę stylowy dodatek na Pierwszą Komunię zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Dziecku możesz z powodzeniem kupić także uniwersalną świecę komunijną ze złotym motywem i tłoczeniami. To prosta, minimalistyczna propozycja, która będzie elegancko wyglądać podczas ceremonii w kościele.

Świeca do Komunii IHS Exclusive

Biało-złota świeca komunijna z personalizacją

Praktyczne okapniki na świecę komunijną

Okapnik to niezwykle ważny element świecy do Komunii. Przede wszystkim zabezpiecza on dłoń dziecka przed gorącym woskiem spływającym po gromnicy, dzięki czemu nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo swojej pociechy. Co więcej, okapnik może być również niezastąpioną ozdobą świecy. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza okapniki wykonane z plastiku, które łatwo umieszcza się na gromnicy i doskonale spełniają swoją rolę. Szczególnie śliczną dekoracją świecy komunijnej jest biały okapnik z serii White Roses. Plastikowy okapnik z ażurowym wykończeniem prezentuje się estetycznie, a przymocowane do niego białe kwiatki i zielone listki sprawiają, że całość ma unikalny charakter. Ozdoba wykończona jest za pomocą delikatnej wstążki, która uatrakcyjni nawet najprostszą świecę.

Stroik z okapnikiem na świecę komunijną

Okapnik na świecę z białymi różyczkami

Ozdobne kokardy i stroiki na świecę do Komunii

Gustowny stroik pozwoli wspaniale udekorować każdą świecę komunijną. Możesz wykorzystać go zarówno do uniwersalnej gromnicy, jak i personalizowanego wariantu, obowiązkowo dopasowując do siebie wszystkie elementy. Kokardka ze złotym serduszkiem to przepiękna propozycja, którą możesz wykorzystać do ubrania świecy swojej córki bądź syna. Stroik wykonany jest z ładnie zebranego tiulu, do którego przyczepiona została satynowa kokardka z subtelną zawieszką. Doskonale trzyma się świecy dzięki wszytej gumce i będzie bardzo dobrą alternatywą dla klasycznego okapnika. Wspaniałą dekoracją gromnicy może być też stroik z mirtu. Połączenie materiałowych kwiatków i satynowych wstążek w biało-zielonej kolorystyce przyciągnie spojrzenia i cudownie prezentować się będzie na pamiątkowych zdjęciach. 

Stroik na świecę komunijną z sercem

Stroik na świecę ze złotym serduszkiem